mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 14:32 
Cytuj  
Jak juz ktos tu napisal, po 40 lvlu hunter w party przydaje sie jako puller/tank. Szczegolnie z jego markowaniem celu, wtedy party dokladnie wie co bic, a nie, ze kazdy swoje :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 14:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak juz ktos tu napisal, po 40 lvlu hunter w party przydaje sie jako puller/tank. Szczegolnie z jego markowaniem celu, wtedy party dokladnie wie co bic, a nie, ze kazdy swoje :)

X.

Z tego co czytalem na wowforum, to 60 hunters maja olbrzymie problemy ze znalezniem party.
Mialem grac rogue ale po OB i kilku dniach gry hunterem zakochalem sie w tej klasie.

Ale jak czytam topici w stylu "Hunters are useless at endgame" to natychmiast przypomina mi sie EQ i moja klasa - druid - jack of all trades ktorego nikt nie chce w grupie.

Oczywista i tak bede gral w grupie znajomych i watpie zebym mial problemy z grupa (w EQ zreszta zawsze mialem guild grupy).
Ale po prostu mnie to gnebi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 15:06 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Z tego co czytalem na wowforum, to 60 hunters maja olbrzymie problemy ze znalezniem party.

To wynika tylko i wylacznie z nieznajomosci mozliwosci tej klasy, oraz stereotypie, ze tank to warrior :)
Pozatym, nie ma lepszego pullera niz hunter ;)

X.

PS. A dobry pet jest idealny do zdejmowania aggro z zagrozonego priesta i innych ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 15:15 
Cytuj  
Szkopul ze druid w EQ rowniez byl bardzo dobra klasa, wszystko rozbijalo sie o umiejetnosci gracza.

Ale przyjelo sie mowic ze druidzi sa do dupy i zbedni w grupie.

Niezaleznie od tego jak dobry jestes, jedziesz na opinii ogolu ktora nie jest najlepsza =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 18:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak juz ktos tu napisal, po 40 lvlu hunter w party przydaje sie jako puller/tank
X.


tank odpada :) przed 45 lvl pet jeszcze jakos moze brac 1 elite z instance na siebie ale juz w instanchach powayzej 50lvl pet jest na okolo 2-4 hity... a sam hunter tez za dobrym tankiem nie jest :)
co do pullera :) ble po co puller? przewaznie pierwsze co robia to owca/sap wiec puller nie jest zbytnio potrzebny :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 21:12 
Cytuj  
Brak roli w party?
ehm tu bym polemizowal i to ostro. ale jak zwykle powiecie ze sie nie znam :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 23:26 
Cytuj  
vs warlock
przewaznie walcza ze scubuusem nie nawidze go. Tradycyjnie olewamy peta i all fire na warlocka ma malo zycia a jego DoTy moga sie schowac w porownaniu z naszym mighty uber dps gunem. choc nie powiem jego fear jest wkurzajacy -.-


to głupio robią bo seduce trick jest głownie dobry do dobitki , sukub ma mało hp , i mały armor do huntera to lepiej imo się nadaje Voidwalker ,
ma niski dps i duzo hp i dlatego więkrzośc ludzi go olewa i siepie warlocka
i sporo nie wie że w razie potrzeby można przełączyc tego peta na shield , podczas którego nie działa disrupt spelli warlocka , więc standardzik -> fear , immolate , curse of agony/of tongues jak caster , shadow bolt , fear
corruption (dwa DoT jednocześnie ) , tarcza nie trwa wiecznie ale przy odrobinie wprawy zasadzisz pare direct damage :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 23:37 
Cytuj  
Aldatha dobrze plecie, miałem z czymś takim pare razy doczynienia. Za pierwszym razem było coś w stylu, :wtf: przeciez to tylko mag z przykurczem jako pet, a coś mało mu życia ubywa :lol:

Tylko do tej sztuczki musisz zainwestować w odpowiednie skle, demonology 31 skill jezeli sie nie myle. :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 23:44 
Cytuj  
bo przy dobrych ustawieniach talentów i z impem namaxowanym blood truce (bonus do staminy) , warlock może mieć nieprzyzwoite ilości hp
, nie przesadze wiele jak to będzie...5-6k :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 00:06 
Cytuj  
Wiem wiem ale kosztem tego talentu zmniejszasz sobie spirit o 5% a dodajesz 15% do stamainy. Mimowszystko dobray trade off dla warlocka.

