mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 10:54 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
... ale bardzo bym chciał żeby Stokrotka chodził z jakimś Sky/HNMLSem regularnie kilka razy w tygodniu do Sky przez X miesięcy i zdobył tam jeden jedyny itemek widząc jak kilkanaście osób zdobywa Kosode, miał kilkaset punktów i żeby rozpadł się jego Sky/HNMLs, dla mnie to norma, dla Stoka pewnie to byłaby dopiero drama, ale czego nie robi się żeby coś fajnego zdobyć ?


Stokrotka już to przerobił 2 razy. Pierwszy raz w DH, kiedy po kilku miesiącach zrobono break pearl i zerowanie punktow, drugi raz kiedy wyniku rozłamu wewnątrznego wyzerowano mi punkty w SW oraz zmieniono perłę.
Kosztem mojej obcenosci w DH był roczny ponad okres oczekiwania na invite do SW, kosztem odejścia mojego z SW jest to ze jestem "bezrobotnym" RDM. Oczywiście są ludzie kotrzy uwazaja ze w czasie omojej obecnosci w SW moglem byc bardziej aktywny, zdobyc wiecej eqipment itp ... ale to nie temat w tym miejscu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):

Nie wiem po co publikujesz tą tabelkę bo ja nigdy nie byłem w SKY z CC wiec nie wiem skad ta moj nick. Nie byłem ponieważ nie lubie Dramy jaka toważyszy podziałowi dropów przez Polaków.


raczej Stok nie byles bo nie chciales tam byc, to akurat byly czasy koncowek CoPowych - Ty grales, byles online tylko na akcjach CoP, Final traktowales jko gre, ktora powoli konczysz - takie skladalo sie wrazenie.

a dramy tam nie bylo wcale, jesli ktos chcial miec jakis drop, to go bral lub o niego prosil

Drama byla z powodu brakow kadrow, czyli jobow i troche bylismy zamlodzi wtedy

SW bylo przeciw naszych runow i np. Rha rezygnujac z naszych runow napisal "nie mam 2ch HMNLSow, mam jeden SW", Rha wyrazil sie glosno i jasno, reszta kolegow z CC, nalezacych do SW pomagala dalej w Sky runach, ale jakby ich przycisneli, to tez by odeszli - tak to juz jest i to nie wzbudza niezrozumienia - kupa czasu + kupa punktow + szansa na dropy i tp.

Sky sie skonczylo dla CC po 2ch runach bez kadrow, nic nie podolalismy, a marnowalismy czas

wiec czesc z nas odeszla od Sky by skonczyc CoP (np. ja i osoby z mojego statika)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:20 
Cytuj  
Do wglądu :

viewtopic.php?t=18375

viewtopic.php?t=15682

viewtopic.php?t=17875

viewtopic.php?t=15761


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:26 
Cytuj  
dzięki za te linki, z jednego z nich :

Scorpio napisał(a):
Huck ja rozumiem że chcesz coś zrobic ale możesz mnie oświecić w jakim celu ???
Do czego ma służyć ta lista?


Duszek napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Huck ja rozumiem że chcesz coś zrobic ale możesz mnie oświecić w jakim celu ???
Do czego ma służyć ta lista?


Stok - dla funu, dla fajnych itemkow, do zabawy w gronie CC, dla kasy ;)

ale jezeli niektoreym trzeba tlumaczyc po co to dajmy sobie spokoj :/



Scorpio napisał(a):
Duszek napisał(a):
pewnie zeby bylo wiadomo kto jest chetny na takie wypady :D


Więc proszę mnie nie umieszczać na tej liscie chociaż mam lv 70+.


jak nie czujesz się związany z CC to wracaj do DH, SW czy innych LSów, kup po wiadrze wazeliny na każdy wypad i coś na gardło żeby się nie odzywać tam i nie narażać niepotrzebnie :roll: :D :-? :(


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
dzięki za te linki, z jednego z nich :

Scorpio napisał(a):
Huck ja rozumiem że chcesz coś zrobic ale możesz mnie oświecić w jakim celu ???
Do czego ma służyć ta lista?


Duszek napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Huck ja rozumiem że chcesz coś zrobic ale możesz mnie oświecić w jakim celu ???
Do czego ma służyć ta lista?


