mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 00:16 
Cytuj  
Nasi ~60lv lsowicze zaczynaja sie martwic jak to bedize z HNM lsami jak dorosna... szansa dostania sie do tych najpopularniejszych jest niewielka, wieksza im ma sie wiecej znajomych tam, wiecej subow wylewelowanych, niedlugo zacznie liczyc sie i al'tieu, sky to podstawa.... najwieksze szanse maja standartowo NIN BLM SMN BRD i do niedawna ;P RNG inne joby tez invituja ale to raczej tylko wtedy jak ktos ze starych memebrsow odejdzie...

Uwazam jednak ze nie ma co plakac, owszem niezly to bonus byc w takim lsie ale wiekszosc tych rzeczy co oni robiamozemy tak naprawde robic w naszym CC, jedynie Kirin i COP wyrmy sa poza naszym zasiegiem, i moze King HNMy czyli Aspido, Nidhogg i KB... ale bez nich tez da sie zyc ^^; ja jestem w SW od daaawna (pol roku ?) a KB nigdy nie bilem, Aspido chyba dwa razy no i z 10 razy Nidda... tak wiele tracimy ? Dostep do najlepszych itemkow i najciezszych walk.... ale te itemki i tak sa dawno zaklepane przez LSowych veteranow, a taka walka jest ciekawa przez pierwsze dwa razy...

Juz wczesniej pokazalismy ze male HNMki jak Sim i Serket a co za nimi idzie i Bune, Roc, Amikiri, Behemoth etc sa spokojnie do zabicia juz teraz jesli tylko wykazemy troche checi... Jest tez cala masa innych NMkow do ktorych potrzebna jest zgrana grupka ludzi, problemem bardziej sa checi niz mozliwosci..
A sky ? dzis grupka 6 znajomych polozyla Genbu, co prawda zajelo im to z 45min ale dali rade (blm blm nin brd rdm i whm chyba) pozostale gody tez sa do zabicia w 12-18 osob tylko zajmuje to wiecej czasu... Jak tylko wszyscy co sa obecnie na jakims 60lv dobija do 75 i zrobia sky mozemy robic co nam sie podoba, wtedy mozna by pomyslec nawet o Fafiku jak juz dorwiemy sprzet i umiejetnosci

Nie zapominac tez nalezy ze macie zawsze drzwi otwarte do DP :-) najlepszego nie-japonskiego Dynamis-lsa, z tego co slyszalem Kelenae jeszcze nie zabila Bosa w Glacier ze swoja grupa, wiec jestesmy no1 !

Rozpisalem sie i nie chce wiecej slyszec miauczenia ze po co my levelujemy jak i tak do HNMlsa nas nie wezma >.< albo innego marudzenia !!! Jest MASA rzeczy i to duzo ciekawszych niz ciagle tluczenie godow czy fafika do robienia przez zgrana grupke graczy, chocby 18 osobowe ENMy i KSNMy

to tyle... tak jakos mnie napadlo...
potrzeba tylko checi..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 00:48 
Cytuj  
Piękny wywód. Szczerze mówiąc, to fajnie, że ktoś w końcu poruszył ten temat, bo sam nie wiedziałem nic o tym co można robić później. Zostaje tylko lvlować. Jeszcze z 2 beastmans sile i będę miał 20 i kupie erase - jak narazie to mnie blokuje przed dalszym lvlingiem :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 01:47 
Cytuj  
Sai sie uczepil RNGa, gowno prawda, ze jest lipny teraz. Dalej moge ogromny DMG robic z odpowiedniej odleglosci, tylko ciut mniejszy niz przed updejtem.
Co do calego wywodu to sie zgodze, ale trza wziac pod uwage fakt, ze kazdy nas bedzie chcial powalczyc z tym Kirinem, Tiamatem, Vrtra... no i wygrac. Mozna sobie robic male HNMki czy proste gody (beastmenow np.) ale z czasem kazdy bedzie chcial te wieksze... W czasie robienia tych malych w naszym gronie mozna np. lvlowac sobie suby, zbierac kase na uber sprzet czy cus, no i starac sie o wejscie do jakiegos duzego HNM LSa, im wczesniej tym lepiej moim zdaniem, wiecej punktow sie nazbiera i takie tam... Ot moje 2 gilki :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 02:50 
Cytuj  
No tutaj się zgodzę z Canto - dmg RNGra wcale nie jest taki mały. Nadal jest on jednym z najlepszych DD. Ale nie jest najlepszy i to ludzi boli... Wszyscy się przesiadają na SAM'ów albo MNK'ów :) to są klasy pure DD. Jedyny problem RNGra to tak naprawdę wolniejsze zdobywanie TP, oraz mniejszy dmg na dużo mocniejszych mobach gdzie liczy się atak(przykładem może być Kirin gdzie z 480 atk robi się mu czasami po 0 dmgam a RNG do tej pory nie miał takich objawów).


