mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:26 
Cytuj  
Do tej pory kazdy Polak zostal przyjety, ale nie mam pojecia co bedzie jak liderem bedzie Dexy czy Pala. Nie bede mial wplywu na ich decyzje jak mnie nie bedzie. Nieobeni nie maja racji.
Wszystko sie zmienia, "The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth." :D :wink:

Nikt nie przypuszczal, ze pixies stanie sie tym czym jest teraz. Nasi ludzie maja naprawde coraz lepszy sprzet, wiecej meritow i doswiadczenia w biciu HNMow. Do naszego LS podochodzilo sporo starych graczy, ktorzy graja po 3-4 lata. Kazdy slabszy, niedoswiadczony czlonek pixies jest skazany na bycie poza alliancem w wiekszosci przypadkow. Taka jest prawda.

Jeslic chodzi o polskich liderow to nic nie poradze na to, ze wszyscy sie wykruszyli, a nowych dobrych kandydatow nie widac. Na wlasna prosbe odeszli Naif, Lesiu i Galenros.
Rha ciagle jest sackholderem, ma prawo glosu w waznych kwestiach, ale jego glowna praca to DP. Zreszta uwazam, ze jak ludzie maja za duzo na glowie to niczego nie robia porzadnie.
Dobrymi liderami byliby napewno Vejitta i Xavery, ale Veji postanowil sie skupic tylko na liderowaniu SEA, a Xav gra jeszcze rzadziej niz ja.

Juz pisalem to pewnie pare razy. Dobry lider LSa powinien:
- byc czesto w grze zeby wiedziec co sie na LSie dzieje
- robic cos dla LSa: prowadzic tabelke, robic newsy, lierowac na eventach, ukladac kalendarz itp
- miec wlasne zdanie i nie ulegac zbytnio wplywo innych
Do tego robic to wszystko i nie oczekiwac zadnych profitow czy wdziecznosci.

Bycie liderem to ciezka, czesto niewdzieczna praca i nie kazdy sie do tego nadaje.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:39 
Cytuj  
nom Pala sie burzyl i z jednej strony sie mu nie dziwie bo mamy z 50 osob w lsie juz i potem sa takie dramy jak byla po kirinach ze ktos siedzi i sie nudzi.

poza tym heh pixies zrobilismy zeby ludzie z CC mogli posmakowac endgame a wychodzi na to ze jestesmy obecnie trzecim najlepszym, najaktywniejszym anglojezycznym HNM LSem na ramuch (zaraz po DH/TAL) i stało sie to w 4-5 miesiecy czego raczej się nikt nie spodziewal. sęk w tym ze chcac utrzymac taki stan rzeczy nie mozna przyjmowac kogos kto walnie dia na spiacego Tiamata pomimo tego ze się mu powiedzialo zeby tego nie robil. no i wlasnie tu mamy trial. po prostu polacy beda trialowani jak inni członkowie ktorzy chca dolaczyc. jak ktos bedzie chcial się uczyc/słuchac to ja nie widze zadnych przeszkod zeby dolączyl do LSa


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:52 
Cytuj  
Co najwazniejsze: jestesmy pierwszym europejskim HNMLS z prawdziwego zdarzenia. Wprawdzie coraz wiecej NA sie do nas pcha, ale trzon lsa i godziny eventow pozostaja europejskie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:18 
Cytuj  
tak Opi , ale ...... Polacy juz nie beda mieli wstepu wolnego jak wczesniej .....

a mialo byc inaczej . Widze ze niedlugo bedzie Pixies ale nie dla Polakow :(

wiem ze moje zdanie ( z racji przynaleznosci do CAE nikogo nie obchodzi ) sa jednak nowi gracze w CC ktorzy wchodza na 70+ lvl .... czy oni beda mieli wejscie zapewnione do Pixies ?? czy to juz bedzie zalezalo od Pali czy innego spoza CC ??

a tak nawiasem mowiac .... czy Opiemu , Lesiowi juz sie znudzilo liderowanie Pixies ? bo do konca nie czaje ....

rozumiem Rha i Gala > zajeli sie DP po rezygnacji Saia , ale skoro podjeliscie sie liderowania Pixies to co teraz ?

napiszcie reszcie > i moze mi ( moze ostatnia ankieta o planach w FFXI ) i odpowiedzi w niej nie sa aktualne ??


