mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 16:00 
Cytuj  
czy ktoś z CC jest/będzie zainteresowany kiedyś pobawieniem się w extremalną i niekonwencjonalną zabawę ?

nie od dzisiaj wiadomo że w CC jest milion wypasionych itemowo/meritowo graczy którzy się muszą ograniczać do konwencjonalnej zabawy z różnych powodów
mamy mnóstwo graczy z róznymi jobami i jestem pewien że po krótkim treningu moglibyśmy dla funu pozabijać wybrane mobki które mają ze 10-30-50 k HP w lepszym czasie niż 20 minut (mam na myśli nmy trigowalne lub pałętające się bez zainteresowania) czyli w 2 max :roll:
nie chodzi mi o pobijanie rekordów czy konkurencję z innymi LSami tylko o użycie powera który został w pocie wyśrubowany przez nas przez X miesięcy czy lat, a teraz każdy musi się bez sensu powstrzymywać: nie nukuj, nie nabijajcie tp, nie lecz za ostro itd.
w polskim gronie łatwiej o zaufanie jeśli chodzi o użycie odpowieniego fooda, tp medsy, informacje i samodyscypline podczas przygotowania się do nietypowej walki
jeśli kogoś śmieszy ten pomysł to ok, ja np. nie widze żadnego powodu żebym w ffxi siedział kolejne setki godzin i zdobywał np. kolejne 50 meritów żeby po każdym swoim żenującym nuku być checkowany przez innych blmów skoro 1 nuke na 1 walkę w dzisiejszych czasach to max przy wypasionych melee którzy zabijają błyskawicznie normalne mobki

kogo i czego brakuje w CC żeby można było się pobawić w fullatak bicie 1 mobka ?
kogo i czego brakuje w Pixies żeby można było się pobawić w fullatak bicie 1 mobka ?
jaka jest trudność w zabuffowaniu się na max i w ciągu 2 minut naciśniecia 5-10 kombinacji klawiszy wywołujących odpowiednie macra ?
przecież w konwencjonalnych walkach 90% ludzi kompletnie nic nie robi przez 90% czasu bicia mobka (oprócz tanków którzy muszą skupiać się na maxa podczas gdy reszta zazwyczaj przysypia)
zawsze można spróbować fullatack na enmach, tylko czy ktoś jest tym zainteresowany ?

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 16:22 
Cytuj  
A na co mozna sie wybrać?
O ile oczywiście smnra mozna nazwac jobem do fullattacku ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 17:35 
Cytuj  
jestem za... zawsze to jakis fun... Sim przygotuj plany i strategie:D Masz moja "lance" do dyspozycji :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 18:16 
Cytuj  
Nauczcie mnie grać suczką ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 18:38 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nauczcie mnie grać suczką ;)

na początek napisz po kolei jakie macra ma Suczka na pierwszym panelu czyli WHM

przygotuję plany i strategię jak zainteresowanie ujawni większość 75 levelowców z CC

każdy ma prawo wybrać mobka z zemsty lub innych powodów
ja bym wybrał takiego zielonego co goni wszystkich i jest bity przez 2-3 osoby na raz a tank tam niepotrzebnie ginie 5x na walkę bo mele i inne pajacyki nie mogą zabić słabego mobka w rozsądnym czasie, mistrzostwo zanubienia banalnej walki

oczywiście taka impreza jest dla zamożnych graczy którzy znają też m.inn. power medsów i stać ich na to i nie czują oporów przed użyciem ich, na niektórych screenach widać ile gili mają niektórzy ludzie z CC ... (chyba że oni nie są z CC to zmienia postać rzeczy)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 18:51 
Cytuj  
jestem jeszcze w CC , a w CAE jak nie chce , to mnie nie ma :)

zawsze jestem chetny na cos nowego w FFXI . napisz co i jak i KIEDY , to tez pojde


