mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy należało by dokonać wymiany perełki ls CrazyChocobo ?
Ankieta wygasła 21 gru 2006, 12:04
Tak, jak najbardziej, należy dokonać wymiany pereły CC 54%  54%  [ 35 ]
Nie, nigdy w zyciu, nawet niewolno myśleć o tym 46%  46%  [ 30 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 12:04 
Cytuj  
Czy należało by dokonać wymiany perełki ls CrazyChocobo ?

Jak wszyscy wiedzą, od dnia kiedy założyciel naszego LS na Ramuh quitnoł nie mamy możliwości rozdawać nowych scków istniejacym członkom CC, nie mamy też możliwości pozbawić sacka osobe ktora takowy posiada :)

W zwiazku z powyższym zwracam się z pytaniem, czy należało by wymianić perełkę ls-a na taką ktora posiada założyciela, jest mozliwosc dawania sacków itd ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 14 gru 2006, 21:59 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 12:07 
Cytuj  
I zmienić nazwę? Bez sensu. Ktoś na pewno ma kontakt do założyciela. W kwietniu/maju pewnie będzie "return back to vana'diel event". Ktoś mógłby zaopiekować się tamtym kontem dla dobra cc...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 12:59 
Cytuj  
po co? poźniej okaże się, że kolejny LS holder quitnie i znów będziesz zmieniał nazwę? dopóki grają pearl sackowcy perełek nam nie zabraknie. CC jest rozpoznawane na serwerze i IMO byłoby przykro rozstać się z tą nazwą...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 13:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I zmienić nazwę? Bez sensu. Ktoś na pewno ma kontakt do założyciela. W kwietniu/maju pewnie będzie "return back to vana'diel event". Ktoś mógłby zaopiekować się tamtym kontem dla dobra cc...


Jak on zostawił nas w czasach jak mnie jeszcze nie było (czyli ponad 2 lata temu). Pewnie już dawno gry niema. A i SE pewnie jego postacie już dawno usuneło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
Browar gral krotko (chyba max 30 lvl mial), ale mial potem jednodniowy come back gdzies po roku. :D

Poki graja pearlholderzy to IMO mowa perla nie jest jakos bardzo potrzebna. Ja na CC sie nie pojawiam, ale jak ktos mnie prosi o perle to ja wyciagam ze storage i kopiuje. Jak ktos ma nieodparta potrzebe rozdawania perel to moge dla niego nakopiowac ile chce. W Bastok jestem praktycznie codziennie wiec /tell jak chcecie.


Ostatnio edytowano 14 gru 2006, 14:05 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 14:04 
Cytuj  
ja myślę że należałoby dokonać zmiany perełki
zrobienie postaci, założenie LSa i qutnięcie można traktować jak niewinny żart, granie 2-3 lata w ffxi już nie

nikt obcy się nie przywiązuje do nazwy naszego LSa, szczególnie arabowie, szwedzi, niemcy,włosi,francuzi, chińczycy i japończycy dla których jesteśmy tylko biegającymi pionkami

kolor i nazwę (lub bardzo zbliżoną) przecież można zrobić takie same


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 14:28 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Czy należało by dokonać wymiany perełki ls CrazyChocobo ?

Jak wszyscy wiedzą, od dnia kiedy założyciel naszego LS na Ramuh quitnoł nie mamy możliwości rozdawać nowych scków istniejacym członkom CC, nie mamy też możliwości pozbawić sacka osobe ktora takowy posiada :)

W zwiazku z powyższym zwracam się z pytaniem, czy należało by wymianić perełkę ls-a na taką ktora posiada założyciela, jest mozliwosc dawania sacków itd ..



ciekawa jestem??

czy nowa perelka i posiadanie sacka pozwola Ci Stok czesciej grac??
czy poprostu nudzisz sie i wymyslasz "rozrywki"
wedlug mnie, tak i tak nie bedziesz czesciej grac
jak rowniez nic nie dasz z siebie nikomu zakladajac nowy LS


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 14:50 
Cytuj  
@ Ancover

=> Nie zakładam nowego LS. Nazwa, kolor perełki zostana tak bardzo zbliżone do orginału jak to tylko możliwe, to NIE MA BYĆ NOWY LS, tylko wymiana perełek. I proszę to tak traktować.

