mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 21:19 
Cytuj  
Ech.. Final Fantasy XI... Gra na którą czekałem latami... hehe... Cóż by tu mówic - jestem po prostu maniakiem Finala :D Przeszedłem 5 części, 4,6,7,9, i dostyc niedawno odkryłem jedenastą, która mnie zachwyciła :D nei tylko możliwościami, piękna grafiką ale tez świetnym klimatem i takim hmmm powrotem do źródła Final Fantasy :D heheh :P Po prostu ta gra jest ŚWIETNA ;) Niestety nie stac mnie samego na abonament ;( wpadliśmy więc na pomysł z grupą kolegów żeby złożyć się na FFXI :D i grać na jednym koncie kilkoma postaciami ;) Tylko... hmmm troche się boje wszystko zakładać gdy okaże sie ze to nie to :( Mam prośbe do wszystkich czytających tego posta :> Czy...
1. Moze ktos z was składa sie tez na abonament co miesiac i moglby mi poradzic jak to zrobic dokładnie, w ile najlepiej osób itp?
2. Nie wiecie może, czy można kupić sam CD key jeżeli mam grę, ale bez niego? :(
3. Czy mój ekhem... zarąbisty xP sprzęt udźwignał by tą grę przynajmniej na minimalnych wymaganiach?
->GE Force 2 MX 32vram, 128 RAM DDR, Duron 1000
?:(
4. Hmm moze to głupio zabrzmiec ale czy ktoś mógłby mi podać gg bo chciałbym spytac o parę hmm złe słowo :D mnóstwo rzeczy na temat gameplayu i wogóle... :D
5. Hmmm... czy ktoś może wie skąd można wziąć filmiki ŻYWCEM przeniesione z gameplaya, hmm np idziesz po miescie robisz zakupy, wpadasz do moghouse a pozniej walka :D
6. No... myśle ze to juz wszystko...

Hmmm z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :) No cóż teraz zostaje mi czekać na darmowy server FFXI który może kiedys się ukaże i grać w Lineage 2 stwarzając sobie namiastkę Finala... hmmm ;(

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 22:10 
Cytuj  
andrzejpopo napisał(a):
Ech.. Final Fantasy XI... Gra na którą czekałem latami... hehe... Cóż by tu mówic - jestem po prostu maniakiem Finala :D Przeszedłem 5 części, 4,6,7,9, i dostyc niedawno odkryłem jedenastą, która mnie zachwyciła :D nei tylko możliwościami, piękna grafiką ale tez świetnym klimatem i takim hmmm powrotem do źródła Final Fantasy :D heheh :P Po prostu ta gra jest ŚWIETNA ;) Niestety nie stac mnie samego na abonament ;( wpadliśmy więc na pomysł z grupą kolegów żeby złożyć się na FFXI :D i grać na jednym koncie kilkoma postaciami ;) Tylko... hmmm troche się boje wszystko zakładać gdy okaże sie ze to nie to :( Mam prośbe do wszystkich czytających tego posta :> Czy...
1. Moze ktos z was składa sie tez na abonament co miesiac i moglby mi poradzic jak to zrobic dokładnie, w ile najlepiej osób itp?
2. Nie wiecie może, czy można kupić sam CD key jeżeli mam grę, ale bez niego? :(
3. Czy mój ekhem... zarąbisty xP sprzęt udźwignał by tą grę przynajmniej na minimalnych wymaganiach?
->GE Force 2 MX 32vram, 128 RAM DDR, Duron 1000
?:(
4. Hmm moze to głupio zabrzmiec ale czy ktoś mógłby mi podać gg bo chciałbym spytac o parę hmm złe słowo :D mnóstwo rzeczy na temat gameplayu i wogóle... :D
5. Hmmm... czy ktoś może wie skąd można wziąć filmiki ŻYWCEM przeniesione z gameplaya, hmm np idziesz po miescie robisz zakupy, wpadasz do moghouse a pozniej walka :D
6. No... myśle ze to juz wszystko...

