mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:03 
Cytuj  
Pamietam jak dzis dzien, na mojej juz nie dzialajacej konsolce PSX odpalilem 1 rpg.Zakochalem sie odrazu, mialem moze 7 lat.Nie pamietam tytulu ale to co zapamietalem najlepiej to caly ten fantastyczny klimat, wrecz epickie walki, fabula.Potem niestety konsolka padla, nie byl to moze taki wielki cios dla mnie bo mialem z 9 lat.
Po pewnym czasie, a wlasciwie paru latach mama kupila mi PS2, od tamtej pory stalem sie fanatykiem gier na konsole a szczegolnie RPG.Czytajac mase artykulow znalazlem tytul zwany Final Fantasy X.Gdy juz mialem pieniadze kupilem te gre.O co to bylo za uczucie, mama wchodzi do domu i daje mi zafoliowana gre, wsadzam plyte do konsoli i ....... baaaaaach tak o to zaczela sie moja najwieksza przygoda...i zarazem prawdziwa przygoda z grami RPG, po czasie stalem sie oczywisciem Fanboyem SquareEnix.
Pewnego dnia w pozyczonej od kolegi gazetce znalazlem artykul o FF XII, przeczytalem go moze z 5 razy, pamietam chyba wszystko doskonale co bylo tam napisane.
Jako, ze w ciagu najblizszych 2 lat(nie jestem pelnoletni, nie zarabiam, nie mam stalych dochodow na placenie abonamentu) nie bede mogl zagrac w ten tytul, moim zdaniem jakze wspanialy tytul.Przez ten caly czas grania w rozne rpg, darmowe mmo wyrobilem sobie takie o to wyobrazenie nt. FF XI, pisze to abyscie mogli mi powiedziec czy w swiecie Vana'diel jest tak jak sobie to wyobrazam.

Cala Nasza przygode zaczynamy charakterem ktory najbardziej odwzorowuje nasza osobowosc, nie mamy pojecia o ogromie swiata ktory Nas otacza.Nawet sobie nie wyobrazamy ile spotkamy nowych ciekawych osob ale takze i nowych ras,zwierzat, roslin o ktorych nigdy nie slyszelismy, tymbardziej nie mozemy sobei nawet wyobrazic jak one wygladaja.
Moim zdaniem te wielka epicka przygode mozemy porownac do noworodka.Rodzimy sie mali i bezbronni aby z czasem rosnac w sile i poznawac swiat.Tu w grze-jestesmy rownierz bezbronni i malutcy aby z czasem poznac to co Nas otacza, bowiem to co Nas otacza od samego poczatku w grze to ogromna przygoda ktora mozemy przezyc tylko tutaj.Od samego poczatku ciezko pracujemy zeby cokolwiek osiagnac,walczymy z ogromnymi potworami, poznajemy ludz, znajdujemy wrogow a moze i wirtualnie zaprzujaznimi sie z kims o wiele bardziej.
Od samego poczatku kazdy przedmiot ktory zdobedziemy sprawia Nam wielka radosc ale nawet nie zdajemy sobie sprawy z ilosci podobnych przedmiotow.Mozemy miec takze wielkie szczescie i trafic na pewien unikalny przedmiot dzieki ktoremu juz na poczatku naszej drugiej histori staniemy sie bogaci.Z czasem, gdy zapoznamy sie z czastka swiata mozemy stac sie wielkimi bogaczami, lecz mozemy takze wybrac droge wielkiego maga jak i uzdrowiciela.

O to jak sobie wyobrazam sobie swiat FFXI, moze to skomentowac?powiedziec czy jest tam tak naprawde?

Ah przepraszam, ze sie nie przedstawilem, mam na imie Dominik, mam 16 lat no i jak widac bardzo lubie wszelki klimat fantasy :D pozdrawiam ^^

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:19 
Cytuj  
no mniej wiecej tak jest:)


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 28 sty 2008, 19:20 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
Dominiku lat 16 masz wspaniałą wyobraźnię i ogromną możliwość uniknąć pułapki wirtualnego świata i przeżyć swoje życie w świecie realnym gdzie bycie ojcem jest większym wyzwaniem niż bycie wielkim magiem w grze.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
Rotfl Lesiu XD padłem teraz XXXXXXXP

Edit: Lesiu ty swinio;p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Ostatnio edytowano 28 sty 2008, 19:36 przez Lord_Deshter, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
editnolem:)


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:21 
Cytuj  
Sheye napisał(a):
Mozemy miec takze wielkie szczescie i trafic na pewien unikalny przedmiot dzieki ktoremu juz na poczatku naszej drugiej histori staniemy sie bogaci.

