mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 16:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zabijam wszystkich bez względu na level.


Chciałeś chyba powiedzieć "atakuję wszystkich bez względu na level" :wink:

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 16:13 
Cytuj  
silent nie dziala na shielda, bo shield to nie jest spell tylko umiejetnosc :/

ale prawda taka ze gnomy i palkow morduje sie bez roznicy jaki maja lvl

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:13 
Cytuj  
vote yes! :) aczkolwiek mnie tylko paldki przyprawiają o mdłości, reszte zniose


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!


Posty: 11
Dołączył(a): 24.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 18:09 
Cytuj  
jak patrze na wiekszosc "znawcow" co sadzi ze paladyn to postac tylko dla noobow to mi sie zal niektorym robi :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 18:37 
Cytuj  
Ano zal sie robi jak widze te zaplakane buzie :|
Mam nadzieje iz blizz oslabi pala zeby te wszytkie smutne dziewczynki nareszcie nie byly przesladowane przez paladynow.

Jak sprawdzalem w becie to wiecej bylo hunterow i rogue( a napewno porownywalnie duzo)
wiec nie wiem skad niektorzybiora dane iz polowa ludzi w alliance gra palami...


Posty: 11
Dołączył(a): 24.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 18:47 
Cytuj  
heh dziwilo mnie ze jak spotkalem jakis pozadnych kolesi to same lotrzyki bylo (50 lev w zwyz) i trafil sie hunter, paladynow tak wysoko nie widzialem,

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 19:02 
Cytuj  
hehe to chyba graliscie na jakimps prywatnym servie :O

i jestem ciekawy kim graliscie w becie bo cos mi sie wydaje ze palek byl ruszony i to nie raz :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 19:32 
Cytuj  
Verci był Priest ja Mage z polaków tylko code i kaler grali pld :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 19:53 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Verci był Priest ja Mage z polaków tylko code i kaler grali pld :roll:


1xPriest
1xMage
2xPaladin

:D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 20:05 
Cytuj  
chciałbyś :P Mam ci liste dać ?:P 2x Priest 4xmage 2xwarrior 2xhunter 4-5rogue 2x palladyn 1xwarlock 2xdruid :roll: pasuje ? :] To tylko ci polacy co z nami grali :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 20:47 
Cytuj  
I na podstawie ~nastu polaków mówisz o całości? :) Fajnie, w takim razie znikomy % ludzi na świecie mówi po chińsku (vide znajomość chińskiego w polsce), pzdr!


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:35 
Cytuj  
proponowalbym kontynuowac tu dyskusje o paladynach, a jak ktos chce dalej ciagnac swoje przepychanki to zapraszam ,Tutaj jest czesc, ktora tu sie nie ma prawa znalezc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:44 
Cytuj  
w.g. wowrankings najwiecej ludzi gra rogue... paladyni sa w koncowce rankingu.... ale jednak paladyni sa najbardziej pietnowana klasa.. ciekawe dlaczego ? :)


_________________



*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:45 
Cytuj  
bo rouge da sie zabic a palka nie :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 01:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w.g. wowrankings najwiecej ludzi gra rogue... paladyni sa w koncowce rankingu.... ale jednak paladyni sa najbardziej pietnowana klasa.. ciekawe dlaczego ? :)


Qrde a moze to jednak byl blad palke wziac jako glowna postac :)

Przy wyborze kierowalem sie czyms takim :
Palka to taka hybryda co wyleczy, poblogoslawi, aure jakas wlaczy itp...
Wyobrazalem sobie jako secondary tank secondary healer w teamie co najwyzej... taka postac ktora kazdemu pomoze :)
Ale za to ze leczy i takie tam to wszyscy mnie beda lubic i bedzie fajna atmosfera...
Siedze juz ktorys dzien i czytam na forum, ze palka to najbardziej znienawidzona postac ... no qrde,w morde:)
Dodam tylko ze jak sobie gdzies laze i widze rogue woja itp to rzucam bless of might na kazdego (fightera) i bless of wisdom na (czarodziejow) :) lecze nieznajomych spoza party i z party :):)

Ogolnie a krotko jeszcze gram bo raczej wszyscy po czyms takim dziekuja i wogole jeszcze ani razu nie spotkalem sie z jakas agresja w stosunku do mojego palka:) za to ze to palka :)

Czytaja posty niektorych ze beda scigac bo gram palka.. to mnie troche niesmaczy... no bo kurde .. ja na prawde (poki co ) chce grac honorowo uczciwie wczuwajac sie w role ze palka to palka ...zdaje sie ze rycerze nie uzywali broni dalekiego zasiegu ( za kusze podobno byla ekskomunika) jako bron niehumanitarna .. ale pewnie cos pokrecilem...