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:22 
Cytuj  
nie znudzilo sie. Opi nie ma czasu bo RL, a mnie oprocz arabow nikt nie słuchał :]


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:29 
Cytuj  
Lesiu , to wypierdol polowe arabow .... niech sie boja , a nie panosza ....

u nas w CAE ostatnio byl fajny przypadek .. starym Poindexterem gral jego syn . pare razy napisal ze CAE is shit CAe is dead itp , itd.,. zaczal krecic z DH ...nie mysleli dlugo wywalili go na zbity pysk ... jeszcze kilka osob polecialo ....

nvm
trzeba czasem okreslic jasno , kto jest leaderem , jesli HNM ls powstal z mysla o Polakach > z 100% mozliwoscia wstepu ..nie chce sie powtarzac , pamietajcie tylko o tych obietnicach > mysle ze Opi powinien bardziej , bo on jest zalozycielem


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:29 
Cytuj  
Coldee czy uważasz, że danie szansy na trial nowych ludziom z CC aby zaprezentowali swoje umiejętności i aktywność przez 2 tygodnie jest nieuczciwe?

Co Polacy z CC robią takiego wybitnego i ponadprzeciętnego że powinni mieć z góry zapewnione miejsce w HNMlsie bez okresu próbnego i na stałe?

Prawda jest taka, że dobrzy zostaną a słabi odpadną niezaleznie od narodowości. To najsprawiedliwsza opcja a kwestię wyrzucenia nieaktywnych ludzi są podejmowane przez wszystkich sackholderów a nie przez widzimisie Pala czy kogoś innego.

System trial jest taki sam dla każdego- średnio aktywny gracz o średnim pojęciu o swoim jobie wykazujący chęć do poszerzenia swojej wiedzy o HNMy i sposoby walki z nimi przejdzie trial bezproblemowo. Naprawdę nie ma się czego obawiać.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:31 
Cytuj  
egoist napisał(a):
nie znudzilo sie. Opi nie ma czasu bo RL, a mnie oprocz arabow nikt nie słuchał :]


Cold ja napisalem ze to wlasnie Arabowie mnie słuchali 8)


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:35 
Cytuj  
dobrzy zostana > slabi odpadna .....

a gdzie nowi 70+ mieli sie uczyc HNM game ??? wydaje mi sie ze wlasnie PIxies ( w zalozeniach ) w tym mialo pomagac ,......

co innego osoby ktore wziely perelke i wlazyly do MH , a na eventach pokazaly sie od czasu do czasu


Nie twierdze ze bedzie zle jak Opi przestanie sie w "to" bawic . Pisze tylko zebyscie nie dali calej wladzy Arabom , chyba ze juz za pozno


jakie bedzie Pixies za 2 , 3 miesiace ?? czy pol roku ? to wciaz zalezy od was , bo wy zaczeliscie te cale Pixies ...i tyle


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:36 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Coldee czy uważasz, że danie szansy na trial nowych ludziom z CC aby zaprezentowali swoje umiejętności i aktywność przez 2 tygodnie jest nieuczciwe?

Co Polacy z CC robią takiego wybitnego i ponadprzeciętnego że powinni mieć z góry zapewnione miejsce w HNMlsie bez okresu próbnego i na stałe?

Prawda jest taka, że dobrzy zostaną a słabi odpadną niezaleznie od narodowości. To najsprawiedliwsza opcja a kwestię wyrzucenia nieaktywnych ludzi są podejmowane przez wszystkich sackholderów a nie przez widzimisie Pala czy kogoś innego.

System trial jest taki sam dla każdego- średnio aktywny gracz o średnim pojęciu o swoim jobie wykazujący chęć do poszerzenia swojej wiedzy o HNMy i sposoby walki z nimi przejdzie trial bezproblemowo. Naprawdę nie ma się czego obawiać.


