mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 22:10 
Cytuj  
ah az sie milo czyta :P stare dobre czasy xD btw (nie wime kto gra teraz Ogonem) ale zabiliscie juz nim mata czy dalej ma ten 70 :P ?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 22:58 
Cytuj  
Qrwa ludzie kazdy do tego dolozyl swoje 3 grosze. I ludzie ktorzy stali sie Pixies only, i ludzie ktorzy postanowili szukac szczescia gdzie indziej bo kamilus/brak pomocy/cholera wie co jeszcze i ludzie ktorzy utworzyli provoke i ludzie ktorzy postanowili siedziec na provoke (ja jestem w tej grupie).

Loth plz nie dokladaj oliwy do ognia w sprawie LOLm do ktorego nie nalezalas aka przestan dalej macic wode ^^

Cala reszta w konflikcie Kamilus - reszta swiata temat jest o czyms innym wiec dajcie tez sobie na wstrzymanie. On staral sie w miare rozsadnie opisac o co chodzi, wy po nim pojechaliscie. Bez sensu jest laczenie starych zgrzytow z nowa sprawa bo wtedy porozumienia nie bedzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:00 
Cytuj  
ogon napisał(a):
ah az sie milo czyta :P stare dobre czasy xD btw (nie wime kto gra teraz Ogonem) ale zabiliscie juz nim mata czy dalej ma ten 70 :P ?


Masz sky/sea, full aquarian set i AF2.



A tak na serio to chyba jestes jaki byles :P

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:18 
Cytuj  
Nie powiedziałam słowa o LOLm -_-' Może jestem zła mąciwoda i w ogóle, ale jedyne w co się wtrąciłam to trójkąt Kamilus-Freyah-Samotnik. PFT.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:20 
Cytuj  
Nie to abym się czepiał, ale czy to Kamilus na pierwszej stronie nie stwierdził, że Caspian nie ma prawa się wypowiadać, bo zaczął grę na innym serwerze? Czyżby ponownie wracały czasy kłótni serwerowych, tylko że tym razem z rasizmem ze strony Kamilusa? Jeśli na CC Kamilus częściej prezentował takie podejście, to się nie dziwię, że powstały inne shelle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No i śmieszne jest by CC rozstawiał po kątach gość z innego serwera, który ma jakieś dziwne emo odchyły ostatnio (z urazą lub bez urazy Casp, ale ostatnio swoim wywodem o "Neyah" mnie wkurzyłeś).


To przeczytaj to jeszcze raz.
Ma prawo mówić, że źle się dzieje na CC, ale IMO przesadą jest podejmowanie przez Niego decyzji CC R.I.P.
Kapishi?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:31 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Może jestem zła mąciwoda i w ogóle, ale jedyne w co się wtrąciłam to trójkąt Kamilus-Freyah-Samotnik. PFT.


Ummm emmmm jakby to powiedziec...


JUZ CIE LUBIE ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:52 
Cytuj  
Kurde Matsuki :) na Screenshocie masz jeszcze PAKERa :) to dzieki niemu robilem smn do 75 :) hehe pamietam jak mi avatary pokazywal przed Bastokiem :) oczy mi na wierzch wylazily :) to byly czasy :)


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 23:58 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
tczewiak napisał(a):
No i śmieszne jest by CC rozstawiał po kątach gość z innego serwera, który ma jakieś dziwne emo odchyły ostatnio (z urazą lub bez urazy Casp, ale ostatnio swoim wywodem o "Neyah" mnie wkurzyłeś).


To przeczytaj to jeszcze raz.
Ma prawo mówić, że źle się dzieje na CC, ale IMO przesadą jest podejmowanie przez Niego decyzji CC R.I.P.
Kapishi?


Ja przez wiekszość FF11 zycia byłam poza serwerem, o CC juz nie wspomnę, ale nie trzeba było być długo, żeby zobaczyć różnicę. Byłam za czasów obecnych UBERów i za czasów...Twoich. Różnica? To widać chyba po tym temacie.

Er. tak, tak właśnie było.

Zang... o w mordę. :o :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:01 
Cytuj  
Pamietam jak 1szy raz bylem na Exp pt z uberami - na V.Dunes lol
Zet, Gal, Opi tam chyba byl.
Musialem sie wylogowac bo juz puzno bylo - potem przez 2 dni nie moglem do Bastok wrucic (zrobilem HP na Diunach) - co chwile zgon na KH Hahahahaha :D - ale podobalo mi sie!


