mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 04:13 
Cytuj  
Hehe nigdy nie atakuj "??" :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 09:28 
Cytuj  
bo to bardzo dobry argument - nie odpowiada nie graj. Płacz, tupanie i żalenie się na forum bo ja zrobiłem lvl20 i chcę killować lvl1-5 bo innych się boje, albo za duże ryzyko, że sam padnę to nie dla mnie. A do tego widzę największy fun w killowaniu innych jak mój lvl >>>> lvl przeciwnka.
Brak skilla nadrabiamy różnicą w lvl-u. Nie ma to jak zglanować niemowlaka.

I jeszcze się tłumaczę, że w realu jestem honorowy to w grze będę robił za ćwoka i palanta - bo mam z tego fun.

ALdatha sam zabiłem kilkudziesięciu alliantów podczas bety, może nawet kilkuset, a nie byłem na żadnym raidzie. Podobną ilość razy zginąłem. Nie chodzi o to że ganknąłeś kogoś z jakimś tam lvl. Chodzi o istnienie chronionego żłobka na serwerze PvP. Moim zdaniem dobrze, ze on jest i powinien być. Niech się tam ludzie uczą toczą duele, zmieniają sprzęt, gadają w knajpach, tanczą, piją alkohole, uprawiają cybersex itp. W końcu to cały czas mmorpg i to że są bezpieczne lokacje to dla mnie normalne. Jak ktoś chce non stop killować dużo niższe levele to niech zrobi lvl 50 i idzie do ashenvale zabijać lvl 20-30. Będzie to samo jakby zrobił lvl 20 i poszedł do chronionego żłobka. W czym problem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 10:50 
Cytuj  
Mark - czy ty widziales gre, ktora by zadowolila wszystkich ??? Zawsze znajda sie jacys malkontenci, ktorzy beda narzekac (a my Polacy to juz wybitnie) ze im cos nie pasuje. Sa tez tacy, ktorzy beda wyszukiwac przyslowiowej "dziury w calym" aby moc zaistniec :)
No coz, na szczescie devsi maja pewne przemyslenia, ktore wdrazaja bez wzgledu na opinie mniejszosci :)
A co do kilowania newbiesow przez highlvlowcow to nie ma sensu dalej sie wypowaidac, gdyz zdania i tak beda podzielone, a ja sie ciesze z rozwiazan przyjetych przez Blizzard dot. stref ochronnych i chwala mu za to ! No i ta chec bicia slabszych jest, jak mi sie wydaje, proba dowartosciowania sie, choc dla mnie jest smieszna to dla innych wspaniala, no coz ... kazdy robi co mu sie podoba, jeden lubi byc bohaterem a drugi swinia ;) Ale nadal kazdy ma wybor !

Jesli kogos urazilem to przepraszam ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 16:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo to bardzo dobry argument - nie odpowiada nie graj.


to jest zaden argument
Mark24 napisał(a):
Płacz, tupanie i żalenie się na forum bo ja zrobiłem lvl20 i chcę killować lvl1-5 bo innych się boje, albo za duże ryzyko, że sam padnę to nie dla mnie.


bardzo sie ciesze - ale o czym ty mowisz ?
ktos plakal ?

Mark24 napisał(a):
Brak skilla nadrabiamy różnicą w lvl-u. Nie ma to jak zglanować niemowlaka.


A co tu ma do rzeczy kwestia skila lub jego braku ? To jest kwestia czerpania funu w wkurzania innych graczy , tego ze po paru takich akcjach przeciwna strona serdecznie cie nienawidzi i na ciebie poluje.
Ciebie to nie bawi , nie czujesz w tym rozrywki - super - nie moja sprawa.
Mnie to bawi a tobie gowno do tego.

Mark24 napisał(a):
I jeszcze się tłumaczę, że w realu jestem honorowy to w grze będę robił za ćwoka i palanta - bo mam z tego fun.


