mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:19 
Cytuj  
Xav czytaj poprzednie posty :) Po to chcemy wprowadzić system puntkowy żebyś i Ty mógł lotować setki. Zobacz sobie mój post. Uważam że to jest jak najbardziej na miejscu. Zaś co do pojedyńczych monet to ludzie robią sobie na nich mały zarobek bo nikt nie chce oddać do LSa za 5k a nawet za 10k marudzą... Może lepiej byłoby gdyby były zbierane...
Stok - nie marudziłbyś tak gdybyś sam miał już dostep do Beaucudine. A ponieważ doszło nam trochę świeżej krwi sądzę że możnaby teraz zorganizować serię Dynamisów w podstawowych miastach.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:13 
Cytuj  
Sait - ja wiem ze jestes egoista i masz w dupie wszystkich, a juz na pewno tych bez kasy, no coz to twoja sprawa ale ja nie musze w takim bagnie sie bawic, jesli ci nie odpowiada moj wizerunek normalnego gracza, coz. ... beze mnie tez DP bedzie, a ja choc bede gral dla Funu. Nie zgadzam sie na takie sponsorowane dynamisy, ty jestes glowa wiec zrobisz jak zechcesz, ale mowie jasno i wyraznie, jak w Sandoria bedzie sponsorowany to ja nie ide !!!
A jesli chodzi o AFy to na nie spookojnie zasluzylem tak jak inni co nawet moze nie zasluzyli :P wiec mam czyste sumienie, ale jesli ty uwazasz ze twoj twor powinien byc komercha w wielkim slowa tego znaczeniu to niech bedzie, ja nie zamierzam sie dokladac do ludzi bo maja kase i byc tym frajerem !!! Jesli stac ich na sponsorin to niech kupia sobie monety od innych a nie zeruja na mniej zamoznych. Widze ze tylko Xav rozumie podobnie, fajnie ze sa ludzie, ktorzy w grze widza fun i chec pomocy a nie tylko pogon za najlepszy a juz na pewno Sait ty jestes tego 10000% przykladem.

btw. mozesz wszytkim zamydlic oczy AFami, ale dynamis to nie tylko AFy, ty juz to wiesz, a innym chcesz to wmowic.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 17:17 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Sait - ja wiem ze jestes egoista i masz w dupie wszystkich, a juz na pewno tych bez kasy, no coz to twoja sprawa ale ja nie musze w takim bagnie sie bawic, jesli ci nie odpowiada moj wizerunek normalnego gracza, coz. ... beze mnie tez DP bedzie, a ja choc bede gral dla Funu. Nie zgadzam sie na takie sponsorowane dynamisy, ty jestes glowa wiec zrobisz jak zechcesz, ale mowie jasno i wyraznie, jak w Sandoria bedzie sponsorowany to ja nie ide !!!
A jesli chodzi o AFy to na nie spookojnie zasluzylem tak jak inni co nawet moze nie zasluzyli :P wiec mam czyste sumienie, ale jesli ty uwazasz ze twoj twor powinien byc komercha w wielkim slowa tego znaczeniu to niech bedzie, ja nie zamierzam sie dokladac do ludzi bo maja kase i byc tym frajerem !!! Jesli stac ich na sponsorin to niech kupia sobie monety od innych a nie zeruja na mniej zamoznych. Widze ze tylko Xav rozumie podobnie, fajnie ze sa ludzie, ktorzy w grze widza fun i chec pomocy a nie tylko pogon za najlepszy a juz na pewno Sait ty jestes tego 10000% przykladem.


slowa obrazliwe


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 20:36 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:19 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
dziekuje ci bardzo i sperdlaj


No coz czego mozna sie spodziewac po Tobie ? Elokwencja na najwyzszym poziomie, prawda zabolala a duma odpowiedziala - haha LOL and n/c
Aha i dziekuje za cieple pozegnanie :D Good Luck !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:39 
Cytuj  
Saitou - właśnie popisałeś się swoją arogancją.

Wiele ludzi mówi, że od czasu jak wróciłeś z Anglii zachowujesz się jak totalny burak - olewasz ludzi, uważasz, że tylko ty masz rację, starasz się na maksa zwrócić na siebie uwagę, nie słuchasz co do Ciebie inni mówią.

Takiego popisu buractwa dawno nie było na forum....

Nie chciałem tego wywlekać, ale przypadek Bodzia nie jest tutaj odosobniony - bo tak samo na przykład twierdzi Gal, Xav i ja.

