mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 03:29 
Cytuj  
strasznie was przepraszam. zaraz po 21 wypieprzyla sie siec, siedzialem do 24 i probowalem sie wbic i nic z tego. poprostu zdupywysrany dzien wczoraj byl. jest mi niezmiernie przykro ze tak wyszlo. jedno d/c wszystko popsulo :(


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:34 
Cytuj  
Szkoda, że macie takie problemy z promami, które są dopiero prologiem do cięższych/trudniejszych wyzwań. Szkoda, że terminy (zaliczenia innych/wyjazdy/static'i innych) się nie układają z innymi zbytnio. :har: :cry:
Chyba trzeba będzie zrobić większą burzę i zrobić te promy dla wszystkich z ls'a z lvl 30+.
Zróbcie event na naszym guildportalu. Niech wpiszą się tam osoby najpierw które chciałyby zrobć promy. Reszta ludzi z CC wtedy zobaczy ilu was jest. Potem się określi termin.

(Kiedyś, jak chciałem iść na smoka pisałem na LS'ie help itd ... . I oczywiście nastała cisza. Potem jakaś rozmowa się rozpoczęła + mój help i 100k nagrody za pomoc :) i znowu cisza ..... i zgłosił się Canto z pomocą , który wyjaśnił mi, że na LS'ie się nie płaci za pomoc tylko trzeba kopnąć w d... kilku ludzi i zorganizował pomoc dla mnie - dzięki wielkie Canto za każdą pomoc, przecież każdy doskonale wie, że dobry z Ciebie człowiek, ale się czasem wygłupia (pewnie w imię jakiś tam własnych interesów) Ja "kopać" nikogo nie chciałbym, bo wiem jak czasochłonne jest wszystko co się robi w tej grze + mnóstwo obowiązków ludzie mają w rl przeciez też. Ale czas na prośby kiedyś się w końcu skończy .... ).


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:41 
Cytuj  
Sim, wszystko bylo ustalone, czekalismy (Tomala, Saed i ja w mea) tylko na Ney i Darasa, Myrta tez prawie byl na miejscu...nie wiem dlaczego wczoraj byl tak zasrany dzien...wiele razy komp sie zwiesil, burza byla wiec swiatlo tez mi wylaczali co 5 min...a do tego jeszcze sie playonline chyba zjebal.
Ney'owi pisalem jakie potki ma ze soba wziac i to byly ostatnie slowa jakie napisalem...wyalilo mnie o 21.10 i za cholere nie moglem sie polaczyc, nawet pieprzona interia sie nie wczytywala...nic, zero :(


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:54 
Cytuj  
Thergal - nie możesz siebie winić za to co robi "natura".
Widziałem jak szukaliście ludzi do składu w czasie gdy cały ls był party.
Chodzi mi raczej o to, że topic ma tytuł: "Promy! Help Wanted!"
i o :
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 11:22 am
Tomalsky napisał(a):
Nie wiem ile jest jeszcze osób bez zrobionych Promów poza mną, mam nadzieje że jest ich kilka. Bardzo bym chiał je w koncu skończyć i ruszyć dalej z misjami COP. Do tej pory nie trafiałem na terminy, dlatego stoje tylko z jednym zaliczonym promem, Dem. Gdyby ktoś z osób które już je zrobiły chciał pomóc, będę bardzo wdzięczny.


Dlatego napisałem to co napisałem ogólnie do wszystkich, którzy promy zrobili i mieliby pomóc.
(Wiem wiem: strach, delevele, party, exp party, może tego nie widać ale jestm afk, dlaczego ja, brak czasu, WoW itd ... jest mnóstwo powodów dla których na promy się nie idzie 2 raz. Dlatego wspomniałem o Canto ... )


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:25 
Cytuj  
Problem nie w tym, ze nikt nie chcial nam pomoc.
My nie czekalismy jak ciolki na tych co 'teraz nie ale moze za miesiac'. Wypad byl zorganizowany (mniej lub wiecej ale jednak..) a zawinilo zdarzenie losowe.
Thergal - oczywiscie nie musisz przepraszac. Wiem jakie to stresujace jak cie wywala w waznym momencie (raz mnie wywalilo na BCNM :D).
Wlasciwie nie wiem dlaczego w tytule jest "..Help Wanted!" Z osob ze zrobionymi promami byl tylko Daras (jak zwykle niezawodny :)) a reszta to wczesniej ustalany sklad 'tych co pierwszy raz' (lekko zmodyfikowany). Nie bedziemy robic zadnych burz, CC eventow, ani nikogo kopac po tylkach. Zwyczajnie zaplanujemy kolejny wypad tu na forum. Chetnych ciagle jest sporo.

