mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:47 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Co ma wspolnego zachowanie DH na Fafiku czy tez mechanika warp II z checia lub niechecia polakow do wspolnych raidow ?


mrynar napisał(a):
Duze HNM LSy to nuda i rutyna. Nie powiem pierwszy Kirin byl fajny, pierwszy fafnir, hakurun itp i pewnie dlatego z sentymentem wspominam DH, ale kazda nastepny Kirin czy Fafnir to coraz wieksza nuda. Tlum ludzi czekajacych na wejscie do alliance, zazwyczaj mikro szanse na przegrana, oczywiscie do tego dluga kolejka czekajacych na dropy - tak wyglada "fun" w prawdziwych HNM LSach.


kalcia napisał(a):
teraz juz nie!
jesli jestes w TMNQ ktore jest nienawidzone przez reszte HNM lsow i DH nagminnie probuje cie flailnac, masz {fun}!
ostatnio tez mamy raczej MNIEJ ludzi niz wiecej, a kazdy faf na ktorym jestem to ciagle fun!


i poza tym, chyba juz wydrazyliscie temat...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 07:50 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:50 
Cytuj  
Saitou pytanie brzmi :

- Co ma wspólnego zachowanie DH bądz mechanika WARP II z faktem że 90% Polaków nie pójdzie do SKY bo nie ma tam interesu, i co to ma wspolnego z tym że ostaniej niedzieli o w godzinach 18-19 z 20 osob ktore miały isc robić ugalepih pendant pomagajac sobie i innym było online tych osób 2 ???


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:52 
Cytuj  
twoje pytanie ma tyle wspolnego z tematem co dyskusja z tym co sie dzieje na fafach i innych raidach na ktore polacy nie chodza, chyba ze do raidow zaliczasz tylko sky i pendant no ale to juz twoj problem jak nie widizsz zandego zwiazku i lubisz sie czepic o 4 offtopicowe posty
a tak wogole topic dotyczy spisu aktywnie grajacych polakow na ramuhu i sam sobie zrobiles w nim OT :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 07:57 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:57 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
twoje pytanie ma tyle wspolnego z tematem co dyskusja z tym co sie dzieje na fafach i innych raidach na ktore polacy nie chodza, chyba ze do raidow zaliczasz tylko sky i pendant


Polacy jako CC ( członkowie Crazy Chokobos ), nie Polak Saitou czy Polka Kalcia, czy dostrzegasz róznice jaka jest pomiedzy raidem CC a personalnym udziałem w walce z fafikiem niejakiej Kalci ktora też jest członkiem TMNQ i CC ??? Bo Kalcia czy Rhae nie poszli na Fafika jako CC tylko jako TMNQ, a topik dotyczy tylko i wylacznie nas, członków CC.
Wiem że z ogromną radością byłeś za tym aby CC pozbył się triggerów na Bayoko, bo a nuż okaze sie że CC moze chcieć abyś tam poszedł i walczył :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 08:01 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:00 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
a tak wogole topic dotyczy spisu aktywnie grajacych polakow na ramuhu i sam sobie zrobiles w nim OT :lol: :lol: :lol: :lol:


Nie zrobiłem OT. spis był miedzy innymi po to aby własnie okreslić czy CC jest zainteresowane SKY / SEA czy nie jest a jesli nie jest to dlaczego,

Tak naprawde to nawet nie raczyłeś się wpisać na liste, więc gratuluje ci solidarnosci z Polska spolecznoscia CC, jak i paru innym co swiadczy o naszej LS'owej ogranizacji.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:03 
Cytuj  
Jezu stok ale ty jestes pojebany, nie msz sie kuzwa juz czego czepiac ?
Taka debilna dyskusje mozna tworzyc porzez 200 stron
Teraz moge ci napisac ze Rha czy Kalcia sa polakami, czlonkami CC
Ja koncze sie tu wypowiadac jak stok pan i wladca ma ochote dopierdalac sie do wszystkeigo

Z wielka radoscia sie ich pozbylem po tym jak pol roku nikt nie chcial z nimi nic zrobic a mogly sie w koncu prazydac jednej z aktywniejszych osob w naszym sky. Jestes smieszny jesli chceszmi zarzucic winy za to ze CC czegos wspolnie nie robi chyba juz zapomniales co ktos tutaj kiedykolwiek probowal robic. Smieszny tez jestes ze to ty sie burzysz teraz najbardziej zawsze majac to gdzies. Potrafiles zrobic niczemu nie sluzacy spis i marudzic, gratuluje!

