mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:27 
Cytuj  
Wiem, że niektóre osoby są zainteresowane tym tytułem (Samadam, Galenros, Ogon...). Link się pojawiał w kilku innych podforach, ale mało kto wystawia nosek poza ten dział :P Nie chcę wysyłać każdemu linka na priva, więc daję go tutaj (niestety nie da się bezpośredniego, a nie chcę nigdzie filmu wrzucać bo stąd można go dość szybko ściagnać). Może ktoś jeszcze z nudów zobaczy ;) To tylko w sumie kosmetyka, o grze nic więcej nie piszę, kto się interesuje tematem i tak wie o co biega :] Nie mam zamiaru robić jakiejś reklamy - kto niezainteresowany niech oleje temat. W sumie komentarze też niewymagane :]

nowe promo - Companions of Telon


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 20:23 
Cytuj  
Byłem zaintersowany.
Jednak jak wiadomo - trailery zawsze wyglądają lepiej niż gra. Tutaj już nawet w trailerach wieje nudą. Cóż z tego, że są fajne animacje niektórych wierzchowców, skoro reszta grafiki stoi na poziomie z 2000 roku?
Do tego wszechogarniająca pustka.
Wiem, że to tylko trailery - ale jednak nawet w głupich filmikach sprzed bety ff11 było wszędzie pełno tarusiów :D
Póki co obawiam się, że Vanguard będzie godnym następcą MO - dużo szumu i wielki niewypał.
Chociaż na fali zainteresowania Eragonem może przyciągnie rzesze dzieciarni?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 20:35 
Cytuj  
Powiem tak - ściągnąłem z ciekawości :)
Gra oparta w 90% na WoW :D Czerpali z niego garściami. Questy, equip, walka. Owszem wszystko wygląda moim zdaniem lepiej niż w WoW - tzn grafika jest lepsza - nie są to same tekstury z detalami a po prostu bardziej złożone figury. Natomiast jest potwornie niedopracowana - powinni popracować ostro nad enginem - w 1024x768 w medium detalach chodzi w miarę płynnie ale wygląda źle...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 20:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Byłem zaintersowany.
Jednak jak wiadomo - trailery zawsze wyglądają lepiej niż gra. Tutaj już nawet w trailerach wieje nudą. Cóż z tego, że są fajne animacje niektórych wierzchowców, skoro reszta grafiki stoi na poziomie z 2000 roku?
Do tego wszechogarniająca pustka.
Wiem, że to tylko trailery - ale jednak nawet w głupich filmikach sprzed bety ff11 było wszędzie pełno tarusiów :D
Póki co obawiam się, że Vanguard będzie godnym następcą MO - dużo szumu i wielki niewypał.
Chociaż na fali zainteresowania Eragonem może przyciągnie rzesze dzieciarni?
Załamujesz mnie, po prostu. Chciałem to w ogóle zignorować, bo mam Cię w ignorowanych, ale myślałem, że może Ci nie działa link albo coś.... Powiedz mi kogo obchodzi Twoje zdanie, bo mnie bynajmniej. Widzę, że miałem wysłać linka na PMy odpowiednim osobom, ale myślałem, że na forum są na tyle rozgarnięci ludzie, że się powstrzymają od zbędnych komentarzy. Po pierwsze widzę, że nie masz kompletnego pojęcia o tej grze, co pewnie zaraz zanegujesz, a przed napisaniem następnego posta pójdzie w ruch google, aby się nie zbłaźnić kolejny raz. Wyraźnie chyba nie nazwałem posta "Co myślice o..."
albo "Tczewiak wypowiedz się bo strasznie chce poznać Twoje zdanie bo jesteś przejebanym specjalistą od mmorpg".... a w treści nie prosiłem o komentarze. Masa ludzi pisze w tym dziale "Zenek skontaktuj się!" albo podobne ogłoszenia. Ehh szkoda słów po prostu... :har: Ciekawe jaki dzieciak zagra w mmoga w którym jest open PvP, w którym, na dodatek zdobywasz itemy ofiary (jak w EVE, ale pewnie wiesz bo jesteś wszechwiedzący), crafting jest skomplikowany na wzór EQ2, który po uproszczeniach jest bardzo złożony, a przed nimi był wręcz nie do ogarnięcia (ale pewnie to też wiesz).... Szkoda kurna po prostu słów....