Tak czy inaczej...
Trzeba zebrac nowa grupe, najlepiej na nastepny tydzien.
Wpisywac sie wraz z terminem ktory wam odpowiada!
Do trzech razy sztuka..

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:27 
Cytuj  
Sorry, wkurzyłem się wczoraj. Zakłąłem szpetnie kilka razy i takie tam... Nienawidze jak coś tak się chrzani jak wczoraj, bo ja się do tego przygotowuje, staram się być na czas i tak dalej. Już wolałbym żebyśmy, poszli i dostali od bossa w dupę, ale byśmy poszli. Nawet w ostaniej chwili złapałem jakiegoś whm do pomocy z poza LSa. Chce te cholerne Promy skończyć, tym bardziej że widzę że co pare dni bardzo duża cześć LSa rusza do tych nowych terenów (do których dostęp otrzymuje się po promach), farmuje subligary, wczoraj była ważka, itd.

Mam nadzieje że jak już zrobimy te cholerne Promy i będziemy się wybierać farmować subligary albo skoczyć na ważki po Voyager Salleta, będą jeszcze chętni na LS do pomocy.

W sumie zawsze można krzyczeć o pomoc w Jeuno, albo podczepiać się po składające sie w tym celu grupy, ale wolę to jednak robić w LSie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:28 
Cytuj  
Właśnie, wielkie dzięki dla Darasa, który zawsze jest pod ręką.
A Thergala za nic nie winie, sam miałem kilka razy takie wpadki z dłuuugim DC.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
Co do nowego terminu.... środek tygodnia jak widac jest pechowy... W weekendy może być problem, bo mamy lato, zimne piwo, znajomych i tak dalej... (co powoduje braki kadrowe :) ).

Może faktycznie załóżmy eventa na guildportalu....


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
moze nie moja wina, ale przeze mnie rajd na Delvera sie nie udal...kur...przeze mnie!!! :(


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
Saed :
"Problem nie w tym, ze nikt nie chcial nam pomoc. " <== bingo
Poza tym od samego początku mieliście problem z jobami.
Jak chcecie czekać-organizować to wszystko od nowa jeszcze przez parę tygodni to .... po co ?
Na pewno jest mnóstwo ludzi w naszym LS'ie którzy z zaciśniętymi zebami ale poszłaby z wami w terminach nie kolidujących z innymi rzeczami (nie chodzi mi tu o tych co grają też w WoW, czy mają kilka kolorowych perełek).
Gorzej jakby ci ludzie mieliby iść drugi, trzeci i czwarty raz dla innych grupek (zęby by im wtedy powypadały chyba :) ).
Potem zacznie się i tak prawdziwy "horror" z zebraniem się na ENM'ki - nawet jakby można było tam zarobić 50k expa.


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:59 
Cytuj  
Sam nie wiem...
Trzebaby bylo najpierw ustalic te 'terminy nie kolidujace z innymi rzeczami'.
Dla mnie to pon-czw od godz. 18 do oporu.

Jak juz sie ustali cos kompromisowego to trzeba poprosic kogos kto moze dodawac eventy na guildportal.
Nie jestem do tego pomyslu przekonany ale moze rzeczywiscie warto sprobowac..

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 07:11 
Cytuj  
Jakbyście szli ponownie to dajcie mi znac na gg: 3655089 bo narazie mam mało czasu aż do 15-go lipca. Szkoda szukac WHMa skoro wystarczy napisac mi w jakim terminie zwykle teraz bywam w domu od 18:00.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 08:01 
Cytuj  
Przepraszam, że się wtrącam ale muszę to napisać.