Stok - dla funu, dla fajnych itemkow, do zabawy w gronie CC, dla kasy ;)

ale jezeli niektoreym trzeba tlumaczyc po co to dajmy sobie spokoj :/



Scorpio napisał(a):
Duszek napisał(a):
pewnie zeby bylo wiadomo kto jest chetny na takie wypady :D


Więc proszę mnie nie umieszczać na tej liscie chociaż mam lv 70+.


jak nie czujesz się związany z CC to wracaj do DH, SW czy innych LSów, kup po wiadrze wazeliny na każdy wypad i coś na gardło żeby się nie odzywać tam i nie narażać niepotrzebnie :roll: :D :-? :(


Scorpio napisał(a):
Slayerek napisał(a):
dla kombinacji i realizowania swoich biznesów jest chat LS CC niestety


Tak jak mówisz. W ramach pomocy jestem do dyspozycji ale jako ktos uczciwie npisze : "Sluchajcie chcial bym miec item XXX i bardzo potrzebuje wasza pomoc", a na listy "spoleczne" sie nie piszę zwlaszcza ze cel budowania takiej listy jest dla mnie conajmniej malo jasny .... skoro kazdy ma taka liste w glowie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:31 
Cytuj  
Stok? i jaki z tego Twojego wgladu moral????

ze CC nie moze sie dogadac?
ze sa ofiary?
ze dobre poczynania konczom sie zle?

potroszyc zwloki kazdy umie - tylko po co?

w istotie rzeczy jest wazne jedno
- czy kiedys mamy sznse pujsc do Sky jako CC, czy nie?
- czy naszy ludzie moga przydzielic 1 dzien wlasnie na ten run?
- czy mamy odpowiedni sklad jobowy?
- czy mamy na CC osoby chetne i mogace byc takich runow Liderami?


a zeby nie bylo nieporozumien - zrobic tabele z priorytetami, jak na Limbusie - kazdy zainteresowany wypowie sie stanowczo, co do swojej pozycji w stosunku dropow

ps.
do sprawy staffu nie mam zalu - nie krempuje mnie to, ze Tomala go nie dostal
zalamuje zas mnie brak tolerancji i brak checi cokolwiek robic dalej po CCowskich Dramach i trzaskaninach


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Smutna historia CC HNM LSa wyglada mniej wiecej tak:

- na poczatku bylo nas realnie za malo (z 10 osob lvl 70-75) i kazdy zaczal sobie szukac HNM LSa, czesc trafila do DH, czesc do SW. W miedzyczasie stare DH przestalo istniec.

- jak zaczely dochodzic nowe osoby do lvl 70 to ci ktorzy byli w SW nie za bardzo mieli ochote rezygnowac z "najlepszego LSa na serwerze" na rzecz niepewnej przyszlosci w CC. Mimo wszystko wciaz nas bylo malo, brakowalo niektorych jobow. SW w miedzyczasie wchlonelo nastepnych Polakow.

- jak zaczelismy miec juz naprawde ladna grupe lvl 70-75 i nawet osobom z SW zaczelo sie nudzic SW to czesc nowych osob zapragnela znalezc sobie wlasny HNM LS, wychodzac ze slusznego zreszta zalozenia, ze skoro wy macie SW to my bedziemy miec RB. Pewnie gdybysmy wtedy solidarnie opuscili SW (co jest oczywiscie czysta fikcja) CC HNM LS istnial by do dzis.

Na to wszystko nakladaja sie rozne frustracje, fochy, wzajemne niecheci, "ty mnie olales, teraz ja oleje ciebie" i mamy obraz jednego z wiekszych i starszych LSow na serwerze, jedynego narodowego poza amerykanskim i japonskim, ktory ma problemy ze zorganizowaniem eventu raz na tydzien.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:36 
Cytuj  
Crazy Chocobo LS jest w stanie zabic wszystko w Sky nie liczac Kirina. Chociaz i tego delikwenta moze i tez... Jakby sie glebiej zastanowic to moze faktycznie Kirina tez ale to WSZYSCY musieli by byc.

