mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:02 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
taaa.. dzieki Stok, poczulam sie cholernie niepotrzebna bo tylko ja w naszej grupie NIE JESTEM z SW...

n/c

Zja, chodz do nas, ja bym cie bardzo chetnie widzial u nas w grupie bo u nas jest 95% CC ;) Druga sprawa jesteś niezłym supportem dla DD i w sumie DD też niezłym ;D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:03 
Cytuj  
To co napisałaś Zjawa nie jest powiązane logicznie z moja wypowiedzią w żaden sposób. Typowo kobiece skojarzenie, w dodatku kobiety o niskim poczuciu własnej wartosci, która bynajmniej nie powinnaś być.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Zja, chodz do nas, ja bym cie bardzo chetnie widzial u nas w grupie bo u nas jest 95% CC ;) Druga sprawa jesteś niezłym supportem dla DD i w sumie DD też niezłym ;D


U was jest 95% RB.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:08 
Cytuj  
Ja juz jestesmy tacy skrupulatni to w naszej grupie nie sa w SW: Ancover, Pitia, Zjawcia i Huck. 4 osoby na 14 to troche wiecej niz 5%.

Naif za to jako jedyny z SW jest w drugiej grupie, a u nas nie ma nikogo z RB. :D

Tez oczywiscie szanuje decyzje Naifa.

Uwazam, ze z waszym skladem nie bedziecie mieli zadnych problemow ze skonczeniem wiekszosci limusow zaczunajac od dzisiejszego, o ile frekwencja bedzie dopisywac. Moby na limbusach nie maja wysokiego lvlu i nie trzeba miec 70+ zeby je wogole trafic albo wrzucic w nie jakis czar.

My na poczatku mielismy cala serie runow gdzie przychodzilo od 4 do 8 osob. Dopiero od niedawna jestesmy mocno zmobilizowani i zawsze jest 10+ ludzi.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:20 
Cytuj  
Z tym 95% RB to chyba coś nie tak, albo czegoś nie wiem.... Ja nie jestem np i nie planuje na razie być w żadnym hnmls.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:31 
Cytuj  
dzis na Limbusie zapowiedzieli nieobecnosc - Xav Hucki i Gal - to istotne!

Stok, podziekuj SW za ZM earring - Sea i Limbus CC - jest Polish :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 14:37 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:35 
Cytuj  
A co to w ogole ma wspolnego z CC limbusem? Oo


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:49 
Cytuj  
@Anc
Nie ma SEA CC narazie ... może będzie ... Limbus przestaje być CC onry ... w 1 grupie jest 1 NA w drugiej jest ich 3 a moze bedzie 4, a niestety chyba będziemy musieli dobrać kilka osób spoza CC do grupy 1.

Tak, dziekuje za ZM earring SW bo oni chciali się zebrac i zrobić ta misje wspólnymi siłami ... u nas nie starczyło ludziom chęci.... kur... zaczynami pisać jak Simi :evil: musze też podziekować SW za Crimson gauntlest abj, crimson feet abj i zenith pumps abj ... plus Dziekuję członkowi SW w osobie Bluego za poświęcenie i checi pomocy nam Polaczkom z naszym COP ... to że jesteśmy dziś w SEA w sumie też jego zasługa... dziekuje też Scheflaniel i Ferilowi za mojego Joyeuse ktorego razem z Comodo udało mi sie zkampic ... jestem wdzieczny SW też za to że moge im pomagać w ich eventach bo mogli by mnie już wylać na zbity pysk, przez co moje dalsze granie w FF XI ma wogóle sens ... dziekuje też ludziom z SW za pomoc z Rank 7 Windurst ... .. the end


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
Stok ....czy masz takie samo zdanie o każdym członku RB ???

proszę

odpowiedz TYLKO

TAK

albo

NIE


_________________
COLD is BACK !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:21 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Stok ....czy masz takie samo zdanie o każdym członku RB ???

