mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 16:10 
Cytuj  
Mam pytanko odnosnie tej misji ( Diabolos fight) Jakby mogl mi powiedziedzec jakie joby w PT ja mam WAR/nin wiec pozostalem 5 jaka jest strategia i wogole na czy to jakby polega. CoP2.5 np wszyscy mowili ze trudna , a ja popostu kupilem mase hipotionow pamame i co prawda jeden z dwoh ninja padl po 2 minutach na pierwszym NM ale ja dzielnie zastapolimejeg miejsce i poradzilem sobie sam siebie leczac i trzymajac HATE ^^ no wiec jakies sugestie a propo 3.5 ??


_________________
Hades --> Geralt war72 Nin35 thf40 rdm32
Basrok rank 10 ZM14 PM4-2
AFv1 full
AFv2 2/5

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 16:34 
Cytuj  
na tej misji wazne jest stunowanie. drk jest przydatny, ale nie konieczny, wystarczy ze melee nabijaja tp i "chomikuja" je na Nightmare, zeby walnac jakis WS, ktory stunuje.
przydaje sie rdm, jako ze Diabolos robi sobie phalanx (Noctoshield) i castuje spelle (sleepII).
bylam na tej misji ze 3 razy (dla roznych osob) i za kazdym razem tankowal pld, wiec nie wiem jak z ninem. melee byli rozni, ale jak ich braklo, to szlam jako melee rdm i tez stunowalam wsem.
(jesli sa 4 osoby melee'ujace, warto zeby ustawic ich parami, do stunowania, w razie czego, jakby ktos niezauwazyl, tank tez moze stunowac ;p).
stunuje sie tylko Nightmare (robi aoe sleep + bio, ktore szybko zjada hp...)
po za tym na wypadach byl tez whm i blm, raz smn.. w sumie sklad dowolny, jak mi sie zdaje ^^
oprocz stun na Nightmare, wazne jest ustawienie na polu bitwy ^^;;
pole to taka jakby szachownica z duzymi kafelkami, na ktora sie spada.
od 50% hp Diabolos zaczyna zrzucac niektore kafelki i przydaloby sie na nich nie stac, bo to rowna sie smierci ;p
ustawienie kafelkow wyglada tak:
OOOOO
OOOOO
OOOOO
OOOOO
OOOOO
a teraz bezpieczne ustawienie osob:
OOMOO
OOOOO
OOOOO
OOOOO
OOXXO
gdzie M to magowie, X to melee + tank
te kafelki nie spadaja ^^
miejce gdzie stoja magowie, to jednoczesnie miejsce gdzie na poczatku stal Diabolos (na CSie latwo zobaczyc, Diabolos stoi przed niebieskim portalem). wszyscy powinni stac tylem do krancow (scian) pola, jako ze Diabolos robi specjal z odrzuceniem do tylu.
to chyba tyle z wazniejszych rzeczy.. diabolos podobno sie przemieszcza po polu, ale ja tego nei doswiadczylam, wazne, zeby sie nie ruszac z miejsca i miec tanka trzymajacego Diabolosa w miejscu ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 16:35 
Cytuj  
Tylko jedna sugestia - Stun na Nightmare Diabolosa ;) poza tym walka jest bardzo latwa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 16:56 
Cytuj  
e tam wystarczy sie przypatrzec podlodze te czesci co maja spac sa bardziej ku gurze wysuniete i sie odruzniaja od tych co nie spadna. Nie przypomniam sobie zebysmy stunowali nightemare starczylo ustawic sie na poczatku walki tak zeby nie trafialo maguw i walka byla prosta.
W tym ustawieni nightemare trafia na 90% maguw:
OOMOO
OOOOO
OOOOO
OOOOO
OOXXO
Lepiej ustawic sie pod takim wzgledem jak spada podloga sa tylko 3 mozliwe kombinacje w jakich moze spasx i da sie przed walko juz wiedziec jaka to bedzie.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 19:13 
Cytuj  
nie przypominam sobie zeby nightmare (ktory raz niestety nam przeszedl), dostal sie do magow, bo pamietam ze ktorys z whmow rzucal wtedy curage.

