mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 23:59 
Cytuj  
No troche mnie zaskakujecie z tym community. Nie wiem jak jest innych grach ale na serwerach bety US bylo calkiem normalnie na kanale polskim, nie sadze ze bedzie az tak zle w koncu zawsze mozna sobie go wylaczyc jak juz Nestor napisal. Ja jestem wolny strzelec, bo chce grac NE rogue a znajomi beda prawdopodobnie horda, wiec bede gral z nadziejami ze jednak znajde kogos z random calkiem norlmalnego.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 00:46 
Cytuj  
Nestor jedno Ci napisze i mam nadzieje ze nie wezniesz tego za atak na Twoja osobe. To jest cholerna gra tylko i wylacznie jedna z tysiecy gier !!! po cholere mi taki wyklad dajesz ? Ja nie zyje grami komputerowymi, mam wazniejsze sprawy na glowie niz uzalac sie nad community jakies gry. Istnieje takie cos jak : zakupy, obiad, sprzatanie w mieszkaniu, zona , dzieci, praca i ona nie dotyczy komputerow. To za co bede teraz placil to tylko i wylacznie rozgrywka nie jakis Matrix ;) . Ja potrafie oddzielic rzeczywistosc ad gry. Dlatego was sie nie czepiam. Boje sie tylko o jedno ze jak sie odezwe do kogos/z was po polsku to zaraz bede bezmozg/szczeniak badz tez jakis tam inny rzucajacy miesem jak gownem po polu.. grrr Do siego roku :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:06 
Cytuj  
Ja jakos nie moge w to uwierzyc, gralem (troszke) na US , gram na KR i jak narazie nie spotkalem ani jednego negatywnego przykladu na poparcie tego obrazu polskiego comm ktory tutaj przedstawiacie. Mala ilosc bluzgow, wysoka srednia wieku, zawsze mozna oczekiwac pomocy czy porady. Az jestem naprawde ciekaw jak to bedzie wygladalo na EU. Obyście to wy byli zaskoczeni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:11 
Cytuj  
hehe, ja po prostu nie mam zamiaru oceniac kogos pozytywnie/negatywnie ze wzledu na pochodzenie. ingame rozmawiam zawsze po angielsku, nie pytam nigdy ludzi skad sa wiec jezeli widze ze ktos jest w porzadku to znaczy ze jest w porzadku niezaleznie od tego czy jest z rumunii czy z polski czy ze szwecji.

chocby po wypowiedziach ludzi na tym forum mozna juz stwierdzic ze w 'polskim community' beda zarowno osoby zrownowazone, takie z ktorymi by sie przyjemnie gralo jak i... powiedzmy 'inni'.
cale szczescie kazdy moze sobie samemu dobrac osoby z ktorymi gra ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 08:19 
Cytuj  
Taka o wiedze o grze i podejscie prezentuje polskie community:
http://warcraft.cdprojekt.com/default.a ... _herbalism

chyba najgorszy artykul jaki widzielem o WoW'ie :)
a do tego napisany chyba przez 13latka (pisownia i stylistyka) i ta fachowość !!!! porady !!!!!

A potem polacy uwazaja sie za MMO masterów :lol:

Wstyd ze to jest podobno polska oficjalna strona WoW'a (CD-PROJEKT).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 08:30 
Cytuj  
LOL !

A czy ktos mi moze odmienic slowo zioła, bo juz sie calkiem pogubilem ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 08:46 
Cytuj  
Najlepsze jest jak "autor" zamiast "zbieranie ziół" w tytule akapitu pisze "zbierania zioła" :)

he he moze go zamkna za propagowanie "trawy" i nie bedzie juz wiecej tworzyl "poradnikow" :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 10:52 
Cytuj  
witam
czytam ten watek i nie bardzo moge sie zgodzic z tym ze polacy sa do d...
gralem w AO i prawie 2 lata w DAOCA,teraz pogrywam sobie w WOWa i nigdy nie spotkalem bluzgow o jakich tu piszecie
owszem zdarza sie ze leca przeklony ale to w swoim dobrze znanym gronie i bez urazy dla nikogo
moje spostrzezenie jest takie ze w gry mmorpg na dzisiejszy dzien gra malo" gownirzy",graja raczej ludzie ktorzy sami potrafia zapracowac na abonamet
mimo szumnych zapowiedzi ze tyle osob kupi wersje eu to mysle ze dystrybutor bedzie zawiedziony iloscia sprzedanych pudelek
spoleczenstwo nie jest jeszcze przyzwyczajone placic za granie-to po pierwsze,po drugie jestesmy ogolnie biednym narodem i nie wszystkich stac aby placic
moge cos na ten temat powiedziec bo sam sprzedaje serwery gier (www.gamesnet.pl) i wiem jak olbrzymie jest zapotrzebowanie a jaka wielka przeszkoda kasa i to wcale nie duza kasa
powracajac do tematu gram w wiekszosci z polakami i prawie nigdy nie bylem zawiedziony
w wow zaczalem na SH horda i nie spotkalem bluzgow lub innych razacych wypowiedzi,inna sprawa ze tam polacy raczej ze soba nie graja,albo nie ze mna-moze bylem random:)
przenioslem sie do aliance na LB i pewnie tam zostane
mamy tam polska gildie ,chlopaki biegaja czesto razem,mozna liczyc na pomoc wysokolewelowcow-ja taka pomoc otrzymalem i w gotowce(2golda)i w zrobieniu qestow z ktorymi bym pewnie walczyl ze 2 dni
szczegolne podziekowania dla mortha
dlatego tez mimo ze pewnie kupie eu wersje to zostane tez na us bo juz polubilem chlopakow i gra mi sie tam bardzo fajnie
i to by bylo na tyle,pozdrawia was random:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 11:03 
Cytuj  
szani napisał(a):
gralem w AO i prawie 2 lata w DAOCA

Bo ani w AO ani w DAoCa nie grali battlenet kids. A w WoWa beda.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 11:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
szani napisał(a):
gralem w AO i prawie 2 lata w DAOCA

Bo ani w AO ani w DAoCa nie grali battlenet kids. A w WoWa beda.