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:09 
Cytuj  
Hmmm ktoś mi uświadomił właśnie, że niewypał to by było coś co nigdy nie działało. W takim razie użyłem złego słowa. Pierdzielę opinię torella czy samotnika. Jednak Katsukun poczuł się urażony. LOLm działało - i to długo. W pewnym momencie jednak okazało się, że same założenia są błędne i nierozwojowe, a do tego doszło sporo czynników, które przyczyniły się to upadku LSa.

Fakty:
- przyłożyłem rękę do upadku LM decydując się na wzięcie udziału w kreowaniu OS
- ludzie mnie nie lubią, bo mam konfliktowy charakter
- mimo powyższych ludzie dołączyli do OS, w którym jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności to akurat ja zostałem liderem :/ (nie chciałem, tak wyszło)
- w LOLm ludzie byli niezadowoleni - może nie mówili tego wewnątrz i woleli żalić się mi jako osobie z zewnątrz? nie wiem. Wiem jednak, że napływało mnóstwo informacji długo przed upadkiem.
- Torell nie zadbał o bank, powstało dużo nieścisłości i plotek
- Torell zostawił ludzi na lodzie - możliwe, że nie było to umyślnie
- Torell nie wywiązał się z zobowiązań wobec Virtue
- mimo powyższych i sprzeciwu jednego z liderów został przyjęty do OS by mógł naprawić własny wizerunek - pomagając w runach, a potem uczestniczyć w kolejnych - efekt - przyszedł na jeden, zaczął mieszać i sobie poszedł (po drodze gdy podważał moje decyzje uczyniłem rzecz straszną - powiedziałem prawdę, że jako osoba, która nie chodziła na triggery ma najmniejsze prawo do zabierania głosu) - wyglądało to ewidentnie na akcję w stylu "wam też się nie uda"
- wszyscy liderzy na starcie LOLM się starali - potem zapał opadł z takich czy innych względów - faktem jest, że największą odpowiedzialność przyjął na siebie Torell i ludzie, którzy stracili punkty, czas mają prawo być wściekli
- do mnie jako do lidera spływają i będą spływać negatywne informacje o membersach - nie da się tego uniknąć
- nie miałem nic przeciwko Torellowi do momentu gdy wydymał Virtue
- miałem i mam dużo przeciwko Samotnikowi i to jeszcze przed akcją wypominaną przez Loth. To, że z kimś się ROZMAWIA nie oznacza, że się go lubi lub, że jest się jego kumplem (sic!)
- o wyrzucenie mnie z lolm miałem żal tylko i wyłącznie do Samotnika
- potem byłem za to wdzięczny ;)

- powstanie OS przyczyniło się trochę do kryzysu CC, ale nadal nie uważam CC za upadłe. Jakoś ktoś, kiedyś chciał mi dać nawet perłę Provoke więc odpada mit, że Provoke powstało jako alternatywa "CC bez kamilusa". CC przetrwało niejedną burzę i nie zabije tego LSa decyzja o odejściu Caspiana czy dramy niegrającej przecież z nami Loth.

Na końcu chcę przeprosić wszystkich exmembersów LOLm, którzy się z tym nie zgadzają i poczuli się urażeni o nazwanie tego LSa niewypałem. Reszty nie mam o co przepraszać, bo oni sami takowe zdanie wyrażają.

Jako, że cała drama nie ma wiele wspólnego z CC - może założyć temat "dlaczego nie lubisz kamilusa?"? Niech tam każdy wyraża swój żal do mnie...

Stwierdzenie CC R.I.P. zaś uważam za nieprawdziwe.

P.S. Proszę o niekasowanie TEGO posta, gdyż sporo on wyjaśnia.

P.S2. Do malkontentów, którzy twierdzą, że kamilus tylko się tłumaczy - podstawowym prawem każdego, kogo się o cokolwiek oskarża jest obrona przed tymi zarzutami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:32 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Kurde Matsuki :) na Screenshocie masz jeszcze PAKERa :) to dzieki niemu robilem smn do 75 :) hehe pamietam jak mi avatary pokazywal przed Bastokiem :) oczy mi na wierzch wylazily :) to byly czasy :)


Paker to jedna z legend CC. Naprawde fajny czlowiek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 11:18 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Hmmm ktoś mi uświadomił właśnie, że niewypał to by było coś co nigdy nie działało. W takim razie użyłem złego słowa. Pierdzielę opinię torella czy samotnika. Jednak Katsukun poczuł się urażony. LOLm działało - i to długo. W pewnym momencie jednak okazało się, że same założenia są błędne i nierozwojowe, a do tego doszło sporo czynników, które przyczyniły się to upadku LSa.

