mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 22:17 
Cytuj  
Po 11 próbach nareszcie poswięcenie dużej puli osób z LinkShella, przyniosło rezultaty- wypadła katana!
Dwunasta walka odbyła się w składzie:

-Bodziu (dzięki że wytrzymałeś! To Twój Water III zabił gadzinę)
-Xavery (może będziesz mniej nienawidził Ninja widząc jak bardzo muszą się namęczyć aby dostać fajną broń :wink: )
-Galenros (towarzyszący mi w tych zmaganiach od początku a jak nie On to Volirion kierując postacią Kanga. Jestem dłużnikiem ale gdzieś tam masz po drodze do lvl 75 rare ex kosę...)
-Zetoriush (uber WHM, pojawia się niezbyt często ale jak już jest to dzieją się cuda :grin: Uwaga, wskrzesza w środku walki :grin:)
-Rhaegal (męczący wiele wysokolewelowych postaci o pomoc z kataną, spędzający ostatnie 3 tygodnie naprzemiennie szukając Tonberry Rattle, zbierając drużynę która pójdzie na Molberrego oraz wyładowujac frustrację z kolejnych nieudanych prób na farmowaniu). Rha się teraz zastanawia co dalej... jakoś trzeba będzie wypełnić pustkę poszukiwań. Może ktoś potrzebuje w czyms pomocy? A może zacząć hardkorowo farmować na Scorpiona? Bleh :wink:

Poza składem który był obecny podczas "zrzutu" należą się podziekowania wszystkim, którzy pomagali ale za ich obecności się nie udało. Jesli kogoś pominałem to prosze mnie flamować :grin:
-Draconi, Gokulo (Ty też spędziłeś w świątyni zdecydowanie duzo czasu- mam nadzieję, że Hornetneedle to dobry nożyk), Masakra, Nimloth ,Opiekun oraz Saitou.

To tyle z naszego LinkShella, poza tymi osobami przychylnie spojrzcie też jak będziecie mijać w grze nastepujace osoby:
-Nikke, Tiffar, Osric, Riyoko, Donexan, Evalene, Evaa i jej towarzysz dragooner (forgot his name), Nicolas plus wielu wielu innych których xywek teraz sobie nie przypomnę.

Wielkie dzięki dla wszystkich którzy wytrzymywali moje namolne zrzedzenie dotyczące tego nożyka ninja. Jesteście cierpliwi i chwała Wam za to :grin:

/bow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Targaryen dnia 2004-08-10 23:20 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 22:30 
Cytuj  
Grats! Chętnie zobaczę tą katanę w akcji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 22:40 
Cytuj  
Gratz! :razz:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 22:54 
Cytuj  
Ja też mam nadzieję ujrzeć tą katanę w akcji :smile:
Troszkę chodzenia było :grin:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 00:55 
Cytuj  
no kurde a gdzie screen ? >.<

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 01:49 
Cytuj  
Nie wiem jak screena zamieścić. Kto mnie nauczy?

Aha, całą walkę mam nagraną chwilowo zajmuje około 900mb. Ktoś wie jak to obrobić aby zajmowało jakąś przyzwoitą ilość? Filmik trwa równe 5 minut

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 08:37 
Cytuj  
Rhaegal... pozwól, że wzbogacę Twój ciakwy opis tym co działo się ciut wcześniej...

Nieoczekiwanie wpadłem wczoraj do Vana D'iel - na partowanie nie było szans bo ze statika nie było wszystkich więc pomyślałęm sobie - moze uda mi się otworzyć kofera w Bedeaux - i tak też uczyniłem. Z koferkiem miałem niezmiernego fuksa bo już na 3 spocie czekał na mnie, co prawda 4 uber quadavy nie napawały mnie optymizmem, no ale cóż dla AF'a można się poświęcić :wink:.

Akcja była szybka: otwarcie skrzynki (uwaga schodzi sneak) i szybki rzut Instant Warpa. Oczywiscie quad rzucił się na biednego taruska, ale ja - tak to ten co ma fuksa - wylądowałem w jeuno z 61 HP :razz: chociaż powinienem był dawno gryźć ziemię.

Potem poprosiłem naszych kolegów z LS'a zeby pomogli mi zabić Dark Sparka (eeee... znaczy sie zeby go zabili za mnie bo ja tylko leczyć potrafie :wink:). Akcja byłą szybciutka Xavery, Galenros, Rhaegal natychmiast się zgodzili, a Bodziu mimo rąc ciężkich jak wałek od malowania podniósł jeszcze stafa i zaoferowałswoją pomoc. DS to był piece of cake. <<BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC>>.