Gram ponad dwa lata i nigdy nie dostałem przedmiotu wartego cokolwiek, który mógłbym sprzedać...
Sheye napisał(a):
Z czasem, gdy zapoznamy sie z czastka swiata mozemy stac sie wielkimi bogaczami, lecz mozemy takze wybrac droge wielkiego maga jak i uzdrowiciela.

Raczej nooba, który nic nie wie o grze. Ażeby czegokolwiek się nauczyć i cokolwiek osiągnąć trzeba ciężko pracować przez kilka lat. Nie ma sytuacji: pogram sobie pół roku i już jestem uber-super-wyczes-cool.
Scorpio napisał(a):
Dominiku lat 16 masz wspaniałą wyobraźnię i ogromną możliwość uniknąć pułapki wirtualnego świata i przeżyć swoje życie w świecie realnym gdzie bycie ojcem jest większym wyzwaniem niż bycie wielkim magiem w grze.

Stokrotka, przestań tyle pić bo głupoty piszesz :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:25 
Cytuj  
" Cala Nasza przygode zaczynamy charakterem ktory najbardziej odwzorowuje nasza osobowosc,"
ja zacząłem takim który odwzorowuje kogoś innego :cry:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:25 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Sheye napisał(a):
Mozemy miec takze wielkie szczescie i trafic na pewien unikalny przedmiot dzieki ktoremu juz na poczatku naszej drugiej histori staniemy sie bogaci.

Gram ponad dwa lata i nigdy nie dostałem przedmiotu wartego cokolwiek, który mógłbym sprzedać...P


to pecha masz:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:50 
Cytuj  
Biorac pod uwage agro jakie teraz mam wrzuce tutaj i moje 3 grosze. Jest tu prawie jak w rl. Tylko we wlasnej chalupie masz spokoj bo przed wejsciem do niej stoi banda domokrazcow. Zarobki sa jak w polsce, zapier****** w pocie czola 8h bijac mobki a w sklepie drozyzna i puste pulki jak za komuny. Nagle dowiadujesz sie ze zupelnie bez powodu mozesz nalezec do jakiejs wspolnoty zwanej linkshellem malo tego tzw socjalem. Po tym ile gralem po dzis dzien nie wiem po co tam nalezec ale to sie wytnie. Nagle stwierdzasz ze chcesz sie czegos nauczyc. Wiec wystawiasz flage i co sie okazuje jak juz dojdziesz na camp? Ze cie nie chca bo nie jestes najwiekszym pimpem w miescie pod wzgledem sprzetu. W koncu stwierdzasz ze zrobisz sobie kampanie w statiku. Przygotuj sie na to ze ludzie beda mieli w glebokim powazaniu przychodzenie na czas i nie bedzie im przeszkadzalo ze czekasz 2h. Ale jak ty przyjdziesz lekko zbombiony z imprezy z ktorej i tak nie chciales sie zrywac, i po paru godzinach patrzenia na drame w party zasniesz zabijajac gwozdzia w klawiature to wielkiego focha zrobia, quitna z gry a potem sie jeszcze beda rzucac. Prawie jak rl.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:51 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Sheye napisał(a):
Z czasem, gdy zapoznamy sie z czastka swiata mozemy stac sie wielkimi bogaczami, lecz mozemy takze wybrac droge wielkiego maga jak i uzdrowiciela.

Raczej nooba, który nic nie wie o grze. Ażeby czegokolwiek się nauczyć i cokolwiek osiągnąć trzeba ciężko pracować przez kilka lat. Nie ma sytuacji: pogram sobie pół roku i już jestem uber-super-wyczes-cool.