Fakty:
- przyłożyłem rękę do upadku LM decydując się na wzięcie udziału w kreowaniu OS
- ludzie mnie nie lubią, bo mam konfliktowy charakter
- mimo powyższych ludzie dołączyli do OS, w którym jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności to akurat ja zostałem liderem :/ (nie chciałem, tak wyszło)
- w LOLm ludzie byli niezadowoleni - może nie mówili tego wewnątrz i woleli żalić się mi jako osobie z zewnątrz? nie wiem. Wiem jednak, że napływało mnóstwo informacji długo przed upadkiem.
- Torell nie zadbał o bank, powstało dużo nieścisłości i plotek
- Torell zostawił ludzi na lodzie - możliwe, że nie było to umyślnie
- Torell nie wywiązał się z zobowiązań wobec Virtue
- mimo powyższych i sprzeciwu jednego z liderów został przyjęty do OS by mógł naprawić własny wizerunek - pomagając w runach, a potem uczestniczyć w kolejnych - efekt - przyszedł na jeden, zaczął mieszać i sobie poszedł (po drodze gdy podważał moje decyzje uczyniłem rzecz straszną - powiedziałem prawdę, że jako osoba, która nie chodziła na triggery ma najmniejsze prawo do zabierania głosu) - wyglądało to ewidentnie na akcję w stylu "wam też się nie uda"
- wszyscy liderzy na starcie LOLM się starali - potem zapał opadł z takich czy innych względów - faktem jest, że największą odpowiedzialność przyjął na siebie Torell i ludzie, którzy stracili punkty, czas mają prawo być wściekli
- do mnie jako do lidera spływają i będą spływać negatywne informacje o membersach - nie da się tego uniknąć
- nie miałem nic przeciwko Torellowi do momentu gdy wydymał Virtue
- miałem i mam dużo przeciwko Samotnikowi i to jeszcze przed akcją wypominaną przez Loth. To, że z kimś się ROZMAWIA nie oznacza, że się go lubi lub, że jest się jego kumplem (sic!)
- o wyrzucenie mnie z lolm miałem żal tylko i wyłącznie do Samotnika
- potem byłem za to wdzięczny ;)

- powstanie OS przyczyniło się trochę do kryzysu CC, ale nadal nie uważam CC za upadłe. Jakoś ktoś, kiedyś chciał mi dać nawet perłę Provoke więc odpada mit, że Provoke powstało jako alternatywa "CC bez kamilusa". CC przetrwało niejedną burzę i nie zabije tego LSa decyzja o odejściu Caspiana czy dramy niegrającej przecież z nami Loth.

Na końcu chcę przeprosić wszystkich exmembersów LOLm, którzy się z tym nie zgadzają i poczuli się urażeni o nazwanie tego LSa niewypałem. Reszty nie mam o co przepraszać, bo oni sami takowe zdanie wyrażają.

Jako, że cała drama nie ma wiele wspólnego z CC - może założyć temat "dlaczego nie lubisz kamilusa?"? Niech tam każdy wyraża swój żal do mnie...

Stwierdzenie CC R.I.P. zaś uważam za nieprawdziwe.

P.S. Proszę o niekasowanie TEGO posta, gdyż sporo on wyjaśnia.

P.S2. Do malkontentów, którzy twierdzą, że kamilus tylko się tłumaczy - podstawowym prawem każdego, kogo się o cokolwiek oskarża jest obrona przed tymi zarzutami.


TLUMACZY SIE ZAWSZE WINNY :P


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 11:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
coldee1 napisał(a):
Kurde Matsuki :) na Screenshocie masz jeszcze PAKERa :) to dzieki niemu robilem smn do 75 :) hehe pamietam jak mi avatary pokazywal przed Bastokiem :) oczy mi na wierzch wylazily :) to byly czasy :)


Paker to jedna z legend CC. Naprawde fajny czlowiek.



Paker to czlowiek-legenda. Prawdziwy uber, ktory nigdy nie osiagnal 50lvl.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
Paker pomagal nam zrobic rank 3 :D

Matsuki - nie przypuszczalam ze jeszcze trzymasz te stare fotki :) ale tego party nie da sie zapomniec :D zwlaszcza Goka ;)

anyway - ja kocham dramy ale nie klotnie pomiedzy 3-4 osobami na temnat smierci LSa na ktory wpadali tylko po to zeby ponarzekac ze nic sie nie dzieje lol...

