mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 17:01 
Cytuj  
sorki, nie wiedzialam gdzie to wrzucic ale nie moglam ise powstrzymac - dla wszysktich Fianlowcow ktorzy kiedys grali lub teraz grają w WoW - zapowiedz nowego dodatku Cataclysm

sami zobaczcie jak wyglada zapowiedz Blizza a co pokazuje SE...

http://www.wow-europe.com/cataclysm/med ... true#video

milego ogladania :)

pozdrownienia dla wszystkich ktorzy nadal dobrze bawia sie w FFXI :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 17:20 
Cytuj  
Pod kątem czego ma to być prównanie, btw ?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 17:33 
Cytuj  
Zja po sigu widać, że robisz drugą postać, pierwsza już się znudziła czy co?

Jedyne co w tym filmiku fajnego to głos komentatora. Jak można grać postaciami co mają 3 klatki animacji na sekundę, przecież po godzinie grania normalnemu człowiekowi by krwawiły oczy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 17:56 
Cytuj  
widać że fachowo zmontowany filmik i dział marketingu Blizza nie doświadcza kryzysu ale ...
taka konwencja robienia grafiki , efekty, obiekty, ruchy wszystkiego co się rusza, ogień, drzewa, woda itd. to wszystko to już było w zwykłych demkach i benchmarkach 5-10 lat temu gdy producenci kart graficznych chcieli pokazać dzisiaj efekty uważane za prymitywne , wiadomo że w MMORPG nie musi być wypasiona grafika która powoduje azotowe chłodzenie procków ale jest jeszcze nakierowanie na młodziutkiego klienta (który kompletnie nie zna historii efektów graficznych) które wydaje się ważniejsze, tylko dzisiaj dla kogo ? armia ludzi w 2009 roku ma już za sobą epokę "prosta grafika dla mnie się nie liczy" :)
wszystko w tym filmie jest płaskie, proste, sztywne i takie ... niejapońskie :roll: :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 18:12 
Cytuj  
A widziałaś filmiki reklamujące WotG?
Bo nie wiem co ty masz do przekazania tym trailerem?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 18:19 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Zja po sigu widać, że robisz drugą postać, pierwsza już się znudziła czy co?


Dla usprawiedliwienia (czy to prawdziwy powod to nie wiem :p) moge powiedziec: ta druga postac to Death Knight, tzw Heroic Class do ktorej dostep ma sie dopiero jak conajmniej jedna postacia osiagnie sie 60 poziom - wiec jak ktos jest gra nim zainteresowany to tak czy siak musi jedna postac wczesniej zrobic. Z drugiej strony nie trzeba jej wtedy do 80 ciagnac, ale dlatego nie wiem jakie powody miala Zjawcia. Plus, my mamy job change jak nam sie zachce cos nowego, WoW ma Alt leveling ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 18:52 
Cytuj  
Od fanatycznego fanboya FFXI do famatycznego fanboya WoW :roll: :roll: Po wielkim pierdoleniu przez n-lat jaki to WoW jest chujowy, oczojebny i jest grą dla dzieci i debili itp. nagle wielki zachwyt produkcją Blizzarda :lol: To jest porównywalne do sytuacji jakby członkowie Hezbollah nagle stwierdzili, że judaizm jest jednak zajebisty i by się obrzezali... Wiem, że krowa tylko nie zmienia zdania (a może właśnie zmienia), ale mi chyba by po prostu było w takiej sytuacji wstyd już cokolwiek postować :roll:

Co do Cataclysm to fajny pomysł, Blizzard zawsze był kreatywny. Coś podobnego próbowało z miernym skutkiem SOE w SWG, ale ograniczyło się do zbombardowania przez Imperium jednego rebelianckiego miasta. Nie znam się na WoW, bo mimo wielu podjeść nie udało mi się do tej gry przekonać. Nie interesowałem się też tym dodatkiem kompletnie, ale z tego co zobaczyłem na trailerze to oprócz przeprojektowania świata gry, nowych terenów, dwóch nowych ras i archeologi nie ma nic nowego. Znowu podniesiony level cap, nowe instancje, nowe itemy, coś tam na temat kontrowersyjnych, jeśli nie znienawidzonych latających mountów i co najmniej dyskusyjne - krowy paladyni ;) Kurde czy tylko CCP potrafi robić dodatki, które jakoś rozbudowują grę, zamiast powielania jednych i tych samych pomysłów :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 20:56 
Cytuj  
Zja, nie rob reklamy WoWa no forum FFXI ;)
Jak mowisz o porownaniu, to widac ze wprowadzaja dodatek a la WoTG, podwodne ruiny to Alzadaal z Aht Urghan, pewnie znalazloby sie i wiecej, ale to na jedno obejrzenie (Naiku podziela moje zdanie ;) ).