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 19:05 
Cytuj  
ja niestety nie jestem wypasiony meritowo/itemowo ale lubie sie zabawic ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 19:30 
Cytuj  
Khem khem - makr nie mam, bo kupiłem przecież konto, a nie jego komputer ;)
Z tym, że myślałem, iż WHM jest do leczenia członków party. No i musiałbym zakupić hq staffy :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 20:43 
Cytuj  
No wkoncu ktos to napisal :)
Ja sie na to pisze na 100%
Rozumiem, że nie możemy zrobić Kirina tak bo szkoda sealii nikt nie ma tyle odwagi, ale jak widziałem filmiki w necie to nie kapuje po co bić to 2 godziny zamiast 2 minut max.
BRDy CORy RDMe MNKy2hr WARy2hr DRKy2hr ktotaminnychce2hr i ja nie wiem jakim cudem mozna wipnac nawet nie byloby czasu w takim wypadku z 3 WHMow mogloby sobie spamowac Curagi olewajac wogole cos takiego jak hate ^^ to samo BLM z nukowaniem.

Party1
BRD*3
Ja ;)
Opi ;)
COR
WHM

Haste poprosze Minuety poprosze Marche poprosze Herculean Etude poprosze Blade Madrigal poprosze Fighter Roll poprosze Chaos roll poprosze

Oczywiscie nie musze mowic ze na Soul Voice, a Rolle na 11 ;)

Jakby coś takiego poszlo to ja nie mam pytan ^^ reszta mnie nie obchodzi. :D

Jedyne preferencje do wyboru moba którego będziemy bili, to żeby mial tyle życia zeby to potrwalo z 30 sekund chociaz lol


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 20:53 
Cytuj  
Count me in !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
No wkoncu ktos to napisal :)
Ja sie na to pisze na 100%
Rozumiem, że nie możemy zrobić Kirina tak bo szkoda sealii nikt nie ma tyle odwagi, ale jak widziałem filmiki w necie to nie kapuje po co bić to 2 godziny zamiast 2 minut max.
BRDy CORy RDMe MNKy2hr WARy2hr DRKy2hr ktotaminnychce2hr i ja nie wiem jakim cudem mozna wipnac nawet nie byloby czasu w takim wypadku z 3 WHMow mogloby sobie spamowac Curagi olewajac wogole cos takiego jak hate ^^ to samo BLM z nukowaniem.

Party1
BRD*3
Ja ;)
Opi ;)
COR
WHM

Haste poprosze Minuety poprosze Marche poprosze Herculean Etude poprosze Blade Madrigal poprosze Fighter Roll poprosze Chaos roll poprosze

Oczywiscie nie musze mowic ze na Soul Voice, a Rolle na 11 ;)

Jakby coś takiego poszlo to ja nie mam pytan ^^ reszta mnie nie obchodzi. :D

Jedyne preferencje do wyboru moba którego będziemy bili, to żeby mial tyle życia zeby to potrwalo z 30 sekund chociaz lol


prosze bardzo - masz Hydre :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:42 
Cytuj  
Ok to party2 podobne do party1
a party3
Whm*5
Brd*1 Soulvoice ballady ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:54 
Cytuj  
To prawie to samo co BSTx18 z kaktusikami na Vrtra'e :D


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 21:56 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
To prawie to samo co BSTx18 z kaktusikami na Vrtra'e :D


Niezupelnie bo taki sklad jak pisalem Kirina zabil w 40 sekund wiec to jest juz sprawdzone 18xBST jeszcze chyba nikt nie testowal ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 23:36 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Lord_Deshter napisał(a):
To prawie to samo co BSTx18 z kaktusikami na Vrtra'e :D


Niezupelnie bo taki sklad jak pisalem Kirina zabil w 40 sekund wiec to jest juz sprawdzone 18xBST jeszcze chyba nikt nie testowal ;)

No tak, sklad moze i tak, ale nie taki equip. Oni mieli Armada Hauberki, Kraken Cluby, Ridille, Joye, ogolnie wypasionych DRKow i WARkow. Kazdy z tych WARkow badz DRKow jest lepszy niz niejedno Alliance w DA :>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 00:04 
Cytuj  
dobrze sie czujecie ???? :)

a tak wogole KOCHAM MAINTEANCE'y ... zawsze tak wiele na forum sie dzieje :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 00:04 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Lord_Deshter napisał(a):
To prawie to samo co BSTx18 z kaktusikami na Vrtra'e :D


