mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:48 
Cytuj  
Jak wszyscy to wszyscy - babcia tez :D

Chciałem prosić o wsparcie przy zdobyciu tego itemku :

Obrazek

Potrzeba jakies 18 osob z lv 65+ magowie/70+ melesi :)

Item jest rare ex :)
HNM popuje co 21-24 h.

Tylko sie nei pozabijajcie w pospiechu zapisów.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:52 
Cytuj  
nie jeden hnmls przy niej wipnal, dookola VT spidery a ona wali makabryczne aoe... a wogoel w CC jest 18 osob 65+ :D
i chyba zdajesz sobie sprawe ze nie tylko ty bys lotowal 8) jeden z najlepszych ringow w grze... upgradowany serket... a sam serket po 6mil chodzi...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 22 sie 2005, 11:53 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
HAHAHAH Stok good luck.
Jak zdabedziesz to w przeciagu 3 miesiecy jestes GOOD ! :)

Ale jedna regula - musisz kampic przez te 3 miesiace bez dnia wolnego

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:56 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
nie jeden hnmls przy niej wipnal, dookola VT spidery a ona wali makabryczne aoe... a wogoel w CC jest 18 osob 65+ :D
i chyba zdajesz sobie sprawe ze nie tylko ty bys lotowal 8) jeden z najlepszych ringow w grze... upgradowany serket... a sam serket po 6mil chodzi...


Dlatego cie wlssnie lubie Sai, Jak cos dla ciebie to nie istnieje problem, nawet zaczekac nie raczysz 15 minut, jak juz dla kogos to sa giga problemy :)

Spoko, zdaje sobie sprawe ze CC nie doroslo do takiego HNM'a, i chyba nigdy nie dorosnie.

Dalem ten temat jako ze widze ze kazdy wokolo daje takie topiki nie przejmujac sie specjalnie :)

A NM i HNM jest na peczki jak by ktos chciał zarobić kasiore to żaden problem, trzeba tylko miec na to czas i miec pomoc.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:06 
Cytuj  
Ja pomogę :) Tylko pytanie jak szybko będę w stanie się do Boyahda Tree dostać... najszybsza droga to Outpost do Li'Telor chyba, co? :)

W razie czego - jestem do dyspozycji.

To jest lottery spawn z Demonic Rose? czy timed?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 22 sie 2005, 12:07 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:07 
Cytuj  
za 6 lv bym sie chetnie przeszla ;ppp bo tez bym go chcial ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:11 
Cytuj  
actually, the less people the easier. this will prevent it from spamming breath attacks (sweet/bad). have everyone bring poison potions and echo drops. it resets hate alot and its 2hr will do 3 tp attacks on u. pull it in the tunnel to fight (use smn to pull or it'll draw u in) there will be 1 spider pop in that tunnel every 15mins or so, so be ready to take that pop during the fight. VV doesn't have much hp and will go down pretty quickly. did it with nin,brd,rdm,smn,whm. no ring tho 0/5 ;_;


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:20 
Cytuj  
a tobie znowu o co chodzi ? zaraz kolejny wyskoczy ze mysle tylko o sobie i innych mam w dupie i nie pomagam, zajebiscie

i w ktorym kuzwa miejsu napisalem ze bym nie poszedl ? odpie sie odemnie

nie wiedzialem tez ze tak czesto prosze o pomoc ze i jest to takie uciazliwe, nie bede


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:30 
Cytuj  
Ja sie do Vivian nie zblizam nawet, do tego trzeba 2-3 Ninja i najlepiej bande BLMow


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:30 
Cytuj  
Mnie ten ring rowniez interesuje :D dawno mu sie przygladam.
Trzeba zaczekac na Rha :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:43 
Cytuj  
No pewnie ze tez bym go chcial, ale nawet nie zaczelem o nim myslec jako do zrobienia narazie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:04 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
a tobie znowu o co chodzi ? zaraz kolejny wyskoczy ze mysle tylko o sobie i innych mam w dupie i nie pomagam, zajebiscie

i w ktorym kuzwa miejsu napisalem ze bym nie poszedl ? odpie sie odemnie

nie wiedzialem tez ze tak czesto prosze o pomoc ze i jest to takie uciazliwe, nie bede


Sai :

Ja nie wim po co takie brzydkie slowa :)

A w ktorym napisales ze byś poszedł ? :)

Zreszta nie bede ci dogadywal bo nie mam o co :) Jesteś spoko gośc tylko bardzo niecierpliwy, i skupiony bardzo na sobie :D

A i niby dlaczego mam miec mniejsze prawa do lotowanai ringa niz twoj blm lv 5X ? , moge sie zgodzić że Gok albo Ancover maja identyczne prawa do lotowania ze wzgledu na lvl, profesje itd :), ale takiemu na przykład Galenowi na plaster ten ring teraz, tak samo job na lv 61 niby z jakiej racji ma miec ring skoro inni o wiekszym stazu go nie maja ? ?
Ale zaraz sie to przerodzi w dyskusje kto ma prawo i dlaczego a dlaczego ja mam mniejsze prawo bo mam nizszy lvl a pomagam w zabiciu potforka a nie o to chodzi.