A tak nawiasem mówiać 31 Demonology to własnie mój build dla alta :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:42 
Cytuj  
imo nie placa sie w demologdy ladowac wiecej niz 5 pkt i to tylko Demonic Embrance. a juz zmarnowac 20 pkt na buff peta zeby dojsc do Soul Linka to juz wogole marnotractwo :) Zgodze sie ze warlock bedzie mial wiecej hp ale kosztem dmg na ktore te zmarnowane 20 pkt by byly przenaczone :) ale k to jest topic o hunterze a ja na warlocku sie nie znam (jedynie moj brat gra nim od poczatku posiadania bety i cos tam widze)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 10:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
fear , immolate , curse of agony/of tongues jak caster , shadow bolt , fear, corruption (dwa DoT jednocześnie )

No a jak na kogoś fear nie działa to co? Standardowe zachowanie warlocka to na razie kilka sekund zdziwienia, a potem odwrót i ucieczka :wink:
Powolna, bo hamstring od dawna zalożony...
I krótka...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:19 
Cytuj  
Zalezy to od stylu gry. Jedni wolą Walocka ukierunkowanego na czyste obrazenia inni w strone tanka. Jednek weźcie pod uwage raczej mało kto sie spodziewa ze delikatny warlock moze tak dłógo zostać przy zyciu. :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 31 gru 2004, 15:32 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 11:42 
Cytuj  
Własnie zaczynam budować sobie mojego warlocka lvl 12 na razie. Muszę podjąć decyzję. Słyszałem, że demonology jest stratą czasu na PvP (a chciałbym własnie się ukierunkować na PvP). Macie jakieś propozycje buildów? Talent z podwyższoną staminą bardzo kusi, bo ginę częściej niż innymi postaciami, ale z jakimi konsekwencjami w buildzie się to wiąże? Bo to taki pierwszy krok nową ścieżką.

Demonology tree jest o tyle kiepskie, że po wydaniu talent pointów na każdego peta, tracimy na tym teoretycznie, bo w jednym momencie mamy tylko jednego peta, więc talenty dla reszty nie istnieją w danym momencie. Ogólnie powinno się dawać w takie skille, które są wykorzystywane w jak największym procencie czasu gry, IMO.

Pozostaje affliction i destruction... hmm... jakieś rady doświadczonych PvP-ów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:40 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Własnie zaczynam budować sobie mojego warlocka lvl 12 na razie.

Przeczytaj tytul watku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:49 
Cytuj  
Oh wiesz co, daj spokój. Przeczytaj o czym jest dyskuja. OT tu króluje. Ale jak ci się to nie podoba to moge zaśmiecić forum kolejnym wątkiem.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 13:07 
Cytuj  
Imo lepiej założyc kolejny topic.

Jeśli chodzi o bulid pvp to demonology nie jest najlepsyzm wyborem, imho powinieneś 31 tp umieścic w affliction, pozostałe w destruction; można się jeszcze zastanowić nad 5 tp w Demonic Embrace kosztem demonology.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 13:12 
Cytuj  
powtarzacie moje slowa -.-

pogadam z bratem ktory warlockiem zajmuje sie od dawna jaki to on ma build

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 02:35 
Cytuj  
Pozwolilem sobie odkopac to cos ;) by wkleic linka do malego poradnika pullowania dla huntera

http://www.nuklearpower.com/hunter.php

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:17 
Cytuj  
dzieki przyda sie, moze przez to zmieni sie w koncu opinie ze hunter do party sie nie nadaje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.