mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 03:52 
Cytuj  
L.Viadro napisał(a):
I jeszcze jedno: jak wygląda walka w battlegrounds i na neutralnych/wrogich terenach? Czy wtedy walka wygląda inaczej? Czy jak sie wygra i zabije przeciwnika to mozna go obrabować?


1. Jesli chodzi o battlegrounds to system ten ma byc dopiero wprowadzony w jednym z kolejnych updatow. Z zapowiedzi blizza wynika, ze bedzie to walka na wzor gier z serii Battlefield. Czyli zdobywanie cmentarzy (miejsc respawnow graczy) lub innych waznych strategicznie miejsc.

2. Po zabiciu przeciwnika w duelu nie mozna obrabowac jego zwlok, nie dostaje sie zadnych innych gratyfikacji...pozostaje jedynie satysfakcja (szczegolnie jesli rozwalilismy oponenta na wyzszym lvlu)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 08:41 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Co ma brak zasad w duelach do zasad na raidzie?
Czytaj ze zrozumieniem czasem. I to caly topic.
Coż za wyczerpująca wypowiedź :o
Brak zasad w duelach nijak sie ma do zasad, czy też ich braku na raidach, jedno drugiego nie warunkuje. Imo nie mając żadnych innych argumentów próbowałeś taką bzdurą pokazać, że twoje myslenie jest jedynym słusznym, jesli się myle to to odpowiednio zaargumentuj, a nie staraj sie mnie obrazić :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 09:43 
Cytuj  
jak nie mozna uzywac potow w czasie duela to przec iwnik tez nie powinien uzywac swoijej profesji w czasie duela
wiec powinien zdjac wszyskie rzeczy ktore zrobil dzieki inzynieri czy ubrania zrobione dzieki leatherworking czy miecz ktory zrobil dzieki bs'owi :)
no bez jaj, alchemia jest profesja jak kazda inna :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 10:31 
Cytuj  
Enowe nie wiem czy udajesz czy jestes.
Jak ktos ma w dupie zasady podczas dueli.
Placa za moja gre, ze probuja decydowac, jak JA mam grac?
To dlaczego ma sie stosowac do "umownych" zasad przyjetych na rajdzie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 11:33 
Cytuj  
Aenima nie wiem czy udajesz czy jestes :lol:
Brak zasad w duelach nijak sie ma do zasad, czy też ich braku na raidach, jedno drugiego nie warunkuje
Jesli komuś nie chciało się napisać przed duelem, że chce walki bez potów, to czy użyje pota, czy nie pozostawiam swojemu "widzi mi sie". Każdy ma swoją wizję duela, jedni lubią bez potów, inni musza zaczynać duel z dostępnymi wszystkimi skilami (brak cooldowna), zasad jest tyle ile duelujących, jak komuś niechce się ich przed duelem omówić, znaczy się, że wszystko dozwolone.
A to że mam w poważaniu niepisane zasady odnośnie dueli (których praktycznie nie odbywam, chyba że ktoś mnie wyzwie [btw. jeszcze nigdy nie użyłem pota w duelu]), nie znaczy że się nie stosuję do niepisanych zasad przyjetych na raidach, jak mówiłem jedno drugiego nie warunkuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 12:46 
Cytuj  
Widze, ze nadal niektorzy nie kumaja o co chodzi. Ale coz, jesli wam zasady dueli i raidu ustala "ogol graczy" a nie wy sami wraz z ludzmi z ktorymi aktualnie gracie, to pozostaje wam tylko wspolczuc wolnosci wyboru w grze.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
"ogol graczy' ustalil tez ze podczas instance runow nie rolluje sie na itemy ktorych sie nie potrzebuje a jednak wszyscy tego przestrzegaja.


bzdura :) to kazda gildia sobie ustala po swojemu.. jak gram z randomami to mam gdzies ta zasade i rolluje zawsze :) Pozatym kazdy item sie przyda.. zawsze mozna sprzedac :)


_________________



****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:25 
Cytuj  
Tylko nie mow ze jestes z polski , k ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

jak gram z randomami to mam gdzies ta zasade i rolluje zawsze :) Pozatym kazdy item sie przyda.. zawsze mozna sprzedac :)


n/c


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:32 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Tak sobie mysle jak wyglada obiad o Xantha... Pewnie je palcami i wciaga wode nosem a przy tym puszcza baki - bo gdzie napisali jak jest przyjete ? ja niczego nie podpisywalem ...


taaa jak kończą się rozsądne argumenty to lepiej przejść do ataków osobistych.... To takie typowe i żałosne....

Smolik napisał(a):
Hm... Jezeli przeciwnik uzyje pota to jest lama i pojedynek nie jest wyrownany ,bo skad mialem wiedziec ze mozna ?


a skąd on miał wiedzieć że nie można?

Z drugiej strony to on sobie może myśleć, że ty jesteś "lama" (użyje twoich określeń żebyś lepiej rozumiał), bo nawet, pota w potrzebie nie potrafisz użyć albo, że jesteś "lama”, bo nie jesteś przygotowany na każdą okazje, bo potów ze sobą nie masz.

Jak widzisz każdy kij ma dwa końce...


Smolik napisał(a):
Xanth... chodzi o przyjemnosc z grania i satysfakcje z wygranego duela - IMHO nikt nie bedzie mial satysfkacji jezeli wygra lamiac przyjete zasady , chyba ze jestes inny ...


