mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:04 
Cytuj  
http://ffxi.somepage.com/bcnm/62

zachęcam do wypowiedzi na tematy :
- dlaczego CC nie ma szans lub ma małe szanse
- co trzeba zrobić w CC żeby tą walkę wygrać
- czy ona w ogóle kogoś interesuje w CC
- czy jedna focha może zaważyć na przegraniu
- jakie joby by się przydały do tej walki a jakie na pewno nie
- czy CC nigdy nie będzie miało szans na wygranie
- czy to w ogóle opłacałne, może poziom dramy wzrośnie wokół tego tematu że odejdzie 50% LSa albo zamknie się w sobie
- czy prawdą jest że im silniejszy mobek tym poziom dramy jest wyższy i trudniej go zapomnieć
- dlaczego inni mogą/potrafią/chcą a w CC jakoś się nie da
- dlaczego inni rzucają zaplanowane eventy żeby pobawić się z tym mobkiem i jego otoczeniem a CCLS straszą przed porażką którą każdy njubek z CC zaznaje średnio co 1h w ffxi
- dlaczego Stok jednego dnia jest bardzo zainteresowany walką a drugiego już kończy zabawę z nami w CC i z ffxi, wiedząc doskonale przedtem że ją zakończy
- dlaczego ludzie w CC dbają o to żeby innym graczom (których wychwalają pod niebiosa z innych stref czasowych) pomóc w uberowaniu się miesiacami a ludzi w CC traktują jak tylko dodatek do swojego fun'u i na tym tle oceniają ich przydatność w biciu i ewentualnym treningu na innych słabszych mobkach
- czy wipe w gronie superuberów na supertwardym mobku jest mniej bolesny niż taki sam w gronie amatorów bicia supetwardych mobków
- czy komuś zależy żeby CC było cały czas słabe
- czy komuś zależy żeby CC było coraz silniejsze
- dlaczego w innych socjalach/hnmlsach/skylsach zależy ludziom (bo piszą o tym prawie codziennie) żeby ich LS był coraz silniejszy a u nas przeważnie 'płacze' się lub miesiącami rozmyśla co by tu zrobić żeby zdobyć coś dla jednej osoby
- dlaczego przez chwilę tylko czyli w czasie grania w ffxi polacy nie mogą zapomnieć że są polakami w ffxi, przecież wiadomo że polacy nie mają szans z Ouryu Cometh, nie można tego jakoś oszukać
- dlaczego w CC większość ludzi przeważnie dłużej grających wyobraża sobie że młodsi gracze powinni sobie zapracować na cośtam tak jak to inni ribili kiedyś i cieszą się ztegio w ukryciu że ludzie są coraz bardziej zaradni że potrafią sobie zdobyć coś dzięki całkowicie obcym ludziom, przedłużając tym samym przydatność nowych graczy w eventach LSowych których mogłoby być więcej, ale skoro ludzie są słabo wyposażeni i mają małe doświadczenie we wszystkim co się dzieje w ffxi to nie warto tracić xczasu na eventy, a zrobić żeby mieli większe doświadzczenie jest niezwykle trudno w CC, bo najlepiej żeby sobie poszukali innego LSa gdzei mają sznasę się nauczyć czegoś ciekawego bo przecież w CC ma być tylko fun i nic poza tym
- itd itd itd


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:30 
Cytuj  
Juz to widze.
Po Ouryu pojdziemy jeszcze Nida zrobic dla sportu.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:55 
Cytuj  
Simi, znowu sie nudzisz w pracy?

no co ty Canto, Vrtre od razu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:56 
Cytuj  
Simi skąd ty bierzesz tyle natchnienia ?? ty powinieneś książki pisać a nie grać w FF :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:57 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Simi skąd ty bierzesz tyle natchnienia ?? ty powinieneś książki pisać a nie grać w FF :P


to jest topic dla tych co chcą sobie podyskutować na temat smoków, nie chcę żeby pisali o tych sprawach w topicu o ENMach, na ENMach nie ma ani jednego smoka(chyba)
mnie smoki nie intersują za bardzo


