mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:35 
 
powinniscie przestac.

narazie Samadam nie sprawdzil konta, nie ma dowodow, ze to Myrta lub kazdy inny komu podal haslo i namiary.
nie ludzmy sie, podlosc nie ma granic, a bieda + podlosc jescze bardziej.
pozory dosc czesto myla.

oprocz podejzen do graczy naszego Finala, Samadam upewnij sie czy to nie kawal badz zemsta osob blizkich lub z najblizszego otoczenia, majacych powody i mozliwosci to zrobic.

................................................................................................................

mozecie nienawidziec, wielce sie wstydzic lub agresywnie byc nastawionymi do Myrty - ale powinniscie przestac rozwozic ten balagan.

...............................................................................................................


jak u Bulgakowa - "to sa tylko ludzie" - tyle szumu, nienawisci, zabic, urwac mu glowe....


opanujcie sie - sprawa jest nie jasna i wymaga sporo czasu do wyjasnienia.
moze sie okazac, ze nigdy sie nie wyjasni.

agresja domysly dogmaty pouczenia tu do niczego nie doprowadzaja
owszem, wiekszosc napewno pokazala swoja opinie, co do wlamania sie na cudze konta, ale w rzeczywistosci nic sie nie zmienilo.

ten topik - to topik Myrty - pozegnalny.
to co piszecie, to nie powinno tu byc, zbieg okolicznosci naklonil wiekszosc do wypowiadania sie wlasnie tu.


szkoda, ze Myrta sie nie odzywa.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:40 
 
Nie wspominając o tym, że od kiedy botowanie rybek przestało być opłacalne/możliwe (nie znam się więc tu zgaduję) zero fooda/silent oili/limbusa. Dlatego zastanawia mnie fakt sprzedawania gili komuś z CC, nieważne komu ale interesująca na pewno będzie kwota i skąd ja wytrzasnął. Na koncie Samadama ktoś sprzedał Hauberk i kupił Kriegsbeil, ciekawe ile kasy miał Samadam w gilach kiedy go okradziono.

Ancover z takim podejściem jakie prezentujesz to faktycznie nigdy nic nie zostanie wyjaśnione. A co do offtopa to widziałem dużo gorsze niż robienie dramy w temacie gościa, który wywoływał jej najwięcej. :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:47 
 
Samadam napisał(a):
czysta dedukcja
haslo zostalo zmienione w poniedzialek popoludniu, w weekend poprzedzajacy ten dzien nie mialem internetu, wiec myslac, ze to moze byc wina systemu (dzis wiem ze provider zawinil) skanowalem wszystko po kilka razy - system byl czysty, tak samo zrobilem w poniedzialek po fakcie i nic nie znalazlem. dodatkowo mam w polu autologowanie wiec jezeli jakis keylogger by mi umknal to by przechwycil jedynie member password co jak wiadomo na obcym kompie gowno daje. tego samego dnia pojawia sie post Myrty, ze odchodzi z gry sprzedajac swoje gile, a do tej pory nie odzywa sie ani na forum ani na gg. zbiegokolicznosci?


W pierwszej chwili tez pomyslalem, ze to Myrta, ale rownie dobrze tez ktos inny mogl zainspirowac sie postem Myrty i okrasc twoje konto, bo wiadomo, ze "Myrta to chuj, gilseller i oszust" wiec i tak bedzie na niego.

To, ze sie nie odzywa moze znaczyc ze wyjechal, robi sobie przerwe od grania, netu itp

Sprobuj sie dowiedziec z jakiego IP wchodzono na twoje konto.

Targaryen napisał(a):
Nie wspominając o tym, że od kiedy botowanie rybek przestało być opłacalne/możliwe (nie znam się więc tu zgaduję) zero fooda/silent oili/limbusa. Dlatego zastanawia mnie fakt sprzedawania gili komuś z CC, nieważne komu ale interesująca na pewno będzie kwota i skąd ja wytrzasnął. Na koncie Samadama ktoś sprzedał Hauberk i kupił Kriegsbeil, ciekawe ile kasy miał Samadam w gilach kiedy go okradziono.


Kase mogl miec ze sprzedazy byne billi na przyklad. Mogl sprzedac jakis sprzet. To o niczym nie swiadczy.

Nie chce wyjsc na jakiegos adwokata Myrty. Nie mam powodow zeby go bronic. Dla mnie nierozliczenie dlugu z Limbusa to wystarczajacy powod zeby sie zegnac z nim bez zalu.

