mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:09 
Cytuj  
W sumie RB to dosc dziwny SKY LS (SKY a nie HNM bo jeszcze zadnego HNMa nie rozklepal, z sea jest bieda jak w brazylisjkich favelas ;]), rozne rzeczy o ludziach z tego LSa slysze i w sumie bardzo malo tam zgrania poki co... ale od czegos/kogos trzeba zaczac :)
Ja tam poszedlem tak wczesnie, glownie po to zeby zbierac doswiadczenie... i punkty na itemki, ktore chcialbym kiedys miec, poniewaz poki co ani nie moge bidowac ani lotowac na nic (too low lvl).

Kiedys ja i Myrta gadalismy z Pala na temat ich stosunku do sky CC. Powiedzial ze nie widzi przeszkod zebysmy mogli wam pomagac w walkach z godami (ale nie triggerami). Teoretycznie wiec nie powinniscie miec pretensji do Zjawki, teoretycznie poniewaz praktyka pokazala ze z tym pomaganiem nie jast wcale taka prosta sprawa.

Chcialbym jeszcze jedno zauwazyc, RB potrzebuje wciaz nowych ludzi kazdych jobow tak naprawde, poniewaz frekwencja na triggerach jest conajmniej srednia. Jak to Sai napisal kiedys - ciagle chodzenie do sky szybko wypali ludzi i faktycznie tak jest. Ktos tu takze napisal ze jesli Zja chce miec Osode, Haidate itp to musi znalesc sobie prawidziwego HNM LSa... coosh, rozklad punktowy i liczba osob ktore w RB chca jedno i drugie przedstawia sie tak, ze ja nie dostane haidate (a glownie to mnie tam interesuje) szybciej niz za pol roku :) Wiec teraz trzebaby sie zastanowic gdzie to Haidate szybciej dropnie - w sky CC czy w sky RB :>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 19:12 
Cytuj  
Sai na takiej zasadzie, że przez ponad miesiac nie robileś nic z DP jak miałeś jakieś momenty po Szkocji- ba, obrażałeś się na wszystkich jak mieli swoje na ten temat komentarze odpowidając nie raz na zasadzie "jak sie nie podoba to spierdalać", na takiej samej jak wypiąłeś się na SW do momentu aż znów nie potrzebowałeś punktów na sprzęt do BLM. Zresztą jak sobie chcesz, tylko nie działasz tylko na swoją opinię ale na CC jako całość, już słychac głosy że więcej z CC ludzi w SW nie będą chcieli :/


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 19:55 
Cytuj  
Nadal nie wiem o czym mowisz w zwiazku z DP, w czasie istenia DP rozpadlo sie zapewne z 10 innych Dynamis LSow wiec skoro sam nic nie organizujesz to sie nie odzywaj, zwlaszcza ze sie w sky nie pojawiasz i olewasz to czy nam sie cos uda zrobic czy nie bo masz swoj uber LS.

SW ja nie prowadze i nie bede robil czegos co mnie totalnie nudzi i uwazam za strate czasu ty tez jestes tam dla itemkow, wczesniej dla Osode teraz dla Limbusa i Sea i nie mow ze jest inaczej, ze nie dlatego chodzisz na eventy.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 21:00 
Cytuj  
Zdecydowanie jestem tam dla itemow :) Widziales kiedys abym lotowal abjuration? Kiedykolwiek? Bo ja nie pamietam czegos takiego- cala reszte itemow mozna kupic, taka jest prawda. Istnieje jeszcze cos takiego co sie nazywa fun i dlatego chodze np tankowac fafnira czy staram sie zawsze byc w tank party na godach, poza byakko bo zawsze go robia paladyni.
Zaraz mi zaczniesz wypominac ze jestem w "moim uber LS" bo chce zrobic parry do capa :D Tak poza tym ten "moj uber LS" jest tak samo twoim chyba ze mnie cos ominelo. Do Sky z CC nie chodze i chyba juz wyjasnialem dlaczego- nie lubie polsrodkow dlatego nie wiem skad ten argument :D