Takie rzeczy tylko w WoWie.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:58 
Cytuj  
chyba nie wiesz co mowisz sidagel :) chodziles na jakies instancje w wowie czy tylko twoj endgame dotyczy maxymalnego poziomu? jakbys chcial wiedziec itemy w wowie maja jeszcze gorszy drop rate niz w FF

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:02 
Cytuj  
getserious napisał(a):
chyba nie wiesz co mowisz sidagel :) chodziles na jakies instancje w wowie czy tylko twoj endgame dotyczy maxymalnego poziomu? jakbys chcial wiedziec itemy w wowie maja jeszcze gorszy drop rate niz w FF


Hmmm, do jakich przedmiotow Finalowych konkretnie sie odnosisz? o.O w wowa nie gralem, a probuje sobie wyobrazic cos o gorszym droprate niz d.ring ...i mnie glowa boli >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:03 
Cytuj  
getserious napisał(a):
chyba nie wiesz co mowisz sidagel :) chodziles na jakies instancje w wowie czy tylko twoj endgame dotyczy maxymalnego poziomu? jakbys chcial wiedziec itemy w wowie maja jeszcze gorszy drop rate niz w FF

Jakoś do tej pory nie mam problemów z ubieraniem się :)
Tamten post stwierdzał co będzie po 1/2 roku spokojnej gry.
Ostatni rekordzista zrobil 1-> 60 w 1day 20h player. Proszę o opinię fachowców jak to się tyczy FF?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
Ostatni rekordzista zrobil 1-> 60 w 1day 20h player.
czyli WoW zaczyna przypominac guildwars? Max lvl w dzien, a kampania w 3 dni? Prosze specjalistow od WoWa o wypowiedzenie sie.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:08 
Cytuj  
W fFXI nie jest tak różowo, a tym bardziej nie na początku dla początkującego gracza. Jedyne co dostajesz to kupon na 50Gil, żeby móc wystawić jakieś kryształy, żeby zarobić pierwszą kasę. Potem <jeśli jesteś na tyle...hmmm... noobowatym noobem i nie czytałeś poradników i jeśli nikogo nie znasz> to wszystkiego musisz uczyć się sam. Jedyne, czego Cię uczy sama gra, to jak korzystać z mapy przy okazji oddawania "kuponu". Następnie łazisz i bijesz, a jako, ze nie wiesz co i gdzie - giniesz często i exp masz marny. Z czasem może znajdzie się ktoś, kto Ci powie, ze trzeba iść na Valkurm Dunes. Podczas samej drobi <o ile trafisz> zginiesz pewnie kilka razy, chyba, ze będziesz miał fart. No i szukanie party. Każdy unika jak może brania ludzi bez subjobów, a Ty jako noob, takowego nie masz, wiec czekasz w między czasie bijąc solo co nieco. Potem jest łatwiej. Na Valkurm może Cię ktoś weźmie do LSa, a tam Ci wytłumaczą co robić dalej i może pomogą.
Spoko, polakom to nie grozi, bo dostają ls'a i pomoc <nie zawsze chętną> jako bonus do gry.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:10 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Cytuj:
Ostatni rekordzista zrobil 1-> 60 w 1day 20h player.
czyli WoW zaczyna przypominac guildwars? Max lvl w dzien, a kampania w 3 dni? Prosze specjalistow od WoWa o wypowiedzenie sie.

Zang, żebyś wiedział jakich niedorozwojów produkuje ostatni patch:) przyspieszający strasznie expienie. Ludzie na 70 pytają się np. do czego jest stamina:P albo co to jest instancja;P beka straszna.

No droprate nie jest jakiś super na niektórych gratach, ale np. taki Tier4 losowo z 3 typów dropi (prawie) zawsze.
Pamiętam jak farmiłem durny przedmiot na 7 lv i krew mnie zalewała jak dropnął chyba za 5-6 razem z bosa:) nie wspomne o kombinacjach, żeby ten durny jaszczur popnol.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:14 
Cytuj  
Dziekuje az za tyle wypowiedzi ^^ po tych wszystkich komentarzach zapowiada sie na to ze od 18 mam zajecie do 40 :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:18 
Cytuj  
W 2010 to juz chyba Deshter bedzie w to gral tylko :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:19 
Cytuj  
Ja quitne przed tobą Veji, zobaczysz! :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:19 
Cytuj  
To jest wlasnie pain, latwy i szybki exp. Moze niech bedzie i szybki, ale trudny. A wtedy ludzie zaczynaja czytac co jest do czego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.