mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:46 
Cytuj  
ZM zajmie sporo czasu. Mamy 2 misje do zrobienienia i w miedzyczasie trzeba w Norg pogadac.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:56 
Cytuj  
jak Palis pójdzie jako blm i zaczniecie o 18 i nie będziecie powtarzać walk w 2h to zrobicie na luzie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:01 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
jak Palis pójdzie jako blm i zaczniecie o 18 i nie będziecie powtarzać walk w 2h to zrobicie na luzie


Jak znam zycie zajmie to wiecej czasu. To jest 6 pojedynczych walk. afki, gadki itp - bez tego sie nie obejdzie.
Robilem juz te misje w jeden dzien i o ile pamietam zaczelismy kolo 18-19 i skonczylismy kolo polnocy. Oby sie udalo szybciej tym razem. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:45 
Cytuj  
Robiliśmy dla Saia teraz te Aniołki - 6 walk po 3,5min ;) Dacie radę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 08:12 
Cytuj  
założyłem portal dla wszystkich zainteresowanych tematem ksnm30+blm
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=86735&TabID=745965


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 09:23 
Cytuj  
Mamy się tam rejestrowa czy tylko czarnuchy? :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 09:26 
Cytuj  
wszyscy mogą się rejestrować, nawet czarnuchy (im się też coś należy czasami) :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 09:28 
Cytuj  
Sim, zastanawiales sie nad podzialem fantow? bo skoro juz istniejecie to chcialbym was wykorzystac do zdobycia subduera, nie chcialbym tylko zeby wynikla z powyzszego jakas awantura o ewentualne dropy itp


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 09:33 
Cytuj  
życzę powodzenia w starcie :) z zainteresowaniem będę śledził rozwój gildii :) z tych zaproponowanych przez simiego BCNMów poza Damascene Cloth interesowałoby mnie co następuje:

Obrazek

jak również z BCNM50:
Treasure and Tribulations
Hostile Herbivores

Obrazek


jeśli można prosić :) resztę dropów na split :)



EDIT:

Przeglądnę resztę BC/KSNMów i być może lista będzie dłuższa :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 09:44 
Cytuj  
Bazztek napisał(a):
Sim, zastanawiales sie nad podzialem fantow?


tak i nie
dostosuję się do każdej przegłosowanej jednomyślnie decyzji
z rare/ex nie będzie chyba żadnych problemów, jak dla mnie to wszystkie rare/ex dostać może dawca orba lub jego kolega którego zaprosi, chyba że nie chcą lub ustali się przed walką lub po
ale ja sam wolę nie ustalać niczego, możliwe że przyjmiemy podział gili jaki był w standardowych walkach

niedługo powinniśmy spróbować ustalić jakiś konkretny termin zabawy czarnuchów w ksnmy dla ludzi z CC żeby mogli sobie zaplanować coś, muszą się tylko wypowiedzieć nasi czarni koledzy z CC czy są w ogóle zainteresowani taką zabawą, do tej pory gotowy jestem ja, Saitou i Palis (w sensie że wykazujemy 100% zainteresowanie i chęci)

mi pasuje np. po dynamsie w soboty (oprócz jednej soboty w miesiącu)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:08 
Cytuj  
Jesli ma to byc jako staly event to ja niestety musze zrezygnowac, nie lubie stalych eventow, wole np: zebranie kilku "zlecen" i ustalenia konkretnego dnia, wieczoru i po prostu to zrobic, a sobota czy tez w ogole weekend to chyba nie najlepszy termin, choc wszystko jest do dogadania :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:16 
Cytuj  
ja wolę stały termin z jednego tylko powodu :
po 5-10 minutach po terminie już wiem że coś się odbędzie lub nie i idę ewentualnie robić coś innego

tygodniowe/miesięczne umawiania się z armią ludzi lub z 1 graczem na konkretną godzinę już mnie nie bawi
teraz niech zainteresowani się dostosują do wyznaczonego terminu
nie musi to być sobota, może to być środa, piątek lub inne dni
poza tym to będzie event który przeważnie się nie będzie odbywać z braku chętnych nieblmów z orbem
sami w swoim czarnym gronie dla naszych walk będziemy sobie ustalać terminy poza forum

zostaje kwestia jakiego potrzebujemy supportu ? chyba to będzie zależeć od konkretnej walki ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:16 
Cytuj  
Tak jak Bodziu muwi.
Mi np Soboty po dyna nie pasuja bo mamy zazwyczaj triggery z OB


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:23 
Cytuj  
Simi - hmm... nie skumalem Cie za bardzo napisales jakos tak ... hmm ... chaotycznie ? Najpierw piszesz na poczatku posta ze staly termin, a na koniec ze sami bedziemy ustalac termin O_O O co chodzi ?


btw. te dwa BCNMy sa naprawde interesujace, szczegolnie katanka Unji warta ostanio na bazzarku cos okolo 9mln jesli sie nie myle, na drugim fajne earingi tez niezle warte :)

poza tym ja sie zastanawiam czy potrzebny bedzie support, jak wezmiesz dla przykladu 5xBLM i Orb-givera to raczej sama walka niedlugo potrwa :) Przeciez many wystarczy na 3x -ga co raczej wiekszosc mobow nie wytrzyma takiej dawki dmg :) No chyba ze sie myle, to prosze o sprostowanie.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:34 
Cytuj  
stały termin wg mnie będzie/powinien/może dotyczyć naszych zabaw z ludźmi z CC którzy nie są BLMami i dają orba i dobrze by było zmobilizować się wtedy
niestały termin i ustalany tylko przez blmów będzie dotyczyć nas blmów, czyli my sami dajemy orba
oczywiście te 2 terminy mogą się czasami pokrywać ale nie muszą, wszystko zależy kto jak długo będzie chciał czekać na walkę

support - chodzi mi o te ksnmy w których np. tylko brd będzie mógł usypiać mobki, lub dobrze by było użyć gravity itd. ale to zależy od tego czy ktoś będzie chciał iść na takie ksnmy kiedyś

