mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 14:45 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jesli chodzi o kase na upgrade to zakladam, ze kazdy kto biduje/lotuje itemy ma ja, albo bedzie mial w krotkim czasie. Nie wyobrazam sobie, ze ktos bedzie mial komplet itemow i trzymal je w mogu, zbierajac pozniej kase pol roku zeby z nich zrobic armor.



Ja już mam w mogu stak marid leather na feety :P

W piątek mam problem bo mam pojść do lekarza na 21 jakoś bym był z powrotem tak 21:30...............


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 14:57 
Cytuj  
Draconi napisał(a):
Ja w piatek moge byc, salvage mozna robic codziennie, wiec jesli przyjdzie conajmniej 6 osob to nie widze problemu zeby sie nie dalo pojsc chocby pofarmowac, lub moze pojsc inna droga i poznac jakie tam sa mobki i co rzucaja.


Oczywiscie, ze mozna codziennie. Im wiecej tym lepiej, bo bedziemy mieli wiecej doswiadczenia i wieksza szanse na itemy.

Mi chodzi o to, zeby ustalic dwa terminy stalych eventow. Czesciej nie beda mogl chodzic, ze wzgledu na uboga ilosc punktow i brak statica...

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:29 
Cytuj  
Nowy kawałek info

Level 15 armor drops off standard mobs
Level 25 armor drops off Notorious Monsters
Level 35 armor drops off Mega-Boss (needs verification)


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:30 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
to moze ktos zaproponuje inny termin? slucham?
przypominam tylko ze dla wiekszosci osob w gre wchodzi godzina 20+

Termin generalnie nie jest zly, tylko drazni mnie to ze co chwila cos wymyslacie :P Ja w koncu nie wiem czy to ma byc jakis usystematyzowany event czy zwyczajny spontan albo na biezaco ustalany termin przez jakas tam grupke osob (bo przeciez nie powiesz mi ze piatek byl ustalony przez wszystkich). Bo poki co to jest fajnie i w ogole, mamy 60k APow wiec mozna je palic, szkoda tylko ze niektorzy tych 60k APow nie maja jednak i miec nie beda nawet 4k skoro co 1-2 dni ktos wymysla termin na Salvage.
Poki co nie ma nawet woli co do ustalania terminow :/ Ustalilismy srode jako jeden z nich i na tym stanelismy. Oczywiscie mozna sobie pojsc po prostu pofarmowac, tylko ze z perspektwywy bidowania sprzetu za pkty ktore zdobywamy na tychze eventach to troche nie fair wobec niektorych. Nie rozumiem dlaczego nie mozna tego w koncu ustawic jak Limbus.

Co do SMNa na Salvage - mysle ze ten job bedzie bardzo potrzebny. Boss i Mega Boss maja podobno wybitnie wredne TP Moves, wiec im mniej tp mu dajemy tym lepiej. Mysle tez jednak ze przydatnosc SMNa wzrasta wraz z poziomem na ktorym jestesmy. Na 1 czy 2 mozna sie spokojnie bez niego obyc. Dlatego ja bym sie wcale tak nie spieszyl z odblokowywaniem im pewnych rzeczy (magie tak, ale z abbility mozecie spokojnie poczekac do konca lvl2/poczatku lvl3).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:38 
Cytuj  
Palić można proszę bardzo ale na dłuższą metę skonczycie w 5 osób a sądzę że podstawowe itemki nie będą tak trudne do uzyskania, a na bossów i NMy potrzeba będzie przynajmniej 2 party. Ponadto zrobienie eventów bazowanych na punktach a robionych spontanicznie bez ustalania dat jest niewporządku wobóc tych osób które mają mniej czasu i Assault Pointów.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:54 
Cytuj  
Przy obecnym systemie punktowania / bidowanie opłaca się jak najwięcej razy na początku pójść, żeby zdobyć punkty / zbidować itemy za niewielkie ilości punktów bo przecież nikt nie ma dużo jeszze i mieć potem zagwarantowane dropy z bossów.

Jeżeli prawdą jest, że łątwo będzie zdobyć itemy z niskich poziomów a im wyżej tym trudniej to uważam, że pomysł na to aby bidować każdy item jest lepszy, ewentalnie jak ktoś zbidoważ ten najtrudniejszy do zdobycie a nie ma łatwiejszego to na niego może mieć priority.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
punkty beda tylko za ustalone eventy na ktorych bedzie 12+ osob, jezeli zbierze sie w inny dzien 6+ osob zeby pofarmowac itemy to co w tym zlego? wtedy nie bedzie bidowania punktami tylko zwykly loot, dla osob ktore beda chodzic tylko 1 raz w tygodniu nie bewdzie konkurencji na itemy skoro pozostali zdobeda itemy sami, salvage to nie limbus - z timerem 72 godzinnym, dopoki mamy AP do spalenia mozemy lazic nawet codzinnie a na 1 event w tygodniu zdobedziemy punkty na assaultach staticowych wiec nie widze zadnego problemu, itemy z salvage sa imo duzo lepsze niz sety assaultowe wiec nie wiem czy jeszcze ktos bedzie zbieral AP na te armorki?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 16:57 
Cytuj  
Kyuubi napisał(a):
Nowy kawałek info

