mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 14:27 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Napisane w pierwszym poście. Cold stawiam, że jutro o 20 :) Tak aby tym razem EU players ciut pocierpieli ;)


Erelen , co ty ?? wróżka czy co ?


Jebane SE ... czas isc pograc w WoW ....


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 14:31 
Cytuj  
1 kwietnia był ponad tydzień temu :roll:
głupie SE


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 14:36 
Cytuj  
Do której? :D

[Edit] A obstawię sobie :D Napiszą, że 20-22, a będzie do 23 bo przedłużą o godzinę :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 14:41 
Cytuj  
edit


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 17:53 
Cytuj  
zapraszam do WoW :D

wiem ze pewnie zaraz wybuchnie wojna ale ja naprawde odpoczywam sobie teraz grajac kiedy mam ochote i robic co chce i kiedy chce, ZERO scheduled eventow :D

polecam oderwanie sie od finala kazdemu kto spedzil w tej grze ponad 2 lata :)

i zycze cierpliwosci zanim dev team przetestuje swoj produkt na was i zaimplementuje finalna dzialajaca wersje :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 17:59 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
.........zanim dev team przetestuje swoj produkt na was i zaimplementuje finalna dzialajaca wersje :D


czyżbyś miała jekieś info na ten temat ?:) to przeciez nie nastapi NIGDY :)

w/g mnie SE "uczy" sie na bledach i nastepny MMORPG "from SQUARE" nie bedzie zawieral tych wszystkich bledow :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 18:38 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
zapraszam do WoW :D

wiem ze pewnie zaraz wybuchnie wojna ale ja naprawde odpoczywam sobie teraz grajac kiedy mam ochote i robic co chce i kiedy chce, ZERO scheduled eventow :D

polecam oderwanie sie od finala kazdemu kto spedzil w tej grze ponad 2 lata :)

i zycze cierpliwosci zanim dev team przetestuje swoj produkt na was i zaimplementuje finalna dzialajaca wersje :D


No to sobie odpoczywaj, w finalu tak samo "odpoczywałaś" nie mając pojęcia o endgame. Pogadamy za kilka miesięcy jak w Wowie też będziesz chciała uber itemy których nie zsolujesz czy nie zrobisz w duo. No ale najlepszego :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 19:29 
Cytuj  
Zjawcia, że tak mało kolokwialnie rzeknę - pierdolisz. W WoW i innych grach również po dużych update'ach występują problemy. Czasami 4 dni bez dostępu do gry. Więc skończ pierdolić głupoty...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 19:49 
Cytuj  
zamiast wyzywac sie na ZJawci :) wyzyjcie sie na SE :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 19:50 
Cytuj  
Haha tu byl kiedys taki koles cos gral we wszystkie mmorpg prawie i napisal ze sprawa maintow w Finalu wyglada najlepiej, sa najrzadziej, servery nie padaja randomowo itd. Poza tym jak chcesz end game itemy w WoW to musisz miec Klan i normalne sheduled events moj brat gra w WoW na powaznie wiec wiem jak to wyglada. Nie mowiac juz ze w WoW jak Ci zaszadza dodatek to wszystkie najlepsze itemy jakie byly staja sie co najwyzej "dobre" a po wiekszosci updatow dopakowuja jakis job tak ze sie z zera staje jakas niesamowita potega np Holy Paladin czy jakos tak :)

Podsumowujac: Zjawcia sieje propagande, tylko jaka jest przyczyna? Brakuje znajmoych, za duzo solo?


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 19:55 przez Bartelius, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 19:52 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
zamiast wyzywac sie na ZJawci :) wyzyjcie sie na SE :p


Dokladnie :P Frustracja siega limitu i niektorych, czy co? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 19:52 
Cytuj  
Ten koleś to Kassei - ingame: Jasonos ;)
On tak samo jak i ja nie mógł zdzierżyć WoW, a przybyliśmy tutaj po wielkiej klęsce SWG (zmiana całego ruleseta, mechaniki, UI w kierunku WoW).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 20:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
... pierdolisz. ...


damy na pokładzie :o :roll:

WoW jest o wiele trudniejszą grą od ffxi dlatego gramy czasami w ffxi żeby odpoczywać po pracy :) ale fajnie by było jakbyśmy wszyscy z ffxi uciekli do wow pograć tam ze 2-3 lata, ja bym chętnie dał po nosie SE które widząc w nas tylko robaczki które wg nich nie kumają nic poza działa/niedziała (bez obrazy , ja też tyle czasami kumam z ffxi :) ) robi wszystko co tylko chce czyli : bez sensu, nielogicznie, bez jakiegokolwiek odzewu na nasze wielomiesięczne/wieloletnie prośby, z amatorszczyzną która w 2009 roku nie powinna mieć miejsca. Japończycy wielką łaskę robią z tego że naprawią oczywiste rzeczy, to jest raczej niedopuszczalne w USA i ich grach gdzie liczy się na 1 miejscu zabawa, jak w ich życiu :).

Wg mnie granie w WoW jest dokładnie takie samo jak granie w ffxi: eventy, exp, kasa, craft, kopanie ... roślinki, itemy, rare itemy, nieosiągalne itemy, lotowanie, bidowanie, punkty, shelle, ustalone godziny eventów, stuny, magia, leczenie, taktyki precyzyjne na max itd itd itd + dochodzi do tego UI (które chyba się konfiguruje w shellach wg określonych przyjętych standardów) które prawdopodobnie nie skuma sporo ludzi grających w ffxi, szczególnie tych niezaangażowanych w trudne rzeczy których w WoW prawdopodobnie jest około 100x więcej niż w naszej super fajnej grze. Wszystko jest "prawdopodobne" a w wow nie wiedzieć czemu grają miliony a w świetne ffxi ...

Po każdym update/upgrade każdego systemu jest katastrofa przez X dni/tygodni na produkcji, ale w ŻADNYM SYSTEMIE nie robi się napraw w godzinach w których bawią się polacy :) :roll: (?)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 20:19 
Cytuj  
Przeskakujac z FFXI do WoW czuje sie niezykla lekkosc (stad pewnie post Zjawci). WoW to fajna gra na pare miesiecy, mozna tam sie naprawde fajnie relaksowac grajac. System endgame ma imo gorszy niz FFXI.

Jesli chodzi o maintenence i patche to chyba najlepiej jest to rozwiazane w LOTRO. Main jest raz w tygodniu do poludnia (w czwartek), patche wychodza bardzo dopracowane. W WoW tez to wyglada niezle, ale moze za krotko gralem i nie spotkalem sie z tego typu problemami.

FFXI to taki sredniak pod tym wzgledem, np. w taki WAR to wyglada duzo gorzej. Niby sa test serwery, mozna sobie potestowac zmiany, zglosic problemy, a po wyjsciu patcha i tak dziala wszystko lekko do dupy i trzeba czekac na serie fixow po patchu, zeby dalo sie grac sensownie.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:13 
Cytuj  
WoW ma ustalone mainty w srody od 3 w nocy do 11 rano i nie zawsze ten maint jest ale wiadomo kiedy sie nie logowac :)

co do solowania/expowania w WoW - akurat nie soluje i nie expie w tradycyjnym tego slowa znaczeniu - caly exp pochodzi z robienia questow, na brak znajomych w WoW tez nie narzekam ;)

co do endgame - dla mnie gra musi byc zabawa a nie druga praca dlatego bede sie trzymac z dala od scheduled eventow ile sie tylko da :D i na pewno kiedy wow mi ise znudzi bez zalu zawiesze konto i poszukam kolejnego wyzwania


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:16 
Cytuj  
Leathercraft + Woodworking mule - can i have it? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Leathercraft + Woodworking mule - can i have it? :D

Greed. Chętnie przelicytuję go :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:33 
Cytuj  
Zrobię relica, a resztę dochodów odłożę na lokacie terminawej ;) Jak wrócisz to będziesz bogata...



...



...Oj ups nie uda się. WoW znudzi się po 4-5 miesiącach :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:34 
Cytuj  
haha nice try Kamil ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 21:40 
Cytuj  
Pytałem poważnie ;)
Już nawet zainstalowałem NA clienta, bo mi nie starczało logowań w POLu lol :D
Także mam 3 miejsca wolne na kolejne mule :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.