Jesli jednak to nie Myrta to wolalbym wiedziec kto.

(kurwa mialem nie wchodzic na forum...) :D


Posty: 6
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:56 
 
Napisałam pm do Samadama, zeby napisał mi jakie miał drogie itemy, to sprawdze czy icz nie ma na Myrta i jego innych postaciach. Jezeli są, to je oczywiście odesle, i moge dac/przekazać te Dynamisowe monety ( ztego co widziałam sa warte po 15 000 sztuka ) jako rekompensata ( chodz pewnie nie wystarczajaca ), jest ich 600 sztuk.

Ps nie chciałabym mimo wszystko zeby to konto zostalo zablokowane

Ps 2 Slayerek nie obawiaj sie, nie zobaczysz nicka Myrta z perelka CrazyChocobos


Pozdrawiam

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 14:10 
 
Rha moje podejscie jest jasne i proste - jedni lubia po plotkowac za plecami, ja nie.

- jesli Myrta sie nie odzywa
- nie ma dowodow od SE, ze to on wlamal sie na konto

to ta cala plapanina robi jedynie smrod i powiela ilosc wrogow, niesmaku i obrzydzenia, co do ludzi z ktorymi spedza sie sporo czasu w grze.

a mnie osobiscie poprostu to sie nie podoba.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 15:28 przez Elfka, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 14:21 
 
prosba do Panow moderatorow - zamknijcie topk pozegnalny

albo

jak chcecie dalej dyskutowac, to zrobcie nowy - o sprawie Samadama.
przeniescie tam ta cala zawazrtosc dotyczaca jego konta.

...........................................................................................

Samadam - jest mi bardzo przykro, ze cos takiego Cie spotkalo, wspolczuje i jestem po Twojej stronie - sprawce nalezy wykryc i SE powinno sie do tego przylozyc.
Mozemy od CC napisac do nich apel z ta prosba.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 14:38 
 
Elfka napisał(a):
prosba do Panow moderatorow - zamknijcie topk pozegnalny

albo

jak chcecie dalej dyskutowac, to zrobcie nowy - o sprawie Samadama.
przeniescie tam ta cala zawazrtosc dotyczaca jego konta.

...........................................................................................

Samadam - jest mi bardzo przykro, ze cos takiego Cie spotkalo, wspolczuje i jestem po Twojej stronie - sprawce nalezy wykryc i SE powinno sie do tego przylozyc.
Mozemy od CC napisac do nich apel z ta prosba.

Dokladnie nie ma sie nawet co pytac Samadama tylko trzeba mu pomoc kto tu dysponuje najlepszym skillem w Englishu? Niech sie podejmie wytlumaczenia sprawy SE Wszyscy co moga sie pod tym podpisza trzeba dzialac...

Inna sprawa ze trzeba tez wytlumaczyc ze na koncie Myrty nie jest juz on Tylko Ola i zeby nie kasowac konta bo to Niczego winna dziewczyna

Ja niestety nie dam rady moj angielski jest wystarczajacy zeby sie dogadac ale tu bedzie sie trzeba szczegolowo tlumaczyc to juz nie moj poziom.


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 14:40 
 
mrynar napisał(a):
Bazztek napisał(a):
to jest tylko popier#$@!$#lona gra.




Wiadomo ze fizycznie gra nas nie dotyka, nie umrzemy z glodu w niej, nie zginiemy w wypadku, ale psychicznie mysle ze wplywa na wiekszosc z nas dosc mocno.


to tez wlasnie chodzi mi o to zeby nie wplynela zbyt mocno. udzielaja sie wszystkim emocje, a nikt niczego nie jest pewny. byc moze sami jestesmy winni bo kazda wypowiedz napedza kolejna i wzbudza wiecej agresji


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:12 
 
Opik i ja podaliśmy prosty sposób - zgłosić sprawę do organów ścigania. Nie oskarżajcie jeszcze Myrty, bo nie wiadomo czy to On zrobił.
Pierwsze co trzeba sprawdzić to czy IP, z którego się logowano należy do puli IP polskich.
Jeżeli tak to działanie prawne będzie błyskawiczne. Szczególnie, że tego typu oszustw (zgłaszanych) w naszym kraju nie ma wiele. Jest to zawsze jakaś ciekawostka dla wymiaru sprawiedliwości i mediów.