Od kiedy mam Osode minelo sporo czasu, jakos sie na SW nie wypialem mimo ze to byla ostatnia rzecz jaka chcialem tam dostac tylko chodze dalej jesli mam czas i moge go jakos sensownie spozytkowac. Nie uzylem LS funda ani razu bo nie widzialem powodu. Tak, zdecydowanie jestem w SW dla przedmiotow :D

Czy chcesz tego czy nie CC robi konkurencję SW na triggerach i nic tego nie zmieni :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 22:48 
Cytuj  
czy tego chcesz czy nie pierdolisz i sam nie masz zadnych argumentow by wmaiwac ludziom ze mam ich w dupie.
Tobie fun moze sprawia tankowanie fafnira ale mi czekanie 3h by moze (bo w 1/2 przypadkow zapominaja o thfach) dostac invite na 20sek nie bawi. Nie jestes na moim miejscu i nie wiesz co bys zrobil wiec sobie daruj tez kazania. Wiec rob co chcesz i daj innym robic co chca a nie wcinasz sie z durnymi komentarzami do tematu ktory najwyrazniej cie nie dotyczy. I tak juz to widze jak kupujesz kabuto, Osode, kote, af+1 itd.... teraz chcesz ludziom wmowic ze same abj sa w hnm lsie.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 00:27 
Cytuj  
Nie chwytaj mnie za słówka, proszę...
Nie powiedziałem że będę kupował Osode czy inne rzeczy tylko stwierdziłem, że jest to możliwe. Nie można kupić tylko abjurationów bo to rare ex, to powinieneś chyba wiedzieć z doświadczenia. Bardzo mi się podoba jak przytaczasz kosmiczne przykłady, szczególnie że jeden jest absurdalny (Osode) a reszta to jakaś totalna bzdura- ile kosztują monety z Limbusa, 300k od sztuki? Ile ich trzeba na +1, od 15 do 40 sztuk? Znam ludzi co podobne pieniądze płacą za Peacock Charm, poszukaj ich nie tak daleko bo w CC. Wychodzisz zresztą z założenia, że wszystkie te pieniądze trzeba zdobyć w jakiś straszny sposób a jak pokazał przykład Zjawci i Jej pomysłu z pijawkami wiele osób z CC w tym tak zwani uberzy całkiem dobrze sobie z tego prosperują. Lesiu jakoś potrafi zarobić na siebie i na swój doskonały sprzęt, Jego kampowanie było dla Ciebie jak sól w oku kiedy potrzeba było ninja z CC w Sky. Reszta też jakoś daje radę, dałem tylko przykład że jak ktoś chce to ma i potrafi zarobić grubą kasę w krótkim czasie.

Owszem nie wiem jak to jest być thf 75 który przez 3 godziny ma swoje 5 minut (w porywach). Z pewnością nudno. Czy dlatego CC Sky jest takie fajne bo możesz sobie podziabać sztyletem w skorupę Genbu na full time? Ponukować? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Nie to jest jednak meritum sprawy o której prowadzimy tą szalenie ciekawą dyskusję (z pewnością "oglądalność" tematu skonczyła kiedy rozniosły się wieści o darmowym dramacie :wink: ). Chodzi mi o fakt, że chyba za bardzo się przejmujesz niektórymi rzeczami i nie dajesz sobie powiedzieć, że rzeczywistośc jest nieco inna od ideału. Każdy ma własne zdanie na temat CC Sky ale dla mnie to co robisz wygląda jak trzymanie ludzi pod kloszem- prawie terror. Leveluj tego joba! Tamtego! Jeszcze chwila i zaczną się bany z CC bo ktoś nie spełnia oczekiwań co do przyszłości LSa... Na razie zatrzymało się to na etapie hate telli i wiadomości o charakterze deprymującym- OOOO ZJAWCIA ODESZŁA, TERAZ NIE MAMY CO ROBIĆ W SKY, ZEPSUŁA NAM ZABAWĘ można przeczytać między wierszami niektórych wypowiedzi. Shouty i telle do Myrty jak poszedł do sky z RB to czysta gówniarzeria, aż byłem zawiedziony że można tak nisko upaść. Też swoje usłyszałem jak lotowałem w proporcjach 3 do 1 na jeden z triggerów dla SW (a 3 osoby dla CC mimo, że Byakko jest dla SW nieosiągalny to wbrew wszelkiej logice ale posiłkując się "Zasadą Prawdziwego Polaka" lepiej komuś zabrać niż samemu naprawdę skorzystać). Szkoda gadać tak naprawdę bo wiem że i tak nic się nie zmieni. Nikomu nic nie wmawiam, każdy ma własny rozum. Niektórzy przejrzeli na oczy i idą dalej a inni stoją w miejscu...