Hmmm z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :) No cóż teraz zostaje mi czekać na darmowy server FFXI który może kiedys się ukaże i grać w Lineage 2 stwarzając sobie namiastkę Finala... hmmm ;(



Hej ;)

1.
Nie mam pojecia. Nie skladam sie. I chyba nikt sie nie sklada u nas.... Ale glowy uciac nie dam. Na wiecej niz 2 osoby IMHO nie ma sensu. I najlepiej zeby 2 osoba byla w innej strefie czasowej :D
Chociaz Xet i Gal, Drac i Pitia daja rade :D
2.
Mozna kupic sam CD-Key. W topicu Mrynar`a jest link do strony gdzie mozna to zrobic (topic podwieszony, jak zaczac.....)
3.
Nie zagrasz na takim sprzecie. A nawet jesli to prognozuje 4-5 klatek w tunelach gdzie kompletnie nic nie ma i 0.2-0.5fps w miastach i wiekszych obszarach.
4.
6313906
5.
Przykro mi, ale nie wiem skad takie filmiki sciagnac... jak poszukasz na googlach to filmiki z walk znajdziesz, moze nawet takich wiekszych.... w sumie glownie to z wiekszych :D
6.
Fajnie pozdrowka ;)

P.S nawet nie mysl o graniu na 'darmowym' serwerze....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 23:21 
Cytuj  
Canto, Xet i Gal nie daja rady :P

1. wydaje mi sie ze jak sie juz dluzej gra i sie w to za bardzo wciagnie, to moze byc problem z ustapieniem miejsca drugiej osobie na czas grania (dwie osoby z tej samej kupionej gry nie moga grac jednoczesnie)
ja sie skladalam z siostra i nie wyrobilysmy, kupilam jej druga gre ^^;;;;
2. jak Canto napisal, mozna ^^
3. wybacz na sprzecie sie nei znam :D
4. 2124850.. chyba XD
5. http://www.killingifrit.com/forums.php? ... df76ba7a72
tu jest link do biblioteki roznych videosow, czesc linkow tam nie dziala, ale jest sporo ktore chodza ^^
6. /cheer


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 00:55 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Canto, Xet i Gal nie daja rady :P


No tak XD
Dlatego Xet ma teraz drugiego kompa i drugie konto ;D Bo Gal chcial grac ;)
Wez to tez pod uwage:P
Jednak Pitia i Drac dalej daja rade sami, tzn na jednym koncie :D Chyba..... :DDDD


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 06:57 
Cytuj  
Bardzo głupi pomysł z tym dzieleniem konta bo :
1. Placisz za kazda postac ponad ta pierwsza załozna, dokladnie 1 usd za kazda dodatkowa postac.
2. I tak masz obciązana jedna karte kredytowa a potem musisz sie rozliczac
3. Jak sie jedna osoba zaloguje to druga juz sie moze smakiem obejsc stad nic nie zrobicie razem.

itd ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 08:28 
Cytuj  
Cytuj:
Chociaz Xet i Gal, Drac i Pitia daja rade


Ja też z bratem daje jakoś radę. On za dnia, ja wieczorami gram.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 08:48 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Cytuj:
Chociaz Xet i Gal, Drac i Pitia daja rade


Ja też z bratem daje jakoś radę. On za dnia, ja wieczorami gram.


Kiedyś też tak robiliśmy i to spowodowało, że teraz gram głównie z Japończykami :> Sposób dobry do czasu, aż zechcecie razem chodzić na te same eventy :(


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 10:19 
Cytuj  
Hmmm... ten topic poszedł w interesującą mnie stronę i wyjaśnił wiele rzeczy :D Mam jedno pytanie: mając dwie gry, obaj gracze mogą grać mając podaną ten sam numer karty?
Kalcia napisał(a):
4. 2124850.. chyba XD

Uważaj gdzie podajesz numer gg :P Nie wiadomo, jacy zboczeńcy korzystają z internetu ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 10:28 
Cytuj  
Jasne, numer CC mozesz podac ile razy chcesz , jak mi wyslesz na priv wpisze go sobie i bedzie gites, mozesz go podac wszystkim grajacy w ff-a o ile styknie ci limitu :) !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.