I to jest moim zdaniem odpowiednie podejscie Polacy powinni miec zapewniona 100% mozliwosc przystapienia do traiala bo jak nie przejda Triala ( a jak Rha napisal nie trzeba byc uberem zeby go przejsc ) to nawet nie ma sensu zeby byli w HNMLS. Za duzo ostatnio popieram Twoich decyzji Rha zaraz sie ktos dopieprzy ze sie podlizuje napisz cos kontrowersyjnego zebym sie mogl nie zgodzic :D


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:52 
Cytuj  
Pixies to już nie jest HNM przedszkole Coldee. Może teraz skoro CAE narzeka na braki w ludziach (KB w 8 osób w wersji super zabity nukiem ostatniej szansy przez weakened blma) to może wy zaczniecie uczyć nowincjuszy? :wink:

Pixies ma teraz jakieś 50 osób z czego 2/3 są zdecydowanie aktywne i to w jednym timezone- to wystarczy do położenia dowolnego HNMa na Ramuhu po odrobinie treningu.

Przyjmując wciąż nowe osoby (nowe w sensie "jak dojść do Aery, na co -to- agruje, dlaczego nie rzucać dia na smoka skoro to def down, jak dojść do Mother Globe") LS stoi w miejscu bo muszą nabrać doswiadczenia, zdobyć sprzęt ze sky, z popowalnych NMów, abjs, jednocześnie potrzebują meritów (DUŻO MERITÓW) aby dorównać trzonowi LSa a przede wszystkim nauczyć się walki w grupie większej niż 4 melee, bard i rdm do TP burna.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:01 
Cytuj  
ja nie mam zamiaru nikogo uczyc > sam sie ciagle ucze jak dobrze grac ( humor ise trzyma jak zwykle jesli chodzi o CAE ) , tyle , ze zmieniacie swoje zdanie wobec Polakow ....

ale ok

jesli piszesz ze WCIAZ CC bedzie mialo te 2 tygodnie triala to jestem szczesliwy , az sobie pojde dalej instalowac FFXI :)

swoja droga > jakie bu CAE nie bylo , coraz czesciej NIE ZALUJE mojej decyzji .... kosztem gry jako rodzynek :) wsrod NA , ale widze ze Polacy tez coraz czesciej zmieniaja sie zarowno w CC jak i w Pixies :)

propaganda sukcesu :) na main site'ach obu HNMlsow widoczna ... i to jest najwazniejsze :)

wazne zebysmy sie wszyscy dobrze bawili > nawet jesli to juz nie przedszkole


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:06 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):

propaganda


Coldee jedyna propagande jaka widze to ta ktora Ty uskuteczniasz :D
Na powaznie to mi sie wydaje ze sie mocno nudzisz bo grac nie mozesz, przez co masz za duzo czasu na myslenie, a jak ktos ma za duzo czasu na myslenie to zaczyna myslec o filozofii i rozne rzeczy z tego moga wyniknac :D


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:12 
Cytuj  
Ja tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i jako osoba patrząca na to z boku:) stwierdzam, że jedni starają sie utrzymać możliwość świeżej krwi (noobow), a drudzy twierdzą, że już są uber najlepsi i nie potrzebni tacy są:)
Myśle, że zawsze warto mieć swieżą krew (ludzi co starają sie nauczyć i im to wychodzi) bo co by było jakbyście się na takich wypieli i stwierdzili, że tylko uber najlepsi bo my już tacy jesteśmy i całe "barachło" jest nie potrzebne;), myśle ze za pół roku, może rok zabrakło by członków, chęci itp. bo nie ma co ukrywać jedni odchodzą, nowi się pojawiają:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:13 
Cytuj  
Bart ...nie wycinaj pojedynczych slow ...przyczytaj CALE ZDANIE :)

zreszta ja pisze o OBU LSach ...nie tylko o Pixies > w watku propaganda :)

