mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:04 
Cytuj  
o jezu, kolki, zamknijcie sie...
nie robcie tu wsi..
mamy jednego nin tanka i jednego pld, nie widze udanych walk z godami..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:06 
Cytuj  
DH troche zeszlo na psy: zaczeli sie bawic roznymi botami (co chwile ktos od nich dostaje permanent bana), poprzyjmowali troche dziwnych ludzi, cala armie szwedzkich 12-latkow, ale to prawda co mowi Bodziu: wiekszosc starych graczy to fajni, dorosli ludzie (ze specyficznym poczuciem humoru) do tego potrafiacy zajebiscie grac i majacy kosmiczny sprzet. Do dzis z paroma znich wymieniam /emoty, rozmawiam, mimo tego, ze odszedlem do wrogo nastawionego do nich LSa.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:17 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
mamy jednego nin tanka i jednego pld, nie widze udanych walk z godami..
Lesiu + Zjawcia = 2xNIN A może Rha by się dał przekonać i skoczył z nami? Bo właśnie tego 1nego NINa nam zabrakło na smoku.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:28 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Dlaczego tylu od nas odchodzi do innych, nowych HNMLSów, które dopiero co powstały? Bo nie wierzycie, że w ramach CC da się to zrobić, bo jesteśmy "gorsi" niż inni, bo inni to lepiej zrobią.



Nie dlatego, że brak wiary w możliwości ale dlatego, że nie chce się czekać pół roku zanim coś się wogóle na dobre rozkręci. Nie każdy gra od weekendu, że wystarcza mu środowy wypad do Sky, sa osoby które grają częściej i jeśli teraz juz dobiły do 70+ to nie zależy im aby czekać niewiadomo jak długo aż nastąpi "przełamanie". To jest właśnie tendencja na CC "zaczekajcie na mnie, zaczekajcie na nas". Wystarczyło mi, że dałem kiedyś posta o fabule CoP to odpowiedź była "jasne, chętnie ale zaczekaj aż zrobimy Promyvhiony". Kiedy po przeszło miesiącu nic się nie zmieniło to znudziło mi się czekanie na niewiadomo co. Prawda jest taka, że wiele osób nudzi taka bezczynność, czekanie nie wiadomo jak długo na cokolwiek i wcale się nie zdziwię jak od CC "hnm ls" odejdzie więcej osób w poszukiwaniu sensownego HNMLSa.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:32 
Cytuj  
Huck jest wielkim fanem CC wypadow, ale w sky pojawia sie rzadko. :D

Wazne, ze ciagle trzymamy sie razem mimo obecnosci w roznych, dodatkowych LSach.

Zgadzam sie z Comodo: kiedys przydzie taki czas, ze wszyscy bedziemy tacy uber, ze skoczymy sobie kilknac Kirina.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
wedlug mnie:

1. nie porywac sie na inne Gody niz Genbu:
do doskonalosci opracowac na niego taktyki, dac moznosc ludziom miec z niego itemy

2. w inny sposob rozwiazac problem triggerow
Zipacha trzeba bedzie ubic w kazdy inny dzien, niestety, za duzo wiedza, za czesto bywaja po niego inni LSy

3. srodowe Sky - zawsze zaczac od wody, Genbu, Zipacha (jak nie ma triggerow-ale watpie czy juz go nie utluka)

4. taktyki na Smoczka i innych powaznych godow przemyslec na nasze realia - jestesmy inna grupa, niz wiekszosc HNMLS-ow... mamy przedzial 60+ do 75lvl, trzeba z tym sie liczyc!
podzielic tankow z sensem, najlepij kazdego przedzielic 1-mu WHM-owi do party dannego WHMa, jesli 2xNIN potrzebuja piosenke, to dac im x2 WHM + Bard, PLD ma miec WHM i RDM w innym party.
nie marzcie o podobnych skaldach z doswiadczen w SW lub gdzies tam, w naszym wykonaniu, to bedzie wygladac inaczej.
kitowac moze tez Opi i Tomala, a nie tylko Naif...

