mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:28 
Cytuj  
Watpie zeby takie rozgrzebywanie pomoglo DP .. zreszta .. kto do tego dopuscil ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:34 
Cytuj  
Op - wlasnie system pkt i wzgledem tego jakis priority to jest to zapewnienie, ze tego AFa w koncu poprzez wlasny wklad i wysilek dostaniesz, a nie takie jak teraz zasady co widac bylo na ostatnim runie z przkladowa czapka BRD. Nie wiem jak to zrobic, ale trzeba cos w tej kwesti poczynic, bo tak jak Sait pisal, ludzie wartosciowi beda odchodzic na bank, kosztem niepewnych ludzi.
Po czesci nie rozumiem krzyku tych wlasnie nowych ? Czego sie obawiaja ? Na poczatku fakt moze i nie dostana AFow, ale w miare swojego wkladu je dostana i to na 100%, wiecej nie maja powodu sie obawiac, oraz nie beda doswiadczac tych przykrych zawodow braku szczescia w lootowaniu. Aczkolwiek trrzeba pomyslec o wszystkich mozliwosciach owego systemu :)
Na szczescie jest to tylko zdrowa dyskusja, ktora ma na celu nam pomoc w stworzeniu jakiegos dobrego systemu lootow :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:39 
Cytuj  
Sai chciałem powiedziec że ja byłem na pierwszych dynamisach wiec nie bardzo wiem czemu nie mam punktow za to a dla przykladu Gokulo czy Koski maja.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
Przciez Koskiego z nami wtedy jeszcze nie bylo chyba

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
I tak samo sprawa old member - Xsiao czy ja mu tam, skoro nie masz zadnego zapisu ze kiedykolwiek byl to dlaczego lotowal na RDM AF ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:47 
Cytuj  
LOL, Bodziu, juz to widze, jak sie zabijasz dla mnie i chodzisz na Dynamis, bo ja tego potrzebuje??? Jak zbierzesz AF, a inny AF + monety, to bedziecie wolec swoj HNMLS niz zabawe w moje AF-y, tamte punkty zwroca sie kasa, lepszymi itemami, update i tp., zas na Dynamisie dla mnie juz nie bedzie nic do poszukiwania.
Nikt nie zapewni mnie, ze sa gwarancji , ze Dynamis i sklad sa odwieczni, az do bulu, do ostatniego AF-a , ostatniego update....
A te zaslugi? ludzie dajcie spokoj, trzeba bylo takie cos wymyslac na poczatku powstania Dynamisu, a nie teraz.
Teraz jedynie mozna poprawic zasady i regoly. Zawsze sie lotowalo i zawsze jeden ma szczescie, a reszta pecha :]


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
Saitou :

to jest takie niepowazne traktowanie ludzi, czesc ma punkty za pierwsze dynamis-y a zapewne nie sa udokumentowani a czesc nie .... jak nie masz dokumentu na ktorym opierasz swoje punkty to albo nie przyznajesz nikomu albo przyznajesz wszystkim.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:56 
Cytuj  
Huck mial w marcu lv 65 ? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:58 
Cytuj  
Chlopaki zrobili HardCore 3 pierwsze dynamis w 27 osob :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:59 
Cytuj  
ale wy macie pamiec ludzie... przy tworzeniut abelki z 5 razy mowilem i to na forum i na lsie ze nie mam danych kto byl a kogo nie z pierwszych kilku eventow ( I NIKT ZA NIE PUNKTOW NIE MA), koski widac chodzi od momentu kiedy zaczalem to spisywac, stok zaraz bedzie plakal ze jest pokrzywdzony, co mam kuzwa zrobic ?

co do xaio zostala jeszcze chyab zanim byla nawet regula ze nowi nie moge lotowac na afy, i byla na jednym lub 2 runach wczesniej, to ona jest tu raczej pokrzywdzona ze nie mam jej punktow sprzed trzech miesiecy, prawdopodobnie skasowalem ja z tabelki uznajac ze dropnela gre, a byla away... co mam z tym zrobic ? no wlasnie po to ma byc ten czy inny system puntkowy zeby tacy ludzie wlasciwe z nikad tych afow nie dostali, oczywiscie SE zrobilo reszte rdmow w fujarki i dostala go najmniej zaslugujaca osoba... niemal jak zwykle...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 24 sie 2005, 12:00 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:59 
Cytuj  
Taa, a zamiast nas dopuscic do Dynamisu powstalego z wlasnego lona, poprzyjmowano WHM, BLM.... sadze, ze to zwykla zazdrosc do tych, co potrafia levelowac i poswiecic czas...hehehe calkiem ludzkie co nie co :har:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:02 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Chlopaki zrobili HardCore 3 pierwsze dynamis w 27 osob :)


zauwaz ze sporo ludzi odeszlo z DP lamko


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:04 
Cytuj  
Anc --> ja chodze na dynamisy czy cos z tego mam czy nie. Poprostu widze, ze inni cos z tego maja, czuje ta wspolnote i czuje ze mamy wobec siebie zobowiazania. Takich ludzi jest naprawde sporo i takich ludzi glownie potrzebujemy z DP.
Argument, ze chodze bo mozna lotowac synt materials jest glupi, bo przez te pare godzin potrafie duzo wiecej zarobic na kurze. Poza tym raz sie z tego ma 100k, a inny razem 5k.
Chodze na wszystkie Jueuno, Bastok i Windurst - chodz nie potrzebuje stamtad ani monet ani AFow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
ale wy macie pamiec ludzie... przy tworzeniut abelki z 5 razy mowilem i to na forum i na lsie ze nie mam danych kto byl a kogo nie z pierwszych kilku eventow ( I NIKT ZA NIE PUNKTOW NIE MA), koski widac chodzi od momentu kiedy zaczalem to spisywac, stok zaraz bedzie plakal ze jest pokrzywdzony, co mam kuzwa zrobic ?

co do xaio zostala jeszcze chyab zanim byla nawet regula ze nowi nie moge lotowac na afy, i byla na jednym lub 2 runach wczesniej, to ona jest tu raczej pokrzywdzona ze nie mam jej punktow sprzed trzech miesiecy, prawdopodobnie skasowalem ja z tabelki uznajac ze dropnela gre, a byla away... co mam z tym zrobic ? no wlasnie po to ma byc ten czy inny system puntkowy zeby tacy ludzie wlasciwe z nikad tych afow nie dostali, oczywiscie SE zrobilo reszte rdmow w fujarki i dostala go najmniej zaslugujaca osoba... niemal jak zwykle...