To byl dowcip - jakbys nie zatrybil to robie sobie jaja a nie sie "tlumacze".
Zreszta w RL tez jestem skurwiel podobno :-)


Pozatym - nie bardzo rozumiem po jaka cholere sie czepiacie tego ze ktos ma inne zdanie. Aenima napisal ze uwaza takie "oslony" na servie pvp za zbedne - ja sie z nim zgadzam , czesc osob sie z nim nie zgadza. I tyle.
Kazdy ma na to jakies swoje argumenty , a Ty wyjzdzasz z debilnym "jak sie nie podoba to nie graj".
Nikt tutaj nie napisal ze WoW ma zwalony system pvp , ze gra sux itp.
Wyrazenie swojej opinie ze cos mozna bylo (w drobnej czesci) zrobic inaczej nie jest jednoznaczne z plakaniem , czepianiem sie gry itp.
To sie nazywa DYSKUSJA - po to glownie jest forum no nie ? Zeby mozna bylo porozmawiac , poczytac kto jakie widzi niedociagniecia , co mozna by zrobic inaczej , jego zdaniem lepiej.

Podsumowujac - jestem daleki od "wieszania psow" na WoW.
Poprostu uwazam ze najlepszy do tej pory system pvp byl w UO:SP - w reszcie gier w jakie gralem (czyli chyba we wszystkie ktore mialy wogole pvp) byl kompletnie zwalony. Na tym tle WoW wypada rewelacyjnie.
Ale system oslony newbe moglbyc zrobiony lepiej / ciekawiej
Takie "pvp switche" sa strasznie nienaturalne i nie pasuja mi do klimatu zupelnie.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 16:58 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No i ta chec bicia slabszych jest, jak mi sie wydaje, proba dowartosciowania sie,


zle Ci sie wydaje :-)

Bodziu napisał(a):
choc dla mnie jest smieszna to dla innych wspaniala, no coz ... kazdy robi co mu sie podoba, jeden lubi byc bohaterem a drugi swinia ;) Ale nadal kazdy ma wybor !


No i tu w sedno trafiles :)
Tylko zeby byc bohaterem trzeba miec jakies swinie do tepienia :)
Swiat skladajacy sie z samych bohaterow bylby nadwyraz nudny i cukierkowy nie sadzisz ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 17:57 
Cytuj  
Scorp szkoda slow oni i tak zrozumieja tylko to co beda chcieli. Moj post mial na celu uswiadomienie kilku osob o taki ograniczeniu bo sam sie zdziwilem. A bodzio i mareczek czolowi pvp z mmoprg zaczeli jakies nie udolne flamy + podniesli krzyk ( no offense) jak bym mial zamiar im rodzine zabijac...
EOT dla mnie
edit
literowki


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 23:33 
Cytuj  
gdzie zaczałem flame? jedyna osoba która flamowała w tym topicu to ty aenima bo kazałeś Bodziowi wracać z powrotem do FFXI.
Nie podoba się questowanie, chcesz non-stop killować wybieraj schotery a nie mmorpgi. Chyba, że po prostu brak ci skilla i szukasz gry gdzie:
istnieje system levelowy i high level gracz pokona solo 20-30 low level
w shooterach mimo wszystko nawet doswiadczony gracz jest gówno warty przeciwko 2-3 newbasom.

Dziwie sie w ogole po cholere pchac sie do systemu rpg i robic z gry napierdalane...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 23:39 
Cytuj  
zdziwisz się ale Aenima dzięki WoW polubił Questy :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 23:55 
Cytuj  
Scorpio

Po prostu mnie już wkurwia/męczy to biadolenie aenimy i kilku innych o full pvp z full lootingiem itp. Kurwa co takie osoby szukaja w mmorpg, system RPG sprowadza to wzajemnego radosnego killowania sie. To jest moim zdaniem ograniczone, a nie system PvP w WoWie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 00:34 
Cytuj  
schotery

A ten szczoter to jakis symulator sprzatacza jest?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 00:45 
Cytuj  
A snieg pada i pada :/


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 00:59 
Cytuj  
Zgadzam się z Markiem...
Też mnie takie gadki o full PvP wnerwiają... ale jakoś nie chciało mi się gadać...

