mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 01:17 
Cytuj  
U mnie sytuacja wyglada tak: gralem spkojnie, i 1 na 20 osob mnie nie gankowala a machala reka; jesli mag zostanie zaatakowany jako pierwszy z odpowiedniej odleglosci to nie wiem co bym robil ale nie wygram - 10 gankow na dzien = upierdliwosc. Wiec teraz kogo nie zobacze to ginie (chyba ze mi sie nogia powinie ale wtedy wolam kumpli:p) nawet w srodku questu, chyba ze jestem na kalimdorze. na Azeroth gdzie sila Alliance jest przewazajaca nie mam zadnych skrupolow ;)


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.


Posty: 46
Dołączył(a): 15.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 08:59 
Cytuj  
Przez krotki okres czasu nie rozpoczynalem bujek na Neutralnych terenach ale po licznych zgonach :P swierdzile ze lepiej sie pozbyc przeciwnika szybko zrobic questa i zwiac niz ginac nonstop.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 09:03 
Cytuj  
u r horde god dammit. KILL RAZE RAPE ALL


:]

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 09:45 
Cytuj  
Mnie najbardziej przypadla do gustu sytuacja z Ashenvale, kiedy to niespelniony w realnym zyciu koles o 13lvl wyzej (zdaje sie ze ja bylem 19 a on 32)zdjal mnie jednym hitem (w plecy oczywiscie, bo jakby inaczej) podczas mojej dramatycznej walki z 2 mobami na 21 i 22lvl a potem kampowal moje zwloki i zabil mnie jeszcze ze 3 :)

Ogolnie to staram sie unikac pvp do czasu kupna nowego kompa (walka z <10fps raczej nie nalezy do przyjemnych i ma raczej jeden wynik tylko ;) ), ale zawsze denerwowalo mnei bezsensowne killowanie ludzi na poziomie duzo nizszym.

pozdrawiam

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 10:17 
Cytuj  
wczoraj na deathwing jakis UD Mage lvl 38 "delikatnie" sobie kampowal droge z astranaru na east

zdedzil pare razy (osobiscie udalo mi sie gnide ubic ze 2, a mam tylko 26, ale to dobijalem lamera jak mial polowe zycia ;P), ale kampowal tam ze 2-3 godziny jak nie wiecej

ale musze powiedziec, ze kolo praktycznie nie umial grac pvp
wiekszosc walk wygrywal glownie z powodu przepasci poziomowej (ja tam mialem najwyzszy lvl z tych ludzi ktorych spotkalem na drodze wczoraj ;P) - ciezko sie walczy z zawodnikiem ktory jednym spelem zjezdza ci okolo 20%-30% zycia ;P, a trzeba przyznac ze noobkow w astranarze nie brakuje i malo kto ma jakis wypasny sprzecior z deadmines czy innych "elite" questow

generalnie staralem sie postepowac tak jak czesc Panow tu juz napisala: jesli robie questa to nie bije hordy
ale moje zachowanie zmienilo sie, kiedy to "oszczedzilem" UD rogue (lvl roznicy byl) w zoram strand, a gnida pozniej przylazla i wbila mi scyzoryk w plecy zaraz po walce z mobkiem
musialem sie ewakuowac z mejsca napasci ;), ale po drodze niedaleko od zoram spotkalem rogue 2 lvl wyzszy
a ze w zoram strand zawsze pelno hordy, to grupką "delikatnie" uprzykrzylismy zycie zawodnikom (lacznie z rogue, ktory po 5 minutach ewakuowal sie z krainki) - to bylo jak mialem 20 lvl, UD rogue byl 21, a spotkany nasz mial 22 :)

od tamtej pory jak widze horde to bije, bez wzgledu na to co zawodnik robi :P, czasami czekam az skonczy mobka :D, jak jest roznica lvl za duza to zostawiam przy zyciu ;)

//edit
najfajniej sie bije w stonetalon :D
tam pozniej czeka zdedzonego 5 minutowy spacerek po cialko :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 10:52 
Cytuj  
Zabijam wszystkich. I nie pieprzcie mi tu o biednych 1 lvl n00bach bo takich nie spotkasz na contested area, Horda zabija alliance i vice versa (chociaz mniej czesto ;))tak to juz jest.Wkurza mnie jak biegam po STV a tam pokoj milosc i muzyka.
Cale szczescie wystarczy zabic paru ally by nakrecic spirale nienawisci ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:06 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zabijam wszystkich. I nie pieprzcie mi tu o biednych 1 lvl n00bach bo takich nie spotkasz na contested area, Horda zabija alliance i vice versa (chociaz mniej czesto ;))tak to juz jest.Wkurza mnie jak biegam po STV a tam pokoj milosc i muzyka.
Cale szczescie wystarczy zabic paru ally by nakrecic spirale nienawisci ;).

dokladnie tak to powinno wygladac, horda jest zla i ma zabijac wszystko co sie rusza :] nie wazne czy to 1 czy 60 lvl

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
No jasne, przeciez levelujacy koles x leveli nizszy od ciebie ci tak zagraza i zabicie go nauczy cie lepiej walczyc! TT
tards


FOR THE HORDE !!! sie nauczy smyk ze na teren hordy sie nie wchodzi, bo bija. A co.

