mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 08:30 
Cytuj  
Kolejny watek o statiku assaultowym :). Widze ze sa spore zawirowania na forum co do ludzi ktorzy chodzili z nami, a skladem statiku Zang'a. Prosilbym o potwierdzenie obecnosci jak i wyklarowanie sytuacji.


Obecny squad:

1)Drakant >> Bard
2)Allbin >> Pld
3)Maras >> Drg
4)Jauron >> Sam
5)Katsukun (???) >> Whm Katsu okresl sie wreszcie.
6)Kamilus (????) >> Blm Kamil to samo z toba bo mieszasz strasznie :P

Co do dni to ustalony czwartek zostaje chyba obowiazujacy. Godzina 20.30.
Jezeli chcecie, a byla juz o tym rozmowa moglibysmy ruszyc misje ToAU
http://wiki.ffxiclopedia.org/Treasures_of_Aht_Urhgan_Missions
w piatki ok godzinki 21 moze 21.30


Drak@lol ldr

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 08:40 
Cytuj  
Czwartki jak najbardziej ok i one nie kolidują z poniedziałkami u zanga.
Osobiście jestem gdzieś w okolicach misji 13.
Dla mnie jednak priorytetem jest CoP, sky, dynamis i nie wiem czy czasu mi na to wszystko starczy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 10:40 
Cytuj  
ja sie pisze na to:D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:00 
Cytuj  
Kamil zgodnie z zasada "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" sadze ze ani mnie ani Drakowi taki uklad za bardzo nie lezy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:04 
Cytuj  
Ale co Ty pierdzielisz o układach? Nie wiesz chyba jak działają assaulty. Dopóty dopóki jedne odbywają się w poniedziałki, a drugie w czwartki to problemu nie ma.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:22 
Cytuj  
Tylko ze w tym tygodniu w poniedzialek sie nie da bo Frey ma druga zmiane czyli musielibysmy to przerzucic na srode. Ale dopiero teraz jak sie wbilem w ten topic to widze ze ty chcesz na sile byc i tu i tu. Teraz to sie robi burdel organizacyjny. Efekt Karwi sie wkurwi ze mialo byc regularnie a teraz sie okazuje ze nie da sie i odejdzie. Dlatego trzeba sie okreslic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:01 
Cytuj  
Żebym ja mógł się zdecydować na jakikolwiek WYBÓR to wybór musi istnieć. Tyle. Poniedziałki nie kolidują. AMEN.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:17 
Cytuj  
Wiec wybieraj, albo jedno albo drugie. Jest tez trzecia mozliwosc wytlumacz Karwiemu dlaczego nie ma runu w poniedzialek (Frey) i dlaczego nie moglby byc w srode (twoje widzimisie "chce byc w dwoch staticach - ktory bedzie to se z nim pojde")

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:41 
Cytuj  
Więc piłka prosta - nie u Ciebie, bo nie wiem nawet czy to w końcu zorganizujesz czy nie. Za dużo dram i widać że kompletnie nie rozumiesz jak assaulty działają.
Nie powiem - fajnie byłoby to robić wspólnie z dziewczyną, ale Ty zaczynasz stawiać jakieś dziwne, popieprzone warunki. Najpierw piszesz, że poniedziałki, teraz że jednak nie.
A regularne to imo Karwi miał na myśli 2x w tygodniu. Jednak niech On się sam wypowie.

Jak się zdecydujesz, jednak to zorganizować, skończysz strzelać /emo z dupy i będą to poniedziałki to bardzo chętnie. Wtedy i Katsu i Allbin by także mogli i nikomu nic by nie kolidowało.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:55 
Cytuj  
Cytuj:
Więc piłka prosta - nie u Ciebie, bo nie wiem nawet czy to w końcu zorganizujesz czy nie. Za dużo dram i widać że kompletnie nie rozumiesz jak assaulty działają.


Za to ty wiesz wszystko najlepiej nvm przyzwyczailem sie przy okazji copa.

Cytuj:
Ty zaczynasz stawiać jakieś dziwne, popieprzone warunki.


Dziwne, popieprzone? Co jest dziwnego i popieprzonego ze chce aby sie niezdecydowani zdecydowali? W tym momencie to samo stwierdzenie mozesz puscic do Draka a propo tego tematu.

Cytuj:
Najpierw piszesz, że poniedziałki, teraz że jednak nie.


To zerknij sobie na grafik Frey i zauwaz ze pracuje w godzinach 18-6 co oznacza ze event nie bedzie mogl sie odbyc + do tego twoj wymysl jestem w dwoch staticach czyli co? run raz na dwa tygodnie? Dlatego stwierdzilem ze jezeli jest sklad to przesunac mozna event z poniedzialku do srody - oczywiscie jak jest sie w jednym staticu to jest to wykonalne a nie w dwoch.

Cytuj:
Jak się zdecydujesz, jednak to zorganizować, skończysz strzelać /emo z dupy i będą to poniedziałki to bardzo chętnie.


Terminy beda i beda takie jak wszystkim bedzie pasowac - nie tylko tobie.

Cytuj:
Wtedy i Katsu i Allbin by także mogli i nikomu nic by nie kolidowało.


Pozwol ze oni sami sie tu wypowiedza bo na razie o tym ze Katsu moze to wiem od ciebie.

I na koniec - z laski swojej przestan sie rzadzic jakbys byl nie wiadomo kim i wszystko wiedzial bo tylko ludzi wkurwiasz.

