mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 10:00 
Cytuj  
Z martim nie da sie tak niestety - wymaga leczenia a do tego potrzebny jest whm :smile:

Blink tank tym rozni sie od palladyna ze prawie nie ma potrzeby go leczyc :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 10:17 
Cytuj  
Ja przechodzę jakiś kryzys, zastanawiam się czy przedłużyć abonament na przyszły miesiąc.
Może pobawię się craftingiem.

W sumie na expowaniu dawno nie byłem więc mogę pójść przypomnieć co to za nuda stać w jednym miejscu, zabijać 50 mobów i patrzec jak pasek z expem ledwa drga. O ile się nie padnie bo wtedy 1h-2h expowania do tyłu, a żadna to radość napierdzielać te moby godzinami :/ Żeby to jeszcze miało jakiś głębszy sens, a to ma taki że jak dingnę to pójdę godzinami tłuc moby w innym miejscu, przy okazji i w międzyczasie będę musiał nafarmować 100-200k kasy na nowy armor. Chore....

Zaczynam rozumieć suczkę, który czasami wali prosto z mostu, że nie pójdzie pomóc tam-i-tam jeżeli nie znajdziemy jakiegoś high level-a jeszcze do pomocy. Po prostu dla nas dead = 1h expowania, dla niego 2-3h expowania. Ja od ostatatniego expowania zdążyłem stracić 3200xp co oznacza 1h tłuczenia mobów :/ Fun jak chuj....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-11 11:00, Scorpio napisał:
Z martim nie da sie tak niestety - wymaga leczenia a do tego potrzebny jest whm :smile:

Blink tank tym rozni sie od palladyna ze prawie nie ma potrzeby go leczyc :grin:



Jesli rdm robi swoje to z paladynem tez nie ma downtime :grin:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:00 
Cytuj  
Martinez --> też mam ostatnio okres lekkiego znudzenia FF XI, expowanie jest śmiertelnie nudne, to prawda, ale robimy to ostatnio tak rzadko, że sam fakt wspólnego spotkania może już być atrakcyjny :smile:

Jednak nawet jak przestanę grać to co będę robił? Bez gier chyba nie potrafię żyć :smile:. Żadnego nowego, fajnego mmorpg na rynku nie ma, w stare nie ma po co grać z wiadomych powodów. Zwykłe crpg w porównaniu z mmorpg wydają się strasznie prywitywne, robisz to co twórcy gry sobie wymyślili. Kupiłem nawet PS2 ale rpgi na tą platformę są wprawdzie inne niż komputerowe, ale chyba jeszcze bardziej nudne i liniowe.

Co masz zamiar robić Martinez nie grając w FF XI? Oglądać seriale w tv? :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:20 
Cytuj  
No własnie nie wiem jeszcze :sad:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:22 
Cytuj  
To sie kazdemu zdaza szczegolnie w tej grze. Co zrobic? Najlepiej co najmniej tygodniowa przerwa od tej gry a po powrocie bedziecie mieli nowe sily i checi ^^

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:38 
Cytuj  
Bez jaj - to tylko gra - jak się nudzi to można skasować i już.

A nie robić z tego dramatów osobistych czy się bawić w psychologa typu: "odłóż na tydzień - ponownie ci się zachce".

:smile:

H


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:59 
Cytuj  
eee tam jaki dramat?
Chyba, że znudzenie to dramat wtedy jak najbardziej. Najgorzej, że skasowanie gry nie pomoże w żadnym stopniu na nudę.

