mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 15:06 
 
Lookash napisał(a):
Dla mnie "typowe polaczki" to takie, które zrobią wszystko, byle nie czekać, nie stać w kolejce, ogólnie -- nie być frajerem. Bo jak na poczcie stoisz w kolecje, to się z ciebie śmieją, że jesteś frajer.

Jeden nie chce czekać w kolejce, bo gra często, ale krótko, a drugi będzie siedział w grze afk 5h, żeby później 10 minut nie stać w ogonku. Przykra sprawa, nie sądzisz?

Kto sie z ciebie smieje? Ja grzecznie stoje w kolejkach, zreszta gram zazwyczaj pozno wiec nie jest juz tak zle. Jak ktos chce kombinowc to prosze bardzo, mnie tam to nie przeszkadza. Zreszta nie pisalem w tym kontekscie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 16:40 
 
fajne macie tam klimaty reportujcie na all bedzie wiecej was heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 17:07 
 
Aenima napisał(a):
fajne macie tam klimaty reportujcie na all bedzie wiecej was heh

W ogóle zastanawiam się, o co ci chodzi? Nikt nie napisał nic o tym, że ma zamiar kogoś reportować.

Ja natomiast podałem tylko przykład, kiedy to ktoś mógł by takiego osobnika, co ciągle jest afk chcieć zreportować żeby ostrzec kolegę, czym może się skończyć nieostrożne używanie takiego programu.

Odnoszę wrażenie, że po pierwsze w ogóle nie przeczytałeś mojego postu a po drugie koniecznie chcesz zacząć flame war (gratulacje, widze że ci się udało) + pokazać jak to WoW EU jest do bani...

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 17:23 
 
Odnoszę wrażenie, że po pierwsze w ogóle nie przeczytałeś mojego postu a po drugie koniecznie chcesz zacząć flame war (gratulacje, widze że ci się udało) + pokazać jak to WoW EU jest do bani...

Nie eu jest do bani, ale ta kupa ludzi ktora tam gra jeden dzien i juz chce raportowac i zalatwiac bany dla innych, bo ktos kombinuje aby go nie wywalalo... straszne


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 19:03 
 
Kolejki sa bo 95% swiata gry jest pusta natomiast tysiace graczy loguja sie do tych samych(newb) zones. Poczatkowo w us nie bylo wlaczonych kolejek i to powodowalo insta lagi serwerowe po kilka minut, bo ten drobny % sprzetu na ktorym stoja te zones po prostu niewyrabial.
Wtedy to bliz zapowiedzial solucje ...i wprowadzil kolejki ... innowacyjne rozwiazanie w swiecie mmorpg ;p. Fakt, ze poszli na latwizne szczegolnie ze mieli troche czasu przed premiera eu.
Byc moze kod oprogramowania nie pozwala im juz tego zmienic, a nie pomysleli o tym piszac engine - taki pomysl zeby delegowac dynamicznie maszyny z innych z zones do wspierania tych mocno obciazonych. Zreszta jesli nie zaimplementowali tego w fazie produkcji to teraz juz im sie nie oplaci.
Kolejki to kwestia tygodnia, moze troche dluzej az populacja sie rozproszy bardziej rownomiernie po swiecie gry. W us nie ma kolejek mimo duzej populacji na serwerach bo jest rozproszona po calym swiecie gry, choc fakt, ze zmuszeni byli wtenczas do do postawienia kilku nowych serwerow bowiem o tyle przerosla ich oczekiwania ilosc zakladanych kont, spodzewali sie 350k a bylo ca 600k. Dla tych ktorzy nie grali w us i nie sledzili tego co sie tam dzialo - spokojnie to nie jest codziennosc gry w wow tylko typowe problemy premierowe, co nie zmienia faktu ze obecnie wkurza mocno tych ktorzy chca sobie pograc a nie moga. Ale to minie i ..nie wroci .. jesli to kogos pociesza ;].


_________________
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 19:27 
 
radze nie blokowac strzalek itp. za to mozna dostac ladnego bana, lepiej juz poczekac te 1h niz w pewnym momecie stracic konto hehe 8)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 21:54 
 
Swoją drogą wygląda to żałośnie (mowa o gościu, który lezie w ścianę cały czas...) I niestety, mimo iż gram na razie rzadko to ostatnio naliczyłem kilku takich delikwentów na małym obszarze w krótkich odstępach czasu...

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 21:56 
 
Goatus napisał(a):
Swoją drogą wygląda to żałośnie (mowa o gościu, który lezie w ścianę cały czas...) I niestety, mimo iż gram na razie rzadko to ostatnio naliczyłem kilku takich delikwentów na małym obszarze w krótkich odstępach czasu...

Pozdrawiam


to straszne ... pewnie z free shardu z ktorego sie do wow przeniosles takie donosze do gma bylo norma.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 22:07 
 
Aenima napisał(a):
to straszne ... pewnie z free shardu z ktorego sie do wow przeniosles takie donosze do gma bylo norma.