Pierwsze zgłoszenie do S-E powinno pójść w stylu "skradziono mi konto, chce je odzyskać, chce sprawe zglosic do organow scigania, ale nie jestem pewien czy zostalo to dokonane przez kogos z mojego kraju. Czy moglbym uzyskac liste numerow IP z ktorych logowano sie na moje konto w przeciagu ostatnich 14 dni". Jeżeli zasłonią się jakąś ochroną danych to należy wspomnieć, że to TWOJE konto i masz prawo do wglądy działań na nim (oczywiście w pełni kulturalna forma wypowiedzi). Warto wspomnieć, iż chcesz doprowadzić do ukarania złodzieja i prosisz o każde możliwe wsparcie ze strony S-E (jeśli zechcą zrobić pokazówkę przeciwko GS, to mogą wytoczyć nawet ciężką artylerię prawników i opłacić wszelakie koszta (dosyć prawdopodobne)).

W kwestii polskiego prawa jestem w stanie pomóc przygotować pisemko do prokuratury. Ładnie i rzeczowo napisane (doświadczenia związane z włamami na serwery przeze mnie administrowane), które zobowiązują organy ścigania do szybkiego działania.
W myśl prawa - nie wolno wykonywać czynności na cudzej własności bez wyraźnego zezwolenia właściciela tejże własności. W praktyce oznacza to tyle, że możesz dać klucze do mieszkania i pozwolić koledze wejść i usiąść na krześle. Jeżeli zaparzy sobie herbatę to automatycznie narusza Twoją własność prywatną i tym samym łamie prawo. Analogicznie jest ze światem wirtualnym - dałeś hasło, bo chciałeś żeby nakarmił kurę, przesunął postać o 3 kroki czy cokolwiek innego, bądź nawet nie podałeś mu hasła i loginu do konta, ale znał hasło do jakiegoś forum/maila, które było takie samo i tamtą drogą wykradł dane do konta ff (o ile podawanie loginu i hasła do konta POL jest niedozwolone regulaminem).
W pierwszym mailu do S-E nie powinieneś pisać o żadnych podejrzeniach wobec konkretnych osób.

I nie należy bawić się w żadne zwroty sprzętu jeżeli są na koncie myrty - nic nie przyjmuj. W interesie nas wszystkich (społeczności graczy FF) jest doprowadzić do ukarania złodzieja (kimkolwiek on jest).

Podkreślam pewne zwroty, albowiem ciężko mi uwierzyć by takiego czynu dopuścił się myrta. Jakimkolwiek "chujem" by nie był, jak bardzo by nas wszystkich nie wyzywał to jest jednak człowiekiem. No chyba, że rzeczywiście ma moralność na poziomie żula spod budki z tanim winem...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:28 
 
btw. moje posty w tym topicu nie dotyczą sprawy MyrtaSamadamGate tylko tego że Myrta napisał że "dopiero teraz udało mi sie sprzedać gile... dzięki ...edit... za kupno po dobrej cenie (nie podaje nicka, bo przecież w CC nie ma gillbuyerów..lol )." co jest wybitnie mało prawdopodobne szczególnie że od XXX miesięcy najpopularniejszą jego wymówką przed udzielaniem się na i tak nieobowiązkowych eventach był brak funduszy a z drugiej strony pisze "...dobry equip..wszystkie możliwe suby dla tego joba..... hahahahahhaahahah całe mnóstwo wrogów... haha możecie odetchnąć od mojego "ciężkiego" w obyciu charakteru."
sprzedaje postać która jednak w inventory coś cennego ma + nie chciało mu się przez 2 lata poprawić swojego wizerunku i chociaż zasymulować dobre/pozytywne zachowanie w grze np. nie mając w **** ludzi z CC chociaż mu się nie dziwię wcale jego podejścia do gry w CCLSie bo Myrta DOSKONALE widział/wiedział i czuł jaki power miał/ma CCLS i jak ciężko było namówić ultralenimaterialistów do zrobienia czegoś fajnego dla pożytku jego i CAŁEGO CCLSA, ale to mogą zrozumieć niestety tylko nieliczni wciąż ...
Taira prosze napisz ile BSów i KSów ma Myrta, to będą na pewno interesujące liczby

jak ktoś chce bawić się z policją to niech się lepiej najpierw upewni że ma na swoim kompie legalnego windowsa i inne softy ( faktura zakupu (paragon), certyfikat autentyczności, oryginalny nośnik, umowa licencyjna), nie ma na dyskach polskich mp3, nie ma na dyskach żadnych polskich filmów i najnowszych zagranicznych szczególnie z dźwiękiem w AC3


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:36 
 
Slayerek napisał(a):
Taira prosze napisz ile BSów i KSów ma Myrta, to będą na pewno interesujące liczby




Proszę Slayerek: 18 BS, 66 KS

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:43 
 
Tczewiak zanim zaczniesz siac ferment na forum proponuje zebys sie udal na forum KI i w polu search wpisal: Stolen account. Pojawi sie dosc spora lista tematow, rzesza ludzi ktorym "ukradziono" postacie, i drogi ktorymi probowali je odzyskac (bezskutecznie).