No oczywiście, widzę, że mierzysz normalność podług siebie.... To bardzo ciekawe, bo ja uważam, że nie jesteś za bardzo "normalny" (już ci na to uwage w innym topicu na to zwróciłem) i jeżeli normalność ma oznaczać bycie podobnym do ciebie to ja gorąco jednak podziękuje i nie skorzystam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
"ogol graczy' ustalil tez ze podczas instance runow nie rolluje sie na itemy ktorych sie nie potrzebuje a jednak wszyscy tego przestrzegaja.


Różnica polega na tym, że przy rolowaniu wszyscy uznają to ze względu na to, że tak jest uczciwie i sprawiedliwie i tu nie ma wątpliwości.

Natomiast nie każdy musi w ten sam sposób widzieć duel. Jak już powiedziałem, np dla mnie duel to ma być coś co maxymalnie zbliży walkę do tego co działo by się jak bym spotkał się z wrogiem z przeciwnej frakcji... Czyli picie potów uznaje, jeżeli uważam, że sytuacja jest tego warta... Inaczej to tylko takie klepanie się po tyłkach... Nic z tego nie wynika i ni jak się to ma do tego jak sobie poradzę, w real pvp. Bo przecież wypicie odpowiedniego pota w odpowiednim momencie to też się jakoś do taktyki stosuje...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
taaa jak kończą się rozsądne argumenty to lepiej przejść do ataków osobistych.... To takie typowe i żałosne....

Rozsadne argumenty juz zostaly przedstawione, teraz tylko dowiadujemy sie o glupocie i niewiedzy niektorych.


_________________
.


Ostatnio edytowano 27 lut 2005, 13:41 przez Yog-Sothoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:40 
Cytuj  
zasada gry przy rollowaniu jest taka, ze kazdy z party moze rollowac... to jest nadrzedna zasada wprowadzona w grze przez Blizzarda. Jesli jednak dane party lub gildia ustala sobie inne zasady to OK, ale nadrzedna zasada jest ze kazdy rolluje.... jesli tego nie wiecie, proponuje przeczytac manual od gry :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 13:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bzdura :) to kazda gildia sobie ustala po swojemu.. jak gram z randomami to mam gdzies ta zasade i rolluje zawsze :)



rotfl tylko się nie przyznawaj, ze z polski jesteś bo reszta się bedzie musiała wstydzić za takie jednostki :/ Może niedługo Polska zagości obok koreańczyków i chińczyków i równie popularne będzie powiedzonko "polish farmer - dont invite him" :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:03 
Cytuj  
Huragan.. czy ty przypadkiem nie jestes altem Xantha? Bo widze ten sam zalosny styl wypowiedzi..


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:10 
Cytuj  
Dokladnie to samo mialem napisac, obaj mysla identycznie.
Czyli place za gre to mam reszte graczy w dupie i niech sie odwala.

Proponuje wam kupic samochod i jezdzic nim tylko 200 km/h i po chodniku bo kto by sie przejmowal GLUPIMI ZASADAMI USTALANYMI PRZEZ WIEKSZOSC.
Wkoncu placicie za samochod i paliwo to wolno wam co nie ?

Jesli takie podejscie panuje na EU to wstyd mi za polskie community WoW'a tam (bez obrazy dla wszystkich normalnych wiem ze nie kazdy tak gra).

Ogonie jest to znakomity przyklad na stawianie wyzej itemz i wygrania duelu nad uczciwa gre i fun DLA KAZDEGO a nie tylko dla jednej osoby.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:19 
Cytuj  
Oj Huragan no to przyjmij do wiadomosci iz w naszej gildi zasada od dzis jest taka(myslalem iz to oczywiste
) iz rowniez z randomami masz sie zachowywac w porzadku i rollowac tylko to co potrzebujesz. Najlepiej tlumacz im od razu g/n i tyle. Nad glowa postaci oprocz imienia masz nazwe gildi wiec bierz to pod uwage kiedy cos robisz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:21 
Cytuj  
Przeciez oni innych playerow i ich zasady maja gdzies, wiec gildie tez. :)

Sorry ale z postow tych dwoch osob bije tylko jedno: JA, JA, JA I TYLKO JA JESTEM WAZNY.

Ogolnie to n/c.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Proponuje wam kupic samochod i jezdzic nim tylko 200 km/h i po chodniku bo kto by sie przejmowal GLUPIMI ZASADAMI USTALANYMI PRZEZ WIEKSZOSC.

Akurat zly przyklad :wink: Bo ta glupia zasada zostala ustalona przez mniejszosc zwana parlamentem.

To z babciami i ustepowaniem bylo dobre :>


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:28 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Proponuje wam kupic samochod i jezdzic nim tylko 200 km/h i po chodniku bo kto by sie przejmowal GLUPIMI ZASADAMI USTALANYMI PRZEZ WIEKSZOSC.

Akurat zly przyklad :wink: Bo ta glupia zasada zostala ustalona przez mniejszosc zwana parlamentem.


Dobry bo prawo jest tak ustalane (w normalnym kraju) aby odpowiadalo wiekszosci spoleczenstwa i by wyeliminowac z tego spoleczenstwa szkodliwe jednostki.
To ze jest ustalane przez parlament nie ma znaczenia, myslisz ze jakby kodeks drogowy ustalali "zwykli" obywatele to mozna by jezdzic po chdniku/ludziach ?? Nie wydaje mi sie.

Ogolnie chodzi o te duele i o to ze przystosowanie sie do ogolnie panujacych zasad (a zawsze jakies sa) powinno byc traktowane jako cos normalnego.
A nie myslenie w stylu co mnie to obchodzi ze tak ktos ustalil i tak bede robil inaczej bo PLACE i przy okazji zepsuje fun z gry 25000 innych graczy bo co mnie te leszcze obchodza.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.