mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 17:59 
Cytuj  
Zgodnie z zapowiedzia mamy przygotowana grupke CoPkowa.

Grupa sklada sie z nastepujacych osob:

Panpritula whm
Thergal: drk albo war
Ozman: war/nin
Ogon: rdm albo sam
Krzyk: whm smn albo blm

Aktualnie w niedziele nastepna robimy holla i mam nadzieje ze w koncu sie nam uda :>. Jestem sklonny wziasc kogos kto ma juz zrobione demy i nie chce mu sie na nie lazic, bo wtedy ostatnie miejsce dopelnie smn i powinno byc git.


Ostatnio edytowano 16 maja 2006, 08:03 przez krzyk, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:00 
Cytuj  
drk, od 18-19, w zasadzie w kazdy dzien


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn


Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 18:20 przez Bazztek, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:11 
Cytuj  
Pisalem pewniaki, jak jestes pewniak to juz dopisuje :>

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:17 
Cytuj  
Joby:

  • NIN30/WAR15
  • THF30/NIN15

Terminy które odpadają:

  • wyjazd w góry 30kwiecień - 3/4maj
  • szkoła w soboty do 13 (chodzę jak mi się chce ale nie zmienia to faktu. że wtedy nie mogę)
  • relaks alkoholowy w soboty od 20:30 od godzinn porannych (czasem się zdarza, że zostaję w domu, ale baaardzo rzadko)
  • leczenie kaca w niedzielę do 12-13 (zależne czy w sobotę była impreza)
  • czynnik nieprzewidywalny (zawsze coś może wykskoczyć niespodziewanie)
  • momenty gdy jestem na bani (od czasu SWG obiecałem sobie, że nie będę grał na fazie ;) )

Terminy wolne:

  • wszelkie inne daty w każdej godzinie


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 18:21 przez Kassei, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 20
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:17 
Cytuj  
mi nie pasuje od 1.05 do 5.05 w godz od 14 do 22.reszta odpowiada


Posty: 20
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:20 
Cytuj  
tak na margonesie war/nin lub nin /war

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:26 
Cytuj  
Suczka, weź pod uwagę, że jak chcesz robić w miarę szybko CoP'a , to po promach masz już CaP 40, potem zaraz 50 i 60. Więc dobierz sobie ludzi co mają ten 50 lvl min....i zdaża levelować.

Pozdrawiam i Powodzenia.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:29 
Cytuj  
Wiem o tym.
Nie spieszy mi sie nigdzie, gra mi nie ucieknie :>

juz.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:29 
Cytuj  
miejmy nadzieje ze zdaza levelowac bo znow sie statik spier#$@li


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:30 
Cytuj  
Krzyku, w CoPie jest istotnie wazne - jakie macie lvl-e
bo dosc czesto zajmuje ten problem (roznicy lvl-i) wiecej czasu niz misje, ktore same w sobie niejako potzrafia byc ciezkie.
oczywiscie juz majac 6 osob na 30+ lvl mozna zrobic Promy i pare innych misji do CaP 50 dociagajac do 60 - niestety dalej zaczynaja sie schody, z roznymi jobami przydatnymi i nie - bo od tego tez zalezy, czy i jak szybko sie konczy okreslona misje.
do Weduktow pewnie na LSie znajdzie sie sporo chetnych, jak i do Sacrarium - z tym raczej sie nie ma problemu (CaP 40/50)
w sumie najglupsze kombinacje, to byl Cap 50-60, tam najwiecej sie wymaga przeroznych cudow z jobami, no i slynne weapony, heh

wspominajac moj CoPowy statik - mielismy mase kombinacji, w trakcie odeszlo 3 osoby (Krzysiek, Ator i Bart), tez 3 osoby - Canto, Maxii, ja - zrobilismy SMN-ow, RDM-ow, by pobic Mithry i Bombke :D a Maxii - tak i zostal na zawsze przy RDMie
po CaP 60 zaczely sie w sumie cuda i sie zrobilo nas o wiele wiecej, walk wiecej ale tez ciekawie bylo :D Promathia 4/2 - i wzieta dla wszystkich czlonkow rozbudowanego statika w ciagu jakichs 3h, podejscie za pdejsciem :D bylismy coraz lepsi :)

sporo ludzi nam pomagalo :D

mam same mile wspomnienia, troche ci zazdroszcze przygod :]
ale coz, co sie zaczyna - to konczy :wink:

ja moge do pomocy w Cap 50 (Mithry) ofiarowac SMNra, CaP 60 RDMa (Babka), no i oczywiscie tam, gdzie moga moje joby sie przydac
ale to chyba bedzie za jakis czas...sam wiesz, jak to w Vanadiel bywa