Ja tam sie nie dziwie jak dostane luzny wpi...ol jak zapuszcze sie troche za daleko. Wiem z jakim sie to wiaze ryzykiem wiec nikomu wyrzutow nie robie :wtf:

dres-warlock :]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:21 
Cytuj  
Najbardziej mi sie podoba jak alliance jest jechane w SM :). Jeszcze do instance bez bram jakos im sie udaje zdązyć ale do Monastery i Armory nie za bardzo. Czesto cała podloga zasłana jest koścmi . Tak jak ktoś napisał "ja ich tu nie zapraszalem" ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I co ci to da? Przeciez wroci za 30 sekund i dalej albo bedzie bil moby, albo zawola kumpli, zeby ciebie przegonili ;)


Oczywiscie, ze czasami jest taka sytuacja. Ale jezeli jakis 5-6 lvli odemnie nizszy sie pojawia to wtedy juz moge sobie na to pozwolic bo sie nie boje rewanzu. Gdy Horda ma przewage w levelach to przeciez samobojca nie jestem i nie zaczne.

spidi napisał(a):
dokladnie tak to powinno wygladac, horda jest zla i ma zabijac wszystko co sie rusza :] nie wazne czy to 1 czy 60 lvl


Az zal, ze Blizzard poswiecil tyle czasu na wymyslenie madrej historii dla Warcrafta. Cos wiecej niz "my albo oni". Wiekszosc z was najwyrazniej nie ma o tym pojecia. Horda nie jest zla, zly jest Burning Legion. Blizzard stowrzyl wspanialy i rozbudowany swiat. Moze okazecie troche ku temu szacunku i sprobujecie sie z tym zapoznac? Jezeli nie to chociaz nie mowcie o tematach o ktorych nie macie pojecia.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:32 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Az zal, ze Blizzard poswiecil tyle czasu na wymyslenie madrej historii dla Warcrafta. Cos wiecej niz "my albo oni". Wiekszosc z was najwyrazniej nie ma o tym pojecia. Horda nie jest zla, zly jest Burning Legion. Blizzard stowrzyl wspanialy i rozbudowany swiat. Moze okazecie troche ku temu szacunku i sprobujecie sie z tym zapoznac? Jezeli nie to chociaz nie mowcie o tematach o ktorych nie macie pojecia.


na pvp wszystko jest proste. oni i my. jak chcesz podazac za thrallem i budowac wizerunek cywilizowanego orka, czy pomagac biednej sylvanie wynalezc dezodorant dla biednych undeadow - go rpg serv.

buziaczki

:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:36 
Cytuj  
Nie prawda, to allianci sa ci zli ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:37 
Cytuj  
beda inwazje burning legionu to nie bede walczy przeciwko aliance tylko z, a jak jest spokuj to kazdy aliance to wrog i kazdy pusi zginac, jakos nie wydaje mi sie zeby w histori blizza NE i Troll tanczyli razem i puszczali sobie bow'y

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
na pvp wszystko jest proste. oni i my. jak chcesz podazac za thrallem i budowac wizerunek cywilizowanego orka, czy pomagac biednej sylvanie wynalezc dezodorant dla biednych undeadow - go rpg serv.


Polecam Quake tam nie beda ci przeszkadzac zadne linie fabularne. Oczywisice ze na serwerze PvP jest walka miedzy Przymierzem i Horda. Nie jest to jednak walka dobrzy vs zli. Kazdy kto sadzi, ze grajac Horda jest tym zlym i nie moze zrobic nic honorowego jest ignorantem i nie ma pojecia o Warcrafcie. Jak chcesz to zabijaj wszystkich ktorych zobaczysz, ale mi nie mow ze robisz to zgodnie z duchem fabuly gry.

spidi napisał(a):
beda inwazje burning legionu to nie bede walczy przeciwko aliance tylko z, a jak jest spokuj to kazdy aliance to wrog i kazdy pusi zginac, jakos nie wydaje mi sie zeby w histori blizza NE i Troll tanczyli razem i puszczali sobie bow'y


Elfy i Orki walczyly razem nie raz. Faktycznie ze zmuszala ich do tego inwazja Plonacego Leionu, ale to tylko udawadnia ze jest to mozliwym. Orki przestaly byc wraz z pokonaniem Manarotha owladniete rzadza krwi. Nie sa juz barbarzyncami, ktorzy tylko chca zabijac innych. Cenia honor, podazaja za Thrallem. Na pewno nie dobiliby nawet Elfa wycienczonego po walce z jakims demonem, czy innym mobem. Tyle co do linii fabularnej. Gankowac macie prawo na serwerze PvP. Ale to ze mozna cos zrobic, nie oznacza ze trzeba.


