mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 09:34 
Cytuj  
Udało nam się cudem ustalić kto idzie:
1. Ja (Zet)
2. Rhaegal
3. Draconi
4. Bodziu
5. Masakra

Brakowało nam 6tego wiec znalazłem summonera lewel 52 z rankiem 5, który a może która wybrzydzała trochę ale się zgodziła.

Oczywiście nie poszło tak łatwo, bo masa poszedł na kolacyjkę, najpierw się zmartwiliśmy, że bedziemy musieli czekać, ale potem okazało się, że w sumie dobrze bo Rha nie miał teleport wahzl, więc wybrałem się z Rha aby go wziąć. Ja jako sneaker + ten który zna drogę ^^ - hehehe - raz tam szedłem i to za drużyną i nie mam mapy. O dziwo posiłkując się mapą z aklazamu poszło nam wyśmienicie wręcz - tylko raz weszliśmy nie w tę drogę w która mieliśmy, więc mimo, że to jest baaardzo długa droga to przeszliśmy ją sprawnie.

Po powrocie do miasta miałem małe nieporozumienie z masakrą :smile:) wynikające z tego, że idąc na sneaku nie uważałem co jest pisane na /p a masa myślał że "nie jest potrzebny" a nie "nie jest potrzebny przez 5-10 min" :wink:) i inne takie, ale 5 min na /tell wyjaśniło niejasności komunikacyjne wynikające z braku kontaktu osobistego i... już prawie ruszyliśmy... tylko masa się przebrał w domku i w drogę...

Wylądowaliśmy... droga z Xarcabad do Beaucedine Glacier przeszła bez większych trudności a tam dalej hmm... zrbiło się nagle trudno - miałem <pos> wejscia do Fey'Yin ale ta mapa jest crazy...

I tu na ratunek przybył nasz znany święty wojownik Xavery ^^. Szybciutko warpnalem sie po niego, teleporcik i biegniemy do Beaucedine Glacier... a ty nagle na naszej drodze stoi Smok :smile:... krótka chwila zawahania i... przeszliśmy na paluszkach obok...

Potem udało się zebrać wesołą gromadkę (już alliance) i Xav doprowadził nas do Fei'Yin (BTW nie wiedziałem, że ta droga bedzie aż tak upierdliwa! Dzieki xav, bo bez Ciebie chyba byśmy nie doszli!).

Jesteśmy w środku!!! Wreszcie!!! Teraz już tylko Xav wybrał się na rekonesans, żebyśmy z całą trzódką nie biegali bo jeszcze się ktoś zgubi. Nasz Summoner nie wytrzymał i też gdzies pobiegł i... zginął. Potem Xav dał my raisa i niestety zaraz było aggro więc zaliczył następny zgon /cry.

Nie wiem jak to się stało ale Masakra gdzieś się pojawił kolo Xaverego i wrzucił escape, bo 3 mobki tłukły Xava, ale niespodzianka... Escape nie działa na alliance wiec Xav musial solowac 3 mobki - ale jego cycki są chyba całkiem niezłe bo sobie dał radę. Skracając trochę udało nam się dostać do miejsca gdzie jest wejście do lokacji gdzie robi sie misje.

Tu Xavery nas pożegnał i poprosił o WarpaII - masakra wdzięczny Xaveremu za pomoc odpalił Warpa... warpaI i sam znalazł się w Jeuno. Zostaliśmy w 5... powiało chłodem... Tę misję jest trudno zrobić nawet w 6 bo jest cap na 50 lev.
*** Nawet nie próbujcie się zastanawiać jak Masakra był na siebie wkurzony ***

Krótka narada, desperacka decyzja - IDZIEMY w 5 - jedyna nasza szansą było Lullably, które jak wyczytałem na forum działa na szkieletki (w przeciwieństwie do sleep).

Powiem krótko! Zrobiliśmy to w 5 osób!!!! Doświadczenie z BCNMa było super ważne!!!