Gdyby było coś ciekawego na horyzoncie, to inna sprawa. Skasować łatwo, gorzej potem ten cud skośnookich programistów zainstalować z powrotem jak po tygodniu się człowiekowi odwidzi :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 13:52 
Cytuj  
Huck ty to wogole siedz cicho! :razz:
Ja to mowie na wlasnym przykladzie bo wiem jak sie czulem wracajac do gry np. po testach czy po ostatniej przerwie ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 13:55 
Cytuj  
kazdy chyba czasem zaczyna watpic ale mi wytstarcza 1 dzien bez ffa i juz mam nowy zapal :smile:

poza tym...
granie dla odmiany zupelnie inna klasa jest naprawde ciekawe :smile: i sporo mozna sie nauczyc :cool:

aha piozatym nie korzystamy ztego co mamy
EFy BCNMy Garrisony BAllista a ponziej avatary dynamis... i jeszcze cos nam napewno dorzuca :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2004-05-11 14:56 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:06 
Cytuj  
Ja nie wiem ze wam sie to nudzi ? Czy poza expowaniem to juz nic nie robicie ?? Jak nie mam PT (cos ostatnio za czesto bywa) to craftuje, lowie rybki zdobywam kase lub tez wykonuje kolejne zadania. Na nude nie mozna narzekac, natomiast powinno sie narzekac na brak checi pomocy innym, gdyz samemu to ciezko pewne zadania wykonac, a przeciez to tez jest pewien sposob na urozmaicenie gry jak i podniesienie pewnych wartosci :wink:) A niestety jesli chodzi o pomoc to tylko kilka osob (z policzeniem na palcach jednej dloni) jest chetna :sad:
Dziwi mnie np zadza zdobycia wysokiego lvl. No i co ? Zdobedziecie i co dalej ?? Bedziecie czekac na dodatek czy odlozycie gre na polke ??


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:33 
Cytuj  
popieram Bodzia zamiast na spokojnie się bawić cześć urządza sobie wyścig do 75lvl, wpędzając pozostałą część (w tym mnie) w niemałe kompleksy, frustrację, niechęć do życia, chudnę itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:35 
Cytuj  
Huck --> ty chyba nie jesteś prawdziwym narkomanem, nie znasz uczucia po przebudzeniu kiedy nie masz w co grać. :smile:

Bodziu --> ja gram już pół roku, a po pół roku nawet najpięknijsza kobieta może się znudzić (poza żoną oczywiście). :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:44 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-11 15:33, Mark24 napisał:
popieram Bodzia zamiast na spokojnie się bawić cześć urządza sobie wyścig do 75lvl, wpędzając pozostałą część (w tym mnie) w niemałe kompleksy, frustrację, niechęć do życia, chudnę itd.


rotfl :wink:
juz ci uwiezylem .... :smile:
Nas wszystkich (static) ostanio to prawie kijem trzeba zaganiac do lv-owania :smile:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 16:35 
Cytuj  
Mark --> Wiedzialem ze ty mnie zawsze na duchu podniesiesz (ROTFL !!!) :grin:

Opiekun --> A co na to twoja zona ??? (retoryka)

No ja tam mam pewne inne poglady, mi w grze przede wszystki chodzi o dobra zabawe a juz nade wszystko o wspolna zabawe vide post: No fajna zabawa :smile:)

Szkoda ze my nie umiemy sie wspolnie bawic :sad: Nie zapomne jak Mark na forum Gola przedstawil screeny z Waszej wyprawy chyba to bylo na jakiegos EF, no zarypiscie mi sie to spodobalo i chcialem tylko jak najszybciej podniesc lvl aby moc z Wami wspolnie na cos takiego pojsc. Podobnie Sai ostatnio nabral ochoty na wspolne zabawy (chwala ci Saitou !), czemu wlasnie tak malo z nas czegos takiego nie robi ?? Wydaje mi sie ze taka zabawa o wiele jest lepsza niz pogon za uberstwem, oczywiscie nikogo nie dyskredytuje jesli ktos ma wysoki lvl, fajnie ciesze sie rowniez z nim, ale mysle rowniez ze takie osoby tez powinny sie zainteresowac osobami nizszego lvl i wspomoc ich w wykonaniu jakiejs misji czy zadania. Nie wiem ale kiedys gralem w D2 i tam bylo kilku ludzi na ktorych mozna bylo zawsze polegac, rzeklo sie slowo i sie pomagalo, wiem ze taka gra nie dorowna zadnemu, nawet najmniejszemu mmorpgowi ale czy nie mozna zrobic wlasnie cos takiego ??