5. BLM-owie i ci co zdobeda duze Hate maja robic szybki relog

6. RR Hairpin/Gorget, RR-Poty - sa niezbedne w naszym ukladzie, tracimy masse MP na raisniecia!

nie wiem czy wszystko objelam, ale na 100% jestem pewna, ze jesli mamy cos powaznego wygrac - to tylko dzienki innym taktyka i innemu podejsciu.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 12:16 
Cytuj  
Sai - nie chodziło o atak na Ciebie tylko ogólne stwierdzenie. A chodziło mi dokładnie o to co powiedział Rha. Skoro ktoś ma 75 lvl to nie wystarczy mu środa, bo inaczej gra mu się znudzi. Huck - nie narzekaj - nigdy Cię nie ma a marudzisz :P Nigdy nie będziemy w stanie rozwalać mocniejszych mobów, a wiadomo przecież że 3/4 osób chciałoby mieć szanse zdobyć coś więcej poza itemami ze Sky.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 12:24 
Cytuj  
wszystkie gody z wyjatkiem kirina sa w naszym zasiegu (jesli brac pod uwage wszyskich z CC) ale to nie ma znaczenia heh...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
Sai - zamiast narzekac wez opracuj konkretna strategie dla nas i wrzuc ja na forum :D co kto gdzie kiedy i co robic w awaryjnych sytuacjach ;)

a zwlaszcza co robic jak blmi zbiora cale hate stunami i nukami...

ten smok jest wredny, jak nie paralyze to dispelling wind :/
czesto jest tak ze zostaje sie z 20 - 40 sec do recastu cieni bez zadnej ochrony :/

ehh.. gdyby mozna go bylo potankowac tak ladnie jak genbu...

a co do kitowania - ta przerosnieta jaszczurka jest szybsza niz moje AF buty :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 13:53 
Cytuj  
Thf sub i wio.... Sie kituje.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 13:54 
Cytuj  
blmi nie zbierali by hate gdyby tankowie nie padali, tankowie by nie padali jesli by tankowali jak trzeba, a support ich suportowal jak trzeba

jesli jestesmy zmuszeni do kitowania smoka to jest wlasciwie po zabawie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
wioec skoro nikt nie robil nic jak trzeba to damy sobie spokoj?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
Nie damy sobie psiakrew :wink: genbu mozna tluc.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:34 
Cytuj  
na genbu i jego triggery powinniśmy chodzić częściej jak mamy czas, dużej armi na to nie potrzeba

początki walk z godami mamy zazwyczaj dobre, psuje się coś jak magowie i support są w zasięgu AoE a nie w zasięgu tych których mają pilnować, zresztą jeden obrót takiego dużego smoka powoduje już ruch wśród supportu/magów, nie da się chyba 2 tanków jednocześnie mieć w zasięgu i być poza AoE, trzeba mieć tam więcej ludzi chyba leczących


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
da sie, stojac prostopadle do osi mobka


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:18 
Cytuj  
Zjawcia ....powiem tak ...z jednej strony ryzyko .... podjęłaś się próby ..... i nie udało się ( RB) ..... teraz jest dziwna atmosfera związana z tym wydarzeniem . Rozczarowałaś mnie ....swoim ( Najpierw ) uporem odnośnie , NIE ! jeśli RB zabroni mi chodzić do sky. A później ......walić CC ważne żebyście mnie przyjęli ....SORRY jeśli sprawiam Ci przykrość , ale tak to wczoraj odebrałem .... a uwierz mi --> nadal cię lubię .....
Na finale dynamisu miałem ciekawą rozmowę z Palą zakończoną propozycją przejścia do nich / lub tylko złożenia podania ..... podziękowałem i powiedziałem ,że odpowiem mu " next day ". .....nie odpowiedziałem ..... zastanawiałem się .... ale dziś już wiem ,że jeszcze nie HNMLS ..... po pierwsze za wcześnie dla mnie ( WHM 75 , może inne joby do 70+ ) , po drugie za słaby się czuję ..... po trzecie ... wiem ,że chcę na razie być z CC ..... i rozumiem Myrtę ( łatwo mu poszło "zerwanie" więzów z CC ) zależy mu na podniesieniu wyników/osiągów ...... Veji ...mnie zaskoczył ..... ale chyba czasem te wszystkie kłótnie i pojebane problemy wewnątrz CC przyśpieszyły jego taką a nie inną decyzję ........
Może się mylę ....... dla mnie CC, Sky na razie wystarczy .....podobała mi się wizja CC HNMLS ( by OPI :) ) , ale to się nie uda ....bo pomimo ,że będziemy dochodzić do 70 w coraz większym gronie , to będzie zawsze kilka osób ,które odejdą w poszukiwaniu "większych wrażeń "
NIe chciałbym tylko ,żeby osoby które " płodzą " tak rewelacyjne pomysły jak Opi , czy Sai ...... nie rezygnowały...nie upadały na duchu .....
może coś jeszcze napiszę , jak mi przyjdzie do głowy ... w każdym razie
Szacunek mam dla Was wszystkich >>> obojętnie jak byście nie zrobili .... a na next Sky .... pójdę chętnie ze wszystkimi ( mam nadzieję , że Zjawa też będzie ) :)


