mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 09:20 
Cytuj  
Spontaniczne akcje w stylu "o jesteśmy wszyscy w grze, moze skoczymy zrobic CoPa, co wy na to?" poprostu nie wyjdą. Jak ktoś nie ma czasu się zalogowac to by przynajmniej mógłby coś napisać na forum, to nie wymaga dużego wysiłku. A tu ani tak, ani nie, ani spierdalaj.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 09:30 
Cytuj  
Rozwiazcie sie i zrobcie nowy static. Ludzi po promach jest sporo, minotaur to formalnosc.

Wasze ciagle bezskuteczne umawianie (przeplatane "zlotymi radami" innych ludzi) wyglada dosc komicznie.

CoP jest fajny, szkoda tracic czasu na dywagacje i denerwowanie sie.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 09:32 
Cytuj  
sim -> to co Ty wymyslasz, to czysta fikcja ;p inaczej jak na forum nie ma szans sie umowic :p

phal -> przykro mi, mam za tydzien poprawke i nie mam czasu praktycznie na nic


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 09:33 
Cytuj  
drakar napisał(a):
phal -> przykro mi, mam za tydzien poprawke i nie mam czasu praktycznie na nic


No widzisz czy to było aż tak trudne coś napisać ? A nie pozwalać ludziom myśleć " może jednak sie zjawi i przyjdzie, poczekajmy jeszcze troche czasu" ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 09:47 
Cytuj  
doh .. przeciez napisalem, ze nie moge w weekend .. jedyny mozliwy dla mnie termin to poniedzialek wieczor .. tak po 20


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 11:30 
Cytuj  
drakar napisał(a):
sim -> to co Ty wymyslasz, to czysta fikcja ;p inaczej jak na forum nie ma szans sie umowic :p ...


:wink: Jeszcze nic nie wymyśliłem ... oprócz tego, że nawet jakbyśmy się umówili na wszystkie możliwe terminy na rok "do przodu" to jak się nie pojawimy wszyscy o tej samej porze w grze to z misji nici - niezależnie od składu naszego statica. :wink:

Ja mogę się jedynie umówić na taki termin: jeśli wcześniej na forum nie dam znać, że danego dnia mnie nie będzie to jestem codziennie i chciałbym iść na misję po 19.00 - poślizg mozliwy będzie jedynie jakbym w tym czasie robił misję na Rank bądź ZM. Niektórzy ludzie pracują i będą pracować niezależnie jaki skład będzie mieć static i nie liczcie na zrobienie jakiejkolwiek misji CoPa przed 19.00 - chyba że z innymi ludźmi. - ale którymi :wink: ????. Może powinny powstać 2 statiki , dla tych co nie pracują i dla tych co pracują. Oczywiście ci co pracują zrobią o wiele szybciej misje CoP, bo dokładnie wiedzą kiedy mogą grać 8) .

Edit
Z tego co pamiętam to na czas wakacji sobie trochę odpuściliśmy umawianie się i inne wspólne zabawy, bo wiedzieliśmy mniej więcej kogo kiedy i jak długo nie będzie. NIe chcieliśmy cop'a robić w innym składzie więc czekaliśmy i czekamy do końca wakacji - przynamjniej standardowych. Ale chyba zapowiada się, że po wakacjach nie będzie inaczej. Dlatego damy pewnie sobie zielone światło dla tych co chcą robić za wszelką cenę :wink: misje CoP i zielone światło dla tych co chcą też te misje zrobić ale ... w przyszłym roku (może szkolnym lub być może w kalendarzowym).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:27 
Cytuj  
Zróbmy może tak, jak któregoś pięknego dnia, będziemy in game, nie wiem czy wszyscy, może tylko część osób, rzucamy szybkie hasło CoP i mamet i decydujemy się czy idziemy czy nie. Sprawdzamy obecność, dobieramy ew. skład, jak wychodzi coś sensownego to idziemy, jak nie, odpuszczamy. Czas na ustalenie i zebranie składu to max 15 minut, żeby nikogo nie blokować z innymi rzeczami w grze. Taktyke w zasadzie znamy, wiec ją sobie szybko przypominamy jeszcze raz na party czacie i już.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.