mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 01:32 
Cytuj  
Jak już pewnie większość z was wie, kończę moją karierę w grze. Konto zostało niestety(a może i stety) "przekazane" innemu właścicielowi, więc jeżeli ktokolwiek
zobaczy moją postać to nie będę to ja.

Niniejszym chciałbym podziękować wszystkim którzy towarzyszyli mi w niezliczonych godzinach expowania, gadania, stania itd. XD

Przez ostatnie 5 lat bawiłem się z Wami naprawdę dobrze i nie żałuję w ten sposób spędzonego czasu. Sama gra nie była już tak ciekawa od jakiegoś czasu,
jednak w Vanadiel miałem okazję poznać sporo ludzi i kontaktu z nimi brakuje i napewno będzie mi brakowało najbardziej.
Najmilej wspominam nasz exp static, na który zawsze czekałem z niecierpliwością(ZM misje zownowaliśmy, na takich levelach że innym powinno być głupio!),
CoP static do którego "przymusiliśmy" Zjawkę ;) DP Dynamisy :) Fajnie było duować z Rha, jednym z najlepszych graczy jakich miałem okazję spotkać.
Męczyć Zjawkę mówiąc jak kiepsko gra ;) Słuchać wywodów Desha :) A także wiele innych zdarzeń o których możnaby bez końca wspominać :>

Podziękowania należą się prawie wszystkim z którymi miałem okazję grać(biedny Edwin), co może z lekka wymienię :)
Rhaegal, Zjawcia, Opiekun, Gokulo, Kyuubipl, Xavery, Deshter, Naif, Coldee, Kalcia, Veji, Xavery, Huck, Zetoriush, Simi, Bodziu, Drac, Pitia, Stok, Lesiu, Sai,
Kamilus, Freyah, Maxii, Atoreis, Glizduś, Katsu, Samadam, Tokimu i inni :)

Jest tyle osób którym chciałbym podziękować, głównie tych które już nie grają, że pewnie kogoś pominąłem, więc proszę nie obrażajcie się :)

Jeżeli macie ochotę, wspominki mile widziane :)
Pod spodem parę screenów(i kto mówi że FF ma archaiczną grafikę...)

Obrazek[/img]

Obrazek

Obrazek

Do zobaczenia w innej grze :) Mam nadzieję że gdzieś jeszcze razem pogramy :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 03:45 
Cytuj  
Chujowo :/

See You again i powodzenia :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 07:26 
Cytuj  
szkoda :) ale jak juz mowilem - powodzenia w RL - i wizyty w KR-cach na nastepnym zjezdzie FF - juz sie nie wywiniesz :) . Do zobaczenia :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 07:48 
Cytuj  
dzięki Gal ;)

powodzenia i do zobaczenia w jakiejś innej grze :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 07:52 
Cytuj  
Do zobaczenia na zlocie w lipcu ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 08:47 
Cytuj  
powodzenia Gal :) do zobaczenia w innym MMO, someday :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 09:06 
Cytuj  
Odwazna decyzja. Ja jakos sie lamie ze sprzedaza konta, do FFXI mnie nie ciagnie, nie wiem co bedzie za pare miesiacy, chodz Twoje odejscie to jeden argument mniej za powrotem...

Bardzo dobrze sie z Toba gralo, nawet jak sie denerwowales to w granicach normy i ze slusznych powodow. :D

Nie zegnam sie, bo sie widywalismy, widujemy i pewnie bedziemy widywac w innych mmo.

* fajny ten ostatni screen

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:08 
Cytuj  
Powodzenia Gal - szkoda, że sprzedałeś postać - zawsze byłaby furtka, żeby zobaczyć co tam nowego w grze ;)

Jak ten LOTR? (w którego jak widzę Opi też gra - coś Opi nie możesz znaleźć drugiego finala :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:14 
Cytuj  
Gal przeciera szlaki dla reszty :(
Wolałbym abyś został, opieprzał i grał dalej zamiast żegnać się ciepłymi słowami. Będę bardzo mile wspominał Twoje towarzystwo- farmowanie tonberrych na pewno na długo zostanie w pamięci tak jak i reszta statikowych i późniejszych wyczynów. DP na pewno by nie działało tak sprawnie gdyby nie pomoc jakiej udzielałeś przy każdym runie. Kontakt całe szczęście jest i mam nadzieję, że jeszcze się gdzieś spotkamy czy to na imprezie u Coldiego czy gdzie indziej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:20 
Cytuj  
A tu na wspominki - wątek sprzed SZEŚCIU lat:

viewtopic.php?p=102932&highlight=#102932

Dobry tekst Gala o bind :)
Galenros napisał(a):
"Głównie chodzi mi o rasę, gdyż Taru-Taru padają po paru ciosach. Trochę ciężej jest ubić Hume lub Elvaa'na. Bind w takiej grupce stanowiłby oczywiście konieczność"


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 10:23 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Powodzenia Gal - szkoda, że sprzedałeś postać - zawsze byłaby furtka, żeby zobaczyć co tam nowego w grze ;)

Jak ten LOTR? (w którego jak widzę Opi też gra - coś Opi nie możesz znaleźć drugiego finala :)


Tak naprawde to nie szukam drugiego finala. Bawie sie grami do momentu kiedy zaczyna sie ostry grind, powtarzalnosc, kiedy progres mozliwy jest tylko dzieki robieniu w grupie wiele razy tych samych eventow.

