mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:55 
Cytuj  
Ok jako , że Huck nie ma podzielności uwagi :P sprawe przedstawie tutaj
Proponuje polaczyc grupke (a raczej czesc bo pewnie niektorym nie przypasuje godzina) ludzi z mojego statica ze statikiem Hucka.

Szczegóły:
1. Leaderami byliby Huck i Ragni
2. 2 runy:
a) Run po Exp+TE+Gold boxy -wygladaloby to mniej wiecej tak, ze dobijamy Te do 120+ minut i farmimy Amber light (magic ws kill) Wszystko co sie da sprzedac na split, a glowny cel czyli triggery do liderow a pozniej ludzi najbardziej aktywnych (zeby byli na pop)
b) Run po TE do 120+ min najlepiej kolo 160 a nastepnie NMy. Jakie NMy beda ustalali liderzy i ja(od strony technicznej)
3. system punktowy 6 punktow za godzine (dlaczego 6? dlatego ze latwo sie dzieli jak ktos wyjdzie po godzinie i 10 minutach to dostanie 7 i dlatego zeby roznice miedzy tymi co chodza, a tymi co nie chodza byly na tyle duze zeby nie oplacalo sie nie chodzic).
4. Run konczyc sie bedzie maksymalnie po 4h
- Oczywiscie nikt nie broni nikomu zostac i np dalej expic zapraszajac ludzi spoza LS, tylko oczywiscie za zostawanie poza czasem oficjalnym nie dostajemy punktow
- Jesli minie 4h i akurat bijemy NMa to oczywiscie konczymy go bic po czym konczymy event.


Runy proponowalbym o godzinie 19, dni do uzgodnienia (19 wejscie nie zbieranie sie)

To tyle chyba. Czekam na odpowiedź


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:10 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
b) Run po TE do 120+ min najlepiej kolo 160 a nastepnie NMy. Jakie NMy beda ustalali liderzy i ja(od strony technicznej)
.....
4. Run konczyc sie bedzie maksymalnie po 4h


Nie wiem Ato czy da się w 120 minut zrobić 12 TE do 120 minut, wczoraj kiedy zaczęły dropować TE mieliśmy około 50 minut ze 120, znaczy że w 50 minut musi dropnąć 12 TE aby zostało 120 minut na NMy. Nie wiem czy nie lepiej po prostu ograniczyć się do tych 120 na wejsciu i od razu lać NMy.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:20 
Cytuj  
Oho , juz mi sie nie podoba pomysl polaczenia ... Zacznie sie kolejny oboz pracy , farmowanie pkt i dramy , caly fun uleci ... lepiej bawie sie w naszym mniejszym skladzie szczerze powiedziawszy . No ale jak Huck powie tak bedzie .

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:23 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Poza ty tam sa itemy warte sporo kasy wiec proponuje to jakos uzgodnic (jesli bedzie split po rowno to ja chetnie przyjde na expa)


Ja proponuje, zeby wszystkie cenne itemy dostawal Ato. Nie dosc ze bedzie szybko zabijal to jeszcze sie czegos nauczymy o FFXI!



This !


Tak jak Naif, też jestem przeciwny połączeniu.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:45 
Cytuj  
wy nie chcecie bo personalnie nie lubicie mnie a nie ma to nic wspolnego z tym co sie bedzie dzialo na runach. Moja grupa to bedzie z moze 5 osob ze mna wiec nie wiem o jakim obozie pracy gadasz

EDIT: Zreszta nie wiem z czego wnosisz to czy ja kiedys bylem liderem czegos gdzie byl oboz pracy? Albo czy chce byc liderem tutaj?


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:53 
Cytuj  
Personalne preferencja maja swoj odzwiek oczywiscie , ale akurat glownym powodem jest to co napisalem o obozie :]. Wiem jakie masz parcie na ITEMy i nie chce zeby to co sprawialo mi przyjemnosc zamienilo sie w harowke, nie chce wysluchiwac pretensji ,ze jakis item nalezy sie komu innemu , nie chce dramatow na kazdym runie .

