mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:09 
Cytuj  
Pytanie jest glownie skierowane do Bodzia, Gala i Stoka.

Powiem szczerze, ze nie podoba mi sie sposob zlikwidowania DH. Troche mi to przypomina zmiane nazwy przez partie polityczne w Polsce...
Jesli nowy LS jest zbudowany w oparciu o jakis nowych ludzi to w miare ok, ale podejrzewam ze sa w nim te same osoby ktore byly w DH minus paru wkurwionych jak ja czy Gal.

Co sie stalo z fundem DH? Ktos z was zna odpowiedz?

Macie zamiar przylaczyc sie do nowego LSa? Ja raczej nie, wiem ze nie ma dla nas specjalnej HNMowej alternatywy, ale chyba wole nie miec HNM LSa niz pchac sie do LSa ktory znowu moze sie za pare tygodni rozpasc, a nasze punkty i lsfund pojda w pizdu...

W takim wypadku odzywa pomysl EU HNM LSa czy troche bardziej fantastyczny PL HNM LSa, ale nie wiem czy nasi uber koledzy byliby sklonni rzucic SW... Budowanie nowego LSa wymaga czasu i cierpliwosci (skill i wiedze chyba juz mamy), odrazu bysmy Kirina nie dali rady zalatwic, ale z czasem pewnie tak. :)

Ja chwilowa przerwe w polowaniu na HNMy przyjalem z ulga, moge robic w grze ktore najbardziej lubie, przyjemnie nie miec na glowie LSowych eventow, ale z czasem chcialbym np. miec Kirin's Osode, a bez HNM LSa zdobyc sie jej nie da.

Moze nie powinnismy tego tematu poruszac na forum publicznym, w DH mielismy paru dobrych kolegow, sporo im zawdzieczamy (ja np. Black Belt i wiele cennych rad), ale z drugiej strony jesli LS nie istnieje to nie mamy wobec niego zadnych zobowiazan tak jak on okazuje sie nie mial wobec nas...

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:17 
Cytuj  
Rozmawialem z Aleirem (szefem SW) i powiedzial mi ze w tej chwili nie przyjmujemy nowych osob...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:26 
Cytuj  
Opiekun Shreder w zasadzie ignoruje moje proby rozmowy.
Na pytanie co dalej swego dnia odpowiedział mi - talk to akabane.
Nie bede rozmawiał z akabane bo nie mam o czym, pchac do nowego ls-a tez nie mam zamiaru. Dziwi mnie tylko szybkość z jaka to zrobiono, jednego dnia poszlismy na kirina, koles dostał kirin osode, ktos tam ingloty, a nastepnego już nie ma DH. Nawet ktoś robił screny nicków do przynania punktow.

Ja osobiscie czuje się oszukany i wykozystany bo po wielu godzinach spedzonych na "pierdoleniu" sie z HNM czy Good's mam Genbu Shield i Optical Hat. Czyli nie dostałem nic. Ls-funds gdzieś tam coś tam ... podobno nie było tego dużo, no jeśli nie było dużo to znaczy że ktoś na tym dobrze zarobił.
Cała sprawa była przeprowadzona poza nami i bez naszej wiedzy.

Nie będe gadał z Akabane, nie przyłacze sie do nowego LS-a robionego przez niego nawet jak mnie ktoś stamtad zaprosi na co się nie zanosi, bo maja dość RDM's. To w zasadzie tyle.


Xavery, Nimloth itd nie doejda z SW aby robić EU HNM Ls - za duzo tam wpakowali i poświecili za dużo czasu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:27 
Cytuj  
yyyyy a czemu sie rozpadl ?
jak sie nowy ls zwie i kto go zalozyl ? :)

moze do tego The Brood czy CAE by was przyjeli...

ja z sw ostatnio tez kompletnie nic nie robie... oni sami z reszta niewiele robia... ale nie zamirzam ich opuszczac i tych wszystkich punktow ktore tam natrzepalem...

nasz CC juz moze bic wiekszosc ground hnmow (bune, serket, amikiri, roc, simurg etc) a z pomoca z zewnatrz moze i GODy
gorzej ze jest nas na tyle malo by miec porzadny sklad musza byc prawie wszyscy uberzy online... zadko sie to zdaza a co dopiero zdazyc sie akurat jak bedzie okno .... mimo wszystko mysle ze warto o tym myslec i zaczac cos robic :] dorwac tod i kampic :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:28 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Rozmawialem z Aleirem (szefem SW) i powiedzial mi ze w tej chwili nie przyjmujemy nowych osob...


Nic nowego Xavery, jakoś tak wychodzi że SW zawsze "nie przyjmuje" nowych ludzi w tej chwili a potem przyjmuje zapominając o żłożonych wcześniej aplikacjach itd ... w chuja sobie leca i lecieli. DH przynajmniej było uczaciwe w tym wzgledzie bo od razu mowili że tak albo nie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:27 
Cytuj  
Nowy LS zalozyl Akabane, ktory 2 tygodnie wczesniej wyszedl z DH, bo sie na kogos za cos obrazil.
Nazwa jest francuzka, pochodzi chyba od jakiegos anime. Brzmi dosc glupio w kazdym badz razie.