Niezupelnie bo taki sklad jak pisalem Kirina zabil w 40 sekund wiec to jest juz sprawdzone 18xBST jeszcze chyba nikt nie testowal ;)

No tak, sklad moze i tak, ale nie taki equip. Oni mieli Armada Hauberki, Kraken Cluby, Ridille, Joye, ogolnie wypasionych DRKow i WARkow. Kazdy z tych WARkow badz DRKow jest lepszy niz niejedno Alliance w DA :>


Ten zawsze zabawe popsuje :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 08:49 
Cytuj  
nie ma gwarancji że ktoś/party/alliance mające najlepszy sprzęt jaki można zdobyć w ffxi jest w stanie zapewnić sukces w evencie/walce/crafcie/rozmowie itd.
sprzęt dobrze wygląda zazwyczaj na screenach i na filmach (nowi koledzy, piski dziewczyn, pretekst do kolejnego toastu ?), dajmy wszystkim ridile i krakeny to co zobaczymy ? solo 2-3 minutowe na 2-3nukowymmobku ?
to że ktoś jest lepszy od innego jest wynikiem zbierania doświadczenia (czyli zna skutki spowodowane określonymi przyczynami) a nie wynikiem zdobycia sprzętu z +czegośtamwięcej, doświadczenie zbierane solo jest jak zbieranie truskawek, na ilość i dla kasy, doświadczenie zbierane w grupie w ffxi jest zazwyczaj niemożliwe dla niejapończyków bo ludzie nie rozumieją niedoraźnych celów i po każdym zabitym mobku zerkają na zegarek żeby się wyrwać z ffxipiekła ?
ja nie mam nic przeciwko jakiemukolwiek stylowi grania, w końcu tym samym trabantem można jeździć 30 a nawet 50 lat ...
dzięki temu że mój autorytet w ffxi jest równy ziobrze jestem w komfortowej sytuacji bo nie muszę nikogo prowadzić za rękę w grze i wszystko co piszę jest odbierane jak żart

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 09:30 
Cytuj  
Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego niektorzy z was tak uparcie chca tkwic i probowac organizowac cos w CC? Po to Opi przeforsowal swoi pomysl z Pixies, zebysmy unikali wszelkiego rodzaju dramy, ktora nieodlacznie towarzyszyla wszystkim CC eventom. Gdy gramy z ludzmi, ktorych nie znamy dajemy z siebie wiecej i traktujemy sprawy powazniej. Niech przykladem bedzie chociazby moja grupa limbusowa. Odkad mamy mieszany sklad, jest o wiele mniej problemow. W Pixies tez nie jest zle, wprawdzie daleko mu do HNM LSa w jakim bym chcial byc, ale wciaz nie widze sensu co chwile wyskakiwac z jakimis pozbawionymi perspektyw pomyslami. Zwlaszcza ze zawsze na deklaracjach sie konczy. Zdaje sobie sprawe ze Pixies okazalo sie troche mniej casual player friendly LSem i ze trzeba wiecej pracy aby cos zdobyc, ale przynajmniej macie pewnosc ciaglosci, stabilnosci czy jakichs tam perspektyw (jakkolowiek by to dziwnie wygladalo w moich postach)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 10:23 
Cytuj  
Co jakis czas rozmyslam czemu nam w CC prawie nic nie wychodzilo. Na jeden sukces w jednym miejscu przypadaly dwie dramy w innym. Nie znajduje jakiegos rozsadnego wytlumaczenia, byc moze jest tak jak Veji mowi: przy obcych staramy sie bardziej, moze dramy po angielsku nam mniej wychodza. :D

W kazdym badz razie w nastepnych mmo bede unikal polskich gildii o ile takie beda. Sorry jesli to przykro zabrzmialo, ale taka jest prawda. Lubie 90% ludzi z CC, ale wspolne granie nam niebardzo wychodzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.