Pomagaliśmy Ci z Xavem z DP, ale jeżeli nie zmienisz swojego nastawienia do ludzi, to nie kiwnę już przy DP palcem. Wczorajszy Dynamis był tylko potwierdzeniem moich słów - kłopoty z organizacją, bezsensowny run po extension, który się skończył wipe'em....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 17:46 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 17:45 
Cytuj  
jak ktos moja 2letnia prawie gre podsumowuje ze jestem egoista i mam wszystkich w dupie to nie chce miec z nim nic wspolnego

po powrocie z angli postrzegasz mnie jak buraka tylko dlatego ze nie pozwalam ci robic co ci sie podoba z DP tak jak to bylo w czasie mojej nie obecnosci, nie moga sie dwie osoby tym mamym zajmowac bo jest burdel, napisalem ci to ale wolisz sie obrazic ze ci wladze zabieram


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:01 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Xav czytaj poprzednie posty :) Po to chcemy wprowadzić system puntkowy żebyś i Ty mógł lotować setki.


Gal, nic nie wylotuje bo wszystkie dynamisy beda sponsorowane.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 20:15 przez ksawery, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:05 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
jak ktos moja 2letnia prawie gre podsumowuje ze jestem egoista i mam wszystkich w dupie to nie chce miec z nim nic wspolnego


Wcale tego nie podsumowuje, podalem to w formie zargonu, bo sam tak wiele razy pisales, zapomnialem dodac ;-) i cudzyslow, wiec fakt moja wina, ze zle zrozumiales, podsumowujac to wszystko pisalem w trybie przypuszczajacym a nie oznajmujacym, wiec zauwaz te subtelna roznice :/
Ale skoro sprawe postawiles jasno, to ok :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:14 
Cytuj  
Ok panowie, to nie przedszkole, nie stroic foch.
Nikt nie podsumowuje 2 lat twojej gry Saitou, co najwyzej ostatni miesiac.
Nie lubie publicznych dramatow wiec nie bede sie rozpisywal, rozmawialem juz z toba na ten temat wczesniej na /tellu.

PS
Slowo "spierdalaj" jest uznawane ze obrazliwe i jako takie nie ma prawa pojawaiac sie na tym forum, prosze o reedycje posta.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:38 
Cytuj  
ja sie tak przynajmniej czuje i glupie wykrecanie sie teraz nie ma juz znaczenia

hmm jak jestem taki okropny przez ostatni miesiac to ciekawe ze nikt sie nie odzywa, poza afera jaka huck zrobil ze po powrocie zmienilem mu prawa na takie jakie mial przed moim wyjazdem i pozniejsze na moja osobe przez to ataki


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:57 
Cytuj  
Ja tylko wyrazam swoja szczera nadzieje ze jak dingne 70+ to DP nadal bedzie istnialo :cry:


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:22 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Powiem tak, niedlugo kazdy bedzie sponsorowal i jesli tak bedzie nadal, to ja podziekuje takim eventom, skoro juz bede mial wszystkie AFy to po chusteczke mam na taki event sponsorowany chodzic ???


Jak ludzie maja takie podejscie: po co mam chodzic jesli nic tam dla mnie niema, sa wypraszani z LSa.
Sam nikt AF2 nie zdobedize i moze przydaloby sie okazac troche wdziecznosci ludziom ktorzy wam w tym pomogli

Af2 to nie wszystko, jest jeszcze relic ale mowilem juz: nie ma szans bez ogromnych nakladow kasy i poswiecenia calego lsa zrobic ostatecznego relika. Ktos kto zapierdzila by zarobic kase i wydac ja na monety ma autentyczne szanse zrobci ten upgrade, ci co tylko licza na monety za friko lub raz w miesiacu moze wychaczyc jakas 100 za punkty nigdy tego nie zrobi.
Z DP mam 200 albo 300 monet, pozostaly 1000 zdobylem sam, a nadal jestem cale lata swietlne przed upgradem do uzytecznej formy. Nie badzcie dziecmi, policzcie, jakie sa racjonalne szanse....
Sponsoring to wg mnie najskuteczniejszy sposob by monety trafily we wlasciwe rece i byly kiedys wykorzystane

Jak tak wam sie sponsoring nie podoba, macie jakas alternatywe ? Czy chcecie by monety sie po calym lsie walaly bez celu, a moze za punkty ? wtedy bedzie lamet ze ludzie placa za uczestnictwo a monety dostaja tylko ci co punkty mieli... no czekam, wymyslcie taki system by byla szansa ze choc 1 relik bedzie zupgradowany do 4tej formy (juz nie wpominam o 5tej) zanim polowa z nas odejdzie z gry (rok ?)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:30 
Cytuj  
Sait- nie musisz mnie wypraszac, sam odszedlem na dobre, na twoim LSie do dynamisu swiat sie nie konczy, a ty nie jestes pepkiem swiata zapamietaj to sobie. Mozesz chodzic z glowa do gory jak paw, tyle ci zostalo, ale tam gdzie wkracza pieniadz - ginie zabawa, a idea samych dynamisow upada. NO ale nie dziwie sie ze do takich wnioskow nie dochodzisz, po tym co dzis soba przedstawiles. Dla mnie jestes snobem i juz tak pozostaniesz, mam na tyle odwagi aby to powiedziec, nie bede sie kryl jak inni, a ty zyj w tym wyimaginowanym swiecie warcholstwa i pysznosci, w ktorym ci tak dobrze.
EOT !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:40 
Cytuj  
wszystkie twoje posty na ten temat to belkot, nie zaproponowales kompletnie nic
jakbys przez chwile moze sie zastanowil nad ogromem upgradowania relika nie pieprzylbys takich glupot