Ta, SW od pol roku nie przyjmuje nowych czlonkow, a co jakis czas sie ktos nowy u was pojawia. :)

Przylaczanie sie do istniejacych LSow, gdzie ludzie maja po pare tysiecy punktow i zawsze przegram z nimi w kolejsce po np, Kirins osode mnie na dzien dzisiejszy nie pociaga. Moze po jakims czasie zacznie mi brakowac emocji zwiazanych z campieniem HNMow czy lazeniem po sky w duzej grupie. :)

Moze w najblizszym czasie jacys znajomi z DH zaloza nowy HNM LS, o ile nie beda to skompromitowane w moich oczach osoby to sie przylacze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:34 
Cytuj  
.... zabicie kirina to nie jest hop siup i co w tym dziwnego ze ludzie ze stazem dostana go pierwsi... jak zwykle najlepiej wszystko miec minimalnym kosztem i od reki ? .... tia... powodzenia


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:42 
Cytuj  
Sai --> nic w tym dziwnego. Naturalne, ze ludzie ze stazem dostana item pierwsi. Chodzi mi o to, ze juz w jednym LSie pracowalem na Kirin's Osode czy VC i bylem gdzies 6-7 w kolejce i nie chce mi sie zaczynac od poczatku... Jak juz zaczynac od poczatku to majac rowny start z innymi.

Zasady chyba we wszystkich HNM LSach sa uczciwe: duzo pracujesz, uczestniczych w campieniu i w eventach to duzo masz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:47 
Cytuj  
Ale gdyby tak kazdy myslal to kazda osoba ktora uzyska odpowiedni level chcialaby zakladac nowy HNM LS "zeby miec rowne szanse".

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:49 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
.... zabicie kirina to nie jest hop siup i co w tym dziwnego ze ludzie ze stazem dostana go pierwsi... jak zwykle najlepiej wszystko miec minimalnym kosztem i od reki ? .... tia... powodzenia


Wiesz że to co napisałeś nie ma nic wspólnego z tym co pisałem ja lub Opiekun ?? Więc po co ten tekst?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:51 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ale gdyby tak kazdy myslal to kazda osoba ktora uzyska odpowiedni level chcialaby zakladac nowy HNM LS "zeby miec rowne szanse".


Oczywiście mogą zakladac HNM ls ludzie z duzym stażem, złapać 20-30 osób tzw frajerów, zdobyć itemy i rozjebać ls zerując punkty.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:51 
Cytuj  
Cytuj:
Przylaczanie sie do istniejacych LSow, gdzie ludzie maja po pare tysiecy punktow i zawsze przegram z nimi w kolejsce po np, Kirins osode mnie na dzien dzisiejszy nie pociaga


Cytuj:
.... zabicie kirina to nie jest hop siup i co w tym dziwnego ze ludzie ze stazem dostana go pierwsi... jak zwykle najlepiej wszystko miec minimalnym kosztem i od reki ? .... tia... powodzenia



Stok a czy ktos sie tak zachowal ? Ja nie rozumiem - iestnieje jakis HNM LS od dluzszego czasu, przylacz sie nowa osoba i LS ma mu odrazu pozwolic dostac Kirin Osode czy inny wartosciowy item na ktory inne osoby czekaja moze od dluzszego czasu ?


Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 17:52 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:52 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sai --> nic w tym dziwnego. Naturalne, ze ludzie ze stazem dostana item pierwsi. Chodzi mi o to, ze juz w jednym LSie pracowalem na Kirin's Osode czy VC i bylem gdzies 6-7 w kolejce i nie chce mi sie zaczynac od poczatku... Jak juz zaczynac od poczatku to majac rowny start z innymi.

Zasady chyba we wszystkich HNM LSach sa uczciwe: duzo pracujesz, uczestniczych w campieniu i w eventach to duzo masz.


Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:54 
Cytuj  
Oczywiscie rozumiem, ze start odnowa moze wydawac sie niezbyt interesujacy, nikt ci nie zabrania tak mowic czy odpoczac od tego jak chcesz. Takie niestety jest zycie, LS sie rozpadl i wszystko z nim :/
Ale nie rozumiem Stoka bo z jego postow wynika, ze on chcialby zeby LSy mu padaly do stop i wszystko dawaly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:56 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
... Ale nie rozumiem Stoka bo z jego postow wynika, ze on chcialby zeby LSy mu padaly do stop i wszystko dawaly.