EoT


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 08:10 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:05 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Co ma wspolnego zachowanie DH na Fafiku czy tez mechanika warp II z checia lub niechecia polakow do wspolnych raidow ?


dla mnie np. to że ja nie pójdę na fafka jak zobaczę tam DH czy inne LSy które mają w swoich szeregach debili, wolałbym postać w MH 5 godzin i gapić się na swojego mogla lub iść duować z kimś maridy itd., żadne itemki które można zdobyć w otoczeniu nieuczciwej konkurencji nie są warte wg mnie takiego 'funu', jest mnóstwo trigowalnych mobków które nie są godami a które warto by zobaczyć dla samego funu ale nie ma z kim iść bo 60+% ludzi z naszego LSa nawet nie wie o ich istnieniu lub była tyle razy na nich że dla nich to żadna zabawa i nie interesują się tym i nie będą, wolą iść pewnie bardziej np. na jakiegoś smoka którego bili 200x żeby kolejnego frajera z USA wyposażyć w 'super sprzęt' żebym mógł przez chwilę popatrzeć na niego jak będę przechodzić obok AH :roll: :D, nie chodzi mi o czas i zbieżność lub rozbieżność czasową wypadów u nas i w innych LSach w których są ludzie z CC bo wiem że każdy wypad z innym LSem nieważne o której jest godzinie jest strasznie wyczerpujący dla nich i dla CC niestety ale już nie ma kalorii ... co nie oznacza że namawiam kogokolwiek do zmiany swojego stylu gry czy LSa
ale fajnie by było znać opinie ludzi którzy grają 1.5 roku dłużej ode mnie dlaczego CC LS nie da rady raz na 2 tygodnie się zebrać i w 2-3h zrobić np. DM,ENM18,WHM75SoloBody,Rostrumy itd., przecież to są wypady jednorazowe których nie robi się regularnie a większość ludzi od nas w innych LSach chłonie fun z rutynowego bicia codziennie lub co kilka dni tych samych mobków, przecież większość z tych rzeczy które dawno powinniśmy zrobić są w wyniku rare/ex więc o dramie nie ma mowy


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 08:20 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:19 
Cytuj  
Mialem juz skonczyc ale jeszcze zapodam jpg do dyskusji z naszej punktacji w sky, na ktorym wyraznie widac komu jak zalezalo, i ze pan oburzony stok sie osmiesza

Obrazek


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:24 
Cytuj  
Cytuj:
Jezu stok ale ty jestes pojebany, nie msz sie kuzwa juz czego czepiac ?


ee niczego sie nie czepiam, stwierdzam tylko ze to co robi Kalcia z TMNQ nie ma wiele wspolnego z tym co Kalcia robi z CC.

Cytuj:
Taka debilna dyskusje mozna tworzyc porzez 200 stron
Teraz moge ci napisac ze Rha czy Kalcia sa polakami, czlonkami CC
Ja koncze sie tu wypowiadac jak stok pan i wladca ma ochote dopierdalac sie do wszystkeigo


Zrób foche, to najcześciej ci się udaje.

Cytuj:
Z wielka radoscia sie ich pozbylem po tym jak pol roku nikt nie chcial z nimi nic zrobic a mogly sie w koncu prazydac jednej z aktywniejszych osob w naszym sky. Jestes smieszny jesli chceszmi zarzucic winy za to ze CC czegos wspolnie nie robi chyba juz zapomniales co ktos tutaj kiedykolwiek probowal robic. Smieszny tez jestes ze to ty sie burzysz teraz najbardziej zawsze majac to gdzies. Potrafiles zrobic niczemu nie sluzacy spis i marudzic, gratuluje!


Nikt nie chciał bo nikt nie miał w tym interesu. Robiłeś i czy też próbowałeś robić co z tego co pamietam skończyło się focha z twojej strony i opierdalniem wszystkich ktorzy wzieli udział w tym. Gratz próby, ale nie zmienia to faktu że nie wpisałeś się na listę, bo ci sie nie chciało.
Przypomnij sobie ile razy ty mi pomogłeś a ile razy ja tobie, jesli juz mowimy o tym kto kogo ma gdzieś. Spis jest bardzo słuszny i właściwy, teraz kazdy kto ma chęc moze zobaczyć jaki lvl i job maja polacy i czy maja interes np w chodzeniu do SKY czy na Dyvine Might.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:25 
Cytuj  
Ta. Gdyby ten pomysl Saitou przetrwal to bysmy teraz razem chodzili na Kiriny i kazdy w CC mialby sprzet ze SKY zanim moglby go ubrac (w wypadku nowych osob) + calkiem przyzwoita kase z dropow.

Szkoda...