Ostatnie slowo nalezy do Hucka , jesli bedzie polaczenie a moje obawy sie spelnia to zawsze moge odejsc :) . Swoje zdanie powiedzialem.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:04 
Cytuj  
naif napisał(a):
Personalne preferencja maja swoj odzwiek oczywiscie , ale akurat glownym powodem jest to co napisalem o obozie :]. Wiem jakie masz parcie na ITEMy i nie chce zeby to co sprawialo mi przyjemnosc zamienilo sie w harowke, nie chce wysluchiwac pretensji ,ze jakis item nalezy sie komu innemu , nie chce dramatow na kazdym runie .

Ostatnie slowo nalezy do Hucka , jesli bedzie polaczenie a moje obawy sie spelnia to zawsze moge odejsc :) . Swoje zdanie powiedzialem.



Sorry ale to sa jakies brednie. Przez 5 lat gralem z Toba moze kilka razy i chyba nigdy w zadnej eventowej grupie. co wazniejsze nigdy NAPEWNO nie gralem z Toba na eventach gdzie mialem cos do powiedzenia. Argument parcia na itemy jest sprytny bo nie mam jak go podwazyc bo niby czym. Ale podwaze sam argument - co ma to wspolnego na evencie gdzie jedyne na co mam wplyw to taktyka walki?


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:11 
Cytuj  
Jak mówicie ostatnie słowo należy do Hucka
Na ostatnim runie wyszły braki kadrowe, niektórych NMów nie klepiemy ze względu na brak magów - ja bym był za połączeniem.
Robie z Ato i Ragnim limbus i dram nie ma

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:30 
Cytuj  
Ja proponuję na razie nie podejmować żadnych decyzji odnośnie Wielkiego Połączenia - ale zrobić wspólny wypad np na Minhocao w połączonych ekipach i sami zobaczymy jak to wyjdzie.

cytując mistrza:
Będzie w porządku, będę pamiętał. Będę pamiętał, będzie dobrze. Będziemy kręcić, nie będzie dobrze. Rozumiemy się?

Na pewno dla mnie ważniejszy jest klimat i fun, poszukiwanie Saku itd nawet gdy mamy 3x wipe na wormie niż metodyczne spamowanie kolejnych NMów...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:33 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
naif napisał(a):
Personalne preferencja maja swoj odzwiek oczywiscie , ale akurat glownym powodem jest to co napisalem o obozie :]. Wiem jakie masz parcie na ITEMy i nie chce zeby to co sprawialo mi przyjemnosc zamienilo sie w harowke, nie chce wysluchiwac pretensji ,ze jakis item nalezy sie komu innemu , nie chce dramatow na kazdym runie .

Ostatnie slowo nalezy do Hucka , jesli bedzie polaczenie a moje obawy sie spelnia to zawsze moge odejsc :) . Swoje zdanie powiedzialem.



Sorry ale to sa jakies brednie. Przez 5 lat gralem z Toba moze kilka razy i chyba nigdy w zadnej eventowej grupie. co wazniejsze nigdy NAPEWNO nie gralem z Toba na eventach gdzie mialem cos do powiedzenia. Argument parcia na itemy jest sprytny bo nie mam jak go podwazyc bo niby czym. Ale podwaze sam argument - co ma to wspolnego na evencie gdzie jedyne na co mam wplyw to taktyka walki?


Ty nawet z taktyką walki jesteś męczący... już nie mówiąc o parciu na itemy.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:34 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Ja proponuję na razie nie podejmować żadnych decyzji odnośnie Wielkiego Połączenia - ale zrobić wspólny wypad np na Minhocao w połączonych ekipach i sami zobaczymy jak to wyjdzie.

cytując mistrza:
Będzie w porządku, będę pamiętał. Będę pamiętał, będzie dobrze. Będziemy kręcić, nie będzie dobrze. Rozumiemy się?

