mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 10:55 
Cytuj  
Tylko pytanie jak ten balans zrobić?
Czy robic go pod 60 lev?, a moze pod jeszcze wyzszy?
Czy moze robic balans na calej rozciąglosci levelow?
Chyba na te ostatnie niema wiekszych szans.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 10:59 
Cytuj  
na całej rozciągłości. Oczywiście perfekcyjnego balance nie da się zrobić ale zawsze warto próbować.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 11:05 
Cytuj  
Jednego jestem pewny , że jak Blizz sobie z tym nieporadzi to napewno
minie duzo czasu zanim inny producent w podobnej jakosciowo produkcji
zdola coś lepszego osiągnąć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:10 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
I naucz sie czytać miedzy wierszami, "Takim samym jak wszedzie indziej " znaczy nie ze zle, tylko ze jezeli jest open pvp wszedzie to będzie tak samo wyglądało niezlaeznie od gry, i z tymi samymi problemami będzie sie zmagało. Więc stwierdzenie ze open pvp w jednej grze jest smieszne a winnej nie jest z góry nielogiczne. No i basta :wink:


Ja nie widze zadnych problemow z open pvp (jezeli poprawnie zrealizowane).

A twierdzenie ze open pvp jest zawsze be jest imo bardzo ograniczone :[

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:24 
Cytuj  
i tak masz open PvP bo gracz z 5lvl w wiosce startowej rzuca się na gracza na lvl30, który tylko na to liczy. A potem słychać płacz na kanałach. W contested jest ok lvl są prawie wyrównane - mozna zostać zabitym i można sobie kogoś killnąć. Jakby np. Durotar zrobili open PvP to lvl 1-13 robiłoby się 2 tygodnie 90% czasu spędzając jako duch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Ja nie widze zadnych problemow z open pvp (jezeli poprawnie zrealizowane).

Otoz to, jesli poprawnie zrealizowane. A nie, ze tabuny 30 lvlowych gankerow w quest area 20-25 ubijajacych grupowo kazdego, kto sie tylko nawinie. Poki Blizz nie wprowadzi honor systemu, to takie zachowania beda na porzadku dziennym (typu paru kolesi 30+ ubija walczacego z mobem 20 lvlowca).
Mark24 napisał(a):
W contested jest ok lvl są prawie wyrównane

Powiedz to tym, ktorzy wczoraj nie mogli uczciwie questow robic w Stonetalon ubijani nonstop przez paru debili 30+.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Otoz to, jesli poprawnie zrealizowane. A nie, ze tabuny 30 lvlowych gankerow w quest area 20-25 ubijajacych grupowo kazdego, kto sie tylko nawinie. Poki Blizz nie wprowadzi honor systemu, to takie zachowania beda na porzadku dziennym (typu paru kolesi 30+ ubija walczacego z mobem 20 lvlowca).


Hehe.. problem w tym ze WoW *nie* ma open pvp (nawet na pvp serwerach).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:36 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Hehe.. problem w tym ze WoW *nie* ma open pvp (nawet na pvp serwerach).


mi to nie przeszkadza bo 90% czasu przebywam w contested areasach.
Chyba że tak jak wczoraj kilka razy padłem od maga z lvl ?? - przyznam, że nie było to przyjemne... Dingnij do 18+ i możesz pchać się do stonetalon. W złobkach najczęściej nie ma open PvP i bardzo dobrze.

Xanth ja dzisiaj chyba sobie pobiegam po ashenvale - te elfiki fajnie uciekają :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Xanth ja dzisiaj chyba sobie pobiegam po ashenvale - te elfiki fajnie uciekają :D

Ostatnio tez tam zaczalem biegac, wkurwiony przeszkadzaniem w questach ;)
Mac napisał(a):
Hehe.. problem w tym ze WoW *nie* ma open pvp (nawet na pvp serwerach).

Serio? No popatrz, a mi sie wydawalo, ze w contested nie ma zadnych ograniczen. Chyba, ze ty caly czas w zlobku siedzisz ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 7 gru 2004, 12:41 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
i tak masz open PvP bo gracz z 5lvl w wiosce startowej rzuca się na gracza na lvl30, który tylko na to liczy. A potem słychać płacz na kanałach. W contested jest ok lvl są prawie wyrównane - mozna zostać zabitym i można sobie kogoś killnąć. Jakby np. Durotar zrobili open PvP to lvl 1-13 robiłoby się 2 tygodnie 90% czasu spędzając jako duch.


Pewnie masz racje. Zeby open pvp mialo sens gracze powinni byc w stanie ustalac i egzekwowac swoje wlasne prawa.. i tak np. na terenie gildii rpk mozna zabijac bez zadnych konsekwencji, a kawalek dalej moze byc ziemia gildii chroniacej swoich mieszkancow gdzie zabijanie 'niewinnych' graczy jest jakos tam karane.

Ale w WoW nie ma co na to liczyc (dlatego mamy safe zones :().