Problem jest w tym, ze ludziom, ktorzy maja juz to co chcieli ze sky bardziej zalezalo na zorganizowaniu takich eventow niz ludziom, ktorzy potrzebuja stamtad itemy. No i ludziom nie chce sie chodzic. Sai probowal, bylo fajnie, nie wyszlo. Teraz tez pewnie by nie wyszlo, nie ma sie o co klocic. Na upartego to moglibysmy nawet King HNMy robic. Jednak nie bedziemy, sami sobie odpowiedzcie dlaczego.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:40 
Cytuj  
Odpowiedz na to pytanie jest na 3 stronie tego tematu. :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:43 
Cytuj  
nikt nam nie każe w CC czy z CC robić HNMLSa czy organizować się w kosmiczne twory żeby napawać się porównaniami do innych tworów które mają 50% nolifeów żeby zabić antilona dla głupich rostumów, żeby zabić bombkę itd., do tego wystarczą ludzie-gracze-joby a nie organizacje o reputacji znanej na całym serwerze, wiem że czasem jest fajnie nosić inną perełkę niż CC i napawać się swoją sławą wśród obcokrajowców ale czy to ma znaczenie dla kogokolwiek w CC ? za 10-20 lat będziemy się chwalić dzieciom/wnukom : ja Simiurg byłem zawsze chwalony przez Pale i nawet nie wiem za co bo się do niego nie odzywałem specjalnie, fajna była też Alyna chociaż ją opieprzałem bo ignorowała czas eventów, fajny był Kalmir ale chyba był murzynem i za bardzo się tym inni przejmowali, dzieko : tatusiu a znałeś jakiegoś fajnego polaka w grze ?, znałem znałem, a jakże, tylko dziecko widzisz te nicki Tobie nic nie powiedzą ... :-?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:47 
Cytuj  
Myślę, że najlepiej będzie dropnąc perełki CC skoro nie umiemy się z niczym dogadac (poza runami na hakutaku co też graniczyło z cudem) i stworzyc odrębnych 6-7 linkshelli wzajemnej adoracji gdzie każdy będzie sie czuł dobrze w towarzystwie wzajemnej adoracji, nikt do nikogo nie będzie mieć żalu, nie będzie dramy i licytowania się wypowiedziami sprzed pół roku i dłużej.

Jak przykłady pokazały nic co wymaga większej ilości niż 6 osób w CC się nie odbyło więcej niż dwa razy z różnych powodów poza Limbusami może dlatego że faktycznie każdy ma tam coś dla siebie a nawet jak nie to monety stanowią dobre kieszonkowe (zaniżając średnią do 5 monet w tygodniu za 100k sztuka to 2-2,5m miesięcznie).

Pamiętam temat sprzed roku gdzie ktoś szukał pomocy z upolowaniem Vivian Ring- oczywiście zgłosiło się wtedy z kilkanaście osób z czego co druga napisała "w sumie ja tez potrzebuję tego ringa, przejdę się jak będę mógł lotowac". To dokładnie pokazuje jak cholernie bezinteresowni jesteśmy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:57 
Cytuj  
O tym wlasnie mowie Rha.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 11:58 
Cytuj  
Rha ma 100% rację. Niewiele jest osób takich jak ty Simi :)
Po drugie nie bierzesz pod uwagę że może niektórym gra się lepiej z ludźmi z innych LSów. I nie mów że lider nie ma nic do gadania bo ma w cholerę. A druga sprawa to to że HNM LS istnieje w jakimś konkretnym celu. Tam ludzie są po to żeby bić HNMy i żeby zdobywać itemki - głównie dla siebie - bo o ile niektórzy są chętni pomóc to większość chodzi tylko dla siebie. CC nie jest HNM LSem bo nie każdy ma na to ochotę. Mamy 30 osób na 75 lvlach które grają w bardzo różnych porach, co też przeszkadza. Ponadto nie każda z tych osób ma ochotę zdobywać jakieś uber itemki lub już je ma i nie ma ochoty.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 12:10 
Cytuj  
przecież tu nie ma żadnej dramy tylko czyste fakty
jedyna drama jaka by mogła ewentualnie być to taka (o czym pisze Canto) że ludziom full wypasionym w endgameowe itemki bardziej zależy na czymś niż innym którym powinno na tym zależeć
wiem że Rha ma rację
wiem że ludziom gra się lepiej w innych LSach bo mi się też grało w RB super
wiem że HNMLS istnieje w jednym celu

ale nie rozumiem nadal dlaczego co tydzień/dwa tygodnie/trzy tygodnie/itd. są odświeżane wątki o rzeczach które powinniśmy dawno zrobić w CC sami, w CC nie ma 30+ kalek którym spływa kaszka po brzuchu a błagania w formie odświeżania topiców np. o DM są ... NC, ja mam trigger od ponad pół roku, 200000000000000x zastanawiałem się czy go wurzucić bo brakowało mi miejsca
NAWET jakbyśmy mieli zrobić DM DLA JEDNEJ OSOBY Z CC to ja uważam że warto

nie namawiam nikogo do zmiany stylu grania ani zakładania czy rezygnacji z LSa tylko namawiam wszystkich żebyście wytłumaczyli MI dlaczego w CC nie da się zrobić 1 walki nawet dla jednej osoby ? ktoś kiedyś mi już odpowiedział : po co ? ja mogę odpowiedzieć : bo chciałbym wyobrazić sobie uśmiech na twarzy osoby która o tym marzyła od X miesięcy i wreszacie się jej udało, szkoda że wam tylko w głowie jakieś itemki i jakiś złom który ściągnięcie na czas walki żeby nie spowodować wipa :-?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
a ja nie rozumiem dlaczego simi nie poszukasz sobie HNMlsa CC nie bylo nie jest i nigdy nie bedzie zdolne bic HNMy