No i Rhaegal nie mógł przepuścić takiej okazji (5 hajlewelowców w jednym miejscu) zeby ans nie namówić na Temple of Ulegecostam. Do dziś nie wiem jak udało mu się namówić Bodzia!

Dalej już znacie oprócz tego, że Bodziu i ja mamy szczęście więc stworzyliśmy tunel szczęścia i po prostu nożyczki dla Rha musiały wypaść :razz:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:22 
Cytuj  
Pozostaje mi tylko pogratulowac ^^ obu Panom :smile:
Congratz ^^
_________________
FFXI: Stokrotka RDM 59/BLM 31/WHM 20/THF 25/NIN 14/WAR 11/SUM 10/MNK 6 ....
Cooking 50*Fishing 25*alchemy 18*goldsmith 16* blacksmith 6 ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-08-11 10:23 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:39 
Cytuj  
Halo! Nikt nawet slowem nie wspomnail o moim przepieknym 20to osobowym trainie jogurtow w Temple :razz:P - troche sie zgubilem w tych zakamarkach :razz:PP


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 11:58 
Cytuj  
Xavery: ano rzeczywiście!!! Był naprawdę piękny, ale moze dlatego, że jesteś już taki uber, że te 20 mobków z których każdy z łatwością rozsmarowałby mnie 4 strzałami nic Ci nie zrobilo! :razz:


_________________
Obrazek

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 12:54 
Cytuj  
Hehe :)

Szkoda że Coval jest taki wyrozumiały i mi od początku nie kazał grać ;) Nie byłabym tyle za Wami.

Gratulacje, świetnie sobie radzicie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:05 
Cytuj  
Idril, ja w ogole nie kazalem Ci grac. Tylko przynudzalem opowiesciami z gry :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:20 
Cytuj  
No train ufoków był niezły :smile:
Jak wlazłem do Świątyni żeby szukać Xava zobaczyłem jak biegnie coś białego - a za nim stado ufoków os i innych cudactw :smile:
Myślałem że nie dobiegnie :>
Id - widzisz :wink:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:22 
Cytuj  
Mhmm... Jak facet coraz więcej czasu, który niegdyś poświęcał swej kobiecie, poświęca grze, kobieta wpada w szał. Tak, to dobre określenie. Co może zrobić? Nie powie 'ja albo gra' bo jeszcze straci faceta na wieki. Nie zabroni mu grać, bo jest jednak trochę wyrozumiała. Ale jak jej złość przeradza się we wściekłość... co może zrobić? Jedynie pokochać swojego wroga i żyć długo i szczęśliwie w nowym, cudownym trójkącie Kobieta-Facet-Gra.

:P

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:27 
Cytuj  
Wow, niewiele jest takich kobiet jak Idril :grin:

Tego posta powyżej prosze przykleic i dać jako przykład swoim kobietom- ja z pewnością swojej to pokaże jak zacznie sie burzyć :wink:

A teraz z innej beczki- jak wkleić tu screena?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:30 
Cytuj  
Musisz go zamiescic gdzies na www i dac BBcoda
[ img]http://www.costam.pl/screen.jpg[/img ]
Tylko bez spacji w nawiasach []
_________________
Xavery: PAL 64/ WAR 37 / MNK 17
**My profile**


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2004-08-11 15:31 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 16:18 
Cytuj  
Rha - umiesc na crazychocobos zdjecia i statmtad daj link tutaj :grin:
Z reszta tam jest sekcja static 2 tam umiesc :smile:

_________________
!!! Only The Games let us free from tiresome Reality !!!
FF11 -> Bodziu - BLM 59 / WHM 30 / BST 24 (Call Beast -> obtained)
* fishing 31, smithing 3, cooking 61, clothcrafting 4 *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bodziu dnia 2004-08-11 17:19 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:51 
Cytuj  
Congratulations !
Zaluje ze mnie przy tym nie bylo ; ;
Mam nadzieje ze katanka byla tego warta ;)
Tak hornet needle bardzo fajny dagger lv 50-100 zrobione w okolo godzinke ^^

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:55 
Cytuj  
Welcome back!

Mam nadzieję, że już wkrótce Huck da linka skąd będzie można ściągnąć całą walkę z Molberrym jak katana wypadła. 5 minut dramatycznego pojedynku w którym trup słał się gesto :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 11:13 
Cytuj  
http://gnu.univ.gda.pl/~huckster/ff11/Hototogisu.avi


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.