mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:13 
Cytuj  
A co mam wymieniać Icy chill czy Crusader ? Co to za argumen podałem tylko przykład z FB gdzie serwery nie były jeszcze tak rozbudowane. Co innego CB a co innego krótka beta w EU. Ponadto Demonslaying jest moim ulubionym enchantem :D Oczywiście poza INT na broń :] ale to już kwestia praktyczna :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:15 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:13 
Cytuj  
I nie da rady tam z pallem zamiast wariora ?

*zaciera rece*


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:14 
Cytuj  
Khebeln - to 10% osób miało cie w ignore, że tylko 90% puszczało ci tella? :lol:

Shadhun - reszta party była do dupy? Nie mieliście damagedealerów? Priest bieże agro naprawdę sporadycznie przy mnie, ale nie przecze zdaza się, najczęsciej mi agro zabierają magowie, rogue, shamani (totemy + melee = wysoki dps = wysoki hate)

demonslaying tylko ładnie wygląda i jest bezuzyteczny. Ja mówię o takich enchantach jak +11sta do tarczy czy proc +40 fire damage do 1h weaponu, a nie jakieś lowlvl formułki dla lowlvl graczy.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:17 
Cytuj  
co to za argument ? ano taki ze deamonslaying ma paraktycznie kazdy enchanter...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:19 
Cytuj  
Wiesz chodzi mi o sytuacje w której w sunken stoją 2 elity a dookola nich 5-6 non-elite smoczkow, na poczatku zaczynalismy od elite, w momencie gdy priest zaczynał leczenie nie zaatakowane przez nikogo non-elite mobki atakowaly priesta, palladyn rozwiazywal caly ten problem puszczajac AOE i juz nie było czego sie obawiać :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:19 
Cytuj  
teraz khebeln szuka co jest lepsze niż demonslaying i zaraz napisze co jeszcze miał
P.S. już znalazł i napisał :lol:

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:22 
Cytuj  
jesli chodzi o instance to moim zdaniem najlepsze party to.
warrior, rogue, priest, 2x mage lub jesli chodzi o horde to warrior, rogue, priest, mage, shaman.

a jesli chodzi o non elite moby w instance to best jest jednak aoe maga

ale pewnie jesli chodzi o aliance to best party to 5x palek badz 4x palek + priest :lol: :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Khebeln - to 10% osób miało cie w ignore, że tylko 90% puszczało ci tella? :lol:

Shadhun - reszta party była do dupy? Nie mieliście damagedealerów? Priest bieże agro naprawdę sporadycznie przy mnie, ale nie przecze zdaza się, najczęsciej mi agro zabierają magowie, rogue, shamani (totemy + melee = wysoki dps = wysoki hate)

demonslaying tylko ładnie wygląda i jest bezuzyteczny. Ja mówię o takich enchantach jak +11sta do tarczy czy proc +40 fire damage do 1h weaponu, a nie jakieś lowlvl formułki dla lowlvl graczy.


Właściwie to ja miałem ich na ignore bo nie podobało im sie że spamuje oferte z macro ma 4 linijkie z ofertami jako enchanter :lol:

Mark jak chcesz to mozemy sie policytować i wymienić wszystkie enchanty chcesz ? To nie żaden problem. Encahnty które miałem na tamty warrior to +7 weapon +100hp chest +9 stamina bracer +7agi boots +7 agi gloves. Nie są to najlepsze jakie mogłem zrobić ale szkoda materiałów mi było. Jeszcze jakieś pytania ?

PS: Co do moich kompetencji jako enchanter możesz spytać ludzi z FB, to co można było najlepszego mieć w FB na tym serwerze - miałem i robiłem ludziom.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:25 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:24 
Cytuj  
Ahh zeby nie bylo nieporozumień, pal tym AOE zabijał wszystkie non-elite, po prostu tym trzymal aggro.

Cytuj:
+7agi boots +7 agi gloves
No lol, pomyslec ze ja nie mialem co z kasą robić, btw nie chwaliłeś sie :/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ahh zeby nie bylo nieporozumień, pal tym AOE zabijał wszystkie non-elite, po prostu tym trzymal aggro.

Cytuj:
+7agi boots +7 agi gloves
No lol, pomyslec ze ja nie mialem co z kasą robić, btw nie chwaliłeś sie :/.


Shadt o enchanty z CB nie Z FB :( Nie było żadnego dropa ich na naszym serwerze :cry:

Najlepsze na co miałem recepty przed końcem CB to +100hp na chest i Icy Chill no i fakt że udało mi sie prawie zrobić enchanted Arcanite rod :D Jedyne czego mi brakowało to roda od Code którego mi obiecał za tego enchanta co go puźniej nikt przez tydzień jeszcze nie miał na serwerze :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:29 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:26 
Cytuj  
bylo ci szkoda materialow ? :D
to jest piekny argument, a co to ma do rzeczy jak osoba ktora chce encha ci za niego placi i to ty dajesz cene ( i przewaznie jest to taka cena ktora ci zwraca koszty +robocizna , tak to jest przewaznie w interesach )

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
teraz khebeln szuka co jest lepsze niż demonslaying i zaraz napisze co jeszcze miał
P.S. już znalazł i napisał :lol:


:lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:30 
Cytuj  
Ale ten enchanty były dla mnie a nie dla kogoś, sam sobie chyba nie zapłace, nie ?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:33 
Cytuj  
mark24 ---> wyrazenia typu "Drogi Chlopcze", "dziewczynko" i tym podobne nie dosc ze sa obrazliwe , to powoduja flame. Prosilbym o nie uzywanie takich sformuowan i nie prowokowanie flame.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wiesz chodzi mi o sytuacje w której w sunken stoją 2 elity a dookola nich 5-6 non-elite smoczkow, na poczatku zaczynalismy od elite, w momencie gdy priest zaczynał leczenie nie zaatakowane przez nikogo non-elite mobki atakowaly priesta, palladyn rozwiazywal caly ten problem puszczajac AOE i juz nie było czego sie obawiać :).


jeszcze lepiej w roli takiego "tanka" sprawdza się mag - radzę spróbować. Paladyn wali na maga shielda + healuje go a mag wbiega w kupę takich mobów i puszcza swoje AOE. Możesz być pewien, że NIC nie przejdzie na priesta :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:37 
Cytuj  
Khebeln ja na 15lvl miałem takie enchanty na moim warriorze. nie powiem ci jakie mam teraz bo było by ci głupio.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
zainteresowanych tematem enchantingu odsylam do nowego topiku Tutaj , a o pally mozecie nadal rozmawiac w tym topiku


Posty: 2
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:39 
Cytuj  
heh, po takich uber graczach jak mozna wywnioskowac po przeczytaniu tych paru stron spodziewalem sie troche bardziej konstruktywnych odpowiedzi :-?
no ale dzieki mimo wszystko

pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:41 
Cytuj  
Tu poprostu kazdy temat o paladynie tak konczy.
To taka tradycja. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:44 
Cytuj  
paladyn nie jest tankiem jest klasą support, owszem nosi plate co nie znaczy ze jest tankiem, owszem ma manę co nie oznacza, ze jest casterem/magiem, owszem siepie tym co trzyma w ręku co nie oznacza że jest damage dealerem.

A jak ktos jest do wszystkiego to znaczy, że tak naprawdę jest do niczego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.