proszę

odpowiedz TYLKO

TAK

albo

NIE


Nie rozumiem pytania. Spróbuj napisać jakie mam zdanie i czego dotyczy wtedy odpowiem TAK bądz NIE, albo nie odpowiem wcale jesli pytanie badz post bedzie bezsensu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:30 
Cytuj  
Stok, chodzi mi o to, ze doszliscie/my do Sea z wlasnej inicjtywy i wysilku, bez popedzenia z zewnatrz.
to ze w skladach statikow CoPowych spotykalo/a sie 1-2 osoba z poza CC, to nie znaczy, ze nie jest to run CC - ta osoba ma duzo szczescia spotkac zespol 5 zgranych ludzi i dolacza by byc tym brakujacym skladniekiem do wygranej, jak rowniez te 5 osob - maja szczescie, ze moza dalej kontynuowac misje w skladzie odpowiednim do wygranej.
do naszego CoP statika dolaczyl Lugo i Taruwing (Opi pomogl na Tenzenie, Zjawa i Gok na wierzach do Palacu) :D
nadal uwazam, ze to byl nasz CC sklad, a to ze gramy w skladach miedzynarodowych? - to normalne w Vanadiel inaczej czasem sie nie da.


Limbus CC zostal organizowany z rak ludzi CC - by tego nie zauwazyc?

co do twoich wdziecznosci SW?
- maja was w dupie jak maja odpowiedni sklad - wiesz o tym lepiej niz ja
kazde przynalezenie do HNMLSa = udowodnienie/podtwierdzenie, ze jestes tym warzywem bez ktorego nie ugotuje sie zupa - a miesem nigdy nie bedziesz.

:D tak sobie zartuje na serio 8) by bylo jasne :lol:

aczkolwiek dodam - we wszystkim w czym uczestniczym: by miec - musimy dac, co znaczy w HMNLSe/random party/misjach/wypadach/eventach idziemy dla innych, a inni ida dla nas.



uwazam, ze jestem w Sea i chodze na Lumbus - bo
- 2OOO razy :o moze wiecej umieralam w roznych walkach :D
- zrobilam kilka jobow by wygrac kilka misji - WHM 75 RDM 61 SMN 53
- stawialam sie na walki i misje, czekalam na sklady, nie spalam nocy i dnie, wydalam kupe kasy na medsy w krainie Vanadiel , zrobilam x2 Promy i wiele wiele innych rzeczy - po to by byc w Sea i chodzic na Limbus
- dolaczylam do skladu Limbus CC bo bylo wolne miejcse 1/5, bo gram razem z Opim, bo gram z Polakami, bo zalozenie glosi, ze sklad na Limbus - to 18 osob = 3x party = moj job jest nie piaty z polki, a potrzebny w tym ukladzie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 15:49 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:48 
Cytuj  
Atakujesz ostatnio w swoich wypowiedziach wielu z RB .... nie dażysz nasz szacunkiem , bo jesteśmy z RB ? Takie odnoszę ostatnio wrażenie. jakie to ma zaczenie na Limbusie ?? Lugo okazał się być " sprawnym trybikiem w maszynie " jaką jest static ( inaczej nie chcieliby go ) ...podaję jego jako przykład ( a powinienem i Val ) , bo są najdłużej z CC ....

odczuwam twoją niechęć do tych którzy " sprzedali się " RB ....

mam swój social ls jakim jest CC ... ostatnio dużo udało mi się zdobyć dzięki przynależności do RB , a zadziwię cię .... poznałem tam też kilka osób zktórymi się zaprzyjaźniłem .... jednak wkurzają mnie docinki jakimi traktujesz np. Simiego.... ( lol wypowiedzi Sima to wielu nie lubi u nas na ls ), ja go oceniam nie za to co mówi , choć często sam nie zgadzam się z jego zdaniem >>> patrzę na to jaki jest .... a jak go znam , nigdy nie odmówił pomocy w grze ......

