mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:00 
Cytuj  
Jak w temacie definitywnie koncze FF za duzo mam RL rzeczy. Planowałem przerwe w FF ale w ciagu niej sie zakochałem :) tak tak jak z harlekina czy cos :) i zauwazylem ale czasu FF zabieral mi z RL ile rzeczy mnie ominelo przez ten czas. Ja w FF nie potrafilem grac tylko troche na "pol-gwizdka" tylko jak juz to na calosc. Mowiłem ze nigdy nie odejde, ale jednak. W sumie to troche szkoda tyle nad postacia pracowalem, zawsze staralem sie miec wszystko co mozliwe, Ci co mnie troche znaja wiedza :) ale bylo to kosztem RL i mojej psychiki. Teraz dopiero zauwazylem po odejsciu ze to wszystko to nic nie warte jest bo jak kogos spotkasz w RL to mu nie bedziesz mowil jakie wypasione postacie masz w FF i ze masz jakis tam item co nikt nie ma bo Cie wezmie za swira niestety ale taka jest prawda :) to wszystko jest malo warte. To pewnie zalezy od podejscia do gry ale ja nigdy nie moglem sie zdystansowac jak wiekszosc z was zapewne.Uwierzcie mi, maniakowi ktory gral 2 lata zawsze na full gwizdka.Chcialem pozdrowic wszystkich ktorzy mnie nie lubili :) bo tych co mnie choc troche lubili nie musze pozdrawiac :) Trzymajcie sie i pamietajcie ze to tylko gra :) RL jest duzo ciekawsze. Peace.


*****Sprzedaje konto i tutaj wysuwam moja oferte, sprzedaje postac z full rare itemkami wszystko co za kase mozna sprzedac, sprzedaje i kasa idzie osobno wiec oferuje 75 blm 75 smn i 56 bst z kupa meritow praktycznie z full rare/ex jakie mozna zdobyc dla tych jobow af2 skonczone ZM i COP i wogole bardzo dobrze ułozona postacia, jakby ktos byl chetny to prosze 502-220-520 z cena bysmy sie dogadali mysle*****


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:02 
Cytuj  
Ed... kurde szkoda jak cholera. Byles fajnym kumplem...

Edit: Powodzenia w RL cokolwiek bedziesz robil


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:09 
Cytuj  
/farawell

Ja tam sie nie zegnam bo mam Twoje gg ;-)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:12 
Cytuj  
Thanks Ed :) Take care in RL :)

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:11 
Cytuj  
Szkoda, ze jedyny High LVL smn z duza wiedza odchodzi :(
Dzieki, ze sluzyles mi rada. Powodzenia


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:35 
Cytuj  
Ed, powodzenia w realu. Tam nie ma lagów - uważaj. ;)

Ja tam będę Cię zawsze bardzo dobrze wspominał. Dzienź za pomoc przy Joyu i za fajny wypad na Malboro ;)

Good luck ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:55 
Cytuj  
Świetnie to ująłeś, Edwin.

Powodzenia i wszystkiego najlepszego!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 00:37 
Cytuj  
Ed! Powodzenia na NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! :)

/farwell

PS: Aha... bardzo zmieniles sie in plus przez ten czas grania w ffa. Pamietam na poczatku nasze /telle i jak Ci tłumaczyłem dlaczego ludzie się Ciebie "czepiają". Teraz... gratuluję wyboru!

Zawsze życzliwy Edwinowi
ZET :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 07:42 
Cytuj  
no to POWODZENIA w rl Ed ...oby " była " warta rzucenia nas :p .... a tak serio .... każdy kto rzuca FF dochodzi do podobnych związkó co do społeczności FF ....i ma rację ...Jeszcze raz ..niech ci się wiedzie :):):)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 08:52 
Cytuj  
Narazie i powodzenie
/salute


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:49 
Cytuj  
Powodzenia w RL.