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 02:53 
Cytuj  
... dopierdoliliscie sie do najmniej istotnej rzeczy, a wogole to byl kuzwa usmieszek z jezyczkiem przy tym jesli ktos nie zauwazyl do ciezkiej cholery

ide spac


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 03:52 
Cytuj  
Ja napisalem tylko jedno zdanie o tym.
DMG dalej jest najwiekszy, jedynie co to monk z sh i sprzetem +str PRAWIE dorownywal mi DMGem PRAWIE robil okolo 20 mniej. Zreszta niewazne nie o to chodzi, teraz RNG jest neidoceniany jak inni DD. Niewazne. Co do calego watku to wyrazilem swoja opinie i sadze, ze tak jest. Mozna po troszku na male latac ale kazdy predzej czy pozniej (predzej) bedzie chcial na duze HNMy/Gody zasowac. Dlatego chca HNM LSa pozadnego, ze tak powiem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 07:13 
Cytuj  
Przypominam o : http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13388&start=0 .
Ci którzy zapisywali się w maju/czerwcu byli bardzo pewni tego co robia, dlaczego teraz mają jakieś pytania czy wątpliwości to tego nie wiem.
Spójrzmy kto się zapisał jako 2.
10 post jest chyba najważniejszy :) .
11 jest wynikiem wielkiej nadziei :-? .
12 już też. :-?

Do wczesnej jesieni jest miesiąc z małym kawałkiem.
Dla tych co maja 50-60 czy inny level jest jeszcze dłuuuuuuuuga droga, żeby zdobyć level który obiecali zdobyć w :
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13388&start=0


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:44 
Cytuj  
Wedlug badan (parser) przeprowadzonych przez Val w czasie ostatniej walki SW z Kirinem - najwiecej damage robili SAM, MNK, DRK, RNG,BLM - w tej wlasnie kolejnosci.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:57 
Cytuj  
E tam Xav, badania, podczas 2 Kirina w ogole nie invitowali BLMow i trwalo to wieki w porownaniu do pierwszego, nie mowiac o kitowaniu tankow na ludzi restujacych co wipe'nelo ich na maxa, tak ze lezeli przez dobre 20minut i nie bylo kogo invitowac do main alliance - ot cala beznadziejna strategia, no ale coz, mi tam wsio ryba, moge nie walczyc, choc mnie expa strace ;D
Ale powiem szczerze, piekny widok to byl jak taki NIN taru Aerie tankowal wielkiego Kirina w miejscu przez ladnych pare minut :D Mam screena, ale jak bede w domq to wrzuce :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:12 
Cytuj  
No jak miałem robić więcej jak mnie wyrzucali z party :P Albo jak mnie Kirin przytulił :D
Obrazek


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:17 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Wedlug badan (parser) przeprowadzonych przez Val w czasie ostatniej walki SW z Kirinem - najwiecej damage robili SAM, MNK, DRK, RNG,BLM - w tej wlasnie kolejnosci.