Probowac odzyskac konto moze tylko Samadam i tylko on. Stalo sie to niedawno, moim zdaniem (jezeli zostalo zmienione haslo) Samadam powinienes zadzwonic do help desk i nic nie mowic o skradzionej postaci, tylko po prostu powiedz ze zapomniales hasla i prosisz o jego reset. Spytaja Cie o CC # i moze dane adresowe i o POL ID. Jezeli to bedzie sie zgadzalo z tym co maja u siebie to zresetuja Ci haslo i masz postac z powrotem. Jezeli dane z CC sie nie beda zgadzaly, to szanse na odzyskanie konta masz bardzo nikle.

Co do kradziezy konta przez Myrte. Dales haslo jemu (moze tez komus innemu). Tym samym zlamales regulamin gry i Ty ponosisz tego konsekwencje. Nawet jezeli dales haslo tylko Myrcie nie znaczy to ze on to zrobil, jezeli mial keylogery albo inne syfy to po prostu ktos ukradl te informacje od niego i dobral sie do Twojego konta. Sprobuj zadzwonic i postarac sie zresetowac haslo, jezeli dane z CC beda inne to na bank masz pewnosc ze konto zostalo ukradzione (niekoniecznie przez Myrte).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:49 
 
Elfka napisał(a):
jak u Bulgakowa - "to sa tylko ludzie" - tyle szumu, nienawisci, zabic, urwac mu glowe....

:wtf:

Anc >>> Masz racje ze to pozegnalny topic Myrty. Wiec zegnamy go w takim stylu jak on zegnal innych... i zapewne chcialby byc pozegnany.

Hmm, nie rozumiem jednego. Ktos nie ma na silent oile, na RR gorgety, a jednak ma gile ktore sprzedal 'komus' z CC. A teraz Taira mowi ze ma 600 Byne Billi? Oo Z reszta - to nie istotne. Myrta nie odpowiada i wcale sie nie dziwie. Pewnie wyje ze smiechu. Wyje, bo odchodzac udalo mu sie zaczac kolejne klotnie w ramach CC. Wyje, bo mimo, ze zachowywal sie, delikatnie mowiac, nieodpowiednio, nadal sa ludzie, ktorzy go bronia badz zegnaja go z sentymentem (txty o 'ikonie CC' skladam na karby niewiedzy:) ).

Taira >>> Przejmowac sie Simim nie musisz zbytnio. Z czasem mu przejdzie. Wez perelke CC (zapewne Pixies tez dostaniesz, jak Opa poprosisz).

BTW. A co jesli Myrta wcale nie odszedl? :wink:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 16:18 
 
mi nie ma co przejść, ja się świetnie bawię
poza tym albo ktoś jest twardy i bierze perłę CC i gra sobie z tymi do których się przyznaje w świecie FFXi/serwera albo ktoś fochuje co jakiś czas jak Myrta i szuka sposobu jak się urwać z CC żeby tylko dorwać jakiś przedmiot który i tak kompletnie nic nie zmieni w CC albo ktoś od razu idzie do innego LSa i próbuje tam zużytkować swój czas, wszystko jest dobre ale trzeba pamiętać że FFXI to gra oparta o siłę i działanie LSów a nie pojedyńczych ludzi
wszystko jedno mi czy Myrta odszedł czy nie i kto gra jego postacią i w jakim LSie bo i tak najgorszą rzeczą jaka może spotkać gracza w grze w której poświęca każdy dzień po X godzin jest olewanie jego przez LS w którym jest, Myrta przy tym to anioł


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 17:59 
 
Ok. Zamykam temat.

Mam nadzieje, ze juz sie wszyscy pozegnali z Myrta. :D

Sprawa Samadama jest w jego rekach. Jesli bedzie chcial kontynuowac temat albo podzielic sie informacjami to napewno zalozy nowy topic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.