Ale ja sie nigdy nie przekonam do WoWa, plastusie i kolorki do mnie nie przemawiaja.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 21:16 
Cytuj  
Kal kiedys myslalam tak samo :lol:

nadal mam sentyment do finala w koncu spedzilam w nim prawie 4 lata i czekam na !$ ale na razie nic z tego co SE pokazalo do mnie nie przemawia i jak na razie dla mnie wow > ffxiv bo o powrocie do ffxi juz nawet nie mysle ;)


Rha: bynjmniej grnaie 1 postacia mi ise nie znudzilo, mam dobrzre wyekwipowanego druida, jestem w raid guild, robie raidy, 2 postac - DK robie bo podoba mi sie rasowy DPS a shamana robie dla zabawy zeby odpoczac od raidow :) nadal jest masa rzeczy w wow ktorych jeszcze nie robilam, nie liczac calej masy archievementow ktore chce dorwac :D a trailer blizza jeszcze bardziej zaostrzyl moj jak na razie nieslabnacy apetyt na WoW (nawiasem mowiac polecam ci chociaz sprobowac WoW - zaloze sie ze tank tam by ci sie spodobal - masz calkowita kontrole nad mobami dzieki dostepnej calej gamie skilli - dobry tank jest w stanie trzymac moby na sobie przez cala walke i mimo max dpsow zaden mob nawet nie ejst w stanie uderzyc innego gracza)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 03:10 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Kal kiedys myslalam tak samo :lol:

nadal mam sentyment do finala w koncu spedzilam w nim prawie 4 lata i czekam na !$ ale na razie nic z tego co SE pokazalo do mnie nie przemawia i jak na razie dla mnie wow > ffxiv bo o powrocie do ffxi juz nawet nie mysle ;)


Rha: bynjmniej grnaie 1 postacia mi ise nie znudzilo, mam dobrzre wyekwipowanego druida, jestem w raid guild, robie raidy, 2 postac - DK robie bo podoba mi sie rasowy DPS a shamana robie dla zabawy zeby odpoczac od raidow :) nadal jest masa rzeczy w wow ktorych jeszcze nie robilam, nie liczac calej masy archievementow ktore chce dorwac :D a trailer blizza jeszcze bardziej zaostrzyl moj jak na razie nieslabnacy apetyt na WoW (nawiasem mowiac polecam ci chociaz sprobowac WoW - zaloze sie ze tank tam by ci sie spodobal - masz calkowita kontrole nad mobami dzieki dostepnej calej gamie skilli - dobry tank jest w stanie trzymac moby na sobie przez cala walke i mimo max dpsow zaden mob nawet nie ejst w stanie uderzyc innego gracza)


To by sie chyba Rhae nie spodobalo bo to sie wydaje za latwe. W Wow dodatkach mi sie srednio podoba jedna rzecz caly twoj equip po podwyzszeniu lvl cap idzie do kosza xD


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 10:39 
Cytuj  
przynajmniej hardkorowe granie w WoWie wymaga wiecej umiejetnosci niz w finalu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 12:30 
Cytuj  
Temat wałkowany setki razy...

Let the flame begins !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 16:46 
Cytuj  
Z tym mobem walczyłem w Lotro - Zjawa ty walczyłaś z jakimiś z dema ?

Obrazek

Ta instancja tak wygląda w grze :

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:40 
Cytuj  
w Lotro?

Lotro to ja 3 dni sciagalam, godzine gralam i 15 minut odinstalowywalam

:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:28 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jak można grać postaciami co mają 3 klatki animacji na sekundę...


możesz mi powiedzieć co ty pieprzysz? napisz mi w której sekundzie filmu którakolwiek z postaci ma 3 klatki animacji??

a teraz co do zajebistej animacji FF. jak ocenisz silnik gry, skoro mają sprzęt za 3 tysiące gra nadal laguje w jeuno i WG?

więc jeśli chcesz się wypowiadać na temat animacji, to proszę rzucaj argumentów na oślep.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:08 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
a teraz co do zajebistej animacji FF. jak ocenisz silnik gry, skoro mają sprzęt za 3 tysiące gra nadal laguje w jeuno i WG?

Kiepski sprzęt? Pewnie AMD i ATI. Na Dellu poleasingowym za 800zł nie laguje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:13 
Cytuj  
No ja w WoW grałem, nie powiem. Przyznaję się.
Raz dociągnąłem postać do 40+ lvl grając night elfem - druidem, a raz do 35 grając krwawym elfem - paladynem do 36 chyba. I tyle. Nie dotarłem do end-game w drugim przypadku, w pierwszym się otarłem o instancje wieloosobowe .. no i w sumie to nie wiem czym tu się podniecać.
Pomijając oczywiście fakt że grafiki to w WoW prawie się nie uwidzi, bo do PvP potrzebne są minimalne ustawienia, a na wyższych nie da się wejść do miasta centralnego np hordy ... i żadne takie tłumaczenia typu że jest tak bo tak ma być żeby zergi mogły grać w PvP ... a gdzie te zergi ja się pytam ?
W noob lokacji wpada 5 postaci z max lvl i kasuje całą trzodę npc, a low lvl się patrzą bo padną jak tylko wejdą w PvP ... o czym tu mówimy ... jak dotad jedyna gra która naprawdę jest oczojebna w mojej opinii to EvE, a zaraz po niej Lotro. Przy czym w obu jest to samo co w WoW, żeby doświadczyć walk zerg v zerg trzeba minimalizować ustawienia.

