mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 05:29 
Cytuj  
Dzisiaj o 5:10, expiłem w party na Qifim Island, nagle podczas walki Connection Error, nie przejołem sie jednak bo mam TP a tu DC sie zdażają, zamknołem POL, i resetuje neostrade.
Prubuje sie zalogować, ale ku mojemu zdziwieniu wyskakuje informacja że nie zapłaciłem za konto!! jakto?! płaciłem za nie tydzień temu!!! Co gorsza!! moja karta płatnicza wygasła właśnie 1.12.2006 @_@, robiłem nową właśnie ale nie zdążyłem jeszcze zmienić w POLinie numeru karty itp.
Jak mam teraz updatować metode płatnosci żeby zapłacic? skoro niemoge sie zalogowac???? i czemu wogule musze płacić?! płaciłem tydzień temu! czy ma to coś wspulnego że u japońców dzisiaj jest 1.12.2006?
A może wystarczy pży płaceniu wpisać numer nowej karty i wszystko samo sie zmieni?
pomocy!! jestem totalnie załamany, tyle czasu czekałem żeby uruchomić tą gre, a teraz pograłem tydzień i znowu problemy @_@

CO ROBIC? czy to jest normalne że rachunki są naliczane do 1szego? i poprostu ja głuppek zapłaciłem za tydziń grania? no i najważniejsze, jak mam zmienić metode płatności skoro niemoge sie zalogować? Czy może sama sie zmieni, gdy będe płacił???

HELP

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 06:46 
Cytuj  
Zawsze 1go każdego miesiąca jest pobierana opłata więc tydzień temu na pewno nie płaciłeś.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 08:52 
Cytuj  
przy uruchomieniu pola powinna ci sie pokazac opcja do reaktywacji konta, jak wpiszesz nowa karte wszystko ruszy, prawdopodobnie jest jeszcze mejtans serwerow rejestracyjnych wiec mozesz musiec poczekac do wieczora

moglbys wiecej napisac cos o tym czy konto bylo kupione czy nowe
jesli nowe to za grudzien zaplacisz odpowiednio mniej, czyli te 13$-darmowy czas jaki ci zostal
jesli konto uzywane to tak, zaplaciles 13$ za tydzien gry hyh (przynajmniej z tego co wiem) bo SE zawsze pobiera kase 1/2go kazdego miesiaca


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 09:12 
Cytuj  
niezupełnie, jak aktywowałeś konto tydzien temu to pobrało Ci kasę za czas grania przed zawieszeniem konta - a dzisiaj chciualo pobrać kase za grudzien, musisz poczekać do konca maintenance serwerow rejestracyjnych i zapłacić za grudzień nową kartą i to tyle


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 12:37 
Cytuj  
zadam tu pytanie nie ma sensu zebym zakladal drugi temat. Jile trwa to maintenance bo zaplacilem a nie zdazylem reaktywowac bo wywala mi blad UCS -1104 a chcialbym zagrac :har: ?? bylbym wdzieczny za odpowiedz

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 12:57 
Cytuj  
Nie mogles zaplacić podczas mainetance :) o 15 bodajże się kończy druga faza więc poczekaj.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 13:31 
Cytuj  
Prosta odpowiedz Ogon jak zaplaciles a masz UCS-1104 to musisz zrobic update payment information to samo junfan. No i upewnijcie sie ze macie kase na koncie bo czasem error wyskakuje jak sie ma 0zl na koncie.
Zeby zrobic payment information update to trza sie lognac do pola Service & Support potem Membership i tam z rozwijanej listy wybrac Update Payment Information. Potem reaktywowac Contenent ID i mozna smigac...

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 14:44 
Cytuj  
Wielkie dzieki za info Maxii /bow

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 14:48 
Cytuj  
Nie będę zakładał nowego tematu.

Chciałem dziś opłacić grę. Mam w sumie 5 postaci. Czyli powinienem zapłacić 16,95$. Loguję się i patrzę, że mam do zapłacenia... 21,95$??? Kutfa fak skąd ta kasa?

http://img293.imageshack.us/img293/3721/ftwwb0.jpg

Niemam takiej kasy na koncie, także przez jakiś czas mnie nie będzie ingame.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 19:29 
Cytuj  
no mi tez wyskoczyło 2$ więcej, amam dokładnie tyle samo postaci, co wcześniej

tczewiak, ja wiem że opłaty są pobieranie 1ego ale ja miałem zawieszone kąto z powodu nie płacenia, i aktywowałem je tydzień temu, jak sie teraz okazuje mogłem poczekać, bo teraz za tydzien grania musze zapłacić jagbym grał miesiąc -_-
wsumie to dziwne bo czytałem w instrukcji że termin płacenia wyznaczają 3 rzeczy:
1: 1wszy, kartzedo miesiąca
2: uruchomienie 1 raz gry(free time peridot)
3: reaktywowanie kąta, czyli to co ja robiłem, pomimo tego że rektywowałem 25ego, musiałem zapłacić za cały i to nie 25 następnego miesiąca tylko 5 dni puźniej.


Duszek:
niezupełnie, jak aktywowałeś konto tydzien temu to pobrało Ci kasę za czas grania przed zawieszeniem konta - a dzisiaj chciualo pobrać kase za grudzien, musisz poczekać do konca maintenance serwerow rejestracyjnych i zapłacić za grudzień nową kartą i to tyle

już to wszystko rozkminiłem i duszek ma racje, główny problem polega na pżeterminowaniu mojej karty, naszczęście swordsman mnie uspokoił, czekam teraz na nową karte z mBanku(dobrze że strajk listonoszy sie skączył lol), i wracam do gry.

btw, troche lipny ten system, jeśli uruchomisz gre np. 25.10 to 1.11 karzą ci zapłacić za cały miesiąc 10. a grałeś 5 dni ehhhh no ale widać tak musi być.

enyways, wszystko wydaje sie być jasne, pewnie jakieś problemy jeszcze będe miał, jak zwykle(mam pecha do FF) ale poki co dzięki za wyjaśnienia^^

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 21:20 
Cytuj  
Jeżeli zablokowali Ci konto za niezapłacenie to choćbyś niegrał to i tak zapłacisz za cały miesiąc. Ja już to przeszedłem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.