Level 15 armor drops off standard mobs
Level 25 armor drops off Notorious Monsters
Level 35 armor drops off Mega-Boss (needs verification)


LOL Kyubi - dzięki za cytowanie moich wpisów ;))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 17:34 
Cytuj  
huh? pisałęś to? nie widziałem tygo kawałka >.> to sory XD


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:14 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
punkty beda tylko za ustalone eventy na ktorych bedzie 12+ osob, jezeli zbierze sie w inny dzien 6+ osob zeby pofarmowac itemy to co w tym zlego? wtedy nie bedzie bidowania punktami tylko zwykly loot, dla osob ktore beda chodzic tylko 1 raz w tygodniu nie bewdzie konkurencji na itemy skoro pozostali zdobeda itemy sami, salvage to nie limbus - z timerem 72 godzinnym, dopoki mamy AP do spalenia mozemy lazic nawet codzinnie a na 1 event w tygodniu zdobedziemy punkty na assaultach staticowych wiec nie widze zadnego problemu, itemy z salvage sa imo duzo lepsze niz sety assaultowe wiec nie wiem czy jeszcze ktos bedzie zbieral AP na te armorki?


Oczywiście Zjawcia!
Mnie chodzi o to, że jak się okaże, że salvage to jak promocja Pepsi, gdzie trzeba było dobrać kapsle z numerkami w odpowiednie pary i prawie każdy miał 1 nr z pary a 2gi był super Rare to nie ma sensu bidowac poczatkowych armorków - trzeba zrobić free lot a bidowac tylko te rare!!!

A zanim dojdziemy do rarów to już się wyklaruje aktywność i będzie można konkretnie bidować.

Przy takim systemie warto również dawać punkty za 6-10 osobowe runy, bo jak na razie to nie wiele wiemy i te osoby poswięcają swój czas i assault pointsy na zbieranie doświadczenia i wiedzy. [/url]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:22 
Cytuj  
Nie zgadzam się z Zetem - to jest niewporządku wobec tych osób które nie mogą chodzić. Jakie doświadczenie z wypadu 6 osobowego ?:) Takie że może wypadnie coś z podstaw :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:24 
Cytuj  
Jedna zasada musi byc zachowana: wszyscy musze miec info wczesniej, ze run jest planowany i nie powinien on sie dobywac w niedogodnej porze: 10 rano, 2 w nocy czy w czasie dynamisu.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:28 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Nie zgadzam się z Zetem - to jest niewporządku wobec tych osób które nie mogą chodzić. Jakie doświadczenie z wypadu 6 osobowego ?:) Takie że może wypadnie coś z podstaw :)


Ok, zgadzam się z tobą w tej kwestii.

Co sądzisz o pierwszej części mojego tekstu że bidowanie common itemów po to aby miec priority na uber rare jest nie ok?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:55 
Cytuj  
Uwazam ze skoro na razie kompletnie nie mamy pojecia na czym budowanie setu polega, mozna by zrezygnowac z bidow, z pktow i chodzic czystko rekonensansowo, randomowo, widzimisie, spontaniczne i w ogole spalajac APki :] Skupic sie na Bhaflau Remnants i sprobowac go rozklepac. Bo juz zaczyna sie drama z odgornie ustalonymi terminami, APkami, ktore, mimo tego co Zjawka napisala, nadal beda ludzie zbierac, zwazywszy ze zanim ktokolwiek z nas zdobedzie chocby jedna czesc armoru mina jakies 2 miesiace. Na Assaultach sa rowniez swietnie przedmioty i watpie zeby ludzie chcieli z nich zrezygnowac jesli ich nie maja na rzecz niewiadomo jeszcze jak zdobywanych przedmiotow z Salvage. Pamietajcie tez ze armorki z Salvage beda diabelnie drogie. Aktualnie - 6 baniek za head, 2.5 banki za body, a ceny raczej nie pojda w dol.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:55 
Cytuj  
No to racja bo dawać priority z czegoś co jest w zasadzie common dropem to niezbyt dobry pomysł...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 21:08 
Cytuj  
loot na podstawy, bid na itemy z bossow - to bedzie sprawiedliwe


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 22:47 
Cytuj  
Nikt nic nie odpowiedział na pomysł Mining Eventu - wg mnie to nam ułatwi zdobycie itemów! (luknijcie na poprzednią stronę)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:06 
Cytuj  
Ja jestem za


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:12 
Cytuj  
moge kopac


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:17 
Cytuj  
Niedlugo beda mogl robic oingoty dla skilla, wiem mozemy sei dogadac. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.