Na pierwszych 3 dynamisach byłem.
Chciałem powiedzieć ze za 1 dynamis Jeuno powinienm dostac punkt bo ktos mnie zrobil w konia i powiedzial ze nie ma dynamis a moglem isc.
Tak samo piwnienem dostac punkt za kazdy galcier czy xarca bo nie bylem tam nie daltego ze nei chcialm tylko ze nie moglem.
Niestety ta zdradliwa dziwka los nie pzowolil mi byc na wygranych runach w jeuno.

itp, itd ..

Oczywiscie kurwa ze czuje sie pokzywdzony bo ten zafajdany dynamis to moj pomysl , musialem cie molestowac kilka miechow zebys to rozkrecil, a i tak robiles to z wielkimi bulami.
A co do tego co pisze Ancover to mowiłem że taka będzie reakcja, moze nie dosłownie ale informowalem ze zasada jest nie uczciwa wobec nowych membersów. Ponieważ z każdym Dynamis na ktorym jestem a nie wypada RDM AF moja ilosc punktow wzrasta a nowa osoba ktora przyjdzie zastapic kogos kto wypadl jak np Gokulo czy Surtur na 1,5 miecha nie ma szans zdobyc AF bo AF dla RDM jest RARE, dlaczego tego nie rozumiecie.
Rozwiazanie oparte na punktach jest niesprawiedliwe, rozwiazanie oparte na atywnosci tak !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
Xsoul powinien oddac monety, przynajmniej te 100-value. Zasady sa jasno okreslone na stronie i kazdy powinien je znac.

Jesli je sprzedal to niech teraz je spowrotem odkupi. Ceny sie nie zmienily przez miesiac.

Z drugiej strony nie rozumiem jak mozna bylo pzowolic mu sposorowac??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:10 
Cytuj  
Anc - widze ze nie rozumiesz normalnych zasad, czy ty myslisz ze jak przyjdziesz do HNMLSa to odrazu dostaniesz jakies itemy ??? Musisz najpierw sie nachapac tych wlasnie pkt, aby moc je wykorzystac w zdobyciu owych itemow, tak to wyglada, az dziw bierze ze Op ci tego nie powiedzial :roll:
Mowisz, ze jak ludzie zdobeda AFy to pojda LOL, a jak beda widziec ze po 20 runach nie zdobyli AFa a inni co maja kilka juz je otrzymali to co ? Zostana ?
Generalnie, masz oczywiscie wybor, albo wybierzesz ludzi, ktorzy sumiennie chodza na Dynamis i rasczej nie zostawia go po osiagnieciu AFow, bo maja przeciez jeszcze relic albo wybierzesz ciagla migracje ludzi celujac w niepewnosc takiego przedsiewziecia, jak i zadnych gwarancji na otrzymanie AFa :)
Nadal jest to problem, ktory nie da sie w prosty sposob rozwiazac, a juz na pewno kazdego zadowolic :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
Sto --> ja tez nie mam punktow za jeden czy dwa pierwsze dynamisy. Nikt nie ma! Potraktujmy to jako nauke bez punktow.

Nie masz dostepu do Glacier i Xarca bo olales DP i RDMa, wszystkie miasta wygrywalismy po pare razy i naprawde nie bylo problemu z ich zaliczeniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:14 
Cytuj  
Op ma rację - fajnie widzieć jak LS zdobywa więcej monet i więcej AF'ów. Ja też w San lotowałem synthesis materials i jestem całe 6k do przodu :D
Mamy sporo ludzi na których można polegać i sądzę że z biegiem czasu do tej grupki dołączy parę innych osób. Anc - nie oceniaj tak ludzi - bo to nieładnie - żeby przestać chodzić na Dynamis musiałbym mieć ostatni upgrade i pewność że wszyscy moi znajomi mają to na co czekają *AFy lub coiny). Ponadto powinniśmy ustalić co robić z ludźmi którzy mają nas gdzieś - chodzi mi tutaj np o Dexy która wczoraj stwierdziła że idzie pomóc LSowi i mimo że mówiliśmy żeby została wyrzuciła klepsydrę. Poszła farmować do Sky - moim zdaniem albo się decyduje na uczestnictwo w runie i zostaje do końca albo wogóle nie idzie... Jak dla mnie można wykopać...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:18 
Cytuj  
Założyłem nowy temat do dyskusji TYLKO na temat zasad DP:
viewtopic.php?t=15018


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:19 
Cytuj  
Xsoul mu powiedzial ze potrzebuje ich na upgrade a Xav pokiwal glowa ^_^;;

Tym gorzej dla niego, bo zdobyl je w wyniku oszustwa. Ja bym tego nie puszczal plazem, bo tu chodzi "bagatela" o jakies 8 mln!

Podpisuje sie pod zasadami wypisanymi przez Hucka. Jedyne o czy mozna dyskutowac to ilosc punktow za AFy i monety.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.