Wspaniale, ze 2 lata grania w FF XI zaowocowaly u ciebie takimi filozoficznymi rozwazaniami. :D
Drogi Edwinie, RL tez mozna sprowadzic do pozbawionego sensu zbierania itemow. Zarowno granie w mmorpg jak i RL to przede wszystkim stosunki miedzyludzkie, pozytywne i negatywne emocje, cos co potocznie nazywamy dobrem i zlem, szczerze ci zycze zebys sobie to wszystko lepiej poukladal w RL niz w FF XI (gdzie pewnie nie przez przypadek trafiles na wiele /blist). :har:

Mam tez nadzieje, ze kasa ze sprzedazy konta pozwoli ci splacic calkiem realny dlug wobec tego, ktorego "imienia nie nalezy wymawiac". :wink:

Trzymaj sie Edwin.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:52 
Cytuj  
Powodzenia Ed /farewell


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:16 
Cytuj  
Od siebie tylko dodam, że argumentacja jest co najmniej zadowalająca :>
Powodzenia i do usłyszenia :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mam tez nadzieje, ze kasa ze sprzedazy konta pozwoli ci splacic calkiem realny dlug wobec tego, ktorego "imienia nie nalezy wymawiac". :wink:


Masz na myśli czarnego lorda B... *cough* Voldemorta?


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:00 
Cytuj  
Powodzenia w RL! (jesli wytrzymasz ;))
Szkoda ze twoja calkowicie sluszna argumentacja nie jest w stanie dotrzec do nas - uzaleznionych maniakow ktorym zycie przecieka przez palce ;)
Jak ktos kazda wolna chwile spedza w Vanadiel to normalne ze traci kontakt z rzeczywistoscia. Ja jestem po ciezkich bojach pomiedzy RL a Vanadiel :). Obie strony mialy za soba bardzo silne argumenty i w koncu stanelo na kompromisie - FFXI zostaje ale nie kosztem bliskich, zdrowia i pracy. Mysle ze nikt nie jest w stanie zdystansowac sie od tej gry (a jesli jest to po co wogole w gra?), bo chyba nie o dystansowanie chodzi tylko o przezywanie. Problem w tym zeby wiedziec kiedy trzeba bez wahania wybrac opcje 'logout' :)

RL wcale nie jest taki piekny (chociaz pewnie teraz jest dla ciebie najcudowniejszy :D) i jeszcze nieraz zdazysz zatesknic za Vanadiel. Zycze ci zebys w RL znalazl wszystko to czego potrzebujesz i zebys nigdy nie zalowal swojej decyzji :)

A my w koncu i tak odejdziemy kiedys z FFXI i... zobaczymy jak ta cala 'praca nad postacia' i pogon za itemkami byla nic nie warta. Albo i nie zobaczymy a to juz bedzie gorzej..

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:27 
Cytuj  
w końcu Edwin zrezygnowal, to najwspanialsza wiadomość dnia.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:55 
Cytuj  
Saed napisał(a):
A my w koncu i tak odejdziemy kiedys z FFXI i... zobaczymy jak ta cala 'praca nad postacia' i pogon za itemkami byla nic nie warta. Albo i nie zobaczymy a to juz bedzie gorzej..


Jak dla kogos FF XI to glownie pogon za itemkami i pakowanie postaci to wspolczuje... Jak przestane grac to na 100% bede mile wspominal czas spedzony w Vandiel, wszyskie przygody z wami, zwyciestwa i porazki, pozytywne emocje ktore ciezko znalezc w RL, gdzie spotkanie ze znojomymi sprowadza sie najczesciej do ostrej najebki i wspominania potem co kto po pijaku odjebal.

Gdyby nie wy - przyjaciele z CC nie byloby mnie pewnie w FF XI od roku, umarlbym z nudow. Na tym polega fenomen mmorpg.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 13:56 
Cytuj  
cos czuje ze i mnie w przyszlosci czeka taki scenariusz :)

fajnie bylo cie pare razy spotkac Ed :)

/goodbye i (Take care.)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
True Power Strike Opi.
Ed mam nadzieje, ze wszystko bedzie wporzadku u ciebie w RL. Moze uda ci sie nadrobic ten czas ktory ukradl FF ;D

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 10:32 
Cytuj  
Pa Ed!!!
Szkoda ze grajac na Ramuhu od ponad roku mialem niewiele okazji na wspolne wypady z Toba... Ed jest typem "hardkorowego gracza" - nie interesuja go polsrodki jak juz idzie to na calosc i ja go na swoj sposob podziwiam. Ja nigdy nie osiagne chocby polowy tego co on ma JUZ TERAZ a gram przeciez dluzej od niego...
Tymczasem kiedys nadejdzie ten czas gdzie kazdy z nas pozegna sie z FFXI na dobre. To bedzie bardzo trudna decyzja - a mimo to Ed jej dokonal. Zycze Tobie tyle samo przyjemnosci w RL, ile zaznales grajac przez ten czas w Finala ^^
Pozdrowionka dla Twojej "połowicy" ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.