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:18 
Cytuj  
CC ma praktycznie 100% szans na wygranie tej walki o ile ... stawią się wszscy lv 75 potrzebni na tej walce. CC ma silne BLm party - brakuje co prawda 1 BRD, ale tu może pomoc nawet BRD lv 65, bo draca trzeba by dac do tank party. CC ma doskonałych tanków i WHM, plus ma bardzo silne DD party. Absolutnie nie ma przeciwskazan aby CC wygrało ta walke o ile ... ludzie beda sie zachowywac jak na eventach NA - czyli słuchac lidera, grac z poswieceniem a nie samolubnie. I to tyle.

Simi wczoraj nie wiedziałem jak pisałem, zreszta w CC jest dosc RDM'ow na wysokim lvl aby wciagnac nosem Ouyru i trzymac pod kontrola elementale i robale.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:29 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
CC ma praktycznie 100% szans na wygranie tej walki o ile ... stawią się wszscy lv 75 potrzebni na tej walce. CC ma silne BLm party - brakuje co prawda 1 BRD, ale tu może pomoc nawet BRD lv 65, bo draca trzeba by dac do tank party. CC ma doskonałych tanków i WHM, plus ma bardzo silne DD party. Absolutnie nie ma przeciwskazan aby CC wygrało ta walke o ile ... ludzie beda sie zachowywac jak na eventach NA - czyli słuchac lidera, grac z poswieceniem a nie samolubnie. I to tyle.

Simi wczoraj nie wiedziałem jak pisałem, zreszta w CC jest dosc RDM'ow na wysokim lvl aby wciagnac nosem Ouyru i trzymac pod kontrola elementale i robale.


O to właśnie chodzi. Kiedy sie komuś coś powie JAK ma coś w danej chwili zrobic to się obrazi i będzie robił na przekór albo cie totalnie zignoruje nie przejmując sie tym że w tym własnie momencie od jego działania zależy los całego alliance. Bo gra dla relaksu i co mu taki Rhaegal czy ktoś kto do takich walk podchodzi na 100% wie.

Potem zacznie się drama bo jedni (w tym ja) oczekują na bardzo trudnej walce postawy typu full skupienie i redukowanie w ten sposób pomyłek do minimum, inni natomiast będa taką walke traktowac jako full relax popijając piwko między jednym job ability a drugim, oglądając "fajne wybuchy" na ekranie.

Stąd moje sceptyczne podejście i ironiczna reakcja na wzmiankę Hucka o Wyrm Horn.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:32 
Cytuj  
Wczoraj w dynamisie widzialem sporo polakow, i wszyscy sluchali lidera :>
Uogolnianie bez proby wg mnie nie ma podstaw :> najpierw trzeba sprobowac a potem ewentualnie mozna dyskutowac i ewentualnie probowac poprawiac. Nie zakladajmy ze cos wyjdzie za pierwszym razem, jesli nie wyjdzie 5, 10, 20 razy to pewnie wtedy mozna sie poddac :>

Ale najpierw dobrze by bylo sprobowac :>

juz.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:08 
Cytuj  
Z wypowiedziami Sima zgadzam sie w pelni. Zaczolem traktowac CC jako polski czat w ff i nic wiecej. Nie widze szczerze mowiac zadnych szans na wspolne eventy. Oczywiscie pewnie zaraz uslysze ze lvl 70+ i ze starzy gracze ..... ale sam juz gram w miare dlugo i poza trzema doslownie trzema sytuacjami gdzie pomogl mi Rha, Sim, Opi i Anc pomocy od uberow nie doswiadczylem. Co moge robie solo ale sa takie sytuacje gdzie sobie nie poradze chodzbym sie napinal nie wiem jak. (watek o opoopo lezy i jakos nie widze chetnych na pomoc chodz nie wydaj mi sie to jakies MEGA trudne, dlugie, niebezpieczne).
Chetnie pisze sie na wszystko co Simi bedzie organizowal nawet gdyby mialo sie to skonczyc strata expa lub kasy. {Fun} {Do you have it ?}

