mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 08:48 
Cytuj  
<--- Paralyna Whore...

Przy takim setupie jak bylem to SMN nie ma sensu, wszystko co robilem to:
1. Paralyna Sama, Paralyna Naif, czasami na siebie jak w AoE sie zalapalem
2. Cure III
3. Rest
4. Darcie sie na /p ;)

WIĘC whm lepszy, bo wiecej może jako lekarz... jako SMN tylko 1 przewaga - ClearMind5 - wystarczy, że siądę na 3 minuty i mam 1400 MP, no a wczoraj to było bardzo ważne, bo nie miałem ani ballad ani refresza.

Na początku myślałem, że będziemy mieli mniej problemów z leczeniem więc wcisnąłem NaitherBlasta - twardziel ten "Puszek" bo wszedł za niewiele więcej niż 200, czyli jako SMN DD moglbym robić 2k dmg w 10 minut (z refreszem i balladą mogłbym robić dmg + paralyna na 2 melee i w sytuacjach kryzysowych Cure).

Odnośnie melee i ustawienia. Nie wiem jak sie ustawia mobka, bo nigdy nie tankowałem :P, więc pytam czy jest taka mozliwość aby DD stali od strony magów?

Chodzi o to, że uniknąłem 80% paralyny bo stałem poza aoe, ale jak musiałem podleczyć melee, który stał z 2-giej strony Puszka, to musialem wejsc w AoE.

Dziekuje mojemu party, za świadomość setupu - widziałem, że czasami jak dostaliście ostro AOE to odeszliście od Cerberusa na bok świadomi, że nie jestem WHM i wyleczenie tylu osob zajmie troche czasu - obyło sę bez zbędnych smierci :)

No i całemu Alliance, że pozwoliliście nam magom na restowanie jak na Ultimie. Przyczym sugeruje magom aby restowali poza AoE (albo chociaż ze stoneskinem) i do full MP za jednym razem (jak można oczywiście) - najbardziej MP/time effective.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:17 
Cytuj  
tak szczerze mowiac to ta para ne dziala tak mocno na whm ... a AOE jest dosc duze . jak zauwazylem to " przepuszczalo " moje paralyna na tankow w 80% ..czasem upierdliwie blokowalo >> dlatego zawsze najpierw dawalem para na mojego tanka > potem na siebie. Mobka ustawiaja zawsze tak ze magowie sa po stronie prawej stronie tankow ( tankowie w rogu ) > mobek lewa strona do magow ..... i zrobcie ( o ile bedzie wiecej niz 2 whm ) party whm >> ( devotion duzo daje ) no i brd albo rdm w tym party. kazdemu tankwi przyporzadkowany jest 1 whm ( nie tylko oczywiscie ) takze priorytem to spam paralyna na konkretnego tanka + reszta : haste > heal....

powodzenia next time :) , i udanych stunow po 25 %

My pare razy mielismy wipe na koncu przez brak stuna w odpowiednim momencie ......GOH wymiata :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
O kurwa, a mnie nie bylo...


\(*.*)/ bedziesz na nastepnym :]


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:17 
Cytuj  
Jesli chodzi o plany to:

- fajnie byloby skoczyc ten KSNM w ta srode

- od przyszlego piatku mam plan zeby na zmiane robic SKY i SEA (zeby pogodzic potrzeby "uberow" i "noobow"). W srody farmowanie triggerow + bicie godow, w piatki farmowanie triggerow)

- raz w miesiacu dobrze byloby posciecic eventowy czas na inne rzeczy np. avatary x 18, jakies triggerowane moby itp

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
potwierdzam swoja obecnosc na jutrzejszym runie ksnmowym

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:36 
Cytuj  
Ja niepotwierdzam na 100%, jutro o 16.00 przychodzi admin naprawiać mi tego nieszczęsnego neta. Może skończyć szybko albo wcale 8) Jak tylko bedzie wszystko działać to sie zalogóje i pomoge.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:39 
Cytuj  
Ja będę, wraz z Orbem.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:49 
Cytuj  
chyba nici z palnu. jutro update.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:34 
Cytuj  
Tak sie zapytam... Czy dostaniemy za Cerberusa pkty? ^^