jesli odpisujesz to znaczy ze cie to zaciekawilo / zbulwersowalo > niewazne ... wazne ze ty tez nie grasz i nie masz co robic to odpisujesz

skonczylem , bo niektorzy mnie na blist wrzuca :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:17 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Ja tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i jako osoba patrząca na to z boku:) stwierdzam, że jedni starają sie utrzymać możliwość świeżej krwi (noobow), a drudzy twierdzą, że już są uber najlepsi i nie potrzebni tacy są:)
Myśle, że zawsze warto mieć swieżą krew (ludzi co starają sie nauczyć i im to wychodzi) bo co by było jakbyście się na takich wypieli i stwierdzili, że tylko uber najlepsi bo my już tacy jesteśmy i całe "barachło" jest nie potrzebne;), myśle ze za pół roku, może rok zabrakło by członków, chęci itp. bo nie ma co ukrywać jedni odchodzą, nowi się pojawiają:)


Tak powstają nowe LSy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:24 
Cytuj  
/nie powinna, ale się udzieli/

Każdy raczkujący LS nie przebiera w graczach, tylko bierze wszystkich. Mało kto się chyba spodziewał, ze Pixies odniesie sukces (lub, że nie aż taki, tak szybko). O ile wcześniej wszyscy Polacy mieli 100% wstępu, tak teraz to byłoby nieuczciwe w stosunku do graczy obcojęzycznych, którzy triala przejść muszą. Niech wszyscy mają równe szanse. Albo się bierze wszystkich jak leci, albo się wszystkich wystawia na próbę. Komuś nie pasuje próba? Nikt mu nie każe jej podejmować, ani przynależeć do Pixies.

/koniec wtrącania się osoby 3ciej/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:15 
Cytuj  
Coldee ma 100% racji
LS na bazie polaków miał za zadanie dać możliwość nowym 70+ CClevelowcom na zapoznanie się z hnmami , sky i twardymi mobkami ale widać od wchodzenia w tyłeczek dexiemu i innym supercziterom poprzewracało się w głowach coniektórym i ważniejsze zdaje się bić w coraz lepszym stylu jakiśtam banalnych mobków żeby zdobyć super sprzęt który i tak nie ma znaczenia w grupie

oczywiście że propaganda sukcesu ma priorytet

niech ktoś uczciwy z Pixies pochwali się jakie to ten LS zabił ostatnio (3 miesiące) mobki w dobrym stylu i w dobrym czasie bez problemu z dojściem na spot czy zebraniem się na czas, od ludzi którzy grają 3-4 lata warto by wymagać więcej, a jak chcecie winę zrzucać na trialowców czy początkujących to proponuję zabijać mobki szybciej niż rok czy 2 czy 3 lata temu to może nie zdążą rzucać np. dia, jak się nie da to poproszę o expertyzę i napiszcie dlaczego ? po 3-4 latach grania warto poznać opinię dlaczego pewnych rzeczy zrobić się nadal nie da w 50 osobowym LSie ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:33 
Cytuj  
jiz ok. powiedzcie mi teraz kto z polakow do pixies nie zostal przyjety?
btw Simi nasz przedostatni cerb byl w superzajebistym stylu


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:39 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
...ale widać od wchodzenia w tyłeczek dexiemu...ciach


Simi nie masz pojęcia jaka jest sytuacja Polaków w Pixies. Zgadziam się z Loth. Wszyscy powinni mieć równe szanse. I wiesz co? Żywym przykładem jest Gizmos. Czekaj on jest Polakiem! Niespodzianka! Jestem pewien, że przejdzie trial, bo pojawia się na eventach i zna swój job. Na początku nikt od nikogo nie oczekuje znania na pamięć strategii pokonania każdego Goda. Wystarczy słuchać Lidera eventu i robić co dany job powinien robić. Trial jest po to, żeby poznać zaangażowanie nowego gracza i jak bardzo mu zależy na tym, by pozostać. Poza tym zawsze w każdym LSie dochodzi do sytuacji, kiedy więcej ludzi już nie potrzeba.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.