Gra ma nas odprężać , relaksować .... a uwierzcie mi ..coraz częściej dochodzę do wniosku ( do któego doszła inna osoba z CC ) ,że jeśli skończę grać w FF to przez kłótnie i ciągłe flame'y ....

bo po to zacząłem grać w FF ....żeby grać z ludźmi .... i to z przyjemnością :)

Stok ....połowa twoich zaczepek może być po prostu przemilczana ....
po co się kłócić i w kółko pisać post za postem na temat ..w sumie .... niepotrzebny

Przemyśl to co napisałem .... bo w grze ( o ile cię znam ) jesteś naprawdę spoko Gościu ....i lubię cię jako kumpla w grze :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:55 
Cytuj  
Stok troszke przesadziłeś - Blue robil tez CoP dla siebie wiec Anc ma racje - to Blue dolaczyl do zgranego statica a nie my do niego ;) tym bardziej ze nagle zrobilo sie 7 osob w staticu :P

co do DM - juz Ci podziekowalam Stok ze mnie wziales na 5AA a SW nie bede dziekowac bo sie mnie chcieli przed runem pozbyć :P

Limbus jest nasz i tylko nasz, bez wzgledu na to ile osob z zewnatrz wezmiemy, to ZAWSZE będzie CC limbus :D

mamy teraz multum osob w sea - moze tak po jednym limbusie w tygodniu maly sparring z jailerami?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:58 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Lugo okazał się być " sprawnym trybikiem w maszynie " jaką jest static ( inaczej nie chcieliby go ) ...podaję jego jako przykład ( a powinienem i Val ) , bo są najdłużej z CC ....


Cold sprawy z Lugo nie zrozumiales.

gdy odszedl Bart szukalismy wyjscia z sytuacji, z CC zaproponowal pomoc Opi
gdy sie okazalo, ze Lugo szuka skladu do CoPa - logiczne bylo, ze pasowal do nas, jak ulal.
zreszta spotkalismy go wczesniej na misjach CoPowych i razem zrobilismy je - jest to gosc, co nam byl pisany :D

co do zrobienia szybko i skutecznie CoPa w random party, to pogadaj z Myrta - moze on wie wiecej na ten temat
ja osobiscie sobie tego na dluzsza mete nie wyobrazam.

spora czesc Vanadielcow nie ma CoPa - bo nie maja zgranego LSa, jak rowniez nie wszyscy z HMNLSow moga pochwalic sie skonczeniem tej misji .


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:06 
Cytuj  
Anc ... o tym właśnie piszę . Czasem nie potrzeba patrzeć jakie kto ma perełki .... jacy ludzie są >> i jak grają ...to jest ważne . GDYBY Lugo był Cienki :p , to nie proponowalibyście ,żeby też chodził na limbusa ... to chciałem powiedzieć :) nie patrzmy czy w 2 grupie jest 95% RB czy nie ...tylko jak nam się będzie RAZEM grało


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:14 
Cytuj  
Cold, czy nasi czlonkowi CC w RB czy SW - nie ma malejszego dla mnie znaczenia
uwazam, ze slusznie postepuja gracze, gdy dolaczaja do HMNLSow, jesli im na to pozwala czas i checi.
wspiera to rozwoju postati i jobow.

do kazdego z was tak i tak pisac bede po Polsku :D

Lugo cienki czy gruby? :lol: mial odpowiedni job i lvl i chial kontynuowac CoP - to wystarczylo.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:05 
Cytuj  
Przepraszam Was bardzo ale dzis mnie nie bedzie, mam pilny nagly wyjazd :( Bardzo przepraszam :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 22:23 
Cytuj  
Apollyon NE 69 monet - nasz nowy podwojny rekord: najwiecej monet i najwiecej monet na osobe.

Kolejka do itema za 75 monet:

1. Zetoriush (moze juz brac)

2. Bodziu

3. Huck

4. Pitia

5. Opiekun (ale ja raczej wezme mantle za 150, ewentualnie AF)

6. Valyana (pewnie chce nastepny AF)

7. Ancover

8. Rhaegal

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 22:30 
Cytuj  
Opi: dobrze wybrałeś Limbusa :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 22:34 
Cytuj  
No i Summoner wcale nie ssie na Limbusie, co prawda na Bossach i Większych wersjach dmg był cienki 300-500, zdażał sie i miss ale na potach 950 - 1400, na Dhamelach 900 - 1250.

Myśle, że jak dobije do 75, wrzuce czekajacego merita na Avatar ACC, a potem jeszcze 4 merity tam to bedzie bardzo przyjemny DMG :]

Dzisiaj jak poszedłbym jako WHM to byłoby gorzej dla runu.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 22:35 przez zet, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.