Powiem szczerze duzo czasu zajelo zrozumienie w czesci tych wszystkich talentow skills zeby teraz zmieniac postac:) pogram do konca palka pozmieniam kilka razy talenty :) i wtedy planuje przerzucic sie na .. rogue...

2 razy widzialem horde poki co .. na "kuniach" .. jedni jak zobaczyli kransala z wędka ktory pomachal i posmial sie odmachali i poszli dalej ..
drudzy ... nie :)

Ogolnie nawet przez sekunde nie zastanawialem sie ze palka jest overpowed i takie tam.. po prostu ma pomagac ekipie.. i uwazam ze wszechstronnie moze pomagac.. zaleznie od tego kogo brakuje ewentualnie ..
Juz ktos kiedys cos powiedzial, ze jak jestes dobry we wszystkim to nie jestes w zadnej dziedzinie expertem - ot taka palka troche wyleczy troche potankuje troche powskrzesza ;) taka dobra dusza po prostu :)
A ze jest to jednak bylo nie bylo rpg.. to grac palkiem zmusza do honorowego zachowania - tak samo jak rogue do zasadzek i ciosow w plecy - jest to zgodne w 100 procentach z etosem postaci... IMHO jesli ktos palka robi zasadzki nie zachowuje sie honorowo to powinni jakies punkty karne dawac...;)
No juz cos takiego jak taniec na zwlokach to przesada.. nie do przyjecia :)
dobra koncze bo pozno...
jutro trzeba pograc :) pozdroofka dla calego forum!!!

adasd (BL) cienki(DM) pal/pal ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 02:09 
Cytuj  
Pal nie jest przesadzony w PvP to wiem juz na pewno. Imo pal vs shammie o podobnym skillu = w miare wyrownane szanse na win (oczywiscie nie mowie o sham. ktorzy napieprzaja czym popadnie w pala a później placzą ze im many nie starcza).

Teraz mam nowa obsesje : "pal imbala w high lvl instance !! :>".

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 06:30 
Cytuj  
Paladyn jest nielubiany glownie przez horde. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko. Jedyna wada jest to, ze nie za bardzo potrafi zdjac aggro.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 07:52 
Cytuj  
gorzej wygląda porównanie:
40 vs dowolna_klasa_nie_paladyn = walka trwa 1s
40 vs paladyn = walka trwa 13s

Żałosne jak cały raid bije jednego paladyna, a ten zarzuci immune shield, wyleczy się 5 razy i jeszcze pusci jakiegoś lol-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 08:39 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pal nie jest przesadzony w PvP to wiem juz na pewno.
hmmm, to powiedz mi że warrior ma jakieś szanse z palladynem :wink:

jak zaczynałem grac to myślałem że jak wezme warriora to bede dobry w tłuczeniu mobów. wydawało mi się że taki kapłan to strasznie krucha postać która leczy.

kapłanem gra mi sie solo dużo łatwiej niz warriorem, natomiast jak wojem zabije rouga albo pala 5 lvl niżej to już czuje sukces :roll:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
w jaki sposób działają , Blessing of salvations (Places a Blessing on the party member, reducing the amount of all threat generated by 30% for 5 min) ?? czyli że nasz target będzie generował mniejsze agrro( i tym samym moby nie będą lazły na niego??) ??

i drugie pytanie czy Blessing of Sanctuar (reducing damage dealt from all sources by 24 for 5 min) jak to działa na DoT'y ?? tzn czy jeśli dot zadaje 30 dmg/ s , to czy blessing zaabsorbuje 24 obrażeń w każdej sekundzie , czy tylko w pierwszej ??

i trzecie , odnośnie seal of fury (allowing melee attacks to cause additional threat) , czy zwiększa ona obrażenia , czy pomaga ściągnąc agrro moba ??

to chyba tyle pytań początkującego palla =)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.