PS : 3 tyś za sprzęt to nie za dużo ... a akurat lag w Jeuno czy w Cesarstwie to najmniej boli, ważne żeby laga nie było w zonach gdzie się walczy, a tam laga nie ma ... w przeciwieństwie do WoW np ...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:45 
Cytuj  
ja też grałem do 40+ levelu w wow i nie dociągnąłem do endgamu i wcale się sobie nie dziwię , w mieście się cięło gorzej 1000x niż w Jeuno i WG razem wziętych, zresztą gra ma podobny zestaw zniechęcaczy co FFXI co nie zmienia FAKTU że wszystkim się na początku PODOBA :)

więc

tak na serio to nie powinniśmy się wypowiadać na temat efektywnego grania w WoW nie grając w nią np. 4 lata w takim samym zakresie jak w FFXI żeby próbować porównywać te 2 gry :) , przecież na początku w startgame FFXI dla nas wydawała się SUPER wypasioną grą a teraz możemy powiedzieć że startgame najwyżej jest na max irytujący i żenujący dla początkowego gracza, dokładnie tak samo może być z FFXIV, na początku zachwyt a po 2-3 latach CIĄGŁEGO klepania tych samych mobków (to żart, wszystko będzie jasne po tygodniu :) ) ktoś się być może odważy napisać że to po prostu kolejny GNIOT mmorpgowy jakich na rynku jest z 10 a potem dołączą inni bardziej odważni żeby opisać to co w grze widać od razu ale ...

dla nas nie może być gry lepszej niż FFXI bo grając w nią 3-4-5 lat non stop i próbując X w międzyczasie w żadnej innej nie zużyliśmy i nie zużylibyśmy tyle czasu więc to o czymś mówi, jak są na tym forum ludzie którzy grają/grali w WoW 4-5 lat non stop to się mogą wypowiadać co do jakości swojej gry bardziej obiektywnie niż my czy 12 latek który po pierwszym tygodniu swojego pierwszego MMOPRGa z zachwytu nie może zasnąć, cała reszta liżąca i mecząca się z jakimś tytułem np. 1-2 lata co najwyżej może napisać że cały czas próbuje i testuje grę bo jeszcze może nie doszła do etapu gdzie ... :)

"przynajmniej hardkorowe granie w WoWie wymaga wiecej umiejetnosci niz w finalu."

jak dla mnie nawet podstawowe i standardowe granie/walka w WoW wymaga sporo więcej umiejętności niż granie w największym hardcorze w ffxi, kto nie wierzy niech pogra i obiektywnie siebie oceni tam w WoW :)

no i warto dodać że SE nie jest nastawiony na potencjalnego klienta TYLKO na klienta, oni wiedzą doskonale że nie muszą pokazywać świetnych demek i filmików swoich gier bo Japończycy tego i tak nie docenią bo po prostu jak tylko zobaczą pustą kartkę białego papieru z napisem FFXIV czy DQ XXX to ustawią się w "kolejkach", dla nich taki wydatek to jak kupić dobrego loda
Blizzard też wie że nie musi się reklamować ale szanuje fanów swojej firmy, swoich serii i czasami chce robić wrażenie choćby tylko po to żeby przyćmić SE które tak na prawdę może w ogóle nie wiedzieć kompletnie nic o swoich konkurentach z USA :) bo bardziej się boją konkurencji krajowej i obserwują jej ruchy


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 20:21 
Cytuj  
Jak można grać postaciami co mają 3 klatki animacji na sekundę, przecież po godzinie grania normalnemu człowiekowi by krwawiły oczy.

Tak się składa, że animacja w wowie jest na co najmniej dobrym poziomie, jeśli przyjąć że masz rację <lolz> to w takim razie co byś powiedział o animacji w Warhammerze? "Co do animacji...nie uświadczyłem"


Ale ja sie nigdy nie przekonam do WoWa, plastusie i kolorki do mnie nie przemawiaja.

Obrazek


jak dotad jedyna gra która naprawdę jest oczojebna w mojej opinii to EvE

Oczojebna? EVE? Czerń wszechświata, ui i nasz statek a to wszystko w szaroburych kolorach, rzeczywiście oczojebnie w chuj


PS. Tak na przyszłość nie piszcie głupot to nie zostaniecie pojechani


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 20:31 
Cytuj  
Co jak co, ale nie powiesz, że w WoW nie ma oczojebnej, pastelowej grafiki...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.