mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 17:19 
Cytuj  
a jak jest z lowieniem w high instance'ach? bo kiedys czytalem ze bylo to zbugowane


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 17:57 
Cytuj  
hmm tego nie wiem - nie sprawdzalem jeszcze lowienia w zadnym instance :( - jak bede mial okazje to przetestuje :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 19:01 
Cytuj  
TO co sie lowi zalezy GLOWNIE od tego gdzie lowisz
niektore rzeczy mozna wylowic tylkow 1 lowisku ( np old wagonwheel tylko w zalewie przy co. ventures - N barrens )
rozne sa szanse na dany loot w roznych lowiskach lub loot jest wrecz specyficzny dla danego lowiska.
To jak sie lowi (branie,zrwyanie sie z haczyka) od poziomu skilla (nie wiem natomiast jaki wplyw i czy ma skill na jakosc lootu ktory sie wylawia)

TO sprawia ze lowienie nie jest mocno nudne badanie nowych lowisk
i roznorodnosc rzeczy ktore mozna wyciagnac z wody kreci jak gambling ;].


Ja jako 20 lvl moge sie podzielic tylko doswiadczeniami z tych lowisk do ktorych mialem dostep.

W tb: zwykle rybki z healem do 25x. trofea - catfishe do 20 pounds moze wiecej). mana i heal potions do 15 lvl. Sporo itemow (bronie,armory- tu na 12 lvlu wyciagnalem mail butki na 18 lvl +3 str +4 stamina).

W oazach w barrens lapie sie deviate fish - baaardzo poszukiwane przz alchemikow.
W morzu na wybrzezu oily blackmouths - baardzo poszukiwane przez alchemikow. Ponadto (lowie glownie ratchet) wyciaga sie duzo skrzynek (w nich tradeskill items, armors,weapons), message in the bottle (w nich scrolle), malze -(w nich najczesciej mieso - czasem perla -small lustrous).

w ashenvale (malo wiem o lowieniu tam) - 3-cia bardzo poszukiwana przez alchemikow ryba Firefin Snapper (w 2-3 lowiskach tamze) oraz perly (te wieksze :))


Btw. tez mam "bota" moj ojciec uwielbia lowic w WoW. Sadzam go w ratchet -wyszkoliem jak ma gotowac ryby, co ma zbierac, co sprzedawac co wrzucac do banku (pod nosem ma vendora i bank) i moge go zostawic na 2-3 h - samemu isc na pifko czy cos :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
Btw. tez mam "bota" moj ojciec uwielbia lowic w WoW. Sadzam go w ratchet -wyszkoliem jak ma gotowac ryby, co ma zbierac, co sprzedawac co wrzucac do banku (pod nosem ma vendora i bank) i moge go zostawic na 2-3 h - samemu isc na pifko czy cos :P


Ojciec - lol :D W Ratchet niezbezpiecznie... dbaj o rodzinę ;)

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 20:03 
Cytuj  
hehe,ja tez tam lowie a mam rodzine na utrzymaniu.musze uwazac:)

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:50 
Cytuj  
wczoraj bedac w stanie wskazujacym zaszalalem i kupilem ksiazeczke za 1 golda ktora uczynila mnie master fishmenem,dzis zal mi tego golda i mysle czy to sie zwroci w lowieniu,moze ktos wie co daje master w fishingu?

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:48 
Cytuj  
master daje ci to ze mozesz skilla wyzej trenowac
jak masz 150/150 to sie juz nic nie nauczysz i musisz mastera wziac i bedziesz miec 150/225
potem jest artysian ale zeby to zdobyc to trzeba zykonac questa - a one sa porabane :(


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:32 
Cytuj  
W becie widzialem elfice ubrana cala w rybie luski - fajnie to wygladalo ;) warszawska syrenka normalnie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:55 
Cytuj  
Mialem, fajna jest: http://www.thottbot.com/?i=5805
Mozna samemu zrobic :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:59 
Cytuj  
Ja te moge zrobic jaest na 95lvl leatherworking, ostatnio te luski probuje skompletowac potrzeba ich az 12 :) Fajnie wyglada :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:30 
Cytuj  
przedmity z serii voodoo i tak sa lepsze :P

http://fatkos.mybesthost.com/wow/WoWScr ... 201213.jpg

http://fatkos.mybesthost.com/wow/WoWScr ... 201219.jpg

hmm nie wiem czemu nie dzila to ale macie tak

http://fatkos.mybesthost.com/wow/


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------


Ostatnio edytowano 8 gru 2004, 14:41 przez fAtkOs, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:36 
Cytuj  
cos te linki kuleja i odsylaja do main web ;)


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:09 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
nie wiem natomiast jaki wplyw i czy ma skill na jakosc lootu ktory sie wylawia



prawde mówiąc też tego nie wiem na pewno, ale podejrzewam że ma - w becie lubiałem sobie połowić, i zauważyłem że przy większym skillu wychodxą lepsze looty.

sprawdzane przy łowieniu w morzu, liczone w ten sposób że wyciągnięta skrzynka jest uznawana jako lepszy loot. przy wartości skilla 50, była to rzadkość, przy wartości skilla 255, ponad połowa wyciągniętych lootów to były skrzynie.

niestety, nie powtarzałem tego doświadczenia, a dokładnie z tak wysokim skillem łowiłem w morzu tylko 2 razy, więc może to być kwestią przypadku.


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.