X.


TRUE

Chociaz tez nie wszyscy na BattleNet sa tacy i chodzi tu i o polakow i o inne narodowosci.
kiedys (dawno) BN byl naprawde wspanialym miejscem, swiatynia i Mekka grania online a teraz to nazwal bym BattleNet hhhmmmm.........
sprofanowanym :(

EDIT: inne nacje to jeszcze, jeszcze ale polacy na BN to pod sciane i do odstrzalu :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 11:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo ani w AO ani w DAoCa nie grali battlenet kids. A w WoWa beda.

X.



Tak naprawde to nikt z nas nie wie kto tak naprawde bedzie w ta gre gral. Ile procent dzieciakow szumnie zapowiadajacych to na forumkach naprawde pojdzie do swoich rodzicow i powie ze musi miec dostep do cc bo musi placic 50 zl miesiecznie za to ze gra w gre. Jakos zbytnio nie wyobrazam sobie przecietnego polskiego rodzica godzacego sie na takie cos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
jak to Ae zgrabnie i krotko ujal: zostaje

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo ani w AO ani w DAoCa nie grali battlenet kids. A w WoWa beda.

X.
polskie battlenet kids graja na darmowym battlenecie w3 , d2 i stara.....w WoWie plusem jest to ze nie kazdy battlenet kid ma 50 zl do placenia co miesiac. Big Plus.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:44 
Cytuj  
Buba_jw napisał(a):
polskie battlenet kids graja na darmowym battlenecie w3 , d2 i stara.....w WoWie plusem jest to ze nie kazdy battlenet kid ma 50 zl do placenia co miesiac. Big Plus.


Oj maja, jak maja kase zeby piraty na bazarze kupowac albo pokryjomu papierosy palic i piwo pic to maja. Bynajmniej duza czesc.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:46 
Cytuj  
Cytuj:
Swiftthistle - * (są to niezwykłe rośliny, a znajdziemy je tylko w dwóch krainach: Mageroyal i Briarthorn)

Cytuj:
Jeśli nie mamy zamiaru używać znalezionego przez nas zioła, możemy oddać je innemu graczowi. Gdy pudełko, zawierające roślinę ukarze się, po prostu wyrzucamy je i wtedy jeden z graczy może je zabrać i spróbować podnieść, swoje umiejętności.

Grunt to znajomość tematu i dokładne tłumaczenie... Jak dla mnie zerżnięte z jakiejs anglojęzycznej strony, a w orginale było pewnie:
- found with Mageroyal and Briarthorn
- "box", jako okno dialogowe z ziółkiem do zabrania 8)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 17:57 
Cytuj  
No ten poradnik to jakis mastachg pisal, profesjonalista poprostu :D.

BN: wogole nie wchodze na kanal polski ...

Moze bn kids sie znudzi ta gra, i po kilku msc bedzie to wygladc znacznie normalniej w koncu, dzieci jak dzieci, cos innego im sie spodoba.

A wogole jak wyglada sprawa na US servach z tymi tzw. "bn kids" ???

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:02 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Oj maja, jak maja kase zeby piraty na bazarze kupowac albo pokryjomu papierosy palic i piwo pic to maja. Bynajmniej duza czesc.


Ale za papierosy na sztuki czy tanie piwo z biedronki nie placa CC :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 22:40 
Cytuj  
zazwyczaj płacą na Credit :]


Posty: 9
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 04:03 
Cytuj  
heh coz...dzieciaki zawsze odstraszaly wyjadaczy..ciezko jest sluchac marudzenia ... glupich pytan ...bezsensownych bluzgow czy dyskusji....panowie .... to jest wszedzie - Ci co graja na us pewnie tez zauwazyli co nieco - co do battle.net kids mysle ze bedzie to problem - malo go zmniejszy oplata - duzo jest szczeniakow (chodzi o zachowanie a nie tylko o wiek) ktorym starzy daje 200zl na lody bo czemu by nie...

To sa szczegoly. Najwazniejsza sprawa ktora decyduje ktorzy z nas zostana na us a ktorzy nie to po pierwsze:
-ludzie (glowny sens - kompani do gry)
-godziny gry (wielu moze pasowac/niepasowac motyw z ah/bf/eventy)
-polityka blizza/oplaty

tak - kolejnosc powyzszych czynnikow wydaje mi sie wazna - nie wiem moze czujecie inaczej ale imho tym bedzie sie wiekszosc z nas sugerowac przy topicowym pytaniu.... pozdro dla wszystkich dzielnych walczacych z hamburgerami :]


_________________
A silent, painfull, honorless death awaits those who do not know the secrets of the shadows
threaten my charge, fall on your own sword... either assures your death

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:36 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Oj maja, jak maja kase zeby piraty na bazarze kupowac albo pokryjomu papierosy palic i piwo pic to maja. Bynajmniej duza czesc.

no wlasnie...i nie maja przez to kase na taka droga gre:P piraty nie sa za 50 zl tylko sa sciagane z internetu przez ich kolegow i nagrywane na plytki kupowane w supermarketach. 50 zl za miech w wowa to kosmos :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.