Edit. ja bardzo lubie grac z obcokrajowcami w moim HNmie. nie lubie sie zamykac na swiat i siedziec w Cc 24/h i nie miec kontaktu z innymi ludzmi. bardzo duzo fajnych osob poznalem i nie zamienilbym tego na na HNM CC na 100%


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 12:20 
Cytuj  
egoist napisał(a):
a ja nie rozumiem dlaczego simi nie poszukasz sobie HNMlsa CC nie bylo nie jest i nigdy nie bedzie zdolne bic HNMy


będę szukać jak zrobię SAM do 75, wtedy sobie znajdę jakiś HNMLS, wysmaruję BŁOTEM każdego DD który będzie mieć tam mniejszy dmg niż ja, będę robić dramy żeby się wzięli do roboty a nie udawali twardzieli z waty itd.
w HNMLSie są inne zasady niż w socjalach a ja nie pozwolę żeby banda HNMLSowychnjubów narażała walki na wipy tylko dlatego że im się nie chce np. zebrać lub postarać walczyć lub robić rozsądny dmg, lub vokowac wtedy kiedy trzeba, lub usypiać wtedy kiedy trzeba itd., nie ma lekko :D :D :D
poza tym będę używać wszelkich dostępnych pomocnych programów żeby się za bardzo nie męczyć i generalnie będę mieć w nosie czy mnie zbanują czy nie, jest mnóstwo innych gier w których się codziennie nie robi tego samego :D

w CC to sobie możemy tylko pogadać :D

Lesiu co innego siedzieć w innych LSach a co innego robić coś w gronie CC co 2-3 tygodnie z ludźmi którzy w HNLSach nie są


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 14:22 
Cytuj  
Zeby CC sky mialo jeszcze jakas szanse na powodzenie trzeba miec 2-3 aktywnych tankuw i kilku aktywnych refresheruw jak znajda sie tankowie kturzy chetnie beda sie pojawiac 1-2 razy w tygodniu to za pare tygodni moznaby sprubowac reaktywowac CC sky. Teraz pewno pytania czemu za pare tygoni? no wiec zeby sprawnie to dzialalo trzeba napisac rulsy itd. Jezeli bedzie wystarczajaco duzo chetnych to moge sie wziosc za organizowanie wypaduw do sky ale to zalezy od tankuw...

Szkoda dramy i najezdzania na ludzi wezcie skonczcie te klutnie bo nic dobrego nie zrobia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 14:32 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Zeby CC sky mialo jeszcze jakas szanse na powodzenie trzeba miec 2-3 aktywnych tankuw i kilku aktywnych refresheruw jak znajda sie tankowie kturzy chetnie beda sie pojawiac 1-2 razy w tygodniu to za pare tygodni moznaby sprubowac reaktywowac CC sky. Teraz pewno pytania czemu za pare tygoni? no wiec zeby sprawnie to dzialalo trzeba napisac rulsy itd. Jezeli bedzie wystarczajaco duzo chetnych to moge sie wziosc za organizowanie wypaduw do sky ale to zalezy od tankuw...

Szkoda dramy i najezdzania na ludzi wezcie skonczcie te klutnie bo nic dobrego nie zrobia.


Moge ci pomoc z rulsami i organizacja wypadow.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 15:15 
Cytuj  
Spoko stok pierw trzeba z min. 2 tankuw potem sie pomysli nad liderami i rulsami bez tankuw to nic sie nie zdziala.

A i z besensownego najezdzania na ludzi i klucenia sie tutaj+wypominania wszystkiego tez sie nic nie zrobi i gadac na forum sobie mozna w nieskonczonosc gadac i rozmyslac nic z tego nie wyjdzie a jeden lider to za malo. No do tego dochodza lekie problym z trigerami poniewaz teraz sporo gilselleruw siedzi ciagle w sky ale wszystko sie da zrobic tylko niestety na wszystko potrzeba tankuw kturych w CC jest zdecydowanie za malo...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 15:29 
Cytuj  
j abym bardoz chetnie potankowal gody ale ciut czasu brakuje na levelowanie :/

Punkty mozna by tez przyznawac za pomaganie ludziom w genkaiach, AFach, misjach itd itp :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.