CC nie umrze dopoki istnieje choc jedna osoba ktora bedzie tam zagladac


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:27 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
CC nie umrze dopoki istnieje choc jedna osoba ktora bedzie tam zagladac

/sign


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:46 
Cytuj  
Zjawcia, nie będę ich usuwał z serwera przecież. Powiem szczerze, że poza Ragnarokiem, w którego grałem najdłużej ze wszystkich mmo (na serwerach oficjalnych, nieoficjalnych, z dużą grupą znajomych, sam), największym sentymentem darzę właśnie FFXI i bardzo żałuję, że po raz pierwszy przestałem grać... Na play asia zamówiłem Vana'diel Collection z Wings of the Goddess JAP, więc kiedy podszkolę się w języku na tyle, żeby rozumieć interfejs i móc rozmawiać ludźmi, wrócę (głównie w celu dalszej nauki) ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:03 
Cytuj  
Topic zostal zalozony w celu pomocy nowym. Szkoda ze nikt nie uszanowal propozycji braku podejmowania dyskusji na ten temat. Ostatnio bedac na CC dostalem PM od nowej osoby z prosba o LS CC. Nie moglem pomoc bo nikogo odpowiedzialnego w tej kwestii nie bylo. Jak pytalem o pomoc i perle LS CC na LS to nikt jej nie mial. Dzis juz nie widze tego gracza. Mysle ze poddal sie zanim zdazyl zaczac. Bo nowi gracze POTRZEBUJA pomocy. Hasla klucz bedace odpowiedzia na pytanie o pomoc w postaci: www.mmorpg.pl lub wiki clopedia nie sa rozwiazaniem. Potrzeba nowego LS na ktorym sa aktywni ludzie, i ktorzy sa chetni by pomoc. Najlepiej swiadczy o tym wypowiedz Tilandila

Cytuj:
Ludzie z CC pomagają nowym czego sam doświadczyłem, ale teraz częściej siedzę na Provoke a powód jest prosty - kiedy włączam perłę CC (a robię to codziennie bo już się do tego LSa przywiązałem w pewnym sensie) to zwykle zastaje góra 3 osoby. Na Provoke jest koło 10ciu.
Mówicie, że CC nie umrze, że ma renomę na serwerze. Ale co komu po renomie skoro nie uświadczy się gracza z perłą CC w dzisiejszych czasach.


CC bedzie zyc w naszych wspomnieniach wiecznie. W moich rowniez. Ale fakty sa takie ze ten LS juz nie istnieje. Bo jak stwierdzil Tilandil nie ma nikogo kto moglby pomoc w tak waznych kwestiach dla nowych jak: subjob, klucze do Kazham, czy misje na airship pass. I Coldee i Opiekun nie zmienicie tego faktu. Opi gdzie sa ci ludzie ktorzy jak twierdzisz maja sacki?? Gdzie jest ten gracz ktory prosil o perle a juz nie gra?? Gdzie oni sa?? Bo ja ich nie widywalem bedac na pustym LS. Coldee mowisz ze zawsze chetnie pomozesz kazdemu z CC - ale wiedz ze nikt z nowych nie wie kto to Coldee - bo nikt Ciebie nie zna!! A to dlatego ze wogole nie ma Ciebie na CC, bo masz juz inny LS bo "zostawiles" CC ^^ Sentymenty graczy ktorzy narodzili sie w CC ale opuscili ten LS i przeszli do innych LS z tych czy innych powodow ktore szanuje i sa dla mnie jak najbardziej zrozumiale nie zmienia faktu ze CC jest puste calymi dniami... To nie uczucia i sentymenty swiadcza o tym czy istnieje LS ale fakty i realia.

Kamilus - od czego zaczac. Ech Kamilus...

Cytuj:
No i śmieszne jest by CC rozstawiał po kątach gość z innego serwera, który ma jakieś dziwne emo odchyły ostatnio (z urazą lub bez urazy Casp, ale ostatnio swoim wywodem o "Neyah" mnie wkurzyłeś).

Nikt niczego nie rozstawia. Sam stwierdzam fakty ktorych wielu graczy po prostu nie potrafi zaakceptowac. To ze twoj bierny "setny" alt z "setki" zakupionych przez Ciebie kont przebywa na CC wiecznie na anonie aby "kontrolowac" czy "Twoi" gracze sa na CC czy OS nie uratuje LS-a CC. Ponadto chyba zapomniales fakt ze to ja pod postacia gracza Neyah dalem ci Gold World Pass. Kiedy Neyah wpuscil Ciebie w szeregi graczy z Ramuha byles nikim. Dla wielu graczy juz taki pozostaniesz na zawsze... To smutne ale nie zal mi Ciebie gdyz sam sobie zgotowales taki los że na nick Kamilus wielu graczy sie krzywi. To ze zaczalem grac na Carbunclu o niczym nie swiadczy bo w tym czasie kiedy zaczalem "lizac" endgame i dochodzic do czegos w grze Ty wogole jeszcze nie wiedzialec co to FFXI.
Nick Neyah jest znany wsrod wielu najlepszych polskich graczy z ktorymi mialem ogromna przyjemnosc przezywac wspolne przygody na CC - to o czym Ty mozesz wylacznie pomarzyc :P
Na zawsze bede dzwigac to "brzemie" wpuszczenia Ciebie na serwer Ramuh. Potrafisz zajsc od tylu i dac nozem w plecy bez pardonu w najmniej spodziewanym momencie.
Czy to naprawde zbieg okolicznosci ze to Neyah dal ci GWP a po jakims czasie narodzila sie Freyah?? Tajemniczy zbieg okolicznosci w nikach co??
Jak gram od lat w FFXI jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem. A poznalem dziesiatki polskich graczy z Ramuha. Mam nadzieje ze juz sie nie spotkam wiecej z czyms takim bo to wlasnie Ty sie przyczyniles do tego ze Neyah stal sie mulem...
To tyle.