Musze powiedziec ze twoja pogarda dla ludzi grajacych uczciwie i uwielbienie dla cwaniakow jest zalosne. Nikt nie mowi ze lubi konfidentow ani donoscieli, ale tak samo tyczy sie cwaniakow ktorzy utrudniaja gre innym.


pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 22:16 
 
Aenima napisał(a):
Goatus napisał(a):
Swoją drogą wygląda to żałośnie (mowa o gościu, który lezie w ścianę cały czas...) I niestety, mimo iż gram na razie rzadko to ostatnio naliczyłem kilku takich delikwentów na małym obszarze w krótkich odstępach czasu...

Pozdrawiam


to straszne ... pewnie z free shardu z ktorego sie do wow przeniosles takie donosze do gma bylo norma.


Słuchaj człowieku ty chyba masz do mnie jakieś uprzedzenia albo problem z rozumieniem języka Polskiego...

Już kolejny raz zwracam ci uwagę _czytaj ze zrozumieniem_ Nigdzie nie napisałem, że kogoś reportowałem czy coś w tym stylu, a ty po raz trzeci mi zarzucasz takie rzeczy.

Wyraziłem tylko swoją opinie, że to żałosne jest moim zdaniem i tyle. Wcześniej natomiast ostrzegałem, że komuś z graczy może się nie spodobać podejrzane zachowanie będące wynikiem działania jakiegoś programu do unikania logouta i może daną osobę zreportować. Jeżeli ty rozumiesz to, jako „jeżeli zobaczę to zreportuje" to już nie wiem, co mogłoby ci pomóc.

Co do freeshardów to musze cię zmartwić ale niestety nie przychodzę z żadnego... Zresztą jak by była w tobie odrobina dociekliwości to byś obejrzał listę moich postów w profilu i od razu byś to wiedział... Ale, po co się wysilać...

A tak na marginesie to, jeżeli masz jakiś problem z moją osobą to proszę powiedz to otwarcie albo dodaj mnie do ignore list a nie przekręcaj każdą moją wypowiedź. No chyba, że ci ta złota gwiazdka oczy tak przesłoniła, że już nawet nic nie potrafisz przeczytać dokładnie

Pozdrawiam (nie)

BTW do moderatora: przepraszam za OT, ale nie lubię jak się naskakuje po kilka razy na moją osobę, jeżeli ten post będzie skasowany to żeby było sprawiedliwie proszę też o skasowanie ostatnich trzech postów pana Aenim'y w tym topicu..
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 22:30 
 
HeHe. :D

Powiedz "polaczkowi" ze jest "polaczkiem" to ci "przypolaczkuje". :D


Mam nadzieje ze zostalem zrozumiany.
Ale to mi sie nasunelo po lekturze topica.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 22:37 
 
ale smierdzi free shardem na kilometr.... fuuuu....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 23:31 
 
uwielbienie, zalosne za duzo tych wyrazow uzywacie.
btw Logain Darkthorn kim jestes robaczku, Goatus to mi sie przynajmiej z pewna strona w necie kojarzy a ty?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 05:30 
 
logout i kolejki tylko blizz mogl to wymyslic na podstawie swoich doswiadczen z bn :\

w takim ao np znany jest gosc ktorego postac stala przez rok w 1 miejscu majac ten sam lvl (pewnie czasem wypadala z okazji serwer down i crasha czy innego ld) to sie nazywa persistent world na maire mmo , a nie jakies logouty ktore mnie osobiscie irytuja dosc mocno ;P
Rozumiem ze temat stal sie drazliwy ze wzgledu na kolejki.
Raportowanie gosci ktorzy ida ida ..donikad nie jest rozwiazaniem zadnego problemu.
Inna rzecz ze masz przycisk autorun w wow wiec jak nacisniesz i sobie wejdziesz w sciane to jest against tos ? nie sadze (ale on zdaje sie nie chroni przed afk ->log out).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 07:51 
 
W slowach Aenimy jest troche sensu, to jakie teksty widze na #polska na burning Legion to mnie normalnie powala czasami i mi sie wstyd robi ze jestem Polakiem.

Aenima: pamietaj prosze, ze graja tu rowniez normalni :> ludzie.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 08:41 
 
krzyk napisał(a):
, to jakie teksty widze na #polska na burning Legion to mnie normalnie powala czasami i mi sie wstyd robi ze jestem Polakiem.
.


na Generalu jeszcze gorsze teksty leca :) Mi to wstyd by bylo byc Holendrem :) Holendrzy to najwieksze zebraki w WoW .. lataja po Ogrimmar i "Give me money pls" :))))) hehehe


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 08:56 
 
krzyk napisał(a):
to jakie teksty widze na #polska na burning Legion to mnie normalnie powala czasami i mi sie wstyd robi ze jestem Polakiem.

Dlatego wlasnie zrezygnowalem tam z gry po stronie alliance. Po stronie hordy na #polska jest milo i fajnie (u allies za duzo dzieciarni siedzi) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 08:59 
 
Ja wyłaczylem sobie channel Polska po 10 min :)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:02 
 
Aenima: pamietaj prosze, ze graja tu rowniez normalni :> ludzie. wiem i tym bardziej mi przykro ze musza przebywac w takim towarzystwie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:10 
 
dobra, to co, se popisali na siebie to wystarczy wam na dzis.

Aenima ma racje, ale jak zwykle sposob wyrazania ma srednio przyjemny dla przecietnego sluchacza...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.