mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 08:08 
Cytuj  
gratulacje :D

jakie macie joby na 40 levelach? pytam w celu zaplanowania wypadu na fomorki ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:24 
Cytuj  
Gratulacje i dzięki za grats.
Napiszę kilka propozycji:
- quest na mapę Tavnazia proponuję żeby każdy zrobił sobie sam wtedy kiedy będzie chciał i miał czas, to jest prosty quest, a czas umawiania się na zrobienie tego questa w party (i dalsze konsekwencje ^^ ) pewnie przekroczy kilkakrotnie czas zdobycia tej mapy przez każdego z nas osobno.
- na ENM'y nie pójdę w weekend i zapomnijmy o umawianiu się na jakikolwiek termin który będzie obejmował sobotę i niedzielę. Każdy ma jakieś obowiązki, szkołę, zaliczenia (ja na szczęście już nie) + być może nerwowych rodziców nad głową, byż może "dzielony" czas na komp, być może wypadki losowe które w weekend się zdarzają zawsze, może ktoś by chciał sobie odpocząć, może ktoś expuje w jakimś statiku w weekend. Wystarczy, że to spotka jedną osobę po tygodniu umawiania się i reszta będzie :har: .
- na ENM'y mogę umawiać się na pon-pią między 17.30-20.00 (w sensie że najpoźniej o 20.00 wychodzimy, od 21-22 staram się szukać party i expować, chyba że będziemy robić 2-3 enm'y w jeden dzień) i proponuję max 1-2 w jednym dniu zrobić, chyba że będziemy mieli w party whm 36 to możemy spróbować wyrobić się i zrobić 3 kiedyś.
- wydaje mi się (obym się strasznie mylił), że w naszym party będzię wyjątkowo mało prawdopodobne umówienie się na dośc stabilne wspólne wypady z wyprzedzeniem kilkudniowym, dlatego może najlepiej będzie jak każdy napisze kiedy gra i ustalimy które godziny są kluczowe w tygodniu i miejsce gdzie się spotykamy i będziemy ustalać co robić w tym momencie jak będziemy razem. Kwadrans studencki będzie obowiązywać, potem rozchodzimy się robić swoje questy, misje, expy itd. i przychodzimy w następnym terminie kluczowym dla gry w naszym party. Jeśli się nie uda takie coś 5 razy pod rząd tzn. że party nie ma. Jeśli ktoś nie będzie w stanie stwierdzić kiedy może grać/kiedy gra/kiedy będzie grać w tygodniu i jednocześnie umówimy się na konkretny termin to wg mnie będzie to wyglądało na zmuszanie tej osoby do grania i stawienia się o godzinie o której być może może grać a być może nie może grać.
- takim składem to moglibyśmy nawet się wybrać po AF1 dla każdego o ile ktoś byłby zainteresowany. Możemy to zrobić tylko po to przynajmniej żeby odblokować quest na AF2 itd. dla każdego.
- na misje cop mogę umawiać się na pon-pią od 17.30
- wypady na fomorki tylko jako BLM


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:53 
Cytuj  
Simiurg O_O

A teraz po kolei .. zgadzam sie z przedmówcą .. ja też nie chce więcej takich akcji jak w niedziele. Jestem za tym, zeby robic jednego enm`a/dzień, ale za to jak najczęściej, bo to przecież jest exp i kasa ;p
Ja moge codziennie po 17, w dni statkic`owe nie posiedze za długo, ale enm`a powinnismy byc w stanie na luzie zrobić :P

Co do farmowania subligarow .. mam whm i blm, ale nie ma tam nic dla mnie, wiec raczej odpadam ;p


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:01 
Cytuj  
dla kazdego joba mozna zdobyc wyjatkowy armorek w zamian za subligary

zreszta sami zobaczcie:

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10 ... c&start=60

ENMy mozna robic co 5 dni, czesciej sie nie da ;) a zrobienie runu w jeden dzien to 2,5 - 4 godziny gora jezeli cos po drodze pojdzie nie tak :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:15 
Cytuj  
Heh .. no przecież mówiłem, że te dla mnie są z dupy :P

No o to mi właśnie chodziło .. najlepiej co 5dni chodzić, coby sie kasa nie marnowała ;p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:08 
Cytuj  
Chcialem zauwazyc, ze poniewaz static Pilka i moj bedzie mial teraz raczej rozne terminy expowania, trudniej bedzie cokolwiek ustalic :/

Tym trudniej jeszcze ze zaczyna sie dosc napiety okres - koniec roku.

Moj terminarz na maj:
Poniedzialek - do 15. i od 21.30
Wtorek - do 13. i od 21.30
Sroda - od 13.
Czwartek - od 21.30
Piatek - teoretycznie caly dzien
Sobota - tez raczej odpada, ew. 21-22.
Niedziela - odpada

Co do subligarow, zbroja dla mnie zatrula by zycie Comodo ;) Jednakze przejde sie wam pomoc, bo dla Kalci jest tam fajne body. Ja natomiast b. chetnie przejde sie tam jak juz bede mogl Samurajem :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 16 maja 2005, 14:15 przez Vejitta, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:13 
Cytuj  
Simi to sie rozpisal ^^
zgadzam sie z toba oczywiscie ^^

ja mam tak na serio czas na enmy po 16-17 w srode i ew caly piatek (w pozostale dni mam kursy>.> 17.30-19.30).. no i weekendy, ale jak sam Simi napisal, zawsze cos moze komus wypasc..