Ale to tylko "pierdolenie" jak to Saitou ładnie zsumował.

A przy okazji nigdzie nie napisałem, że Ty konkretnie masz ludzi gdzieś, wystarczyły mi przykłady z naszego malowniczego serwera. Jeśli ten konkretny przykład wziąłeś do siebie to przykro mi, nie chciałem Cię urazić. Z DP robisz fantastyczną robotę i za to należy Ci się szacunek.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 01:05 
Cytuj  
Haha trzymam ludzi pod kloszem... Od dawna sugerowalem ludziom ze im wczesniej zaczna rozgladac sie za engame LSem tym lepiej dla nich
CC sky powstalo dlatego ze ludzie tego potrzebowali, sami chcieli sie sprawdzic, miec fun i przy tym szanse na zdobycie super przedmiotow, a perspektywy na porzadny LS mieli marne, nie wiem czemu na kazdym kroku starasz sie to rozbic i udowadniac nasza nizszosc. Zawsze sie jednak znajdzie taki ktos jak ty co zflamuje takie inicjatywy samemu siedzac na cieplej posadce.
Nikomu nie zabranialem nigdy przystepowac do jakichs lsow, a nawolywanie do blmow bylo zawsze z jajem, porownanie do dyktatury jest beznadziejne.
Lesiu ? Sol w oku ? porpostu nigdy nie zrozumie jak ktos moze wyzej priorytetowac sobie kampienie NMka na kase od pomocy LSowi.
Ani Myrcie ani Vejiemu nie wysylalem zadnych hate telli, nie widze tez w zebym w ktoryms miejscu flamowal Zjawcie, fakty sa jakie sa bez tankow nic sie nie zrobi. Mialem napisac: "w srode spotykamy sie normalnie robimy to to i to" ? przeciez to niemozliwe.
Historyjka o lotowaniu przeciw pozostalej trojce z CC byla raczej pod haslem "mam to gdzies ze jestesmy z jednego lsa, kisimy sie razem na codzien i nie jedno przeszlismy/przejdziemy, nie pozwole im zdobyc itemka z ktorego ja mam wiekszy pozytek a przy tym pokaze w ten sposob jak bardzo lojalny jestem uberom z SW" Nie ma znaczenia to jakie szanse mamy z Byakko, liczy sie to ze ludzie chca sprobowac a ty egoistycznie chciales odebrac im ta okazje.
Jak sam mowiles kazdy ma wlasny rozum i sam wszystko oceni po swojemu.

Jeszcze dla sprostowania. BLM ma dokladnie DWA rare/ex itemy z sky/hnmow/whatever i to na dodatek jeden z nich mozna zdobyc na Genbu, ktorego jak udowodnilismy mozemy sami zabic w smiesznym setupie. Faktycznie mialem po co wracac.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 01:20 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
...Też swoje usłyszałem jak lotowałem w proporcjach 3 do 1 na jeden z triggerów dla SW (a 3 osoby dla CC mimo, że Byakko jest dla SW nieosiągalny to wbrew wszelkiej logice ale posiłkując się "Zasadą Prawdziwego Polaka" lepiej komuś zabrać niż samemu naprawdę skorzystać). ...