Kang napisał(a):
Powiem tak - ściągnąłem z ciekawości :)
Gra oparta w 90% na WoW :D Czerpali z niego garściami. Questy, equip, walka. Owszem wszystko wygląda moim zdaniem lepiej niż w WoW - tzn grafika jest lepsza - nie są to same tekstury z detalami a po prostu bardziej złożone figury. Natomiast jest potwornie niedopracowana - powinni popracować ostro nad enginem - w 1024x768 w medium detalach chodzi w miarę płynnie ale wygląda źle...
Gal jeśli masz klienta 20GB to on jest w ogóle nie rozwijany od jakiegoś czasu. Amerykanie mają teraz betę z klientem 6GB, który ponoć prezentuje wszystko znacznie lepiej. Zresztą jak będzie zobaczymy :] Dla mnie grafa z tej bety 20GB jest tragiczna, jedynie w max detalach wygląda dość ładnie. Moim zdaniem gra ma masę naleciałości z WoW, EQ2, SWG i UO, ale nie mogę powiedzieć, że z jakiegoś tytułu czerpali garściami...szczególnie, że w 90% to WoW, bo to LOL jest ;) Zresztą czasem jest dobrze korzystać ze sprawdzonych i dobrych wzorów ;) Zresztą jak znam życie gra się okaże shitem albo będzie nie grywalna jeśli chcecie poznać moje zdanie :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:28 
Cytuj  
Kass: forum służy do wyrażania swojego zdania. Gra mnie interesowała tylko z dwóch względów - właśnie ponoć rozwinięty craft i do tego przepapuszne jazdy na wierzchowcach.
To co pokazał jednak ten trailer rozwiało moje nadzieje. I nie poczuj się urażony - ale możesz być sobie świetnym znawcą mmorpg - za to zupełnie nie patrzysz na realia - producenci walą teraz na falę popularności eragona - zobaczysz zresztą sam (bo domyślam się, że masz pre-order'a) ja naraz pojawi się tam stado dzieciaków chcących ujeżdżać smoki...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 11 sty 2007, 21:29 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:28 
Cytuj  
Nie zgodze sie z Kangiem ani z tczewiakiem, film jest z gry, a gra na 1280x1024 chodzi plynnie przy very high - o ile zrobi sie pare tweakow z guide - wyglada przepieknie :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 23:29 
Cytuj  
Nie podobaja mi sie takie silniki..., gra wyglada plastikowo jak EQ2. Trzeba grze oddac, ze animacja mountow jest ladnie zrobiona, ale czy da sie na tym zbudowac mmorpg??
Do tego logo SOE... mam wrazenie, ze ta firma probuje iloscia konkurowac z jakoscia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 00:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie podobaja mi sie takie silniki..., gra wyglada plastikowo jak EQ2. Trzeba grze oddac, ze animacja mountow jest ladnie zrobiona, ale czy da sie na tym zbudowac mmorpg??
Do tego logo SOE... mam wrazenie, ze ta firma probuje iloscia konkurowac z jakoscia.
No też fakt Opi, że to co widzimy w grze to zmodyfikowany silnik Unreal 2, jeśli czegoś nie pokręciłem bo w tym momencie jestem po porzegnaniu kumpla co wraca znowu na kilka miechów do Matdrytu. Zresztą oficjalnie dewsi mówią, że mieli niesamowity problem z optymalizacją kodu.... ale trudno się dziwić, skoro w grze ruszają się naturalnie drzewa, krzewy i trawa, rzucając przy tym rzeczywiste cienie, a w grze nie ma instacjii. Mi to przpomina podkręconą grafę z Eq2, ale chyba nie można bardziej schrzanić optymalizacji jak w Everquest II, bo ten tytuł chyba chodzi płynnie na kompach NASA ;) Ja szczerze mówiąc mogę mieć grę znośną graficznie, byle prezentowała sobą coś naprawdę fajnego. Troszkę mi nie pasuje sam design grafy, ale jakoś to przeboleję jeśli tytuł będzie grywalny na chociaż w połowie tego co recenzują mi znajomi (osoby co grają od ładnych kilku lat we wszystko co wyjdzie). Co do Vanguard to mam tyle nadziei, co wątpliwości, bo w ostatnim roku widziałem wiele super zapowiadających się tytułów, które po zagraniu okazywały się kichą :har: Vanguard smakowicie się prezentuje contentem.... jak będzie się prezentował retail to już ocenią sami gracze :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 11:57 
Cytuj  
49,99 Preorder na sony hyhyhy, robimy migracje na okres trial do nowej nawalanki sony ? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:33 
Cytuj  
Niezbyt to ciekawie wygląda narazie jest kupa bugów :) Ale gra wczoraj wyglądała inaczej a dzisiaj już pozmieniali trochę interfejs :) Dzisiaj się pobawiłem opcjami i wychodzi że najlepiej gra mi działa w max detalach :) Mam wtedy 32-33 fps. Jednak gra wariuje przy większej liczbie postaci na ekranie - potrafi mieć 1fps. Dobija też słaby buffering - nie próbowałem tweakować ale na daną chwilę to wszsytko się ruski rok doczytuje zmienia się lekko lokację i znowu mieli... Niektóre rozwiązania są fajne ale nie widzę nic super wciągającego :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:48 
Cytuj  
E no - poprzeglądałem - gra nie daje nic rewolucyjnego, firma też taka sobie.