=> Wisi mi czy ja to zrobie czy kto inny, jeśli sądzisz że chce sie tym zająć w pogoni za tania sensacją lub z potrzeby dominacji czy rządzenia ls-em to jesteś w błędzie, ale nie znasz mnie na tyle dobrze aby ocenić moje intencje. Ale jest takie powiedzenie że oceniamy innych swoją miarą ...

=> Zwracam się z prośbą do społeczności grajacych polaków na Ramuh w Ls-e CC o ocenę czy takie coś powinno być zrobione czy też nie, kto, kiedy i na jakiej zasadzie ustalimy później. Jak dotąd widac tylko że im dalej wchodzimy w Las tym więcej drzew. Czyli im dłuzej zwlekamy z tą decyzja tym trudniej nam ją podjąć, a z drugiej strony coraz częsciej brakuje ludzi ktorzy mogą "dbać" np o przestrzeganie net-etykiety na ls-e, wydawanie nowych perełek itp ...

=> Moja obecność online nie ma nic wspólnego z tym czy jest potrzebna perełka czy też nie, w sumie mógł bym się zapytać jakie PRAWO decydować o polskim LS mają ludzie ktorzy są online a noszą perły innych Ls'ow zadaniowych np pixies .. ale nie zapytam, bo sami dostkonale wiecie na czym polega róznica.

Moge tylko zagwarantować z moje strony takie czynnosci, jesli to ja będe nadzorował wymianę perełek :
- osoby dysponujące dziś sackiem otrzymają go znów,
- sack otrzymaja też osoby moim zdaniem godne nosić sack
- jesli zajdzie koniecznosc usuniecia sack np z powodu naduzycia władzy zostanie to zrobione
- Jesli zkończę przygodę z FF XI nie sprzedam konta ani postaci z linkshell, przekazę też administracje nad linkshell pearl komuś innemu.

Nie planuję narazie zakończyć swojej przygody z FF, czy będe online czy też nie konto pozostanie aktywne do końca roku tego i następnego.

Co do tego czy daję coś z siebie czy też nie innym, to nie sądze abyś była osobą która może zadawac takie pytania innycm członkom CC.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 15:54 
Cytuj  
rzadko bywam na LS , ale .... CC to CC ! ciezko widziec ( z punktu CAE na przyklad :) , latajacych czlonkow CC z inna perelka .... wiem ze trudno jest miec perelki dla nowych > wystarczy dac ALTmanom ( :) ) po 5 perelek i moga siedziec z nimi w swoich miastach > ja moge wsadzic na alta 5 > raz na miesiac pobrac nowe .... Juz Pixies wzbudzilo wiele kontrowersji > zmiana perelki znow przyciagniwe zwolennikow jak i przeciwnikow .... zostancie Z CC.


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 16:43 
Cytuj  
zwykle blabla bla Stok.
po co prac perle?
Cold ma racje, perelke zawsze mozna dostac.
nie znam sytuacji, by Opi nie dal perelke jak ktos o to poprosi
no chyba ze jest gdzies, a tamta osoba jest w grze 1h, a taki Faf, to 3,5h.
wiec nie da sie rozerwac.

sadze, ze gram tyle, ze moge zapytac sie: co masz zamiar im/nam nowego dac
i z racji naszej znajomosci z ponad dwa lata, mam poskromnione wglady co do tego, ze masz zamiar, checi albo i cos faktycznie mozesz dac z siebie.

dla mnie ten topik i ankieta - to jeszcze jedno kolejne niporozumirnie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 17:03 
Cytuj  
Opi jak bedziesz w bastok to daj mi /tell. Logne sie na alta i wezme kilka. Moze sie przyda dla kogos.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 17:07 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Tak sobie myślę, że w obecnej sutuacji w której wszyskie osoby posiadające pearlsack siedzą na Pixies a pozostałe naprawdę rzadko pojawiają się w grze, pozatym biorąc pod uwagę - jeśli dobrze mi wiadomo, że osoba która założyła CC i która może generować pearlsacki już nie gra, może ktoś by się zgodził wymienić pearlsack na zwykłą perłę ? Ciągle się pojawiają nowe osoby, którym trzeba dać perłę i różnie to wygląda, jeśli mnie pamięc nie myli, Emdzej czekał chyba tydzień. Tzn jest to tylko taka propozycja, osobiście nie mam nic przeciwko pelnieniu takiej funkcji (jestem bardzo dużo w grze, a CC jest moim jedynym LS'em), ale równie dobrze może to być ktoś inny, kto się lepiej do tego nadaje ;)