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:43 
Cytuj  
I co komu z tego z tych safe zones? Powiedz mi, jestes w stanie zrobic jakikolwiek exp majac 30+ lvl i siedzac tam? Predzej czy pozniej łaski nie ma, musisz wyjsc i dostac wpierdol (albo komus spuscic) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:45 
Cytuj  
:(
w safe zones byłem wczoraj przez 10min - raz zajrzałem na aukcję i brałem inną kurę w crossroad. CO gorsza mam quest (do tego complete) w zonie pod nazwą Badlands ?!?!? Dzisiaj się tam chyba wybieram - tak na oko to zona w centrum alliance + high lvl :/
Jak nic będzie padaczka co kilka metrów ;)
ale mam nadzieję ze kogos też ubiję :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:48 
Cytuj  
Ta? To co powiesz na questa w stonetalon na terenie elfickiej wioski, gdzie tabuny allies sie kreca? Cudem go wczoraj zrobilem (kosztem 2:7 w pvp) i na pamiatke wzialem sobie laciatego kotka ;)

X.

PS. Mac, ciekaw jestem, jakbys spiewal w momencie, gdybys na 5 lvl pracowal tydzien, wiekszosc czasu widzac swiat na szaro? ;)
Bo dam sobie reke uciac, ze gdyby nie safe zones, to w noob area az roilo by sie od kretynow ?? wybijajacych wszystko, z npcami wlacznie.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 7 gru 2004, 12:59 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:56 
Cytuj  
Ależ przecież tak jest ;) Są raidy do noob area i killowanie npc-y bo gracz lvl 5 nie zaatakuje lvl 30+ ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 13:23 
Cytuj  
LOL przecież pvp działa w obie strony. Horda ma questy na terenach alliance, alliance ma questy na terenach hordy. Sam zginąłem kilka razy na terenach hordy robiąc quest paladyna, nie rozpaczam, bo to tylko gra.
Server pvp ma to do siebie że walczyć można na 90% terenu, bez ograniczeń levelowych. Jedyne ograniczenie to honor/dyshonor. Nie wiem czy to działa, widziałęm gdzieś w becie licznik honorable i dishonorable kills, ale nie wiem czy były z tego jakieś konsekwencje. Zwłaszcza w ostatnim dniu bety niewiele mnie to interesowałao :)
Docelowo ma być (a może już jest?) tak że z dużym dyshonorem NPCe własnej frakcji w miastach cię atakują, nie można handlować itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 13:27 
Cytuj  
Nie ma jeszcze honor systemu, kazdy na to z utesknieniem czeka :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 13:27 
Cytuj  
NPC-e reagują na zasadzie fame i już to jest i już to działa.
System honor/dyshonor nie został jeszcze wprowadzony i nie działa. Można bić kogo się chce i gdzie się z wyjątkiem żłobka przeciwnej frakcji gdzie nie można atakować.
Killowanie graczy nijak ma się do reakcji NPC-ów.
I my nie narzekamy, że w Hordzie za często giniemy tylko jest ogólna dyskusja na temat PvP. Mac uważa np. że żłobki są do bani bo to się kłóci z open PvP. Dla mnie tam mogą zostać.
Zresztą w alliance to większość graczy jest tak kiepska, że jak nie ma ?? na ikonce lvl to zaczyna uciekać i shoutować o pomoc ;)


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 13:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zresztą w alliance to większość graczy jest tak kiepska, że jak nie ma ?? na ikonce lvl to zaczyna uciekać i shoutować o pomoc ;)


Dobre! :D

Strefy zwane przez was "żłobkami" są potrzebne, chociażby po to żeby ludzie odpalający grę po raz pierwszy mogli zobaczyć jak ona wygląda bez ryzyka zgankowania przez jakiegoś 12-latka z levelem 60.

PS może nich ktoś pchnie wątek na właściwe tory i coś napisze o szamanach dla odmiany? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:29 
Cytuj  
Przydalo by sie open pvp w 40-60lv contested teritories poza guard zones.

side note: open pvp = walka z kimkolwiek sie chce, nawet wlasna strona konfliktu


_________________
I wish to place a trash barrel~

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 17:07 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Khebeln napisał(a):
I naucz sie czytać miedzy wierszami, "Takim samym jak wszedzie indziej " znaczy nie ze zle, tylko ze jezeli jest open pvp wszedzie to będzie tak samo wyglądało niezlaeznie od gry, i z tymi samymi problemami będzie sie zmagało. Więc stwierdzenie ze open pvp w jednej grze jest smieszne a winnej nie jest z góry nielogiczne. No i basta :wink:


Ja nie widze zadnych problemow z open pvp (jezeli poprawnie zrealizowane).

A twierdzenie ze open pvp jest zawsze be jest imo bardzo ograniczone :[


A gdzie ja napisałem ze jest be ? :roll:

Jakby mi to nie odpowiadało to bym grał w gre bez pvp :wink:

To co mialem na myśli to że open pvp zawsze będzie mialo swoje plusy i minusy niewaze w jakiej grze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.