tego triggera passowałem wtedy! nie interesowało mnie wtedy kto go weźmie, mógłby trafić jak dla mnie do japończyków lub do SW, jak będę chciał go mieć to zabiorę kilku ludzi tam z CC i sam sobie ufarmuję z nimi
(na przyszłość patrzcie plz dokładnie w logi, różne wyskakujące okienka w grze, zapiszcie sobie kto co pisze, bo potem dorabia się teorie do ledwo zapamiętanych wrażeń)
klosz to fikcja - nie da się rządzić kilkunastoma dorosłymi osobami z CC w tej grze (no chyba że są w jakimś HNMLSie to wtedy jeden /tell i znikają), poza tym ludzie w CC są za bardzo wyrachowani na wszelkie sugestie i robią i tak co chcą (no chyba że są w jakimś HNMLSie to wtedy ...)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 01:37 
Cytuj  
Sai i Rha --> liczylem na jakis wiekszy flame w waszym wykonaniu :), zapowiadalo sie lepiej..., a tak powaznie to obaj macie sporo racji i sporo glupot tez gadacie.

Dal mnie SKY CC to wielka rzecz, bo pokazal (mam nadzieje ze jeszcze nieraz pokaze), ze potrafimy cos robic regularnie w naszym kurczakowym gronie. Poza tym daje ta zabawa wiele funu i wiem, ze z punktu widzenia Rha (tankujacego w SW) wyglada to na amatorszczyzne, ale mi sie podoba. Mysle, ze kiedys stare SW zaczynalo podobnie. :) Na Genbu z SW odpalam jednego blasta, drugiego nie zdaze naladowac i juz zolw nie zyje. Z CC w zaleznosci od setupu robie to od 3 do 10 razy pewnie i mam poczucie, ze dmg ktore robie ma w walce jakies znaczenie, ze nie powinienem dac sie zabic, bo jestem potrzebny.

Z drugiej strony CC jako SKY/HNM LS to czysta fikcja, bo ludzie ciagle szukaja nowych wrazen, wieszych wyzwan. Chcieliby bic Kirina, Fafnira, Tiamata..., a tego niestety nie mozemy im zapewnic.

Mysle jednak, ze dla swiezo upieczonych 70+ graczy nasze srodowe zabawy to dobra szkola walki w alliancie, poruszania sie po sky itp i dobre przygotowanie do bycia w duzych, miedzynarodowych LSach.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 05:52 
Cytuj  
"Lesiu ? Sol w oku ? porpostu nigdy nie zrozumie jak ktos moze wyzej priorytetowac sobie kampienie NMka na kase od pomocy LSowi. "

Damn... Ty nigdy nie poszedles na ENMy/BCNMy/KSNMy/COKOLWIEK dla kasy jak ktos na LSie potrzebowal pomocy?

Ladnie to napisales.
Ogole CC to tylko {fun}.
Jak ktos nie moze isc w srode to nie moze, a nie wszyscy sie rzucaja na niego, ze on taki i taki i ma wszystkich w dupie.
Nawet jak ktos nie chce, bo go glowa boli czy cos.
Ostatnio jak wipneliscie na smoku to dostalem z 5 telli, ze jaki to ja hujowy jestem i w ogole mega lama, ze nie poszedlem z Wami bo Wam Shadowbind trza bylo.... No bez przesady...
Rha dobrze napisal, moze nie bezposrednio ale posrednio Sai wprowadza niejaki "Terror" i milymi slowkami poniekad KAZE ludziom przychodzic w srody, porzycac wszystkie plany a jesli sie nie zgodza czy nie chca akurat to juz sa gorsi i od razu polowa LSa focha na np. Lesia bo nie poszedl i jest wrogiem publicznym nr.1 i huj ungura mu nie zrobimy. Takie niestety jest podejscie ludzi =\ Podobnie z moim CoPem... Ja wszystkich w huja zrobilem i ja jestem ten zly i w ogole zaszlachtujcie mnie i kicknijcie z LSa i zabijcie wszystkich na litere C ;p
Nie rozumiem w czym problem. Mozna sobie zawsze w srode sie wybrac i zrobic jednego Genbu czy nawet 5. I itemki z niego beda i kasa ;P CC nie jest Sky/HNM LSem i nigdy nie bedzie. Po co dazyc do tego zeby byl?Jak ktos chce Seyriu Byakko czy inne gody to do Sky LSa i tam sobie powalczyc. Taki Opi mowi, ze Genbu z SW zabija w zastraszajaco szybkim tempie. Niestety nikogo z nowych graczy nie wezma do SW bo albo nie maja lvla albo skilla. Moze za pare miesiecy, a nie wydaje mi sie zeby takie RB robilo genbu tak szybko jak SW...
Ide spac ;p