(dobrze by było żeby jakiś superadmin strony CC zrobił Approve Alliance bo ja już zrobiłem
BlackCC and Crazy Chocobos
Approve by both parties: False
Created: 5/24/2006 11:59 PM by Simiurg)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:40 
Cytuj  
Simi - no to jak sie wziales za portal to juz rob do konca :roll: :] :D
Ustal jakis konkretny termin na poczatek i jedziemy z koksem, poza tym trzeba ustalic zapotrzebowania, kto jakie ma i odpowiednio to zorganizowac czasowo, np:
5xKSNM30 piatek 20:00
4xBCNM50 Oracle - sobota 20:00

cos w tym stylu, aby nie biegac co chwile i tracic czas na zmiany miejsc :)

moge pomoc jakby cos :)

No i koniecznie stworz ekipe najemnikow ;-) LOL


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 11:11 
Cytuj  
najpierw proponuję żeby wszyscy blmi napisali swoje propozycję w taki sposób żeby przekonali mnie i innych że nie ściemniają/kłąmią/żartują sobie itd. szczególnie w kontekście swoich 'obowiązków' w HNMLSach w których są, wolałbym żeby nikomu eventy się nie nakładały a przez to żeby nie zostawiać na lodzie pozostałych ludzi lub żeby zdarzało się to raz na 5 lat
oczywiście eventy w HNMLSach których godziny się przesuwają codziennie nie mogą mieć wpływu na nasze zabawy o których wiemy wcześniej że mają się odbyć (np. jak ktoś bardzo bardzo bardzo chce dać orba i przyjść na stały uzgodniony umówiony termin od tygodnia lub dłużej a potem okazuje się że "nagle" jakiś SMOK jest ważniejszy lub triggery lub kirin lub CoP lub itd. to znak że nie rozumie gry w której grają również inni polacy z CC których przecież zawsze można bezstresowo i bezkarnie zrównać z najgorszymi gillsellerami, mi to w realu nie zaszkodzi ale w grze nie mam zamiaru być traktowany gorzej niż to możliwe jak na tarumurzyna)

fajnie by było żeby ci którzy mają w CC KSy przeznaczone na zabawy z BLMami KSNM30 (lub mają orba) napisali na forum czy np. środa to dobry termin, czy np. piatek to dobry termin itd., oczywiście tylko po 20.00

jak dla mnie jeśli chodzi o KSNMy robione dla nieBLMów z CC odpada poniedziałek, wtorek, czwartek na 100%


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:46 
Cytuj  
U mnie odpadaja poniedzialek : czwartek : sobota i w sumie niedziela.
srody mam wolne oraz wtorki i piatki.
Proponuje robic runy gdy nazbiera sie troszke zlecen!Jesli nie z CC to zebrac ludzi poprostu ktorzy chca wykorzystac swoje orby (shout w jeuno jak to robia inni)!Raz w tygodniu wystarczy mysle (przynajmniej tak robia inne grupy)!Ale to tylko propozycje z wszystkim mozemy dojsc do porozumienia bez zadnych nerwow ^^;


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 22:44 
Cytuj  
Jesli chcecie robic to dla ludzi spoza CC dla kasy, moge chodzic tylko ja sie nie chce zajmowac organizacja tych runow. Oczywicie bylyby z raz na miesiac a nie raz na tydzien.

Jesli chodzi o podzial dropow z ksnmow nie-blmow. Wszystkie dropy niech bierze ten co dawal orba bez jakichs okreslonych odsetek dla nas ale byloby milo jakby ludzie dawali napiwki po co lepszym dropie bo niewiadomo czy drugi raz bedzie sie chcialo blmom to robic :lol:

Jesli chodzi o podzial z orbow blmowych. Mysle ze zrobic mozna tak samo jak powyzej, chyba ze kazdy BLM przyniesie orba i bedziemy robic ten sam ksnm ale to sie raczej nie zdarzy. Ja chce swoje ksy przeznaczyc na BC ktorych zwykle sie nie manaburnuje (jest 15 KSNM 30 do wyboru!), po to by je zobaczyc i sie z nimi sprobowac, niekoniecznie dla dropow, wiec nie moge wymagac byscie podzielili sie ze mna pozniej dropami z latwiejszego ksnma.

pasuje mi pon po limbusie, wtorek po dynamisie, sroda po 18tej, czwartek po limbusie, piatek po 18tej, w weekendy wolalbym poexpowac. Z reszta Blmowie moga sie latwo miedzy soba umowic dla wlasnych potrzeb. A termin dla pozostalycgh osob wyznaczy sie pod te pozostale osoby jak sie ich zbierze z 5 i umowi na jeden dzien.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 08:50 
Cytuj  
i ??? jakaś szansa na reaktywację??? zlecenia czekają :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.