No i nie ma już wątpliwości, że Lullably działa na Kościach :smile:

Dziękuję Xaveremu za pomoc
Dziękuję uczestnikom za wspólną zabawę
/cry masakra

Zetoriush WHM 55 (jeszcze tylko 10k expa i będę miał RaiseII)

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 10:10 
Cytuj  
Jedna poprawka, raisowal Masakra a nie ja :smile:

Strasznie mi przykro ze Masa sie nie zalapal :/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 10:20 
Cytuj  
He he !!!
No bylo fajnie, szkoda ze Masakra nie przeczytal moich "krzykow" aby nie warpowal :sad: Skonczylo sie to jak napisal Zet. Choc powiem szczerze ze z Warpem II mialem tez takie doswiadczenie podczas AF1 BLMa, kiedy to chcialem warpowac kogos z alliance, ale mnie wtedy opierniczali ;D
No coz wtedy nie wiedzialem ze na osoby w Alliance Warp nie dziala :smile:) Ale od tamtej pory juz wiem i pamietam o tym ! W ogole z alliancem to trzeba ostroznie bo nie wszystko na nich dziala tak tez przestroga aby baczniej patrzec na to co sie robi dla czlonkow z alliance'u !

Reasumujac nasz wypad na M5-1 to widac jak duze znaczenie daja wczesniejsze walki na BCNM, zdobyte owe doswiadczenie zaowocowalo pelnym sukcesem, choc podchodzilem do wykonania tej misji bardzo sceptycznie po niefortunnym warpie Masakry :sad:
Ale jak to juz wczora powiedzialem:
"We did it !!!"

No i na zakonczenie, powiem szczerze, ze Rhaegal jako tank byl super ! BCNM wytrenowal go na super tanka, Zet znowu nadążał leczyc wszystkich mimo glownego celu leczenia tanka :smile:, Draconi usypial szkieleciki ze ani drgnely, Summoner dodawal nam buffow jak i probowal walczyc summonami co mizernie wychodzilo, ale probowal, no i ja w koncu nie zapomnialem uzyc Manafont, o ktorym wiecznie zapominam w krytycznych chwilach ;D co bylo gwozdziem do trumny owego Bossa ... he he !

ps.
Dzieki Xav za pomoc, faktycznie nie dalibysmy sami rady bez mapy i przewodnika :smile:)
No i dzieki wszystkim za super fun :smile: O dziwo nie zginelismy :grin:
_________________
!!! Only The Games let us free from tiresome Reality !!!
FF11 -> Bodziu - BLM 52 / WHM 30 / BST 16 / THF 20 / NIN 11 / MNK 3 / RNG 10 (for now :wink:)
* fishing 31, smithing 3, cooking 50, clothcrafting 4 *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bodziu dnia 2004-06-25 12:57 ]</font>

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 11:32 
Cytuj  
Hmmm... co to znaczy leczył wszystkich jak popadło??? Czy mam się obrażać, czy jak bo nie wiem...???

A co do warpa to kiedyś miałem tak makro zrobione, że jak zmieniłem seta to myślałem, że włączam Regen a szło Warp, po 2 takich niefortunnych warpach z cytadeli do jeuno zmieniłem umieszczenie makra ^^.

pozdr.
Zet

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 11:51 
Cytuj  
he he
Zet chodzi jak najbardziej o pozytywne znaczenie tych slow :smile:) A mianowicie, nadazales leczyc wszytkich, mimo tego ze najwazniejszym Twoim celem byl Rha i Drac :smile:) Co sie ceni i dobrze miec takiego healera u swojego boku ;D

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 12:02 
Cytuj  
Mmmm... uwielbiam komplementy ^^
Dziękuję bardzo :smile: Obiecuję, że nie popadnę w samozachwyt :razz:

To kiedy następny BCNM?

Zet

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.