Teraz bede odsylac do tego postu wszystkich ktorzy beda sie zastanawiac kto jest najlepszym DD ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
Nie ma sensu. Te "badania" sa bardzo nierowne. Jedni byli w pt tylko dla ws, inni cala prawie walke, inni umarli i lezeli troche :)

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:26 
Cytuj  
Ale zjechalismy z tematu :P Sai sie pewnie gotuje ;) Co do parsera to faktycznie takie badania na godach moga bycnierowne pozatym parsery roznie dzialaja.... wiem bo testowalem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:11 
Cytuj  
HNMls... mam jakis tam ale gowno robia. A co do levelowania to fakyczne lvluje dla NMkow i niczego wiecej. Jak nie dostanie sie do porzadnego HNma to bedziemy z cantom duelowac Cassie K.Arturo i takie tam slabsze pierdoły. tylko ja nie wiem jak ludzie na Cc podchodza do Campienia. Z tego co widze to nikt nic nie robi. Wlasnie duel z Cantem mam i tyle a duzo innych mozna bic.


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:46 
Cytuj  
Po patchu to se Cassie nie zduelujecie. A Arturo to i przed ;D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:05 
Cytuj  
a co pozostali ~60+ mysla ?
Ze lesiu i canto to odmiency co lubia caly dzien czekac na pop i dorwac go za wszelka cene, to wiadomo i pewnie beda szukac LSa z takimi odmiencami, od razu mowie ze w SW takich nie ma
Mnie nie rajcuje czekanie po 3h na pop dzien w dzien i 100x bardziej wole sie pouganiac z grupka znajomych za jakimis malymi nmkami or smth.
Zrobienie jednego Genbu czy Suzaku w gronie CC da mi wieksza frajde niz zabicie wszystkich COP Wyrm lacznie z jakims SW


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:17 
Cytuj  
Simi>>> Ekhm... to chyba z lekka krzywdzace to co piszesz :/ Kazdy robi co moze, zeby w miare plynnie i w miare szybko lvlowac, doskonale wiesz ze nie zawsze jest to mozliwe i doskonale wiesz dlaczego tak jest wiec nie ma co wypominac ze czasu malo, ze droga daleko itepe itede. Kazdy robi co moze, jednoczesnie niekazdy jest w stanie expowac caly dzien.

IMHO idea HNM LSa CC czy tez nawet LSa CC, ktory chodzil by na mniejsze HNMki, czy nawet te troche wieksze jest przeze mnie widziana raczej w czarnych barwach. Ludziom sie nie chce i wielokrotnie juz to udowodnili (vide Simirugh i Serket, vide Carmine Dobsonfly, vide ENMy). IMHO nic z tego nie bedzie bo NAWET jesli raz sie przejda to za drugim, trzecim im sie odechce (bo trzeba czekac, bo moze sie nie udac claimnac, bo moze nic nie dropnac fajnego, bo nie dropuje nic dla mnie, bo mi sie nie chce, bo po co; mozna tak wyliczac bez liku).
Przykro mi to mowic ale ja tego w zaden sposob nie widze. Jesli nie dostane sie do SW, DH, Rune czy czegos tam jeszcze to po prostu na HNMy chodzic nie bede, bo z kim? :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:18 
Cytuj  
Kang napisał(a):
No jak miałem robić więcej jak mnie wyrzucali z party :P Albo jak mnie Kirin przytulił :D
Obrazek


Ja dwa razy zabralem aggro, raz mnie zabil deadly hold a raz stone 4 :) i nawet nie bylem w main aliance :oops:
To cena za tankowanie kirina w miejscu, wiekszosc healerow padala jak muchy panowie DD :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:21 
Cytuj  
Sai - ja powiem co mysle jak zrobie 70+

prawda jest taka ze teraz leveluje tylko i wylacznie dla CoPa i nawet nie mialam sie czasu zastanowic nad tym co bede robic jak juz dingne ten 70+ :o

kampienie to totalna nuda :/ jakos nie bawi mnie czekac X godzin na pop jakiegos NMka :-?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:22 
Cytuj  
Veji - akurat te HNM o ktorych pisal Sait sa akurat triggerowane, wiec nie ma problemu z ich popem, a od czegos trzeba zaczac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.