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:31 
Cytuj  
Z Ouryu jest taki problem że wystarczy że jedna osoba coś skopie i jest po walce.
Suczek - może to moje osobiste zdanie ale uważam że nie damy rady, nie dlatego że nie spróbowaliśmy, ale dlatego że byłem na tej walce i wiem jakie są realia. Ja chętnie się przejdę - bardzo chętnie. Ale potrzebujemy drugiego tanka, oczywiście PLD, co niestety nie jest możliwe, bo w CC nie ma nikogo poza Xavem :( Sam niestety sobie nie poradzi. To jest podstawa. Potem możemy popracować nad resztą.
Misiekk - jakoś nigdzie nie widziałem tematu o Opo crown, jeżeli rzuciłeś na LS hasło - pomóżcie mi z opo - i oczekiwałeś że ktoś nagle rzuci wszystko i Ci pomoże to była to pomyłka. Wystarczy poprosić albo umówić się na konkretny termin, forum też do tego służy - polecam.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:34 
Cytuj  
viewtopic.php?t=19170


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:44 
Cytuj  
No rzeczywiście :) Ale przyznam że mi temat szybko zjechał w dół i go nie widziałem ^^;


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:51 
Cytuj  
cała nadzieja całego CC jest w Glizdusie jeśli chodzi o tego smoka czy nawet cc w sky :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:23 
Cytuj  
Ja chetnie pojde i na smoke i na sky w CC.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 18:12 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
cała nadzieja całego CC jest w Glizdusie jeśli chodzi o tego smoka czy nawet cc w sky :roll:


normalnie zaraz sobie to wydrukuje i oprawie w ramki *^.^*

mam trzy nocki pod rzad wolne. postaram sie zrobic przynajmniej 68 :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 18:17 
Cytuj  
nie chcialo mi sie czytac tego dlugiego psota sie przyznam :P
ale napewno chetnei bym sie przeszedl jesli podjal by sie ktos organizacji :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:03 
Cytuj  
Glizdus ma już 75 lvl
+ mamy armię Ninów na 75
+/lub mamy armię blmów na 75
+/lub mamy armię rdmów
+ mamy armię whmów
itd...

co jeszcze nam brakuje żebyśmy zaczęli mieć ochotę iść powalczyć ???
(oprócz mismeltów i Cloud Evokerów)

jak bardzo ludzie w CC muszą się wymeritować i jak dużo musi SE zrobić upgradeów żeby dać jobom nowe skille żeby ludzie z CC zaczęli kojarzyć fakty i zaczęli domyślać się że mogą istnieć przesłanki do wiary w cień zwycięstwa z kolejnym beznadziejnie prostym mobkiem ?
(pomijam błędy, rozkojarzenie, pogodę, łapanie hate, afk, telefony, recasty w kluczowych momentach itp. njubowskie zagrywki które są możliwe w każdym momencie gry)

wg mnie po środowym evencie nie powinniśmy się rozchodzić z prędkością światła tylko poświęcić 30 minut na enma żeby zebrać tuzin Cloud Evokerów


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:16 
Cytuj  
[bump] (sorry simi - myślałem, że 2x to samo dodałeś) (co w zasadzie jest prawdą)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:26 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
[bump] (sorry simi - myślałem, że 2x to samo dodałeś) (co w zasadzie jest prawdą)

jeśli ma to być 27 kwietnia to nieprawdę napisałem
zresztą za pół roku wrócę do tego tematu o ile ktoś jeszcze będzie w CC


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:34 
Cytuj  
Spoko, ja tam mogę iśc na wszytsko co będzie zaplanowane w ramach eventów CC. Choć wolałbym wpierw projekt KS99.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.