Zjawcia - obawiam sie ze polowa cop- betona nie bedzie chciala chodzic farmowac gaci - bo tam nie ma nic ciekawego dla nich..
dla mnie jest, ja bym sie wybrala .___.
ale narazie nie mam zadnego AFa, ani 50lvl zrobionego >.>

w pierwszej kolejnosci chce whma na 36 i zrobic quest na mea; zebysmy nie mieli problemow z telepami

powyzej 40lvl mam tylko rdma - 47; whm 34... >.>


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
Poniewaz tu i owdzie odzywaja sie glosy o podziale niezdobytych jeszcze zdobyczy z dropow chcialbym te sprawe przedyskutowac zanim skonczy sie na jakiejs klotni

Jak jest z dropami z ENM'ow? Moje propozycje to:

a) Bierze najbardziej potrzebujacy - Drop wedruje do osoby ktora przed walka deklaruje chec jego posiadania i dodatkowo umotywuje to odpowiedni MAIN job'em. Czyli np. dla ENM 30, gdy dropnie Summoning Earring to wedruje ona do SMN. Gdy jest wiecej niz jedna osoba ktora to potrzebuje, to osoby zainteresowane lotuja. Gdy nie ma takiej osoby zwyczajnie dzielimy sie kasa. Zdaje sobie sprawe ze ta opcja moze prowadzic do pewnych... naduzyc :> ale wierze ze w tak malym gronie nikt nie bedzie probowal cwaniakowac :)

b) Pierwszy drop do podzialu, nastepne jak w pt. a) - chyba nie trzeba tlumaczyc ;) Ta opcja wydaje sie generalnie bardziej sprawiedliwa, pytanie tylko czy chcemy miec duzo kasy czy dobrze uposazone joby :) (pozornie jedno nie wyklucza drugiego, ale tylko pozornie... ;P)

Czekam na inne propozycje lub deklaracje ktora metoda bedzie lepsiejsza ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:00 
Cytuj  
Sorry, ze sie wtracam, ale z doswiadczenia mego najzdrowszy jest split drogich itemow. Jak ktos z party potrzebuje dany item to porostu splaca reszte (po cenie rynkowej albo troche nizszej).

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:14 
Cytuj  
no tak Opi, ale mnie nie stac zeby im zaplacic 4mil, czy nawet troche mniej :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:26 
Cytuj  
Kalcia --> mysle, ze dla Ciebie chlopaki chetnie odstapia od przyjetych regul. :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 00:45 
Cytuj  
Kilka obrazków z naszych wycieczek :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:29 
Cytuj  
Właśnie przed chwilą (dopiero !!!) chyba coś zrozumiałem (chyba że się mylę). Poprawcie mnie jesli się mylę. A znalazło się jakimś cudem w mojej głowie pytanie, czy ci którzy są w naszym party i jednocześnie w statikach expowych mogą chodzić na enm'ki w jobach które starają się chronić przed jakimkolwiek niepożądanych exp'em? Bo jesli tak to czy to znaczy, że będą zdobywać exp dla jobów, które mają mieć określony level, a co potem ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:35 
Cytuj  
o, faktycznie XD
tzn, Veji by szedl warem, a warem jest tez w staticu, pilek pewnie by szedl smnerem, czyli nie ma co sie martwic; chyba tylko Veji ma ten problem ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:35 
Cytuj  
exp na ENMkach zdobywa sie dla joba ktorym sie idzie, wiec albo bedziecie chodzic na ENMki jobami ktorych nie levelujecie w staticu albo wcale ;)

btw: w tym przypadku ENMki to dobry sposob na levelowanie subow :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 10:44 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
ale Veji jest znacznie nizej niz np Pilek, o ile dobrze pamietam, Pilek chodzi na balliste blmem rowniez i zdobywa expa ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:41 
Cytuj  
lol simi .. widac, ze nie tylko ja spie na naszych wyprawach :P Wczoraj rozmawialismy na ten temat .. jedyna osoba ktorej job copowy jest w staticu to veji .. ale on powiedzial, ze w najgorszym wypadku zabije sie pare razy, więc to nie problem :P No do tego jest jeszcze charming trio pseudo static (smn rng sam) ale jesli chodzimy razem to nie jest żaden problem ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 11:38 
Cytuj  
Ok, dzięki, to mi wystarczy. Najbardziej jestem śpiący od 8-16, pewnie dlatego takie pytanie do mojej głowy trafiło właśnie w tych godzinach. :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
Wszyscy się na coś umawiają. Może my też powinniśmy. :roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 13:57 
Cytuj  
Ja bym proponowal w niedziele trzasnac enm`y .. Kto może ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.