I wcale, o dziwo, nie klocilismy sie o zadne dropy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:26 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Mialem juz skonczyc ale jeszcze zapodam jpg do dyskusji z naszej punktacji w sky, na ktorym wyraznie widac komu jak zalezalo, i ze pan oburzony stok sie osmiesza

Obrazek


Nie wiem po co publikujesz tą tabelkę bo ja nigdy nie byłem w SKY z CC wiec nie wiem skad ta moj nick. Nie byłem ponieważ nie lubie Dramy jaka toważyszy podziałowi dropów przez Polaków.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:30 
Cytuj  
w typ topicu połowa ludzi w ogóle nie powinna się zapisywać bo nie rozumie znaczenia słów "Spis Aktywnie grajacych Polakow z Ramuh"

o jakiej dramie piszecie????????????????????????? (BARDZO proszę o przykłady dramy z CC i o przykłady dramy w innych całkowicie nieinteresujących nas LSów, ujawnijcie swoją wrażliwość pls)
ja gram XXX miesięcy prawie CODZINNIE i nie widzę żadnej dramy na /l czy na forum, chcecie mi powiedzieć że jak jadę do domu na weekend raz w miesiącu to jest akurat wtedy drama w CC dot. itemków ?
ale pewnie każdy powód jest dobry żeby nie zrobić czegoś razem, jak nie drama to pewnie za daleko albo kura za wolna ...

Scorpio napisał(a):
...
Nie wiem po co publikujesz tą tabelkę bo ja nigdy nie byłem w SKY z CC wiec nie wiem skad ta moj nick. Nie byłem ponieważ nie lubie Dramy jaka toważyszy podziałowi dropów przez Polaków.


nawet sobie nie wyobrażasz jak czekaliśmy na Ciebie i na Twoją pomoc, ale skoro nie wiesz nawet po co zrobiłeś (albo po co robi się) RDM do 75 to nikt tego za złe nie ma i nie miał


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 09:14 przez Slayerek, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 08:44 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Co ma wspolnego zachowanie DH na Fafiku czy tez mechanika warp II z checia lub niechecia polakow do wspolnych raidow ?


tylko odpowiadalam opiemu na posta o nudnosci na hnmach, reszta tematu sie sama pociagnela ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 09:14 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nawet sobie nie wyobrażasz jak czekaliśmy na Ciebie i na Twoją pomoc, ale skoro nie wiesz nawet po co zrobiłeś (albo po co robi się) RDM do 75 to nikt tego za złe nie ma i nie miał


Chyba nawet nie byłem w czasie waszych runow online.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 09:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
swordsman napisał(a):
Mialem juz skonczyc ale jeszcze zapodam jpg do dyskusji z naszej punktacji w sky, na ktorym wyraznie widac komu jak zalezalo, i ze pan oburzony stok sie osmiesza

Obrazek


Nie wiem po co publikujesz tą tabelkę bo ja nigdy nie byłem w SKY z CC wiec nie wiem skad ta moj nick. Nie byłem ponieważ nie lubie Dramy jaka toważyszy podziałowi dropów przez Polaków.


Osmieszaj sie dalej takimi komentarzami, stracilem w tym momencie jakikolwiek szacunek dla ciebie. Takie wytlumaczenie zwlaszcza jesli chodzi o sky mozesz wsadzic sobei w dupe. Nie chodziles bo nie chciales pomoc. Wspolne raidy CC nie wypalily nie daltego ze tylko 2-3 osoby potrzebowal z nich itemy a dlatego ze 2-3 nie maly ochoty pomoc innym, 2-3 osoby od ktorych pomocy bardzo wiele zalezalo i ty jestes tego doskonalym przykladem. Probowalismjy to zrobic w najlepszym mozliwym momencie, kiedy duzo nowych osob doszlo do 70lv i nie mialo zadnego hnm lsa, a scena EU zaczynala dopiero raczkowac. Ludzie tacy jak ty wszystko pierdola, wola mardzuic ze nic sie nie udaje i tworzyc bezcelowe topici niz cokolwiek sprobowac.
I przytocz moze jakis przyklad zanim dalej bedziesz mi zarzucal rozwalenie sky.
Jesli uwazasz ze nic nie zamierzasz robic bo ludzie kluca sie o dropy to tymbardziej tabelka jest bezsensowna
Powiedz cos jeszcze smiesznego


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 09:56 
Cytuj  
swordsman napisał(a):

Osmieszaj sie dalej takimi komentarzami, stracilem w tym momencie jakikolwiek szacunek dla ciebie. Takie wytlumaczenie zwlaszcza jesli chodzi o sky mozesz wsadzic sobei w dupe. Nie chodziles bo nie chciales pomoc. Wspolne raidy CC nie wypalily nie daltego ze tylko 2-3 osoby potrzebowal z nich itemy a dlatego ze 2-3 nie maly ochoty pomoc innym, 2-3 osoby od ktorych pomocy bardzo wiele zalezalo i ty jestes tego doskonalym przykladem. Probowalismjy to zrobic w najlepszym mozliwym momencie, kiedy duzo nowych osob doszlo do 70lv i nie mialo zadnego hnm lsa, a scena EU zaczynala dopiero raczkowac. Ludzie tacy jak ty wszystko pierdola, wola mardzuic ze nic sie nie udaje i tworzyc bezcelowe topici niz cokolwiek sprobowac.
I przytocz moze jakis przyklad zanim dalej bedziesz mi zarzucal rozwalenie sky.
Jesli uwazasz ze nic nie zamierzasz robic bo ludzie kluca sie o dropy to tymbardziej tabelka jest bezsensowna
Powiedz cos jeszcze smiesznego