Większe szanse IMHO ma Age Of Conan z grafiką na DX10 (i duża firma)

Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 22:36 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
E no - poprzeglądałem - gra nie daje nic rewolucyjnego, firma też taka sobie.
Na tą firmę (notabene jest to ich pierwszy projekt pod tym szyldem) składa się mieszanka ludzi którzy brali udział przy tworzeniu UO, EQ2 i SWG. Gra ma duży potencjał, zapożycza najlepsze elementy innych gier łącząc jest w ciekawy sposób. Założenia są fajne, ale już po becie widać, że zbyt ambitne podejście do tematu twórców, połączone z terminami takiego wydawcy jak SOE nie wychodzi grze na dobre :har: No ale z drugiej strony dział gier online firmy Sony ma bajoński budżet... a po totalnym zjebaniu SWG chyba wyciągnęli wnioski - Galaxies jest ciągle rozwijane i zmienia się na lepsze, a MXO jakimś cudem stało się ponoć grywalne, chodzą też ploty o wymianie silnika graficznego w EQ2 :] Czasem też przedwczesna premiera jest lepsza niż spóźniona (Dark & Light) albo nie mająca miejsca (Darkfall). Vanguarda ocenią sami gracze.... SOE ma to szczęście ze 80% ich klientów ma wykupiony pakiet Station Acces więc praktycznie każdy spróbuje nowej gry jeśli nie musi płacić nic więcej ponad to co buli obecnie ;)

Huckster napisał(a):
Większe szanse IMHO ma Age Of Conan z grafiką na DX10 (i duża firma)
No na tą grę czekam najbardziej. Śledzę o niej info praktycznie od samego początku. Zachwyciłem się jak zobaczyłem to:

http://www.gametrailers.com/player.php? ... mv&pl=game

Wreszcie mroczne fantasy bez oczojebnych kolorków,czy gumisiopodobnych ras ;) A do tego oparta na świetnej prozie Roberta E. Howarda.... szkoda, że większość ludzi kojarzy Conana z benzdziejnymi filmami z byłym gubernatorem Florydy w roli gównej :har: Wszystko więc super, ale mam trochę obaw po ostatnio opublikowanym filmiku:

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 7&type=wmv

Ale nadal czekam z iskrą w oczach, zwanych tudzież zjawiskiem kurwików ;) Na mojej liście oczekiwanych tytułów AoC>SGW>VSoH>STO :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 22:46 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
...gubernatorem Florydy...


Kalifornii...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 22:59 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Kassei napisał(a):
...gubernatorem Florydy...


Kalifornii...
Widzę, że jesteś jego fanem :] Szczerze to napisałem o tej osobie w taki sposób, ponieważ nie chciało mi się szukać jak poprawnie napisać to nazwisko :lol: :lol: :lol: W sumie strzelałem czego Arnold był gubernatorem bo jakoś mi to nie utkwiło w pamięci :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:03 
Cytuj  
I nie bylym tylko obecnym. /slap :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.