mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 09:23 
Cytuj  
3 pazdziernika zeszlego roku przyszedl na swiat Ramuh Neyah. Byl aktem desperacji wobec bezsilnosci zwiazanej z godzinnymi poszukiwaniami Caspiana party na misje CoPa zawsze i tak konczonymi totalna wtopa...
Odblokowanie nowych krain zawsze bylo moim priorytetem - bo bez sensu miec exp pack a nie miec mozliwosci zobaczenia tych wszystkich miejscowek. Ten rok zlecial mi bardzo szybko czasem bylo lepiej czasem gorzej ale zawsze jakos sie szlo do przodu. Udalo mi sie zrealizowac 95% moich celow z czego jestem zadowolony. NIESTETY MNK jobik, ktory tak bardzo lubie ma klopoty z dolevelowaniem do 60 i bez ENM statica lub wogole PT statica ciagniecie tego dalej stracilo sens... Nie usmiecha mi sie szwędanie sie calymi dniami bezcelowo po Vana'diel z nadzieja na PT. Oczywiscie kazdy moglby sie odezwac ze sam moglbym zlozyc PT - niestety /sea all 50-55 invite zdradza ze ten przedzial lvl przezywa "kryzys" i ciezko cos dobrego skleic... Ten miesiac (wrzesien) pokazal mi ze tak naprawde gdyby nie misje to za duzo nie udalo mi sie zrobic, moze wskoczyc z max 3, 4 levele wiecej i to wlasciwie tyle... Nie interesuje mnie zaden inny melee job oprocz MNK, w rezultacie znalazlem sie w "blednym kole" z ktorego uciekam.
Bardzo dziekuje WSZYSTKIM za ten wspolny rok. Dziekuje wielu osobom za pomoc: Coldee, Kalcia, Vejitta, Huckster, Galenros, Simiurg, Comodo, Gokulo, Lesiu, Opiekun i wielu innym graczom - zawdzieczam Wam bardzo wiele.
Wracam do siebie, gdzie bedac RDM i wystawiajac flage czekam z 10 minut MAX na PT invite i expie az mi oczy wychodza z orbit :P
Sciskam Was bardzo serdecznie i zycze milej zabawy ^^
Ja udaje sie na spoczynek, przypominajac sie jednoczesnie swoim bliskim z prawdziwego swiata ze zyje, ze dzis moge juz z nimi imprezowac bo nie jestem umowiony online :) ze mam czas na szukanie pracy, na jakies wypady, ze mam wiecej czasu dla siebie :)
Pozdrawiam serdecznie, Caspian (*@_@*)

PS: gdybyscie sie tak kiedys nudzili to w "comments and suggestions" napiszcie do SE propozycje mojego World Shift a kto wie - moze jednego dnia zapuka do was maly tarusek blondasek z prosba o LS :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 09:33 
Cytuj  
Ho ho - niedługo pewnie będzie World MIgration - to będziesz miał okazję się przenieść do nas ;))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
szybko przenoś tego czerwońca ....co -- ? Kalcia ma mnie tylko w kółko refreshować ????

Czekam na twojego tarusia , dzwońcu


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 10:22 
Cytuj  
jesli okaze sie ze bedziesz mogl tarusiem do nas przejsc, nie wachaj sie!! masz do nas wrocic, czy to jako Neyah, czy Caspian czy jakas inna postac ^^
take care muniu ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 11:00 
Cytuj  
Dajesz dupy Caspik. Poddajesz się. Ja sam jak czas pozwoli mam zamiar zrobić MNK do 75 z tylko 1 powodu ... chce mieć asuran fist na Moim RDM :)

Nie bądz wieśniak i graj dalej swoim MNK ... ja miałem takie chwile jako RDM /sea all XX-XX i 10 RDM plus 2 Tanków.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 13:50 
Cytuj  
Jak juz niemasz z czego PT skladac to skladaj sobie ekipe na ENMy na 50 lvl masz dostep do 5 walk co daje 15k expa. Skoro przestajesz grac MNKiem bo ma problemy znalesc z party to jakos ci ten job malo odpowiada trzeba bylo odbrazu robic NINa, RDM lub RNG to bys dlugo na party nie czekal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
Plus jest taki że ENM - y można robić w dowlnym party lv 50+, 30+, itd ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 18:25 
Cytuj  
Jak juz wspomnialem - sa juz statici na ENM.
Max to byloby gupawe robic znowu RDM tym bardziej ze mam juz jednego na 64 lvl. Interesuje mnie MNK ktorego nikt nie chce :P
A ponadto odpoczywam od grania :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:57 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
... Nie interesuje mnie zaden inny melee job oprocz MNK, w rezultacie znalazlem sie w "blednym kole" z ktorego uciekam.
...

Ja też nie chcę innego samochodu niż Mercedes ....
A widać gdzie indziej zadowolić się możesz Skodą.
Dzięki za współną grę.

(Z drugiej strony chyba powinieneś się cieszyć, że nie doszedłeś zbyt szybko MNK do 75, bo bycie MNK dla samego MNK'a jest dla mnie niezrozumiałe (oprócz 2h), a gdybyś przypadkiem miał walczyć u boku Opiego i porównywać wasze dmg na 75 - jak chcesz to opisz o czym byś myślał wtedy .... :roll: , gra by się wtedy zaczęła dopiero chyba ...)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 10:06 
Cytuj  
Simi - wiesz ze gram dlugo, w zwiazku z czym mialem okazje poznac praktycznie prawie wszystkie joby w praktyce. Uwazam ze najlepszy no-mage jobik to MNK, a mage-job to RDM lub SMN. Wybor Elvaana byl prosty - najwyzszy wspolczynnik STR wsrod wszystkich ras - coz moze byc lepszego dla MNK??

Cytuj:
(Z drugiej strony chyba powinieneś się cieszyć, że nie doszedłeś zbyt szybko MNK do 75, bo bycie MNK dla samego MNK'a jest dla mnie niezrozumiałe (oprócz 2h), a gdybyś przypadkiem miał walczyć u boku Opiego i porównywać wasze dmg na 75 - jak chcesz to opisz o czym byś myślał wtedy .... , gra by się wtedy zaczęła dopiero chyba ...)


Dingniecie a lvl 75 nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. To co ma znaczenie to MOJ CZAS, a raczej jego marnacja za kazdym razem gdy calymi dniami wyczekiwalem na PT. Tak wiec poki co restuje :)
Walka u boku Opiego - MNIAM :D
YO!!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 10:29 
Cytuj  
Rasa i job nie mają najmniejszego znaczenia jeśli chce się poznać wszystko po trochu. Szkoda, że wie to każdy, ale jest zazwyczaj już za późno, bo czas na grę się zaczyna kończyć. W mmorpg typu ffxi można grać "samemu", czyli wciąż z nowymi ludźmi grając co chwilę od początku nowym jobem, lub dojść do "końca" (który jest w rzeczywistości początkiem) - 75 lvl jednym jobem i zacząć normalnie grać (dla "siebie" różnymi jobami, dla innych jednym).
Pamiętaj, że na 75 levelu można zarobić więcej limit point'ów niż expa na levelach 1-75 i oczywiście życzę Tobie zdobycie przynajmniej jednego meritka jako RDM :wink: (choćby dlatego żeby wiedzieć ile pracy musieli włożyć ludzie którzy doszli do 75).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.