Hmm ??? Sai z tego co pamiętam w tym okresie to logowałem się wyłacznie praktycznie na COP static i nic poza tym, nie przypominam sobie abym się zobowiazywał do udziału w SKY CC by Saitou ani w NM CC by Opiekun, nie jestem i nie byłem pępkiem świata bez ktorego nie dacie sobie rady więc nie zwalaj na mnie winy za to że coś poszło albo nie poszło, zresztą to chyba nie jest sąd nad moja skromną osoba, a moze jest ? Moze to moja wina że nic nie wychodzi z Eventów CC ? Moze moja obecność jest gwarantem odbycia się eventu w CC ?

Ludzie się kłucą o dropy bo jest to w mentalnosci ludzkiej zapisane, dla większości nie liczy się fun tylko drop czy co ja będe z tego miał personalnie, a skoro większość nie ma nic z danego eventu to nie przyjdzie i nie pomoże innym.

Odpowiadając na zarzut ktory zapewne padnie niebawem dlaczego nie byłem na ostanim pendant - ponieważ w chwili obecnej priorytet dla mnie to exp BLU i jesli umówiłem sie ludzmi że będziemy expować to moja prywata nie może być ważniejsza niż 5 pozostąłych osob.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 10:13 
Cytuj  
SKY CC nie wypalilo z tego co pamietam z dwoch przyczyn:

- oporow ze strony SW, do ktorego to SW zreszta nikt z nas nie nalezy, a CC istnieje dalej :)

- lekkiej dramy kilku osob z powodu leku przed smiercia i przegrana

NIE BYLO ZADNEJ KLOTNI O DROPY ANI O TE TERAZNIEJSZE ANI PRZYSZLE

Sto --> nie chodziles, bo nie chciales. To byl twoj wybor. Akurat RDMow nam wtedy brakowalo, podobnie jak tankow i kazdy kaprys, olanie nas itp kogos z waznym jobem sprawial, ze run mogl sie nie odbyc.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 10:19 
Cytuj  
Tak, SKY sie rozpadło, bo ludzie zaczęli lamentować, że szans nie mamy, mimo, że prawie zabiliśmy jaszczura ;)

Była mała sprzeczka o dropy, chyba o Genbu Kabuto, który nigdy nie wypadł. Ale dramy nie było.

A co do dram, dramy oczywiście są, Sim lubi bardzo przeczyć z zasady, a sam jest często ich centrum nakręcając atmosferę :D

Ahh, już wiem! SKY się rozpadło, bo kilka razy z rzędu podebrano nam Triggery i nie mogliśmy popnąć goda. To zniechęciło ludzi.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 10:37 
Cytuj  
Rozpadło sie raczej dlatego, ze osoby które mogłly nam pomóc wolały akurat iść gdzieć z SW, albo po prostu nie miały ochoty pomagać...i tyle.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 10:39 
Cytuj  
Stokrotku nie bierz tego do siebie za bardzo ale my liczyliśmy na RDMa (i dalej liczymy na RDMa) z CC z lvl 75, nie chodzi o nick, ksywkę, Stoka, Kalcię , Maxiego , Lesia itd. bo każdy doskonale wie że dla mobka jak również dla innych graczy nie liczy się z kim się gra tylko z jakim jobem się gra i to dotyczy wszystkich graczy, kogo obchodzi że w tym czasie Canto (RNG) nie za bardzo lubił Saitou (THF) i nie chciał z nami chodzić do Sky ? a teraz jako BLM z BLM coś czasami razem zrobić mogą
kto by chciał grać ze Stokrotką czy Simiurgiem ? nikt taki głupi nie jest i nie powinien być, każdy widzi tylko joby i tak powinno być wg mnie, ffxi to nie kawiarnia gdzie każdy próbuje patrzeć każdemu w oczy
zresztą już za późno (od początku roku) na zabawę CC w sky czy z godami bo za dużo ludzi od nas jest w Sky/HNMLsach ale bardzo bym chciał żeby Stokrotka chodził z jakimś Sky/HNMLSem regularnie kilka razy w tygodniu do Sky przez X miesięcy i zdobył tam jeden jedyny itemek widząc jak kilkanaście osób zdobywa Kosode, miał kilkaset punktów i żeby rozpadł się jego Sky/HNMLs, dla mnie to norma, dla Stoka pewnie to byłaby dopiero drama, ale czego nie robi się żeby coś fajnego zdobyć ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.