8) no chyba zaskoczysz i zrobisz to expresowo w 2 tygodnie, czego z reszta zycze :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:47 
Cytuj  
Co to wyścig jakiś :o :o :o :o Suczka chce ruszyć CoP'a więc mu chętnie w tym pomogę i sam skorzystam. Jest dla mnie oczywiste, że aktualnie jeśli jest cap30 a ja mam dwa joby na tym levelu (troszke wyższym nawet) to mogę być porzyteczny...ale na boga nie będę na siłę levelował, żeby resztę dogonić, albo robić jobów które mi się kompletnie nie podobają :o :o :o Kurna co to za dziwne podejście :o :o :o Działa to oczywiście w drugą stronę stronę, nie będę miał pretensji kiedy ktoś zajmie moje miejsce, bo nie wyrobię levelowo... najwyżej nie skończe CoP'a albo będę go robił dwa lata mi to wisi, ale na 100% nie dam się wciągnąć w to wręcz komiczne podejście do gry, czyli "ding to...ding tamto" :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:55 
Cytuj  
w statikach zawsze wszystko uklada sie pomyslnie
raczej nie ma rzeczy na sile, bo mozna poprostu nie wytzrymac albo fianansowo (licza sie gile Finalowe) albo psychicznie (napiecie, zle czyny i tp)

bedzie GIT

istotne, ze ten statik powstal


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:57 
Cytuj  
Ja jednak Cas chcialbym z rozsadnymi ludzmi w rozsadnym czasie te misje zrobic, na pewno nie w dwa lata :>. Wiec jesli uwazasz ze nie poswiecisz siebie troszke dla dobra calej grupy (czyli jesli myslisz ze nie bedziesz lewelowal jakos w miare rozsadnie) to ja wole zwolnic twoje miejsce i sprobowac znalezc kogos kto ma wieksza chec dawac cos grupie (jak i z niej czerpac) :>

juz.

PS. Elfka dzieki za oferowanie pomocy :>

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:07 
Cytuj  
ja stoje na 5-1 i nie mam zamiaru czekac kolejne pol roku zeby coskolwiek popchnac. Suczka ma racje. Chce zrobic cop [od poczatku co prawda] z ludzmi ktorzy potraktuja to powaznie i poswieca swoj cenny czas. proba zrobienia statika w polowie copa sie niebardzo udala dlatego chce go zrobic od poczatku z ludzimi ktorzy maja taki sam cel...skonczyc


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:10 
Cytuj  
jak już pisałem - mogę pomóc w czwartki, poniedziałki.

cap 30 - RNG, THF, NIN
cap 40 - NIN, THF
cap 50+ - THF


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:15 
Cytuj  
Kass sie za glowe zlapie ^_^;;
Jesli chcecie zrobic copa w rozsadnym czasie, w jednej grupie, to ludzie powinni byc blisko 60ego... Lepiej zeby to zrozumieli niz strzelali fochy ^_^;;
Jakby co mnie tez mozecie o pomoc /pokowac od czasu do czasu :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:16 
Cytuj  
Kass ja uważam tak samo :) Dlatego mój CoP to zaliczony Minotaur. Kiedyś go skończymy. Kiedyś...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:22 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Ja jednak Cas chcialbym z rozsadnymi ludzmi w rozsadnym czasie te misje zrobic, na pewno nie w dwa lata :>. Wiec jesli uwazasz ze nie poswiecisz siebie troszke dla dobra calej grupy (czyli jesli myslisz ze nie bedziesz lewelowal jakos w miare rozsadnie) to ja wole zwolnic twoje miejsce i sprobowac znalezc kogos kto ma wieksza chec dawac cos grupie (jak i z niej czerpac) :>

juz.

PS. Elfka dzieki za oferowanie pomocy :>
Dobrze wiesz, że Tobie bym pomógł zawsze i wszędzie....Słuchaj ładnie to brzmi co naskrobałeś, ale bądźmy realistami ...żeby iść zgodnie z cap'em CoP'a, musiałbym cały czas pomiędzy misjami poświęcać na levelowanie... Jeszcze w miarę realne jest zrobienie cap40 a potem... :har: Jak znajdziesz kogoś na moje miejsce to dropnij mnie z grupy, jak nie, to chętnie ci pomogę do cap40 :]

EDIT: Wydaje mi się, że Sai ma całkowitą rację...przeglądałęm teraz opisy tych questów i wydaje mi się, że 60lvl to minimum, żeby myśleć o stałym static'u...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 19:38 przez Kassei, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:24 
Cytuj  
Myślę że najwazniejsze jest czerpanie przyjemnosci z tego jakim wyzwaniem sa walki COP. Sa to w wiekszosci niepowtarzalne uklady i wygrane o wlos.

Ci ktorzy sie decyduja na tzw "Static" musza niestety liczyc sie z poswieceniem dla dobra grupy, moze byc tak ze trzeba bedzie wspomoc finansowo ktoregos czlonka bo nie wyrabia na koszty zwiazane z walka, moze byc tez tak ze trzeba bedzie zmodyfikowac sklad grupy na dana walke o ludzi spoza grupy. Myslę że rozsądnycm załozeniem jest zrobienie w stałej grupie wszystkich walk dla lv 30 i 40, pozniej juz bedziecie musieli sie okreslic czy dalej brniecie w to w tym gronie czy trzeba przebudowac grupe.


Jak więkoszsc moich znakomitych kolegów i koleżanek aby zrobić COP musiałem zrobić dodatkowy JOB, nie byl to obowiazek a raczej chec dania z siebie wiecej, tak samo Zjawcia poproszona o to aby zrobic WAR do okreslonego poziomu zrobila to .. dla siebie ale i dla grupy. Za to nalezy sie jej szacunek. Mysle ze to bardzo wazna sprawa aby szanowac sie nawzajem i chciec dac z siebie max innym, poniewaz nie sprzet, nie kasa na koncie ale wlasnie ludzie sa najwazniejsi ... kurcze jak czesto o tym zapominamy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
Ponadto poniewaz mam sprawe w promach moge wam pomoc dotrzec do BCNM jako rng.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.