i nie sadze, zeby ekipa miala czas i nerwy na szukanie niewiele wystajacych kafelkow (szczerze mowiac ja nie zauwazylam roznicy;p)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 12:17 
Cytuj  
Dziekuje wam bardzo za pomoc , mam pytanie troch nie na temat a jdnak. Czesto widz z piszcie maguw to si czasm ni pisz magów??? PM3-5 planuje robiz gdzies w fri wiec mam jeszcze czas , najpierw 3-3 al z tgo co czytalem to 3-3 ni jest jakies wymagajac i na 61 lvelu z pomoca akiegos whm i ninji moge to zrobic ^^ . Acha a jakie itemy wziasc . Cos spcjalengo czy standart --> full potinow . Sorka za zjedzone literki al pisze ze szkoly


_________________
Hades --> Geralt war72 Nin35 thf40 rdm32
Basrok rank 10 ZM14 PM4-2
AFv1 full
AFv2 2/5

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 12:26 
Cytuj  
Shadw864 napisał(a):
Dziekuje wam bardzo za pomoc , mam pytanie troch nie na temat a jdnak. Czesto widz z piszcie maguw to si czasm ni pisz magów???


To tylko Max ma taki styl, ze nie uzywa "ó".

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:22 
Cytuj  
Ja mam taki styl nie uzywam polskich znakuw przyzwyczjenia z irca. Tak to bywa tez jak sie studiuje po angielsku to nie piszesz nigdy polskich znakuw nawet na sciagi.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:36 
Cytuj  
Tyle, że na ircu pisze się znakow a nie znakuw. Ale to taki szczegol.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:55 
Cytuj  
obojetnie czy piszesz o czy u jest komunikatywne wiec pasi zreszta irc to byly dawne dobre czasy

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 18:27 
Cytuj  
a ja myslalam ze masz dysleksje ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:10 
Cytuj  
No nie obojętne, bo "znakow" napisze normalny człowiek, a "znakuw" napisze nieuk - tak się właśnie to odbiera. Pewnie w usa nikt Ci nie powiedział.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 22:17 
Cytuj  
Kwestia gustu i jak komu sie lepiej czyta dlamnie wygodniej jest czytac wresje "znakuw" niz "znakow". Co do tego ze studiuje w jezyku angielskim to nie znaczy odrazu ze mieszkam usa ale chyba dla ciebie to malo oczywiste. Zleksza z tematu o diablosie i poradach dotyczacych CoP 3.5 zrobil sie maly OT.Normalnie comodo i kalcia trujecie jak moja babka z polskiego z liceum :P Niebede dalej komentowal juz bo to strata czasu mam ciekawsze rzeczy do roboty niz czepianie sie szceguluw malo istotnych.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 23:58 
Cytuj  
Gud loock in the footoore.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 15:47 
Cytuj  
Omfg wyluzujcie :) Ja zgadzam sie z maxem. No bo po co nam ó i u albo rz i ż zastąpili by jednym i bylby luz no ale takto ... :) Acha max jak kiedys bedziesz pisal list motywacyjny do jakiejs polskiej firmy to postaraj sie jednak uwzględnic zasady ortografii bo moga nie uznac twojej filozofi :) Spadam sie uczyc. Pozdrawiam zwariowane wielkie zlote kurczaki (chocobo):p


_________________
Hades --> Geralt war72 Nin35 thf40 rdm32
Basrok rank 10 ZM14 PM4-2
AFv1 full
AFv2 2/5

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:09 
Cytuj  
Shadw864 napisał(a):
No bo po co nam ó i u albo rz i ż

Bo takie jest nasze dziedzictwo kulturowe ;p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.