Zacytuj mnie proszę ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:57 
Cytuj  
ma to dokladnie duzo wspolnego z tym:
mrynar napisał(a):
Przylaczanie sie do istniejacych LSow, gdzie ludzie maja po pare tysiecy punktow i zawsze przegram z nimi w kolejsce po np, Kirins osode mnie na dzien dzisiejszy nie pociaga.


przykro mi ze nie dostaliscie tego co chcieliscie bo LS byl do dupy ale takie podejscie wam nic nie da


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:02 
Cytuj  
Cytuj:
Ja osobiscie czuje się oszukany i wykozystany bo po wielu godzinach spedzonych na "pierdoleniu" sie z HNM czy Good's mam Genbu Shield i Optical Hat.


Cytuj:
Oczywiście mogą zakladac HNM ls ludzie z duzym stażem, złapać 20-30 osób tzw frajerów, zdobyć itemy i rozjebać ls zerując punkty.


Z tego poprostu wnioskuje, ze ty rozumiesz, ze rzeczywiscie ciebie ktos tak moze zrobic, wiec teraz jak bys mial isc do jakiegos LS to bys chcial dostac zaraz od reki jakis item zeby nie ryzykowac, ze cie ktos "w konia zrobi"
I nie ma roznicy czy LS zaloza ludzie ze stazem czy newbie - jak bedzie ich za malo to tak czy siak nie dadza rady. I w tym wypadku jesli juz mowa o zakladaniu nowego LSa to wtedy i doswiadczeni i newbie startuja tak samo. Noo chyba, ze ktos sobie zrobi LS i jak ebdzie invitowal ludzi to oszuka ich mowiac, ze jakas liczbe juz tam punktow ma - ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkalem to po pierwsze, a po drugie osoba zainteresowana HNM LS'em raczej nie dalaby sie w takie cos zlapac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:04 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
ma to dokladnie duzo wspolnego z tym:
mrynar napisał(a):
Przylaczanie sie do istniejacych LSow, gdzie ludzie maja po pare tysiecy punktow i zawsze przegram z nimi w kolejsce po np, Kirins osode mnie na dzien dzisiejszy nie pociaga.


przykro mi ze nie dostaliscie tego co chcieliscie bo LS byl do dupy ale takie podejscie wam nic nie da


Opiekun ani ja nie wspomnielismy ani słowem że ls ma nam dać na start po kirin osode czy innych high endowych itemach. Mało tego to uważam zarówno twoją wypowiedz teraz jak i poprzednią oraz teksty Goka jako nie na temat, pisane bez przeczytania i zrozumienia postów innych ludzi.

Zasady kazdy zna jakie obowiązauja w HNM ls zwykle.

Wypowiedz Opiekuna jest jasna, nie ma chęci wchodzić do istniejacego HNM ls i zapierdalać na itemy dla innych którzy tam są od 3 lat i mogą uzyskać dowolny item przebijając skromne punkty osoby nowo przyjętej. I dodam że tyczy sie to dnia dzisiejszego - jutro może już miec cheć pobiegać po sky.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:05 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Cytuj:
Ja osobiscie czuje się oszukany i wykozystany bo po wielu godzinach spedzonych na "pierdoleniu" sie z HNM czy Good's mam Genbu Shield i Optical Hat.


Cytuj:
Oczywiście mogą zakladac HNM ls ludzie z duzym stażem, złapać 20-30 osób tzw frajerów, zdobyć itemy i rozjebać ls zerując punkty.


Z tego poprostu wnioskuje, ze ty rozumiesz, ze rzeczywiscie ciebie ktos tak moze zrobic, wiec teraz jak bys mial isc do jakiegos LS to bys chcial dostac zaraz od reki jakis item zeby nie ryzykowac, ze cie ktos "w konia zrobi"
I nie ma roznicy czy LS zaloza ludzie ze stazem czy newbie - jak bedzie ich za malo to tak czy siak nie dadza rady. I w tym wypadku jesli juz mowa o zakladaniu nowego LSa to wtedy i doswiadczeni i newbie startuja tak samo. Noo chyba, ze ktos sobie zrobi LS i jak ebdzie invitowal ludzi to oszuka ich mowiac, ze jakas liczbe juz tam punktow ma - ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkalem to po pierwsze, a po drugie osoba zainteresowana HNM LS'em raczej nie dalaby sie w takie cos zlapac.


Nas ktoś tak zrobił już ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
Zasady kazdy zna jakie obowiązauja w HNM ls zwykle.

Wypowiedz Opiekuna jest jasna, nie ma chęci wchodzić do istniejacego HNM ls i zapierdalać na itemy dla innych którzy tam są od 3 lat i mogą uzyskać dowolny item przebijając skromne punkty osoby nowo przyjętej. I dodam że tyczy sie to dnia dzisiejszego - jutro może już miec cheć pobiegać po sky.


Wiec w czym jest problem ? Zasady sa wlasnie takie, ze trzeba troche sie poswiecic i popracowac zanim sie otrzyma. Jak juz powiedzialem rozumiem, ze on moze czuc sie teraz zniechecony.

Cytuj:
Nas ktoś tak zrobił już ....


Nie powiem zeby mi sie to podobalo :/ Ale my tez nic z tym zrobic nie mozemy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.