Wysłany: Czw Cze 23, 2005 11:22 am
Tomalsky napisał(a):
Nie wiem ile jest jeszcze osób bez zrobionych Promów poza mną, mam nadzieje że jest ich kilka. Bardzo bym chiał je w koncu skończyć i ruszyć dalej z misjami COP. Do tej pory nie trafiałem na terminy, dlatego stoje tylko z jednym zaliczonym promem, Dem. Gdyby ktoś z osób które już je zrobiły chciał pomóc, będę bardzo wdzięczny.


Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:49 am
Tomalsky napisał(a):
Szanowni koledzy i koleżanki z LSa, dziś lub jutro koło godziny 20tej grupka osób w tym ja, Thergal i Gizmos, chcemy zakończyć w końcu Promy. Zakładam że promy chciałoby ukończyć trochę więcej osób, z tego co wiem Saed, Maxii, Neyah, Myrta (pewnie jest kilka osób więcej) ale nie wiem kiedy te osoby będą in game (rozumiem sezon wakacyjny). Niestety razem tworzymy dość przypadkową grupę pod względem jobów, smn i rng by się nam jednak baaardzo przydał (a z wymienionych osób chyba nikt nie ma stosownych jobów). Również animy ma tylko kilka osób ze składu, a na mea, nie ma bata ze 4 by się przydały (głównie psycho i hystero).

Podsumowując, bardzo prosimy (ja i Thergal) osoby które już Promy dawno zakończyły o pomoc w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym (lub innym dogodnym dla wszystkich terminie).

....


Wysłany być może będzie: Sob Gru 31, 2005 9:49 am
Salyerek napisał(a):
Czy ktoś jeszcze gra w ffxi ? Bo jest kilka osób, które chciałyby zrobić promy od ponad pół roku i mają kłopoty ...


Mam prośbę, żeby ktoś kto ma ochotę (i zrobił promy) się ustosunkował do tych fragmentów na czarno zaznaczonych. Ja sobie mogę dużo wyobrazić i nie chciałbym spekulować z przyczynami problemów związanych z promami i jestem w sumie wdzięczny tym którzy zaoferowali swoją pomoc wpisując się w tym topicu.(Canto był najszybszy :) ).


Sorry ogromne (ze strony naszego statica) za porwanie Tomali i dzięki wszystkim za ogromne poświęcenie i czas wczoraj. Po takich przygodach człowiek już prawie nie ma sił nic innego robić, a jednak ... .
Liczę na dalsze porwania ze strony innych osób również + być może shouty na ls'ie i w Jeuno.
Jednak nie widzę szans na eventy, zbieranie się tygodniami, umawianie się na terminy, przejście promów solo.
Nie wierzę zbytnio już we wszystkie wymówki typu wakacje, praca, czas, DC, zajęcia w realu itd. (bo mam to codziennie!!!) skoro mnóstwo osób które mogłyby pomóc są codziennie/co noc w grze. Przecież wystarczą 2 godziny na jednego proma + koniecznie whm'a z reraise :) :) :) .


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 10:17 
Cytuj  
Jeszcze raz dzieki za wczorajszego Proma Holla. Mea nadal jest na moim celowniku. Co do pomocy, oczywiście nią służę, niech tylko ktoś rzuci hasło promy. Skład mielismy wczoraj super:
WAR/NIN
WHM
BLM
RNG/NIN x 2
MNK/WAR (ja)
Mielismy animy i poszło łatwiutko.
Oprócz jednego zgona, nasz nierozgarniety rng ( z poza ls'a) ściagnął linka.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 10:23 
Cytuj  
to ja rzucam haslo - dzisiaj mea


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 10:30 
Cytuj  
Spoko. Jestem in game koło 19-19.30.

A jeszcze dodam odnośnie wczorajszego wypadu na Holla że nie użyłem żadnego hi-pota, tak łatwo było.

Poza tym ostała mi się tylko Psychoanima.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 15:01 
Cytuj  
ja moge sluzyc whmem, jesli nie ma, ale dop od ok 20ej ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 15:33 
Cytuj  
Dajcie znać kiedy idziecie na Prom-Holla - chcę rozwalić NMa u góry! :)

Mogę iść jako RNG/NIN.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 16:06 
Cytuj  
A dziś będę jednak trochę później in game, tak 20-20.15.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 21:33 
Cytuj  
gratuluje Tomali ukonczenia promow, dziekuje za pomoc i cierpliwosc, jutro holla!!! :)


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.