idz bod do innego lsa i powiedz im ze jak juz nie jak juz zdobedizesz afy to nie bedizesz przychodzil to jak ci powiedza dowidzenia tez ich nazwiesz pepkiem swiata ? wesole

mialem tyle mozliwosci by wykorzystac swoje stanowisko by ustalic zasady dogodne dla siebie czy tych co chodza od poczatku ze to co mowisz jest poprostu smieszne

jesli ktos ktos uwaza mnie za snoba zyjacego w wyimaginowanym swiecie warcholstwa i pysznosci to bardzo prosze o poinformowanie, nie lubie udawania


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:55 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
idz bod do innego lsa i powiedz im ze jak juz nie jak juz zdobedizesz afy to nie bedizesz przychodzil to jak ci powiedza dowidzenia tez ich nazwiesz pepkiem swiata ? wesole


Sait - czy ty wariata strugasz czy taki jestes ??? A gdzie ja tak napisalem ?? Naucz sie czytac ze zrozumieniem ! I przestan przekrecac sens zdan, czyzby zabraklo argumentow ???

Ale wytlumacze, bo jak widze problemy okropne. Jak wiadomo AFy przy dobrym szczesciu zdobede powiedzmy w 2-3miesiace, jakie perspektywy potem mam z dynamisu jak nie zbieranie monet do relica ?? Co niby mam wdziecznosc przez kolejny rok okazywac ?? Nie badz smieszny !!! Ludzi do sponsoringu jest duzo a bedzie coraz wiecej skoro kiedys te AFy znajda, to po coz wiecej beda chodzic ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:05 
Cytuj  
HAHA ciesz sie ze FFXI dla mnie to juz przeszlosc ... no comment

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:11 
Cytuj  
Bodkins przeginasz troche pałe, Sai też nie jesteś swięty. Zwoć uwage Bodkins że sai chyba nie sponsorowal jak dotad Dynamis wiec nie mów że to jego prywata.

Tak się sklada że zdobycie kompleciuku AF 2 to zbiorowy wysiłek, upgrd Relic to zbiorowy wysiłek itd ... Bodz dzis nie masz kasy, ale odpowiedz sobie na proste pytanie gdybyś był mele nie BLm i ta broń to było by to COS co chesz mieć to moge się założyć że Opcja sponsoringu Gdzie jest Szansa na upgrd - wogole kiedyś była by da best pomysłem, tylko tak jak uważam spnosorwanie nie moze byc non-stop, ludzie tez powinni miec prawo zdopbyc monety bez sponsoringu i tu jak najbardziej moga byc punkty, ale punkty na AF to nieporozumienie, tak samo jak kupowanie za punkty prawa do sponsorowania. Mozna wprowadzić system dajcey mniej wiecej wszystkim równe szanse na AF i Sponsoring ale też dajacy możłiwość np zdobycia monet do upgrd za aktywnosc.

Uważam że sponsorowanie Dynamis to jedyna możliwosc upgrd relica za w miare rozsadna kase. Tyllo tak sobie mysle że chodzenie non-stop na sponsorowane dynamis to nieporozumienie, bo taki Xav na ten przyklad nigdy nie zdobedzie Value na upgrade :>
Można ograniczyć sponsoring np tylko do sSoboty albo glosować .. no niewiem, musiałbym pokombinować z regułami żeby nie były za bardzo krzywdzace dla wiekszosci.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:23 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
..., że sai chyba nie sponsorowal jak dotad Dynamis wiec nie mów że to jego prywata.


A gdzie tak ja mowie ???
Sam podales przyklad, ze ludzie ktorzy chca upgrade, moga te monety zdobyc, bez sponsoringu, ten kto bedzie chcial sprzedac to i tak sprzeda, ale w ten sposob nie zamyka sie mozliwosci wszystkim innym - czy to tak trudno zauwazyc ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 23:09 
Cytuj  
Tak się zapytam z ciekawości: czy ilość monet, które wypadają (czy skąd się tam biorą) o których mówicie zależy od ilości osób walczących na Dynamisie? Możecie napisać skąd się biora owe monety (jakie i skąd)? Ciekawi mnie opcja Dynamisu ale raczej szybko nie dostąpię zaszczytu wypadu na te walki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 23:24 
Cytuj  
monety afy i inne fanty wypadaja z dynamisowych mobkow, im wiecej ludzi na dynamis pojdzie tym latwiej zabic wieksza ilsoc mobkow itd..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.