Slayerek napisał(a):
ja myślę że należałoby dokonać zmiany perełki
zrobienie postaci, założenie LSa i qutnięcie można traktować jak niewinny żart, granie 2-3 lata w ffxi już nie

nikt obcy się nie przywiązuje do nazwy naszego LSa, szczególnie arabowie, szwedzi, niemcy,włosi,francuzi, chińczycy i japończycy dla których jesteśmy tylko biegającymi pionkami

kolor i nazwę (lub bardzo zbliżoną) przecież można zrobić takie same


I jeszcze kilka innych wypowiedzi ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 17:21 
Cytuj  
Ja zaczynam tesknic za CC...

Nie zakladam CC perly tylko dlatego, ze uwazam, ze glupio wyglada shellholder z perelka innego LSa. Poki istnieje Pixies, poty bede nosil zolta perle.

Mimo tego ciagle czuje sie czlonkiem CC i mysle, ze mam jakies tam drobne prawo decydowania o jego losie. Nie uwazam, ze ktos kto prawie nie gra ma wieksze prawo niz ja. Wieksze prawo maja napewno ludzie ktorzy siedza na CC codziennie, jesli postanowia, ze nowa perla jest potrzebna to ja stworza i nie bede potrzebowali do tego Opiekunow, Stokrotek, Lesiow czy Xaverych.

BTW shellholder jest super wazny w HNM LSie gdzie non-stop sie ludzi przyjmuje albo wyrzuca, degraduje albo awansuje. U nas nie ma zadnych warunkow, ktore trzeba spelnic zeby byc w CC (poza gadaniem po Polsku), nikogo nie musimy wywalac, nie ma zadnego szalonego sackholdera, ktory /kickuje ludzi bez specjalnej przyczyny itp

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 17:36 
Cytuj  
Dlatego Opiekun jest ta ankieta.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 18:05 
Cytuj  
ja się w sumie cieszę (w grze, nie w realu, w realu nie ma dla mnie kompetnie żadnego znaczenia wirtualne krzywe zielone kółko z krzywym ogonkiem dzięki któremu mogę poczytać wyszukane polskie wypociny ) że jestem w LSie bez shellholdera (to dla mnie ma duże znaczenie bycie we wspaniałym historycznym ramuhowym LSie w którym większość ludzi krzywo patrzy/patrzyłoby na inne LSy które nie mają/miałyby shellholdera a w CC ------------> wszystko jest jak najbardziej OK, oby tak dalej CC bo i tak dla nikogo na Ramuhu nie ma znaczenia kto jest, był i będzie w tym LSie (oprócz tych co znają się w realu -> strach itd...)) ale mam wrażenie że moja postać poczułaby się lepiej (ale mogę się mylić) gdyby była w LSie który ma shellholdera, kaleki 'statusowo' LS na pewno nie jest motywatorem i powodem do dumy i chwalenia się szczególnie na serwerze na którym żaden z polaków nie potrafi wymienić nazwy LSa innego oprócz CC który nie ma shellholdera (chyba że jest ktoś taki to znaczy że są przynajmniej 2 LSy na Ramuhu które sobie nie radzą z prymitywną organizacją)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 18:16 
Cytuj  
nie ma sensu wg mnie.

Próbowaliśmy jednemu z pearlsack holderów dać linkshella przez GMa, ale niestety się tak nie da.

Wg mnie nie ma potrzeby rozwalania LSa tylko po to by mieć jakiegoś mitycznego linkshell holdera - ci pearlsackowy, którzy są spokojnie dają radę w rozdawaniu perełek. (ja rozdałem z 10).

W razie czego /tell Hucksterthief


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 14 gru 2006, 18:18 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 09:21 
Cytuj  
zamykam temat


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 15:13 
Cytuj  
na prośbę marud odblokowałem temat


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:41 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
... marud ...

dziekujemy Ci zOMO

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 14:08 
Cytuj  
*bump*
28 za wymiana
25 przeciw wymianie

53 osoby graja w Finala na Ramuh ???


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.