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:22 
Cytuj  
giz jaki dramat .. to tylko glupia gra, kazdy ma prawo robic co chce i nie wiem czemu macie do nich pretensje


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:34 
Cytuj  
Zjawcia ma pelne prawo do tego aby chciec full time HNM LSa. Dobrze Rha powiedzial w innymi topicu, ze niektorzy nie maja ochoty czekac miesiacami az my bedziemy gotowi nawet na te troche latwiejsze walki z innego punktu widzenia. Ja chodze do Sky bo mi SW nie zabrania, ale gdyby zabranialo to napewno bym nie chodzil. CC to dla mnie w peirwszej kolejnosci Social LS i taki dla mnie zostanie. Nawet jesli zdecydowalibyscie sie na jakas super "transformacje" to ja sie w to nie dam wciagnac. Bo wedlug mnie CC w takim momencie przestanie istniec, a jako jeden z najstarszych czlonkow sobie tego nie zycze. Juz kiedys o tym wspominalismy - CC to LS dla polskiego community, ale polskie community nie moze sie odcinac od reszty swiata bo to jest MMORPG i potrzebne jest wspolzycie z duza iloscia ludzi. Przypomina mi sie sytuacja kiedy rozpadl sie Static Martineza, Stokrotki i innych... mieli nagle duuuzoe problemy. Nie mogli znalezc party, mieli problemy z AFami czy czyms innym. Nie bylismy wtedy jeszcze tacy silni zeby wszystko robic sami, ale takie osoby jak Xav, Nim, ja grajac w normalny sposob wyrobilismy sobie duzo przyjaciol (szczegolnie Xav, ktorego Friend List byl swego czasu bardzo popularny^.~)
Aha, btw. nie wiem kto wyslal tego /tell'a o ktorym pisze Pala, ale jak dla mnie to bylo bardzo chamskie wzgledem nie tylko Zjawci ale wszystkich czlonkow CC, ktorzy moze w przyszlosci chcieliby dostac sie do prawdziwego HNM LSa. Nie kierujmy sie zasada "Jesli nie ja ciebie bede mial, to inny tez nie."

Peace

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:36 
Cytuj  
Coldee z całym szacunkiem ale zauważ kto płodzi takie pomysły. Osoby, które są głównie znudzone swoim "starym" HNMLS i próbują rozkręcić coś samemu będąc liderem. Znudzi im się kolejny pomysł to go rzucą nie przejmując się resztą. Ot, będziecie jak te zabawki w rękach bogów :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:03 
Cytuj  
Czy ja do kogos poza rha mialem gdzies tutaj jakies pretensje? Nikomu niczego nie zabraniam ani do niczego nie zmuszam. Stwierdzilem fakt ze z jednym ninem nic poza genbu juz nie zrobimy i taka jest prawda. Przykro troche bo wypady do sky z CC to jeden z wiekszych funow jakie nas spotkaly.

Heh Rha... zajebiscie, na jakiej podstawie wmawiasz ludziom ze mam wszystkioch w dupie i pierdolne to jak tylko mi sie znudzi?

Ja gadalem wczoraj z Pala i nie byla to bitchujaca rozmowa, powiedzialem ze nie mam nic przeciwko zeby ludzie z CC wchodzili do RB, ze teraz nie mamy tankow by robic sky i ze mam nadzieje ze bedzie sie dobrze ludzmi z CC zajmowal. Nie wydawal sie jakos oburzony heh, potem Itsmine sie tylko odezwal ze bylem do Paly "inpolite" :D Jesli bedzie chcial z tego robic powod by was nie przyjmowac to jest to tylko jego zajebista decyzja, nie mialem takiego zamiaru by wam uprzykrzyc zycie, moze jeszcze bedzie sie mscil za brak 2 punktow za dynamis lol... nvm
W skrocie: robta co chceta, oby na zrowie wam wyszlo :)

Aha, RB to poki co to tylko Sky LS z tego co mi wiadomo, jak sie myle niech ktos mnie porpawi, ciekawe tez jak z Sea u tych uberow :)
Myrta o jakie inne liczace sie LSy miales na mysli poza SW DH i CAE ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.