Na pewno dla mnie ważniejszy jest klimat i fun, poszukiwanie Saku itd nawet gdy mamy 3x wipe na wormie niż metodyczne spamowanie kolejnych NMów...


A w poniedziałek będzie Saku ?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 09:37 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Huckster napisał(a):
Ja proponuję na razie nie podejmować żadnych decyzji odnośnie Wielkiego Połączenia - ale zrobić wspólny wypad np na Minhocao w połączonych ekipach i sami zobaczymy jak to wyjdzie.

cytując mistrza:
Będzie w porządku, będę pamiętał. Będę pamiętał, będzie dobrze. Będziemy kręcić, nie będzie dobrze. Rozumiemy się?

Na pewno dla mnie ważniejszy jest klimat i fun, poszukiwanie Saku itd nawet gdy mamy 3x wipe na wormie niż metodyczne spamowanie kolejnych NMów...


A w poniedziałek będzie Saku ?


Nie - powiedział, że nie przyjdzie do połączonego teamu. Mówi, że może we wrześniu...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 10:28 
Cytuj  
Ato grał ze mną przed quitem we wspólnej grupce salvagowej, graliśmy też w innych eventach - i mimo naszych antypatii (on tak fajnie się wkurza o swoje sterydy) - nigdy nie było problemu na runach z dramami czy parciem na itemy. Wątpię, że Rhae, Fico, LN i inni się pojawią na naszych kolejnych runach, a te 5 osób bardzo by się przydało.
Z drobną uwagą - nie potrzebujemy już rad jak grać na mandach - to już po prostu wiemy.
Z NMami bym odczekał aż wszyscy będziemy mieli sety jobów na 80 i z meritami. Zróbmy to porządnie, ale podtrzymując fun z gry.
Od sierpnia początku wrócić chce Ania - więc będzie BRD na runy - pewnie z zastrzeżeniem, że czasami będzie chciała grać DRG (no i doexpić resztę jobów hehe).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 10:31 
Cytuj  
naif napisał(a):
Oho , juz mi sie nie podoba pomysl polaczenia ... Zacznie sie kolejny oboz pracy , farmowanie pkt i dramy , caly fun uleci ... lepiej bawie sie w naszym mniejszym skladzie szczerze powiedziawszy . No ale jak Huck powie tak bedzie .


Mam identyczne podejscie. Wole wipnac 5 razy niz sie cisnieniowac z powodu jakiegos itemu. Nie te czasy.

Wczoraj bylo zajebiscie, nie pamietam kiedy ostatnio siedzialem w FFXI do 2 w nocy.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 10:38 
Cytuj  
Moim zdaniem niższe tiery możemy już klepać, trochę bym urozmaicił te wyjścia niż tylko EXP GRIND FTW

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 10:45 
Cytuj  
Jest jeszcze jeden problem:

Bartelius napisał(a):
Ja z polakami nie gram bo wiekszosc niestety wogole sie nie zna na tej grze i mysli ze jak beda grac jako tako to bedzie ok a gowno bedzie nie ok. Pozniej wychodza kwiatki ze sie wipuje w 10 na czyzms co dobrzy gracze robia we 2. Najgorsze jest to ze wystarczy troche poczytac o swoim jobie i z ta wiedza polowa ludzi by byla znacznie lepsza, ale wiekszosc jest po prostu leniwa i to tylko gra. To jest tylko gra a marnujac czas w tej grze marnujesz go takze w RL ;)


Wydaje mi sie ze w naszym teamie sa sami Polacy..., a nie sorry deva nie jest. Tylko on sie nadaje do gry z Atorem. :)

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 10:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jest jeszcze jeden problem:

Bartelius napisał(a):
Ja z polakami nie gram bo wiekszosc niestety wogole sie nie zna na tej grze i mysli ze jak beda grac jako tako to bedzie ok a gowno bedzie nie ok. Pozniej wychodza kwiatki ze sie wipuje w 10 na czyzms co dobrzy gracze robia we 2. Najgorsze jest to ze wystarczy troche poczytac o swoim jobie i z ta wiedza polowa ludzi by byla znacznie lepsza, ale wiekszosc jest po prostu leniwa i to tylko gra. To jest tylko gra a marnujac czas w tej grze marnujesz go takze w RL ;)


Wydaje mi sie ze w naszym teamie sa sami Polacy..., a nie sorry deva nie jest. Tylko on sie nadaje do gry z Atorem. :)


Dodatkowo nie kazdy potrafi wyliczyc pdif , damn ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 11:14 
Cytuj  
Nie rozumiem was naprawde. Te 5 osób to Ja Ato Dasva Max i Azlea. Te 3 ostatnie osoby są spoko przyzwyczajone do Polaków etc. Na Salvage nie ma zadnego cisnienia na itemy etc. "Wielkie Połączenie" lol, to tylko 5 osób. Napewno by było łatwiej nam grać. Nie widze problemu abysmy grali razem. Nasza grupka też robi abyssea i wcale nie ma jakiegos parcia na itemy a zabilismy pare NMów w takie małej grupce (piasa, gnol co dropi feet dla mnk,megamaw mikey etc). Bardzo namzalezy aby się "połączyć" bo wtedy można zrobić wiecej i zarazem wiecej funu przy tym jest :)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 11:19 
Cytuj  
Ragni - wiekszosc ludzi nie lubi Atora ( ktory mi zakurat najmniej przeszkadza :) ) .... tak juz jest .... uprzedzenia .... a szkoda , ale to normalne w polskim LSie . Ja do Atora sie przekonalem w misjach na captaina - to dobry gracz - potrafi wkurwic - ale ... kto nie ?

Popatrzcie sie wpierw ilu jest takich - ktorzy innym zalezli za skore - a teraz "jada" po Atoreisie .... to samo bylo z Kamilusem kiedys ( i innymi ) a potem okazalo sie ze to spoko gracze

Zaryzykowac zawsze mozna - a potem jak sie nie uda - to zawsze mozecie sie "rozejsc"

Juz i tak malo Polakow gra wspolnie - dobrze by bylo jakbyscie sie trzymali razem


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 11:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jest jeszcze jeden problem:

Bartelius napisał(a):
Ja z polakami nie gram bo wiekszosc niestety wogole sie nie zna na tej grze i mysli ze jak beda grac jako tako to bedzie ok a gowno bedzie nie ok. Pozniej wychodza kwiatki ze sie wipuje w 10 na czyzms co dobrzy gracze robia we 2. Najgorsze jest to ze wystarczy troche poczytac o swoim jobie i z ta wiedza polowa ludzi by byla znacznie lepsza, ale wiekszosc jest po prostu leniwa i to tylko gra. To jest tylko gra a marnujac czas w tej grze marnujesz go takze w RL ;)


Wydaje mi sie ze w naszym teamie sa sami Polacy..., a nie sorry deva nie jest. Tylko on sie nadaje do gry z Atorem. :)


Też już nie przesadzajcie z Atorem - każdy z nas ma jakieś jazdy. Łatwo na nim wieszać psy, ale też wiem, że Ato ma megawiedzę odnośnie mechaniki gry i to go kręci na maxa (czego wielu z nas nie rozumie). Ato trochę inaczej podchodzi do Finala - bardziej jako wyzwanie niż - tak jak większość z nas - na luzaku i bez przejmowania się, że aktualnie używana czapka nie jest optymalna do tego WSa.

Dlatego więc proponuje - przetestujmy jak to wypadnie - wg mnie niepotrzebnie demonizujemy sprawę. Jeżeli będą problemy - to je rozwiążemy, ale nie twórzmy ich już teraz. The more the merrier!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.