Spodobalo mi sie stwierdzenie np. Covala: "Gram dla przyjemnosci a nie dla lvl !" To mi utkwilo do dzis i staram sie raczej nie pedzic za lvl, staram sie poznawac gre tak bardzo jak to jest tylko mozliwe :smile:) Wiecej, czytam wiele for i coraz wiecej profesji mi sie podoba :smile:)

Fora tez mnie przybily jak pisza np. na IGNie ze tam LSami calymi pomagaja. czy to tworzac wlasnie static party czy tez wykonywac misje, zadania. Kurde dlaczego my tak nie potrafimy ?? Albo robimy to tak rzadko ?? Szkoda...

Reasumujac, mam tylko nadzieje ze w koncu jakies static pt dorwe (juz jest Huck i Oczko moze jeszcze ktos dobije ) a jak nie to bede konczyc to co zaczalem czyli BST, choc jednak wspolna zabawa mnie bardziej bawi :smile:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2004, 23:11 
Cytuj  
w koncu sie wybralismy :smile: ciezko sie nam zebrac ostatnio...
5 kluczy w jeden wieczor to calkeim niezly wynik a i expa troche bylo :>
przy najblizszej okazji wybierzmy sie po kluczyc dla maritego i chyba czas teraz na eldieme.... tylko bez whm bedzie ciezko :sad: kiedy zet wraca z wyjazdu ?

ja teraz intesywniej musze szukac party na genkai....

jesli bedziemy za slabi na eldieme mozemy isc do castle zvahl zfarmowac kilka kluczy i proszkow dla relaxu :>

chyba czas zalozyc nowy topic :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2004-05-14 00:12 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2004, 08:22 
Cytuj  
Ja proponuję dzisiaj skończyć szukanie kluczy w Garlaige Citadel :razz: heh :sad:
Można po huntingu pójść otworzyć jednego coffera.
A jak szybko pójdzie to proponuję
1. Garlaige Citadel
2. normalny exp gdzieś w jakimś standardowym miejscu do expowania
3. Castle Zvahl - exp będzie mizerny ale kasa może być całkiem ok (chociaż ja osobiście proponowałbym tam pójść przy okazji darksparka, kluczy itd.)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2004, 23:28 
Cytuj  
oki :> kluczyki z garliage zebrane :>
wszystkich skrzynek na raz nie otworzymy ale mozemy robic np 1 dzinnie hehe a pozatym stykna 4 osoby do tego wiec mozna isc jak nie bedize calego party (czyt. w tzw miedzycziasie :smile: )

ja potrzebuje kluczyk z castle i napewno nie tylko ja...
thf toolsy to niebezpieczna zabawa a w takim miejscu jak zvahl nie chce ryzykowac jak juz uda mi sie odnalezc cofferka... jesli...

czemu tak temat eldieme jest pomijany ? :> spreze sie i bedzie luzik :> ile kluczy potrzeba ? 2-3 ? no co to dla nas :>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 09:55 
Cytuj  
Dla mnie i stokrotki na pewno....
Nie wiem, może ktos jeszcze.

Czy ktoś wie czy bez otwarcia skrzynki z rękawicami mogę otworzyć skrzynkę z tym czymś na głowę pala.
Czyli zrobic najpierw garlaige a potem Eldieme?
Nie chcę stracić klucza.... :sad:
Niby na stronce wyczytałem, że rozmowa z kimś otwiera 3 questy z cofferami, ale nie zaszkodzi zapytać na forum.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 13:10 
Cytuj  
Z tego co pamietam wystarczy mec rozpoczety quest Arm of Bolghertz aby inne czesci wypadaly z cofferkow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.