Katsu prosze o wypowiedz jak to faktycznie jest, jezeli jestes u mnie to spoko poszuka sie 6 osoby, u Draka tez spoko wtedy zamykam temat szukania ludzi bo whma nie znajdziemy. Prosze tylko powaznie propozycje bo jak ktos ma mi za uchem za przeproszeniem pierdolic moze tak moze nie to mnie sie nie chce nawet z nim gadac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:08 
Cytuj  
Drak zna moją decyzję. Robimy to w czwartki i w czwartki jestem. Taki static, że tylko raz w tygodniu robi. Assaulty robi sie 2 razy. Dlatego dopóki u Ciebie było PONIEDZIAŁKI to nie było żadnego konfliktu.
Assault da się zrobić w 5 osób jak jednej nie pasuje. Ty liczysz na to, że Karwacek będzie na nieregularne chodzić?

Człowieku - my mamy endgame, swoje regularne eventy. Ja dramę robię w Virtue, jak skyraid jest przesunięty (z którego mogę coś ciekawego wyciągnąć). Dynamisy, HNMy, sky, salvage.

Ja potrzebuję po prostu podwójnych punktów, bo za jakiś czas mam zamiar na salvage chodzić. Nikt z 75 Ci się raczej nie zgodzi na static "raz w poniedziałek, raz w środę".
Masz 4 tagi (jeden w ręce i 3 w "banku"). Każdy odnawia się codziennie. Zużywa się 4 w trakcie jednego runu assaultowego. Teraz sobie będziesz potrafił wyliczyć na czym polega poniedziałek-czwartek? Wtedy nie ma żadnego konfliktu interesów.

Fajnie byłoby móc w składzie CoPowym coś robić. Jednak nic z tego nie wyjdzie jak event nie będzie regularny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:25 
Cytuj  
Wiesz co? Jak mamy wogole rozmawiac to nie rob ze mnie idioty ok?

Krzysiek, Ja, Karwi wyraznie zaznaczyli pn-pt ok. Wiec jak 5 dni jest to mozna przesuwac do woli byleby zachowac jakas ciaglosc. Teraz popatrzalem pod Frey i po obejrzeniu jego grafika zauwazylem ze przyszly poniedzialek ma druga zmiane czyli nie moze byc.
Wychodzi w efekcie tak:

17.09. pn 5 osob bez Frey aka nie mamy tanka
20.09. czw 5 osob bez ciebie i Katsu
24.09. pn pierwszy run w kompecie
27.09. czw 5 osob bez ciebie i Katsu

Reasumujac w poniedzialek moze sie uda, w dwa czwartki to wogole odpada za to za dwa tygodnie wtedy jest pewny sklad. W tym momencie do Katsu nie mam zadnego ale bo sie jeszcze nie wypowiedzial. Ale jak beda dwie osoby skaczace od statica do statica to na tym my tylko tracimy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:32 
Cytuj  
Wiesz co to są regularne assaulty? Niech mu ktoś wytłumacz pls...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:36 
Cytuj  
17.09. pn 5 osob bez Frey aka nie mamy tanka
20.09. czw 5 osob bez ciebie i Katsu
24.09. pn pierwszy run w kompecie
27.09. czw 5 osob bez ciebie i Katsu


Co widzisz tu nieregularnego? bo ja juz nie rozumiem? terminy sadze ze bylyby ok tylko ze nie wiadomo co z Katsu i z toba.

A zawsze moze byc tak (w najbardziej optymistycznym wyjsciu)

17.09. pn 5 osob bez Frey aka nie mamy tanka
20.09. czw 6 osob
24.09. pn 6 osob
27.09. czw 6 osob

Naturalnie jezeli obaj sie zgodzicie co z Katsu nie wiem a co z toba to wlasnie widze.


Ostatnio edytowano 13 wrz 2007, 14:39 przez Zangetsukun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:38 
Cytuj  
Dobra włącz gg bo ja kompletnie już Ciebie nie kumam :P I do cholery czemu o swoim staticu piszesz w staticu Draka...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:40 
Cytuj  
Bo sytuacja dotyczy obu staticow. gg nie wlacze bo zablokowali. Zreszta co ja sie nad tym spuszczam, nie chcesz chodzic 2x w tygodniu ok. Ja nie naraze na straty 3 osob ktore postanowily sie przylaczyc z twojego powodu. Tyle mam do powiedzenia.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 18:35 
Cytuj  
Huck prosze wypierdol bo to jest chyba odpowiednie slowo wszystko po wypowiedzi Marasa.

Kamilus zasada bedzie taka ze kogo nie bedzie danego dnia to na niego ie czekamy wiecej niz 15minut, to sie bedzie tyczylo kazdego wlacznie oczywiscie ze mna.


Drak.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 12:02 
Cytuj  
Ok w poniedzialek robimy 3x run. Na poczatek 2x robaki dla farmu (moze Maras awansuje) a puzniej sciany na rank..

Plz wpiszcie kto co potrzebuje to sie jakis grafik ustali.

Drak.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 12:11 
Cytuj  
Moja lista zyczen :) :

Mamool Ja Training Grounds:
http://wiki.ffxiclopedia.org/Amir_Boots Amir Boots

Lebros Cavern
http://wiki.ffxiclopedia.org/Amir_Korazin Amir Korazin

Periqia
http://wiki.ffxiclopedia.org/Yigit_Gomlek Yigit

Niczego wiecej nie potrzebuje chyba.

Drak

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 12:15 
Cytuj  
Lebros Cavern
http://wiki.ffxiclopedia.org/Yigit_Crackows 20k

Wydaje mi się, że do jutra będą już 4 tagi... No i zaczynamy o 20:30 mam nadzieję?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.