Tak czy inaczej bez kompletu lv 70+ z CC plus moze ktos z zewnatrz nie ma co isc nawet. Tak wiec dzieki Huck ale nie ma sesnu żebys biegł do drzewa bo to i tak nic nie da :)

Xav ktos musi tankować pajka / pajaki, wiec nie wal fochy, dla ciebie zawsze cos sie znajdzie do roboty :)

Z tego Huck napisał należy wnioskować że jej AoE bazuje na TP, wiec im mniej melsow i wiecej ninja / monkow / blmów / bardów tym lepiej :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
Jesli isc, to all 70+ i nie ma zabawy w zbedne loty, to nie nasz Dynamis, wiemy, kto ma prawo lotowac.... tez mam troche uzbieranych subow....smiesznie bym wygladalam i bardzo podobnie do niecierpliwych, co mysla o przepchanej skrzynie i niedolewelowanych jobach po 60 8)
Oprocz ringa o ile wiem, wypadaja inne rzeczy dla innych jobow...wiec mysle, ze wysilek meeli bylby jakos wynagradzony. Ze wzgledu na duza ilosc chetnych, to jest wyprawa po nie jeden ring, a patrzac na checi ubijania Simurgha i Serketa, to powiem szczeze :D nasi, to szybko najadaja sie...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:18 
Cytuj  
Wyrzuca:

Black Ribbon
Malboro Fiber
Malboro Vine
Vivian Ring


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:19 
Cytuj  
2 x bst + brd i NM dead :)
Bilem w tym skladzie pare razy i 0 dropa, ale to juz inna historia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:21 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Jesli isc, to all 70+ i nie ma zabawy w zbedne loty, to nie nasz Dynamis, wiemy, kto ma prawo lotowac.... tez mam troche uzbieranych subow....smiesznie bym wygladalam i bardzo podobnie do niecierpliwych, co mysla o przepchanej skrzynie i niedolewelowanych jobach po 60 8)
Oprocz ringa o ile wiem, wypadaja inne rzeczy dla innych jobow...wiec mysle, ze wysilek meeli bylby jakos wynagradzony. Ze wzgledu na duza ilosc chetnych, to jest wyprawa po nie jeden ring, a patrzac na checi ubijania Simurgha i Serketa, to powiem szczeze :D nasi, to szybko najadaja sie...


Anc jak planujesz serio sie wziac za SMN [ job na duzym glodzie wszedzie ]
to polecam taki gadzet :

Obrazek

Popuje to raz na 24h mniej wiecej, nie pamietam czy to jest lottery czy nie ale ... potrzeba tanka, dowolnego tanka :) i DD.
Niestety ten NM jak niektore NM obarczony jest tzw po majtenasowym update dealyem wiec od serwer up 21 h do pojawaienia sie :))
Enjon.
Imo item warty zachomikowania jesli planujesz byc smn po 70 :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:26 
Cytuj  
jak czegos nie napisze to ocywiscie dopowiesz sobie
nie napisalem ze nie pojde, tylko ze potrzebna mocna ekipa na niego
nie napisalem ze bede lotowac i ze masz do niego mniejsze prawa, a tylko ze takie same jak kazdy job ktory przyjdzie go zabic a ma pozytek z ringa
teraz lepiej ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:34 
Cytuj  
Stok, o tym itemie, to chyba Edvinpl i Pilek, cos wiedza.... :]

A co do planow, sa niezmienne: pierwszego dnia po wejsciu do gry powiedzialam Opiemu ( apozniej nie raz na LS-e) "mnie interesuje tylko to co zwiazane z magia", wiec za swoje zadanie mam opanowac kazdy job, ktory ma to do siebie. Stad rowniez sie wziela alchemia... Tylko bez paniki :D mam nadzieje, ze FFXI da mi ta frajde :D
Jobow jest duzo, wiec powoli :-? "nie odrazu Krakow zbudowano"
Co nie mowi, ze rezygnuje z WHM.
Znam graczy na serwerze, ktorzy jak gadamy sobie pisza: "main job WHM 72... BRD 71...BLM 74...SMN 71...WHm73... itp...." LOL to mnie wlasnie motywuje...

Czasem zartuje o czapeczce Maata :D nie przejmujcie sie....do tego jest bardzo daleko :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2005, 13:40 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:36 
Cytuj  
Jak się znajdzie dostatecznie silna ekipa to też pójdę ale pod jednym warunkiem, że zrobimy to o co nas prosi Stok :
"Chciałem prosić o wsparcie przy zdobyciu tego itemku : "


Nie sądzę żeby ktokolwiek (oprócz Stoka) miał jakiekolwiek prawo lotować itemek który być może wypadnie, bo idziemy pomóc komuś w zobyciu go a nie liczyć na ŁUP. Jak ktoś chce ten itemek to prosze sobie stworzyć topic i prosić o pomoc tak samo jak Stok, inaczej wyglądać to będzie, że banda "pomocników" idzie z nadzieją na "łup" "pomóc" komuś i jak już komuś wpadnie ten itemek to co ??? Jeszcze raz pójdziemy tą samą ekipą "pomóc w zdobyciu" itemka i znowu komuś ewentualnie wpadnie itemek bo miał większe szczęście !!! I tak 17 (x 999 bo nie zawsze jest drop) razy bo być może temu który prosił wpadnie ostatni po roku bo już wszyscy zdążyli zrobić joby (sensowne) dla tego itemka :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:42 
Cytuj  
Gdybym jeszcze gral to na 100% mial bym juz ten kubraczek dla smn'a

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.