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 09:13 
Cytuj  
Canto, ze tez wreszcie madze gadasz ;) Co do SW do Opiemu nie chodzilo przeciez o to zeby wszyscy do SW sie pisali, tym bardziej, ze SW jest w sumie przepelnione id ostac sie nawet na 75 z subami i wszystkim jest dosc trudno. SW od jakiegos czasu gody wogole rzadko robi bo znalazlo mase innych zajec.
Btw. Mam nadzieje, ze ja nie bylem w tych 5 osobach lol. Ja nie przyopminal sobie zebym sie tellowal, tylko na LSsie powiedzialem ze twoj bind by sie przydal ^^:

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 09:29 
Cytuj  
Canto, co do ungura i Lesia; po sky mielismy isc robic misje 7-1 dla tych ktorzy jej nie maja, Lesiu napisal ze nie pojdzie, po tym jak sie spytalismy why, bylo "bo nie"; jesli czlowiek w ten sposob stawia sprawe, to niech sie nie dziwi, ze moze miec problem z uzyskaniem pomocy od osoby ktora od niego oczekiwala tej pomocy ^^; (innych moglo wkurzyc ta ostentacyjnosc i brak jakiejkolwiek checi pomocy, tymbardziej ze bylo mowione ze misje robimy)
gdyby nie fakt, ze Lesiu wlozyl niewielki, badz nikly wklad w rozwoj mojej postaci (poprzez pomaganie mi czy cokolwiek ;p), tez wtedy kiedy pytalam o ta pomoc (chociazby na forum), to bylabym na serio chetna pomoc w ungurze (chociaz moja pomoc jest tam niewielka, ze wzgledu na maxiiego ^^; ). nic nie ma za darmo ;p ale nie wszystko da sie kupic za kase..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 09:38 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Takie niestety jest podejscie ludzi =\ Podobnie z moim CoPem... Ja wszystkich w huja zrobilem i ja jestem ten zly i w ogole zaszlachtujcie mnie i kicknijcie z LSa i zabijcie wszystkich na litere C ;p

Nie no... masz racje. To ze twoj przyszly static, nie kiwnal palcem nawet zeby ci pomoc jest w porzadku, ale to ze my kiblujemy pod Ouryuu ponad godzine zeby zrobic to wlasnie dla Ciebie i nie podoba nam sie ten fakt ze my poswiecamy czas ktory powinien poswiecic ktos inny (bo to ktos inny ma miec w tym glowny interes) juz jest be? Faktycznie - Simi ma racje, wyrachowanie ludzi na tym LSie stoi naprawde na wysokim poziomie :/

