mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 16:50 
 
jw. Walka z Archliche + jego kilku slugusów.
Misja i sama walka identyczna dla kazdej nacji.
Jeśli ktos zobaczy /shout w Jeuno o tą misje pls /tell. W innym przypadku potrzebuje pomocy :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 16:57 
 
za cholere nie pamietam takirej misji :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 09:01 
 
swordsman napisał(a):
za cholere nie pamietam takirej misji :)


Jak szlismy na ta misje razem w zmaierzchłych czasach to martwiles sie ze THF robi niski dmg szkieletom, szlimy wtedy w kilka osob :
Ja, Ty, Barti, Martinez, Gokulo, Opiekun. W zasadzie walka zakończyła sie wipe całej grupy. Gokulo dobił liche ostanim "burning blade" czy "fast blade" tuż przed tym jak go zabiły trupiki .. dosłownie skonczylismy walke z 5 trupami i gok miał chyba około 50 HP.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 13:13 
 
aaaaaaa to ta walka :D
niestety na cap 50 mam zero sprzetu... i nadal robie cienki dmg szkieletom ^^;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:32 
 
Heh!!!
Tylko to jest misja 5-1 i nie ma nic wspolnego z rank 6, bo po tej misji jest jeszcze jedna 5-2 zwiazana z Shadow Lordem.
Powodzenia!!! ^^

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:36 
 
Rank 6 zdobyty.

Walka w Fei' była lekko stresująca - zrobiona w random grup z łapanki :

PLD, NIN, WHM, RNG, RDM, WAR.

W trakcie wchodzenia do BCNM okazało się że warrior ma nie aktywna misje wiec walczylismy w 5 osob. Jak widać w grupie nie było MNK, pozostałe 4 osoby chyba niewiele wiedziały o tej misji, i było 3 japsów którzy technika japsów na zasadzie "Ich was nicht" udawali greków kiedy im tłumaczayłem co trzeba zrobić. Skończyło się na tym że krzyczałem na pt-y chat :
<t> KILL !!!
WHITE MAGE BANISHGA !!!!
FULL ATTACK <t> KILL !!
AoE WS GO !!!
Wzieli sie za elieminacje Acient liche zamiast skupic sie na głownym celu .. ech ci Japonczycy. Koniec konców spamowałem curage + cyclone, dobrze ze kazałem ludziom kupic poty na odnowe HP bo sie pieprzeni JP pospieszyli i nie dałem buffów calej grupie.
W każdym bądz razie udało sie wygrać w totalnie zjebanym configu party w 5 osob.

CD : Missja 5-2
Udało mi sie znaleść jedna chetna dusze która mi pomogła z DH - Jodah, dzieki neimu druga faza walki trwała jakies hmm 60-120 sekund ? Do tej grupy namówiłem na przyłaczenie sie Naifa war lv 61 i znalazłem z łapanki w Jeuno jeszcze 3 osoby w tym monka 58, rng 63 i jakiegos whm-a na lv 61. W takim skladzie przemknelismy niczym błyskawica przez cały zamek - ludzie zaopatrzyli sie w proszki i olejki wiec szlo to naprawde błyskiem, w zasadzie nie bylo przestojów - raz sie zdażył wypadek z aggro - ale ich zonowalismy. Przy okazji oberwał baronet - NM demon - nie dropnol niestety fanta. No i poszlismy bić SL - zajeło nam to 7 minut i 30 sec z czego 2 minuty ogladałem filmik :D


Dziekuje wszystkim którzy wzieli udział i mi pomogli w tym maratoniena rank 6 ^^

Teraz Rank 7 ^^

Topic zamkniety


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.