Mysle, ze skoro ustalilismy przed walka ze ludzie beda bidowac punktami z CC event na ewentualne dropy, wydaje mi sie to dosc naturalne :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:39 
Cytuj  
punkty za cerba powinny byc ale nie wiem czy za tego wczorajszego hehehe ;)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:50 
Cytuj  
Napisze tak, system punktowy wymknął sie niestety spod kontroli. Punkty powinny być tylko za eventy środowe/piątkowe. Gdzie każdy świadomie wybiera czy jest czy nie na evencie. Dotyczy to nie tylko cerberusa, ale i behemota, czy adamana i inych robionych w grupach 4-5 osobowych.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:58 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Tak sie zapytam... Czy dostaniemy za Cerberusa pkty? ^^

Mysle, ze skoro ustalilismy przed walka ze ludzie beda bidowac punktami z CC event na ewentualne dropy, wydaje mi sie to dosc naturalne :]


/nod


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 16:05 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
... Czy dostaniemy za Cerberusa pkty?


ja uważam, że punkty powinny być przyznawane, za eventy planowane z wyprzedzeniem. może to być każdy HNM, ale chodzi o sytuację, kiedy każdy wie, że tego a tego dnia idziemy np. na Cerberusa. Wtedy każdy ma prawo zdecydować czy idzie, czy też nie, więc punkty albo mu się będą należeć, albo nie jeśli nie pójdzie. Spontany poinny być traktowane jako rozrywka i tyle. Druga sprawa, że na tyle wygłodniałych Algola pysków nie dziwię się, że padł pomysł bidowania punktów z CC event, ale tylko dlatego, żeby uniknąć mega dramy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 16:12 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Vejitta napisał(a):
... Czy dostaniemy za Cerberusa pkty?


ja uważam, że punkty powinny być przyznawane, za eventy planowane z wyprzedzeniem. może to być każdy HNM, ale chodzi o sytuację, kiedy każdy wie, że tego a tego dnia idziemy np. na Cerberusa. Wtedy każdy ma prawo zdecydować czy idzie, czy też nie, więc punkty albo mu się będą należeć, albo nie jeśli nie pójdzie. Spontany poinny być traktowane jako rozrywka i tyle.


Dokładnie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 16:47 
Cytuj  
Cerberus to nie był event CC!!!
kto wpadł na taki pomysł ? to ja poprosze punkty za dynamis, limbus, assault itd.............................
eventy CC z tego co pamiętam są tylko i wyłącznie w środę i w piątek, jak ktoś nie chodzi w środę i w piatek a chce się udzielać spontanicznie to wg mnie powinien dostawać punkty ujemne za nieobecność w środę czy w piątek wtedy kiedy potrzeba ludzi ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:02 
Cytuj  
jezeli za cerba, behe czy innego HNMa zabitego w inny dzien niz sroda / piatek nie bedzie punbktow to potraktujmy je jako money NM - sellable dropy na split, rare/ex - /random i tyle

tylko poproscie cerba zeby laskawie popowal tylko w srody i piatki jezeli chcecie dropy za CC punkty :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:04 
Cytuj  
Pierwszy Post Tematu napisał(a):

ZASADY:

PUNKTY (+)

(...)

3 pkt za kazdego scampionego HNMa (jesli sie bylo od claimu do konca walki)


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:34 
Cytuj  
Punkty za eventy w innym czasie niz sroda i piatek wieczorem beda wtedy, kiedy taki event jest wczesniej zapowiedziany (chocby 1-2h wczesniej).

Wyjatek to Ulli.

Pisalem juz o tym wczesniej (musze to dodac do pierwszego postu).

Chodzi o to, zeby nie bylo sytuacji, ze grupa osob bije cos i nie informuje o tym reszty zeby np. nie dzielic sie kasa czy itemami. Taki run nie jest CC eventem.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:40 
Cytuj  
Z takim podejściem, to CC nie ubije już nic co nie jest triggerowane lub nie ma ściśle określonego czasu popu heh...


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:45 
Cytuj  
Przecież bijesz wtedy dla kasy i dropów. Po co Ci punkty.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.