Seph napisał(a):
zeby takie RB robilo genbu tak szybko jak SW...
Ide spac ;p

Wczoraj RB rozwalilo Genbu bez zadnego RDMa i BLMa, wiec musieli bic szybko :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 10:06 
Cytuj  
Kasmpienie NMow dla kasy zamniast pomoc lsowi. Hmm a wiecie po co mi kasa? Po to np zebym wczoraj mogl oplaciic kilkunastu blmow i wreszcie zdobyc suppanomimi. TAK ZEBRALEM MANA BURN AA(jak myslicie ze poszedlem na latwizne to sprobujcie zebrac 16 Blmow to sie przekonacie) :wink: dzieki Simi i Sai za pomoc. Mam swoj upragniony kolczyk. W inny sposob nie mialbym szans jeszce przez rok. A za rok to nie wiem czy bede gral jeszcze. Dlatego kampie dla kasy. A co do Ungura to to tez sobie zaplace. Nie widze w tym zadnego problemu. 4-5 dobrych NMow i bede mial. Wiecie ja preferuje "Hello 200k Do you need it?" niz "Blagam pomozcie mi prosze. Plllllleeeeessssss, pleeeeess" Po prostu wkuzylo mnie to co kiedys powiedzieliscie w sky i dlatego poszedlem. Bo jak ide do sky to do sky a nie na 7-1 ktora jest w 3 osoby do zrobienia a wy mnie ciagniecie jaka 16 osobe. Na nikogo sie nie obrazam i nie mam do nikogo zalu o nic. W Sky z CC jest fajnie i bede chodzil jak tylko RL pozwoli bo to jest czysty fun. Na smoku stracilem 10k expa i co z tego? :wink: Bieganie ze smokiem jak sie ma 20hp i liczenie ile jeszce sekund wytrzymam jest super :wink: A no i jeszce sprawa HNMlsow jezeli chodzi o mnie to jezeli sie nie dostane do DH raczej nigdzie indziej nie pojde. SW z gory zakladam ze by mnie nie wzielo CaE mnie jakos nie pociaga. A god ls No Thanks bylem juz swojego czasu w DSD i dziekuje poistoje :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
to dzieki Lesiu ze powiedziałes o 5 AA mana burn.. dobrze wiedziales ze bylem rowniez na to chetny i chcialem zaplacic....... :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:58 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
to dzieki Lesiu ze powiedziałes o 5 AA mana burn.. dobrze wiedziales ze bylem rowniez na to chetny i chcialem zaplacic....... :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x


Nie bylo cie online jak robilem. Sorki. Poza tym mowiles ze macie 18 w RB...

EDIT Poza tym to nie bylo planowane. Po prostu wyslalem tell do simiego. "Robimy 5AA?" a on "Robimy" i tyle.


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 19 lis 2005, 16:01 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 16:00 
Cytuj  
Lesiu ( bucu > joke ) mówiłęm Ci ...napisz topic .... chętnie poszedłbym ci pomóc z ungurem ...Zjawcia poprosiła , byłem ingame , poszedłem , zginąłem nawet :) i ....fajnie się bawiłem . Fajnie też się bawiłem z Tobą jak duowaliśmy ( hahhaha = solowałeś a ja healowałem cię ) avatary ...naprawdę fajnie się bawiłem .... nagród z avatarów nie odebrałem do dziś ...bo zależało mi ,żeby tobie pomóc ..... gdybyś poszedł wtedy na 7-1 pomógłbyś i mi :) .... była duża liczba osób która mi ( nam ) pomogła .... i za cholerę ...nie mam o to do ciebie żalu ......

Ja wolę pomóc jak ktoś mówi : PLISSSSS>>....... niż jak ktoś chce mi za to zapłacić ...... wolę usłyszeć szczere : dzięki Cold. Naprawdę :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 16:16 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Po to np zebym wczoraj mogl oplaciic kilkunastu blmow i wreszcie zdobyc suppanomimi. TAK ZEBRALEM MANA BURN AA(jak myslicie ze poszedlem na latwizne to sprobujcie zebrac 16 Blmow to sie przekonacie)


Mysle ze poszedles na latwizne hehehe :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 16:39 
Cytuj  
nvm


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 18:40 
Cytuj  
Lesiu ma specyficzne podejscie do pewnych spraw i nie on jeden w swiecie Vanadiel (co do zaplacenia i zrobienia naprzyklad kolczyka, badz inni Fenka..itp.), co nie znaczy, ze ma Was tym wkorzac, ze ma Was gdzies...ludzie, czesto odczuwam w Was zazdrosc, jak liczycie ile ma kasy, a czy on liczy co wy campicie? i tak po grupkach dla siebie nawzajem dorobiacie? lol, dla mnie, to lub dziecinne, lub gola zazdrosc.

nic dziwnego, ze nie poszedl pare razy na walki, gdzie z gory wiedzial, ze jest zbedny, zas pamietam, jak bardzo nieraz Wam sie spieszylo i nie chcieliscie na niego zaczekac, badz o nim wspomniec, tam, gdzie moze by chetnie poszedl i/lub bylby bardziej potrzebny.

w sumie, marzenie o tym, ze all bedzie biegala za jednym lub za jedna grupa jest mini naiwne, zawsze bedziemy wszyscy tam gdzie chemy i z kim chcemy, a przy okazji beda eventy LS-owe.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.