Kochani a w szczegolnosci nowi gracze!! LS Provoke jest w chwili obecnej JEDYNYM AKTYWNYM Polskim LS otwartym dla nowych graczy ktory jest chetny pomoc w wielu kwestiach - to jest fakt i zadne sentymenty w kierunku LS CC tego nie zmienia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:26 
Cytuj  
LOL Caspian :lol: :lol: :lol:
Ale sobie schlebiasz... Miałeś taki zajebisty nick, że musiałem go Freyah podawać by sobie przekształciła i mogła naśladować najbardziej zajebistego gracza :lol:

I dlatego z Neyaha zrobiłeś mula. Właśnie po tym Twoim wywodzie na CC mi podpadłeś. Jakieś idiotyczne insynuacje i.... zachwycanie się swoim nickiem. No po prostu megalol.

Gdyby nie GWP od Ciebie to miałbym GWP od ówczesnego Jasonosa (Kasseia) lub zwykłe WP. Także znowu sobie schlebiasz.

A to ile ja mam kont i po co mi one to moja sprawa. Podobała mi się teoria, że mulem siedzę na CC by kontrolować ludzi z OS xD
Jesteś geniuszem. Sam bym na tak szalony pomysł nie wpadł.

P.S. jest jeden czynnik, który może doprowadzić do sporu ze mną :D Póki co Caspian stałeś się drugą osobą na mej liście Polaków nielubianych na Ramuhu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:30 
Cytuj  
Zasmucę Cię Cas. Kamilus pod postacią Oczka ma tez dostęp do Provoke, co już minimum 3 graczy zmusza do rozważań, czy ten ls wart jest pozostania. Kamilus ma talent do rozpraszania polskich graczy. Mnie (i niet ylko) robi się niedobrze na samą myśl o Twojej osobie Kamilus. Wzbudzasz w ludziach same negatywne emocje i jak sam stwierdziłeś - uwielbiasz dramy. To przez takich jak Ty CC już nie ma i śmiem przypuszczać, iz taki sam los czeka Provoke, jeśli na nim będziesz. Zrób jedyną dobrą rzecz i siedź na CC. Nie przywiązałam sie do CC i pewnie nie przywiążę sie do Provoke, ale żal kolejnego ls'a. Najlepszym ls'em w jakim byłam był Emerald Moon z Fairy. Padał ze 3 razy, a odradzal sie chyba częściej. Dlaczego? Przez ludzi, którzy nie robili dram (poza mną i Erelenem), przez rozmowy na kazdy temat i traktowanie gry jako przyjemności. Kamilus by chciał wszystko o wszystkich wiedzieć - pełna inwigilacja najlepiej o czym świadczy jego alt na Provoke. Nie powie cześć, nic. Tylko obserwuje. Kto jest, co mówi. Chore. Lecz się człowieku, znajdź dziewczynę, kolegów.

Co do nowych.
Nie przejmujcie się polskimi ls'ami. Niech gra sprawia wam przyjemność, gdziekolwiek sobie znajdziecie znajomych. Proście o pomoc na /tell. Wielu z nas chętnie pomoże. Polacy nie potrafią życ w zgodzie, taka prawda. Dobrze robią ls'y mieszane. Miejcie frajde z gry, poznawajcie świat Vana'diel z uśmiechem, olejcie polskie dramy i ludzi, którym sprawiają one przyjemność.

EDIT:
Kamilus nie lubi ludzi, którzy są szczerzy i śmią pisać, co myślą. Dlatego takich tępił na CC i wrzucał sobie na czarną listę. Mnie, Sama, teraz Cas. Niech wszyscy powiedzą prawdę, to może wrzód zniknie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lis 2007, 21:32 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.