mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 10:19 
Cytuj  
nie ja >

poza tym , jakos kiedys bez rozmow o dupach i innycn czesciach ciala CC istnialo i mialo sie dobrze ....


normalne jest , ze Polacy po75 chcac osiagnac cos wiecej > ida dalej . Bron boze DH albo CAE .... z drugiej strony jak juz wiele razy pisalem gdyby Pixies wczesniej powstalo .....

jezeli gra sie w FFXI trzeba byc nastawionym na sztywne reguly gry > takie dyktuja wszystkie HNMlsy .
CC to tylko socjal ( kiedys jeden z lepszych > wszyscy nas znali > Polakow )
teraz bez uberow tylko placzecie ....

robcie cos sami :) ENMy , CoPa , ZM ..... jest duzo mozliwosci .... czasem smiac mi sie chce z tego obwiniania UBEROW za to ze na CC ich nie ma .

zreszta ... Polacy zawsze mieli sklonnosci do MARUDZENIA oraz totalny
brak organizacji ( poza kilkoma wyjatkami ).

wiec zakonczcie ten topic > i pokazcie mi i innym , ze mozemy sie mylic
ze mozecie jeszcze cos zrobic


...sami ... :)


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 10:26 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
/emo to sa tylko WHMi i to glownie TYLKO JEDEN WHM ;)

Kazdy wie, że najbardziej emo są blm-i z ich tekstami: nikt mnie nie kocha, a więc sobie overnuknę; ludzie mnie nie nawidzą bo zbieram hate, a więc po overnukuję jeszcze trochę; nikt mnie nie kocha, wszyscy chcą mnie tylko wydymać w sky :(
Typowy dzień typowego blm-a ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 11:53 
Cytuj  
ja zauważyłem że nie kocha się jedynie tarublmów i najczęściej nie dlatego że są blmami :roll:
typowy dzień blma to : co! what! k*lw*!! jestem beznadziejny !! (na widok dmg'a jaki zadaje inny blm w party (różnice czasami sięgają w endgamie 30-50% na tym samym nuku bez resista)), to coś więcej niż frustracje 250 tyś. melee
mnie np. nikt nigdy wydymać w sky nie chciał :( (no raz próbowali), nie wiem czy bym się opierał, jakby mi się nie spodobało to co najwyżej bym się spóźniał ze stunem :roll:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 13:18 
Cytuj  
no co ty Simi, majac w party BLMa nikt nie powie o nim zlego slowa - powod? D2 a nikt nie chce wracac na spota z HP :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 02:12 
Cytuj  
ja nigdzie uberow nie obwinialem o brak pomocy.raczej wszystko co pisalem tyczylo sie obecnych czlonkow cc, ktorzy jak zaczynalem mimo wszystko byli w stanie pomoc.
zreszta wtedy kazda pomoc (jakakolwiek)bylaby dobra.jak juz pisalem nie mam szczegolnego urazu do nikogo(!). chetnie ja pomoge i chetnie dam sobie nieraz pomoc.jednak z cc sie nie utozsamiam jakos specjalnie.
w innym poscie byla poruszana kwestia Loth i Kamila.ok, nie lubia sie-trudno (fakt ze mogliby troche zbastowac
:wink: ale ja sie w to wtracac nie bede :) ). niby to oni cale zlo? hmm, raczej nie.jak juz ktos madrze napisal: cc to glownie ludzie w nim obecni (dlatego tez tam nie bywam zeby wam wszystkiego nie zjebac jeszcze bardziej :wink: )
coprawda fajnie pochatowac po polsku na ls jednak ja, i smialo sie chyba moge wypowiedziec za Juna, oczekuje(jak i proponujemy ze swojej strony) od ls'a wiecej niz chat.
kolejna sprawa:
przeklinac mozna od 75lvl :wtf:
sorry jak was raza moje wypowiedzi.naprawde mi przykro.jednak nigdy w zyciu nie bede przebywal w miejscu, gdzie ktos mi bedzie nakazywal wymowy albo zachowania(moze i to samolubne ale sa ludzie ktorzy akceptuja ludzi takich jacy sa).jak juz kiedys mowilem:ja i moje kurwy rzadko sie rozstajemy :] .oczywiscie potrafie przytrzymac jezyk za zebami.z wielka niechecia jednak odmawiam sobie soczystej, polskiej kurwy przecinkowej i nikt mi nie bedzie dyktowal kiedy moge a kiedy nie, a zwlaszcza ludzie ktorych znam niejako tylko "wirtualnie"

naklepalbym wiecej soczystych wypowiedzi ale czas nagli i trzeba sie polozyc spac :) . mam nadzieje ze ten klebek mysli jest w miare czytelny.w razie niejasnosci chetnie rozwnie temat :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 02:00 
Cytuj  
lol Nuub znowu ci sie nudziło w pracy :D
pograł byś w FF zamiast na jakiś forach posty nabijać :D

pozzdro 600

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 07:42 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
lol Nuub znowu ci sie nudziło w pracy :D
pograł byś w FF zamiast na jakiś forach posty nabijać :D

pozzdro 600


[umm...] akurat ten fragment nad twoim postem pisalem 9 dni temu,w domu...na rauschu :oops: :lol:
steskniles sie za mna? :wink:
dzisaj juz bede in game ok 19-20 :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 16:23 
Cytuj  
ja jestem dzisiaj cala noc,bo juro wolne od wspinania/pracy. od 21:30 to sie zobaczym

pozdro 600

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.