Ostatnio edytowano 25 lut 2005, 14:19 przez ArteC, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:18 
Cytuj  
To juz Ci przeciez powiedzieli, od tego masz RP serwery. To co sobie ktos mysli grajac horda czy alliance to jego prywatna sprawa i ja osobiscie mam gleboko co o mnie pomyslisz kiedy bede zabijal kazdego napotkanego wroga z przeciwnej frakcji :[. Wiekszosc nie kupuje gry po to, zeby zapoznac wielce ciekawy swiat warcrafta tylko po to, zeby sobie bezstresowo pograc.

A jak ktos sie czuje zwiazany duchem z tym swiatem, to powtarzam. RP Servery.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:21 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
To juz Ci przeciez powiedzieli, od tego masz RP serwery. To co sobie kto mysli grajac horda czy alliance to jego prywatna sprawa i wiekszosc nie kupuje gry po to, zeby zapoznac wielce ciekawy swiat warcrafta tylko po to, zeby sobie bezstresowo pograc.


Czyli wedlug ciebie grajac na serwerze PvP, nie mozna czytac questow, interesowac sie historia WoWa itd? Jedyne co tam mozna robic to tloc przeciwnika? Gratuluje podejscia. Na serwerze PvP gram bo jest ciekawie. Nie przeszkadza mi to co robia ci kolesie. Przeszkadza mi to ze argumentuja to fabula gry, ktorej jak widac wogole nie znaja.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:25 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Czyli wedlug ciebie grajac na serwerze PvP, nie mozna czytac questow, interesowac sie historia WoWa itd? Jedyne co tam mozna robic to tloc przeciwnika? Gratuluje podejscia. Na serwerze PvP gram bo jest ciekawie. Nie przeszkadza mi to co robia ci kolesie. Przeszkadza mi to ze argumentuja to fabula gry, ktorej jak widac wogole nie znaja.


Wez no szeryf na sile nie wciskaj nas (mnie) w jakies swoje ramy. Grajac, poznajesz historie swiata wow co nie znaczy ze nie mozesz sobie kogos utluc - to jest wlasnie PVP. Nie mam zamiaru siedziec w kacie i cicho plakac bo moi koledzy orkowie (!) morduja elfy zmeczone po walce z demonem. To nie jest czarno-bialy swiat i kazdy decyduje jak i co chce robic. :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:27 
Cytuj  
Blizzard zamiast pvp powinien nazwać te serwery po prostu deathmatch i byłoby po sprawie (to znacznie upraszcza gdy nazywa się rzeczy po imieniu).

A jakie by na takich serwerach kolejki były .... 8)

I w kolejnym patchu na prośbę graczy wprowadzono by nową broń:
"Gnomish chaingun - unlimited ammo (60 lvl required)".
:evil:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lut 2005, 14:41 przez zderzaq, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:30 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Czyli wedlug ciebie grajac na serwerze PvP, nie mozna czytac questow, interesowac sie historia WoWa itd? Jedyne co tam mozna robic to tloc przeciwnika? Gratuluje podejscia. Na serwerze PvP gram bo jest ciekawie. Nie przeszkadza mi to co robia ci kolesie. Przeszkadza mi to ze argumentuja to fabula gry, ktorej jak widac wogole nie znaja.


:wtf: Teraz to ja nie wiem o co Ci chodzi, nikt tu nic nie argumentowal fabula gry a cytackik od ktorego rozpoczales falama konczyl sie " :] ". Szczerze mowiac jak zobacze jakiegos goscia na podobnym lvlu to nie bede sie zastnawiac czy czasami nie jest moim przyjacielem z inwazji burning legionu u ktorego boku walczylem, czy moze nie pieklismy wspolnie kielbasek na jakims festynie w zupelnie innej grze tylko go zaatakuje. Po to wybralem serwer PvP. Jakbym chcial sie bawic w odgrywanie klimatycznego i honorowego orka to poszedlbym na RP i przed kazda walka pstrykal /duel.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 16
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:37 
Cytuj  
Blizz sam powiedzial ze w WoW sa dwie PRZECIWNE frakcje ktore nawzajem sie tlukom. Nie nadarmo widze czerwony napis nad typem jak zobacze elfa humana dwarfa czy to krotkie cos. Jakbym mial ich nie bic to by byl zolty :P Wszystko co na czerwono jest do bicia... chyba ze sie myle ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.