Z gier w ktore przez ostatnie 2 lata gralem:

- WoW troche znudzil mnie swoja prostota, na poczatku to mialo swoj urok, ale z czasem brakowalo mi trudniejszych wyzwan dla 2-3 osob. Granie w gildii i trzaskanie instancji z zalozenia olalem.

- AoC - bardzo fajna gra od strony graficznej, ale jakos kompletnie mnie nie wciagnal.

- WAR - bardzo fajna gra, byl moment ze gralem w niego tyle co w FFXI kiedys i to glownie PvP. Brak niestety w tej grze jakiegos glebszego sensu, farmowanie renownu, zeby zalozyc nasteny set to troche malo. Craft jest do bolu prosty. Bede sledzil ta gre, jesli wymysla cos fajnego to z checia wroce.

- LOTRO - zdecydowanie najlepsza gra z tych wymienionych. Gram w nia z przerwami od premiery, nie mam cisnienia na progres, ale tez nie mam uczucia, ze sie nudze po zalogowaniu. Calkiem fajny craft, choc gorszy niz w FFXI. Gram glownie z zona i synem, ale solo tez lubie sobie popykac.
No i to lore, o ile final byl mi obcy pod tym wzgledem (nie lubiem poprzednich czesci), o tyle swiatem Srodziemia nie moge sie nasycic. Nie moge sie doczekac nastepnych krain (ktore sa dodawane dosyc regularnie, nie tylko w platych dodatkach).

Ciekaw jestem opinii Gala na temat LOTRO (w koncu to jego topic).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 11:39 
Cytuj  
Eee Huck no cóż ;D
Ja tak jak Opi testowałem dużo gier, prawie wszystkie dostępne na rynku.
AoC - zraziłem się brakiem contentu i instancjami, to takie połowiczne mmo, nawet Naifa spotkałem ;)
WoW - fajne, przyjemne, ale po dojściu do 60 bez dużej gildii brakło czegokolwiek do roboty. No i poziom graczy - pozostawiał wiele do życzenia, oczywiście generalizuję ale nie było pięknie.
WAR - pograłem, spodobało mi się, ale im dalej w las tym większa powtarzalność, gra dobra jak ktoś lubi ma 2-3 zalogować się i potłuc w wielkiej grupie, brak solo PvP, no i mało contentu do robienia solo w godzinach pozaszczytowych.
Lotro - pogrywam (rzadko), gra prosta jak WoW, natomiast moim zdaniem sporo ładniejsza graficznie (jedynie postacie kuleją). Craft ciekawy i chyba najbardziej skomplikowany po FF :D (oczywiście poza SWG, ale w to nie grałem :P). Świat jest ciekawy, rozbudowany, atmosfera w grze jest naprawde dobra, średnia wieku ciut wyższa może dlatego. Na chwilę obecną najlepse casualowe MMO.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:26 
Cytuj  
ehh, bylo do przewidzenia.. a i tak szkoda. :/
trzymaj sie Gal!


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:31 
Cytuj  
Na razie i powodzenia. \; ;/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 12:54 
Cytuj  
Damn, a mialem nadzieje ze kiedys faktycznie uda sie jakies relikowe polskie party zebrac :|

Do zobaczenia... najpewniej i tak wszyscy ponownie spotkamy sie w Diablo III :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 14:10 
Cytuj  
Chuj tam z grą... ja tam nie zapomnę Ragnarokowego śmiechu o 5 rano na imprezce u Kalci. Nie było osoby co by się utrzymała wtedy na nogach. Mieszkam teraz zdala od prawdziwych kolegów i powiem Wam... kontakt internetowy to chujnia!!!

P.S. Nie wymieniłeś mnie w pierwszym poście... jestem zawiedziony :D

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 15:43 
Cytuj  
Dzięki i powodzenia! :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:19 
Cytuj  
Dzięki i powodzenia również w realu i w innych grach :)

Nie mogę znaleźć teraz jakiś starszych zdjęć ale wrzucam takie.

Obrazek

Część niebieskiej armii która przyczyniła się do przeżycia wielu wrażeń.

Obrazek

Tutaj zapewne po jakimś znacznym sukcesie ;)

Obrazek

Czasami były nawet ciężkie warunki "pracy".

Obrazek

Zabawa w maga! :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:43 
Cytuj  
See you again in RL :) (może wygram z Tobą w końcu w jakąś grę na PSP :D )


a tu jedno ze zdjęć które milo będę wspominał :

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 20:03 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Obrazek

Część niebieskiej armii która przyczyniła się do przeżycia wielu wrażeń.

Obrazek

Łezka w oku się kręci. Tyle fajnych nicków, których już nie widać w grze :(
Eh szkoda, że ludzie odchodzą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.