Ni cholery nie pojme, po kiego wała komuś możliwość tłuczenia n00bsów... ni cholery...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 01:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Scorp szkoda slow oni i tak zrozumieja tylko to co beda chcieli.


Chyba zartujesz ?? To ty nie chcesz przyjac do tej swojej swiadomosci ze devsi wybrali pewien kompromis z ktorym nie mozesz sie pogodzic ! OK masz swoja wizje full PvP i przyjmuje ja tak jak i Scorpia. Koniec.

Aenima napisał(a):
A bodzio i mareczek czolowi pvp z mmoprg zaczeli jakies nie udolne flamy + podniesli krzyk ( no offense) jak bym mial zamiar im rodzine zabijac...


Szkoda ze masz klapki na oczach i nie umiesz czytac, ale kultura dyskusji w Twoim sarkastycznym wykonaniu nie ma nic wspolnego ze zdrowa forma wypowiedzi. Nie mozesz przyjac ze ktos mysli inaczej, wiecej starasz mu sie narzucic swoje dziwne przemyslenia, a co gorsze probujesz przeganiac kogos gdzies indziej i za to Cie flamowalem a nie za twoje spostrzezenia co do owych ograniczen ! Pisalem ogolnikami a Ty oczywiscie musiales to odebrac jako personalny atak! Po Co ?

Czas juz to skonczyc, masz prawo miec takie a nie inne spojrzenie na PvP i to jest Twoja sprawa, ja natomiast przylaczylem sie tylko do dyskucji, gdyz chcialem poprzec rozwiazanie devsow !
To jest forum kazdy ma prawo do przedstawienia swojego pogladu :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 02:09 
Cytuj  
Bodziu przykro mi ale nadal nie rozumiesz.
Jak juz pisalem moj post mial charakter informujacy bo duzo osob pewnie o tym nie wiedzalo.
Ale niektorzy ludzie troszke mniej rozgarnieci, maja problem z czytaniem ze zrozumieniem. (zauwaz ze pisze jak to ladnie ujales ogolnikami).
W moim pierwszym poscie tez napisalem :
"Mam nadzieje ze chociaz jeden server bedzie bez tego"
Zostalo by wam do grania jeszcze 49 innych serwerow, wiec nie wiem o co ten placz.

A co do maradiusza to szkoda slow, na 2 innych forach juz sie na tobie poznali. Tutaj tez wpierdlasz sie z buciorami na forum gry o ktorej nie masz bladego pojecia, bo jakie mozna miec po tygodniu bety i pierdolisz w ich topkiach.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 04:01 
Cytuj  
Ja bym nie narzekal na taki serw, nawet zapewne bym tam gral... a klotnia jest bez sensu. To tak samo jak ktos napisalby, iz wow jest do dupy to niektore osoby musza od razu naskoczyc i nic z tego nie wynika.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 04:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Scorpio

Po prostu mnie już wkurwia/męczy to biadolenie aenimy i kilku innych o full pvp z full lootingiem itp.


o wlasnie ! dobrze ze mi przypomniales ! brak lootingu tez jest na nic :(
ale juz przestalem wierzyc ze zrobie gra z full lootingiem (albo przynajmniej z lootowaniem backpacka). za duzo dzieci i zniewiescialych amerykancow gra teraz w mmorpgi :(
Dobre bylo to w WoW ze jak sie padlo i wskrzeszalo u aniolka to durability itemow spadalo do 0% -przynajmniej smierc byla bolesna - ale cos czytalem ze ma tak nie byc ? bo sie frajerzy rozplakali ?

a wogole jak sie padnie w pvp to traci sie expa ?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 04:44 
Cytuj  
Jak padniesz w pvp to tracisz tylko czas na dojście do ciała .

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:23 
Cytuj  
Narazie w PvP nie ma systemu nagród i kar, ale będą... może tak poczekamy... i zobaczymy... bo prawde powiedziawszy wszyscy &^#*@! bez sensu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.